GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA C

Gra sherera który równeiż się bronił cały mecz to przy grze kaberlema Joga Bonito lool
11:3 w strzałach dla mnie, przeciwnik oddaje (jak michu) strzał zycia w okno bokiem do bramki z 20m ocb? Ja trafiam w słupek i jak zwykle przy dobitce miss...

Skąd: Połczyn Zdrój

Jeśli cały czas bym się bronił to bym nie wygrał. Puszczałem kontry. Miałem jedną dogodną sytuację i ją wykorzystałem, a że Ty masz cały czas piłkę i nie potrafisz strzelić gola to nie musisz mówić, że inni to cieniaki skoro sam na tyle sytuacji nie strzelasz jednej.
Czw 23:05, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

chłopie na ch** robisz off top ? Jaką sytuacje ? PK miałes z dupy co jest nie sztuką strzelić i sie broniłes 80min !! z czego 70% czasu piłka była w powietrzu po twoich wykopach

Arturo3H - Iras 0:1

Mecz wyrównany, miałem sytuacje na początku ale Smolarek przestrzelił co nie jest nowością, ogólnie duzo walki i jak zwykle przychodzi 85min dosrodkowanie przyjęcie i gol z niczego tzn z kąta...

Mecz na remis jak nic ale niestety pech w tym turnieju mnie nie opuszcza...
Awansu juz raczej nie uzyskam więc meczu z dr no11 nie gram. Już dość nerwów straciłem w tej grupie..."Kochana Polsko, dzięki za wszystko..."
Czw 23:36, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Mam 6 meczy rozegranych - nie ma wyniku z Arturo
Pią 22:57, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

yy nie bardzo wiem po co to pisałeś Wink Przecież aktualizuje tabele codziennie wieczorem (ew. w nocy zdzier), a wczoraj robiłem ją przed waszym meczem, więc jeszcze go nie wpisałem. Nie przeoczyłem tego meczu, nie bój nic zdzier
Sob 0:54, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras 4:1 DrNo11

DrNo11 pierwszy strzela bramkę, a ja nie potrafię stworzyć żadnej dobrej akcji na nowym padzie. Pod koniec pierwszej połowy zmieniam pada na starego i w drugiej połowie strzelam 4 bramki i spokojnie wygrywam zdzier
Sob 13:17, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 176

Skąd: Wadowice

DrNo11 1-0 shearer14

Mecz bardzo wyrównany. Miałem wrażenie, że na początku obaj graliśmy trochę nerwowo. Dużo niecelnych podań, odbiory i straty. Ogólnie gra toczyła się w środkowej części boiska. Żaden nie chciał odważniej zaatakować rywala o czym świadczy statystyka strzałow 2:2.

W drugiej połowie było juz nieco lepiej. W końcu po jednej akcji piłka wyszła na róg a pięknym szczupakiem popisał się Boukhari. szczęśliwy Potem starałem sie kontrolować grę, nie było łatwo, jednka pierwsze 3 punkty cieszą. Wiem, że o awans będzie niezywkle cięzko ale zamierzam w pozostałych 3 meczach zdobyć 9 pkt. Przy odrobinie szczęścia może mi się to uda. Wink pzdr
Sob 13:54, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 3-2 DrNo11

Mecz z moją przewagą, DrNo11 groźnie kontratakował, w końcówce meczu zdobył kontaktową bramkę. Zasłużone zwycięstwo wink

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Nie 9:12, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:45, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - dr no11 5:0

Macie i nie płakać...
Sob 21:05, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 1:3 michu

W sumie wyrównany mecz po pierwszej połowie 1:0 dla mnie. W drugiej jak zawsze zagrałem gorzej i straciłem 3 gole. Winę mogę zrzucić na to że michu grał lepszym padem, i w ogóle boje się z nim wygrać Wink
Nie 13:20, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Posty: 176

DrNo11 3:2 Nowaxis

Po prostu mecz jak każdy inny Wink no wywiazalem sie z umowy i rozegralem wszystkie mecze do dzisaj, dziekuje rywalom i przede wszystkim organizatorom za cierpliwośc i zaufanie dawając mi pozwolenie na przedluzenie terminu Wink

Powodzenia wszystkim w dalszej czesci tura Wink
Nie 21:53, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Big Money Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)