GRUPA "B"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA "B"

Zaszczyt mi przyszło prowadzić gr. ”B” w Big Money Cup i za to wielkie dzięki.

15 kwietnia o godz. 23.59
Jeżeli do 10 kwietnia godz. 23.59 któryś z zawodników nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań na jego miejsce wchodzi rezerwowy

Memp (Tunezja)____________07___00__01__06__04__20__-16___001

KoNaRooS (Senegal) 3-0 Nadolski (Grecja)
KoNaRooS (Senegal) 6 -1 Memp (Tunezja)
KoNaRooS (Senegal) 2-0 Topper2000 (Australia)
KoNaRooS (Senegal) 2-2 Giuly (Maroko)
KoNaRooS (Senegal) 1-1 TotomiX (RPA)
KoNaRooS (Senegal) 2-1 Dzidzi (Bułgaria)
KoNaRooS (Senegal) 1-2 Soniak (Chile)
Nadolski (Grecja) 5-0 Memp (Tunezja)
Nadolski (Grecja) 1-0 Topper2000 (Australia)
Nadolski (Grecja) 3-1 Giuly (Maroko)
Nadolski (Grecja) 3-2 TotomiX (RPA)
Nadolski (Grecja) 4-0 Dzidzi (Bułgaria)
Nadolski (Grecja) 1-3 Soniak (Chile)
Memp (Tunezja) 0-0 Topper2000 (Australia)
Memp (Tunezja) 2-3 Giuly (Maroko)
Memp (Tunezja) 0-1 TotomiX (RPA)
Memp (Tunezja) 1-2 Dzidzi (Bułgaria)
Memp (Tunezja) 0-3 Soniak (Chile)
Topper2000 (Australia) 3-2 Giuly (Maroko)
Topper2000 (Australia) 1-3 TotomiX (RPA)
Topper2000 (Australia) 0-3 Dzidzi (Bułgaria)
Topper2000 (Australia) 2-4 Soniak (Chile)
Giuly (Maroko) 0-1 TotomiX (RPA)
Giuly (Maroko) 5-0 Dzidzi (Bułgaria)
Giuly (Maroko) 2-4 Soniak (Chile)
TotomiX (RPA) 4-2 Dzidzi (Bułgaria)
TotomiX (RPA) 2-0 Soniak (Chile)
Dzidzi (Bułgaria) 2-2 Soniak (Chile)

Ostatnio zmieniony przez KoNaRooS dnia Nie 21:13, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 36 razy

KoNaRooS 6:1 Memp

świetna gra Senegalu sprawiła, że to właśnie ta drużyna zwyciężyła. Od samego początku akcje pod bramką Tunezyjczyków, którzy bardziej starali się bronić własnej bramki niżeli atakować, co się później okazało za nieskuteczne rozwiązanie. Przy wyniku 3:0 rywal zmienia taktykę na 3 napastników strzela mi bramkę po moim błędzie, bo podaje bramkarzem do napastnika zdzier potem już tylko moje akcje, strzelam 3 bramy i dowidzenia. Wymiar kary chyba najniższy jaki mógł być (nieskuteczność jeszcze mam:P ) wykrzyknik ale za to przeciwnik skuteczny (50%) w strzałach 17:2 dla mnie.

_______________________strzały: 5-7

Nie chciałem pojsc z Giulym na wymiane ciosów, ponieważ przy jego ustawieniu 4-2-2-2 mogloby byc to dla mnie niebezpieczne. Ustawilem 4-3-3b i w rezultacie pierwsza polowa polowa meczu nie była zbyt ciekawa, w strzałach 2-3, w bramkach 0-0.
Na poczatku drugiej polowy zmieniam formacje na 3-5-2. Giuly szybko rozpracował moja obrone, w krotkim czasie mial 2-3 bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramki, jednak jego napastnicy niemiłosiernie pudłowali. Ja nie moglem złapac odpowiediego rytmu gry, ale pomimo tego w 82 minucie Pienaar znalazł na 16 metrze troche miejsca do tego by oddac strzał, piłka wyladawała w siatce rywala. Wynik 1-0 utrzymal sie do konca meczu.

Dzieki za mecz.

Wto 12:05, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

nadolski 3-1 Giuly

strzały : 13-7

MEcz na moja przewage , robiłem wiecej okazji i 3 z nich wykorzystałem . Giuly również zrobil kilka zgrabnych akcji ,ale powodzeniem zakonczyła się tylko jedna. Mał jedno piękne uderze z 15m woleja ale moj bramkarz popisał sie znakomitym refleksem takto by była chyba bramka turnieju Wink dzięki za mecz i powo dalej Wink
Wto 15:12, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

dzidzi 2:1 memp

Mój pierwszy mecz w turnieju i od razu ciężki mecz.
Memp postawił ciężkie warunki i trudno mi było dostac sie pod bramke przeciwnika.
W 30 minucie strzelam bramke Bojinovem bo krótkim rogu.
Następnie miałem świetna okazje po krótkim podbiciu i strzale Berbatova szczupakiem w słupek.Pózniej memp strzela i piłka odbija sie od poprzeczki.
Pod koniec pierwszej połowy memp miał rzut wolny z 25 metrów i go wykorzystał.
Remis 1:1 do pierwszej połowy.
W drugiej połowie już na początku strzelam po sprytnie wykonanym rzucie wolnym bramke Berbatovem.
Do końca meczu już nic sie nie zmieniło.
Strzały 9:7.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej Wink

dzidzi 3:0 topper2000

Mecz z moją przewagą.
Od początku atakowałem i w 25 minucie strzelam bramke której strzelcem Berbatov.
Następnie kilka ataków toppera lecz nie dały one rezultatu.
Do pierwszej połowy 1:0.
W drugiej połowie tak do 85 minuty walka o drugą bramke lecz mi sie nie udaje.
Więc przychodzi zapowiadana 85 minuta i bramka M.Petrova który umiescił piłke strzałem z narożnika pola karnego.
W loss time dobijam rywala główką Berbatova.

Dzięki i powodzenia dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 18:52, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:41, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Posty: 337

KoNaRooS 2:0 Topper2000

Od samego początku atakuje Topper natomiast KoNaRooS nie pozostaje dluzny i juz w 19 min trafia do siatki po fatalnym bledzie obrony.... pierwsza polowa dobiega konca a przewage na boisku i psychiczna ma zespol KoNaRooS'a ktory prowadzi 1:0... w 2 polowie ataki senegalu i w podobny sposob do pierwszego okazal sie skuteczny, znow przejecie i znow goolllll 2:0.
KoNaRooS po spotkaniu: "mialem wiecej akcji, a zespol przeciwny mial 1 na samym poczatku z rogu. sprawiedliwa wygrana choc skutecznosc jeszcze nie taka jaka by sie chcialo miec".

dzieki i powo Wink

KoNaRooS 2:1 Dzidzi

mecz od samego poczatku bardzo wyrownany ataki obu zespolow najczesciej zatrzymywaly sie na obronie rywali lub tez dobrze spisywali sie obaj bramkarze. w ok. 25 min grozna szybka akcja skrzydlem zespolu senegalu wychodzi bramkarz S.Camara wrzuca i niepilnowany napastnik H.Camara strzela z glowki do pustej bramki. pod koniec pierwszej odslony szybki atak skrzydlem prostopadle podanie do Berbatowa ten zwodem mija rywala i z 5 m trafia do siatki rywala. do konca wynik sie nie zmienia, a senegalczycy schodza do szatni troche podlamani.
druga czesc gry zapowiadala sie emocjonujaco przy wyniki remisowym oba zespoly chcialy wygrac to spotkanie. mecz bardziej chyba zrobil sie nieco nudny gdyz oie druzyny graly solidnie w obronie bez wiekszych bledow do czasu kiedy pilke przed polem karnym traci pilke obronca i z wykorzeystaniem tego bledu mogla cieszyc sie cala druzyna senegalu albowiem oni prowadzili 2:1 po strzale fadigi. mecz troche zaczal robic sie nerwowy, szczegolnie widac to bylo w szeregach bulgari ktora pozwolila wyjsc sam na sam z bramkarzem, ale nic z tego nie wyniknelo, gdyz golkiper dobrze skrocil kat i fadiga przestrzelil. w ostatnich minutach meczu na remis miala szansa druzyna Dzidziego po akcji prawym skrzydlem w pole karne wbija sie bozinow ktory uderza, bramkarz paruje ale wprost pod nogi rywala ten niestety marnuje tak wysmienita okazje strzelajac w boczna siatke.
po meczu poprosilismy obydwu trenerow o maly komentarz pomeczowy:
---> KoNaRooS "mecz mysle, ze byl wyrownany. troche wiecej szczescia po stronie moich chlopakow i ciesze sie z tego bardzo, bo to bardzo dobry wynik szczegolnie ze mamy na 3 mecze 3 wygrane, dobry bilans bramkowy 10 strzelonych i tylko 2 straconych, tylko jeszcze nieco nieskutecznosci jest ktore musze wyeliminowac"
---> Dzidzi "mysle, ze zespol senegalu zasluzenie wygral, mial bardziej klarowne sytuacje"

KoNaRooS 3:0 Nadolski

od poczatku gra stwarzala wrazenie nerwowosci w obu druzynach. lepsi na glowki pilkarze grecji ale szybkoscia ne dorownywali ani troche senegalczykom to wlasnie przechylilo szale na strone teamu KoNaRooS'a. Juz w 6 minucie meczu podanie w srodek pola karnego i chyba nieco perwersyjny karny, ktorego na bramke zamienia Diouf. Chwile pozniej akcje jak sie pozniej okazalo jedyna grozna w tym meczu mial Charisteas ale z ok.20 m trafia w gorna czesc poprzeczki i pilka wylatuje poza boisko. W 37 min podanie od Kamary do H.Camary a ten obraca sie z przeciwnikiem na plecach a pozniej na pelnym gazie wpada w pole karne i mamy 2 bramke dla zespolu senegalu. Ten wynik utrzymuje sie do konca pierwszej polowy.
w drugiej odslonie meczu coraz czesciej pilka w posiadaniu senegalu rozgrywali spotkanie spokojnie i juz na wiekszym luzie nizeli ich przeciwnik. W 57 min Niang przyjmuje pilke za polem karnym popatrzal gdzie stoi bramkarz i mocnym strzalem z dystansu w dlugi rog trafia gola i na tablicy swietlnej widnieje wynik 3:0. grecja nie potrafila rozgrywac pilki i tylko wygrywala pojedynki glowowe co nie przynioslo wiekszych efektow. Po meczu znow szczesliwy trener KoNaRooS powiedzial: "no i na to liczylem w tym spotkaniu, mamy dobra forme i mam nadzieje, ze ona pozostanie z nami jak najdluzej. tym razem moi napastnicy sa skuteczniejsi nizeli ostatnio. ten mecz pokazal nam, ze mamy spore szanse na 1 miejsce w grupie co nam ulatwi dalsza czesc rozgrywek. awans juz w kieszeni jak na moje obliczenia." jeszcze dodal podpowiedz ternerowi zespolu Grecji "nie mozna wygrac meczu strzelajac tylko 3 razy na bramke"

dzieki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez KoNaRooS dnia Wto 21:42, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 19:11, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

hahaha xD przyznać się, kto postawił, że zajmę pierwsze miejsce!! szczęśliwy przyznać się!! szczęśliwy hahaha szczęśliwy żeby nie było ja dałem na Giulego szczęśliwy
Wto 21:59, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

To był mój debiut. Poraz pierwszy bez zadnego treningu zagralem Chile. Podoba mi sie ten zespół. Ma niezlych zawodników a zwłaszcza w napadzie. Salas rzadzi szczęśliwy. Ale do rzeczy. Mecz nawet ciekawy. Dużo ciekawych akcji z jednej strony jak i z drugiej. W strzałach 12:10 dla Senegalu. W pierwszej połowie strzelam w słupek a dobitka z kilku metrów była koszmarna. W drugiej cześci spotkania działo juz sie wiecej. Najpierw ja wychodze na prowadzenie. Z prowadzenia dlugo sie nie nacieszyłem. Kilka minut później pada bramka wyrównująca. Nastepnie Senegal ma kapitalna sytuacje strzelecka. Bramka juz była pusta ale pilka uderzona głową przelatuje nad bramką. Gola na wagę zwycięstwa udaje mi sie strzelic po rzucie rożnym (ale nie z główki ;p). Najpierw mocny strzał nie zlapal bramkarz podlecial do niej Salas i z najbliższej odległości trafił piłką do siatki. Kibice oszaleli. Zaczeli skandować jego nazwisko (SALAS SALAS!!!)

Dzieki za mecz Wink

Memp (Tunezja)0:3 Soniak (Chile)

Druga wygrana cieszy, skuteczność napastników nie. Mecz zdecydowanie dla mnie. Od samego początku szly szaleńcze akcje pod bramke przeciwnika. I cały czas górą był bramkarz. Pod koniec polowy strzelam bramke na 1:0 i myśle aby te zepsute akcje nie zemściły się. Na szczęście tak się nie stało. Wynik mogłby być o wiele wyższy ale golkiper Tunezji miał dzisiaj fenomenalny dzień. W strzałach 20:5 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Śro 0:26, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:47, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

nadolski 5-0 memp

Mecz na moja kozyść , w pierwszej połowie strzelam tylko jednego gola , w drugiej połowie 10min lost , wracamy na server i gromie rywala , strzelam 3 gole , potem memp po pechowym zachowaniu dobija sobie jeszcze jednego gola i po meczu.
Śro 15:41, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Nadolski (Grecja) 1:3 Soniak (Chile)

Początek spotkania należał dla Grecji. Moi piłkarze wyszli na boisko całkiem zdekoncentrowani. Grecja z latwością przeprowadzała ataki i wkońcu jeden z nich był zakończony bramką. Trener Chile był wściekły na postawe piłkarzy. Podło kilka mocnych słów od trenera w kierunku piłkarzy. I wkońcu zaczęli grać. Zdobywam dwie bramki w krótkim odstępie czasu pod koniec pierwszej połowy. Ostatnia bramka w meczu pada tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania i jest 3:1.
Trzecie zwycięstwo!!! szczęśliwy oby tak dalej

Śro 16:05, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-0 memp
_______________________strzały: 10-5

Wymyślilem sobie, ze zagram na dosrodkowania. W praktyce srednio mi to wychodziło, ale mimo mialem lekka przewage przez pierwsza polowe. Około 60 minuty po dobrym dosrodkowaniu z prawej strony, jeden z tunezyjskich obroncow nieumyślnie fauluje McCarthy'ego. Sedzia dyktuje jedynastke, jednak strzejacy najpierw trafil w słupek, a pozniej nie dobił pilki praktycznie do pustej bramki. W 80 minucie dobra akcje przeprowadził McCarthy, po ładnym dryblingu wylozyl pilke do F.De Moty, który wpakowal pilke do pustej bramki.

Śro 17:59, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

dzidzi 2:2 soniak

Mecz szalony,szybkie tempo przez cały mecz ale takiego sie spodziewałem po meczu z soniakiem.
Pierwszy ja wychodze na prowadzenie po sprytnie wykonanym rzucie wolnym i strzałem z pierwszej piłki S.Petrova.
Następnie długa wymiana ciosów która nie daje rezultatu aż do 55 minuty gdy soniak wyrównuje Salasem z kilku metrów.
Troche zdruzgocony tą bramką trace następną lecz strzelca nie pamiętam zdzier.
Była ona po szybkiej kontrze.
Troszke sie wkurzyłem i od razu ruszyłem z atakiem i już pierwsza akcja po wznowieniu gry dała mi bramke wyrównującą.
Ładną główką popisał sie Berbatov.
Po ładnym i szybkim meczu klanowiczów Majestatatycznych Jeżozwierzy pada wynik remisowy 2:2.
Strzały 10:8 dla Bułgarii.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 18:22, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:21, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Giuly (Maroko) 2:4 Soniak (Chile)

Normalnie jestem w szoku. Przed meczem chcialem tylko remisik. Jak zobaczylem ze Salas ma beznadziejną forme to zadałem sobie pytanie. Ile jak przegram? Ale jednak nie było tak źle szczęśliwy. Początek meczu jak zwykle troche nerwowy z mojej strony. I w ten sposób trace bramke. A później juz z biegiem czasu wyczulem jak gra Maroko i zacząłem opanowywać boisko. I tak padały pokolei bramki. Gdy było już 3:1 czułem że tego meczu już poprostu nie przegram. Jak juz dołozyłem nastepną to przyznam że rozluźnilem sie troche i Giuly pakuje mi piłke do siatki. Awansik już pewny. Zostao pytanie z którego miejsca szczęśliwy.

Śro 18:49, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-0 soniak
_______________________strzały: 6-3

Zaciety mecz z niewielka iloscia sytuacji. Do przerwy oba zespoly oddały po dwa strzały, z taka różnica, ze moje dwa strzały były celne. Po dosrodkowaniach z lewej strony obie bramki zdobył Buckley. Druga połowa równiez zacieta, dużo walki, bramek zabraklo.

Śro 20:07, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Giuly 5-0 dzidzi
strzały 20-3

Z ciekawostek tylko tyle, że wszystkie gole padły w 2 połowie zdzier Mecz pod moje dyktando, dzidzi nie miał za wiele do powiedzenia, a ja zachowałem teoretyczne szanse na awans.

ps. w tabeli są wpisane moje 2 porażki a w terminarzu 3, więc wypadałoby to ujednolicić Wink
ps2. sstates ładnej bramki z meczu z Soniakiem, może się przyda do BMC TV albo coś zdzier

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Śro 21:00, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy

strzały chyba 5-10

MEcz z przewagą KoNaRoos'a, który jednak nie potrafił wykorzystać wielu swoich okazji. Po pierwszej połowie przygrywam 1-2 i na drugą zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne. Nic to jednak nie daje i bramkę udaje mi się zdobyć pod koniec meczu po błędzie obrony przeciwnika, ładnym lobem Zairi umieszcza piłkę w siatce.

sstates z ostatniej bramki: [link widoczny dla zalogowanych]
Śro 22:44, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

w terminarzu jest mały błąd, bo przegrałem z soniakiem 3:0, a jest wpisane 3:1 radosny
Czw 15:38, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
KoNaRooS

Posty: 337

memp napisał:

thx Wink
nie wiem jak ja to zrobilem bo w tabeli podliczylem dobrze w soniaka bramkach straconych zdzier
Czw 19:17, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)