I Runda - Rozgrywki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post I Runda - Rozgrywki
_________

______________________________I Runda

32 zespoły dwuosobowe rozstawiamy do 16 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana dostanie drugą szansę grając z drugiej strony drabinki turniejowej. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 17:55, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:54, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

1. Hard Team vs Team Myślibórz
1. Aros [link widoczny dla zalogowanych] , adek4 [link widoczny dla zalogowanych]
2. Ballack13131 [link widoczny dla zalogowanych] , pavellox1991 [link widoczny dla zalogowanych]

Aros 5-1 Ballack13131
adek4 9-1 pavellox1991
Mecz 3* Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS: Hard Team

2. #Orły# vs Forza IFQ
1. rezerwa [link widoczny dla zalogowanych] , kris10 [link widoczny dla zalogowanych]
2. Adrian1993 [link widoczny dla zalogowanych] , pizmak [link widoczny dla zalogowanych]

rezerwa 0-1 Adrian1993
kris10 0-3 WO pizmak
AWANS: Forza IFQ

3. Andzi i Inko vs 50GKS
1. Andzi [link widoczny dla zalogowanych] , Inko [link widoczny dla zalogowanych]
2. 50ml [link widoczny dla zalogowanych] , KrecikGKS [link widoczny dla zalogowanych]

Andzi 4-1 50ml
Inko 2-3 KrecikGKS
AWANS: Andzi i Inko

4. Bartosz Squad vs Man Squad
1. Bart0o0sh [link widoczny dla zalogowanych] , Aligi19 [link widoczny dla zalogowanych]
2. ManUtdBoss [link widoczny dla zalogowanych] , glazunio2 [link widoczny dla zalogowanych]

Bart0o0sh 3-0 ManUtdBoss
Aligi19 3-0 glazunio2
AWANS: Bartosz Squad

5. Poznańskie Oldboye vs Sin Ban
1. Grzehu92 [link widoczny dla zalogowanych] , Krzysiuk [link widoczny dla zalogowanych]
2. Sinus [link widoczny dla zalogowanych] , Banan1707 [link widoczny dla zalogowanych]

Grzehu92 1-2 Sinus
Krzysiuk 1-0 Banan1707
Krzysiuk 0-0 (PK 4-3) Sinus Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS: Poznańskie Oldboye

6. Brazylijskie Szerszenie vs Śląsk i Lechia
1. Ronaldo1 [link widoczny dla zalogowanych] , Kenny [link widoczny dla zalogowanych]
2. LGZuczek [link widoczny dla zalogowanych] , Mutd [link widoczny dla zalogowanych]

Ronaldo1 4-2 LGZuczek
Kenny 1-3 Mutd
Ronaldo1 3-2 Mutd Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS: Brazylijskie Szerszenie

7. QuatroCore Team vs Poszła czołgiem
1. Musiek07 [link widoczny dla zalogowanych] , mackal [link widoczny dla zalogowanych]
2. marky_ramone [link widoczny dla zalogowanych] , gAc [link widoczny dla zalogowanych]

Musiek07 4-3 marky_ramone
mackal 0-2 gAc
AWANS: Poszła czołgiem

8. Różowe Kalafiory vs Czarno - Biali
1. Lincoln [link widoczny dla zalogowanych] , Kamil_B_Knajfeld [link widoczny dla zalogowanych]
2. Przemas [link widoczny dla zalogowanych] , Pietri [link widoczny dla zalogowanych]

Lincoln 4-2 Przemas
Kamil_B_Knajfeld 0-3 WO Pietri
AWANS: Czarno - Biali

9. Pędzące Leniwce vs Magiczni Wojownicy
1. Pajujo [link widoczny dla zalogowanych] , Ben_Ass [link widoczny dla zalogowanych]
2. Bodzio89Rdk [link widoczny dla zalogowanych] , Cristiano17 [link widoczny dla zalogowanych]

Pajujo 2-0 Bodzio89Rdk
Ben_Ass 5-2 Cristiano17
AWANS: Pędzące Leniwce

10. Drin Team vs julek & wolek
1. qbra [link widoczny dla zalogowanych] , Idler [link widoczny dla zalogowanych]
2. julek [link widoczny dla zalogowanych] , wolek88 [link widoczny dla zalogowanych]

qbra 3-0 julek
Idler 1-0 wolek88
AWANS: Drin Team

11. Mwek Team vs ASO Przychuć
1. Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych] , michal697 [link widoczny dla zalogowanych]
2. matis#13 [link widoczny dla zalogowanych] , kasy#11 [link widoczny dla zalogowanych]

Piotrek89 3-0 matis#13
michal697 WO kasy#11
AWANS: Mwek Team

12. Skorumpowani niezbanowani vs Ziomki Dwa
1. Kaimada [link widoczny dla zalogowanych] , dzidzi [link widoczny dla zalogowanych]
2. roni1979 [link widoczny dla zalogowanych] , andrzej xx [link widoczny dla zalogowanych]

Kaimada 2-0 roni1979
dzidzi 2-0 andrzej xx
Awans: Skorumpowani niezbanowani

13. AlkoFans vs M & S
1. Reksul [link widoczny dla zalogowanych] , panczo [link widoczny dla zalogowanych]
2. s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych] , Minio [link widoczny dla zalogowanych]

Reksul 3-0 s-m-o-l-u-ch
panczo 1-0 Minio
AWANS: AlkoFans

14. Teamdovers vs Niebiescy Wojownicy
1. Owca [link widoczny dla zalogowanych] ,Giggsy [link widoczny dla zalogowanych]
2. 19Ruch20 [link widoczny dla zalogowanych] , memp [link widoczny dla zalogowanych]

Owca 4-1 19Ruch20
Giggsy 2-1 memp
AWANS: Teamdovers

15. Zielone Ogórki vs Błękitne Bażanty
1. rosja [link widoczny dla zalogowanych] , soniak [link widoczny dla zalogowanych]
2. Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych] , Hoopek [link widoczny dla zalogowanych]

rosja 2-1 Lisekx111
soniak 0-3 Hoopek
AWANS: Błękitne Bażanty

16. Cyrk z Bukaresztu vs FERRUM BOYS
1. Piero [link widoczny dla zalogowanych] , marcen [link widoczny dla zalogowanych]
2. falon [link widoczny dla zalogowanych] , tom80kce [link widoczny dla zalogowanych]

Piero 3-2 falon
marcen 1-0 tom80kce
AWANS: Cyrk z Bukaresztu

Termin na rozegranie meczów I Rundy mija w czwartek 30.10 o północy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pią 16:12, 31 Paź 2008, w całości zmieniany 20 razy
Nie 20:06, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Śląsk i Lechia vs Brazylijskie Szerszenie
LGZuczek 2-4 RONALDO 1

Szybko strzelam 3 bramki które ustawiają mecz rywal podnosi się i strzela gola ale ja w odpowiedzi strzelam 4, w końcówce trochę się rozprężyłem i rywal strzelił mi drugiego gola ale to drużyna z Anglii była górą w tym meczy wink Kenny liczę na Ciebie cool

Proszę o podawanie nazw Waszych zespołów
przy podawaniu wyników meczów.
edit by miler

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Pon 23:07, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:46, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

To jest straszne Prowadze gra a dostaje bramki :/ R1 Tak czy inaczej wygrała by druzyna Angielska szczęśliwy
Pon 22:51, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Już w 3' sam na sam wyszedł Yoan Gouffran po podaniu Yohan Gourcuff. W 33' Cavenaghi nie trafił sam na sam. Do przerwy 1-0. Po przerwie Cavenaghi idealnie podaje Gourcuffowi, a ten bez problemu podwyższa. W 60' kontuzja Gourcuffa i zmiany weszli Wendel i Krychowiak. Grzesio dostał czerwoną w doliczonym czasie gry, ale nic to nie zmieniło Wink.
A teraz o bramkarzu Ulrichu Rame. W 1. połowie obronił 2 strzały groźne z daleka. W 2. połowie przeciwnik miał jedną akcję która skonczyła się 4 setkami szczęśliwy. Najpierw Elano strzelił w Rame ten odbił dobijał Elano znów sparował Rame, później Hamman z daleka Rame odbija w bok i z ostrego kąta Elano i Rame wybija na rzut rożny. Rame > Mucha.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 23:00, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:57, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-andrzej xx 2:0

Przed losowaniem modliłem sie aby dostac Bordaeux.I moje modlitwy zostały wysłuchane Wink Mecz z moją przewagą.Po 25 minutach prowadzę 1:0.Strzelcem Gourcuff.
W pierwszej połowie miałem dużo sytuacji lecz andrzej umiejętnie sie bronił.
Druga połowa to moje ataki i kontrataki andrzeja.
Rame jednak był bezrobotny.Druga bramka to piękna bramka bodajże Gourcuffem w okienko.
Wrzucę ją do bramek turnieju.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 23:22, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:20, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Różowe Kalafiory vs Czarno - Biali

lincoln (Feyenoord) 4-2 (Fenerbahce) Przemas

Bramki: Makaay x2, Chun Soo, Slory - Guiza x2

Mecz z moja przewagą. Szybko wychodze na prowadzenie 2-0 i wtedy po bardzo dziwnym zachowaniu obrońcy i bramkarza tuż przed przerwą Daniel Guiza wbiega z piłką do mojej bramki. Po przerwie znów napierwam co owocuje dwiema trafieniami, po raz drugi strzela Makaay a czwartą bramkę dokłada Slory. Rywal miał po moim błędzie dogodną sytuację ale trafił w bramkarza. Nadchodzi ostatnia minuta meczu, spokojnie kontroluję gre zadowolony z wyniku 4-1 choć powinno być wyżej i znów mój obrońca popełnia błąd i ponownie Guiza trafia do mojej bramki. Ogólnie niezły mecz, ale dwie bramki różnicy to mało jak na jego przebieg. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 23:32, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:31, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
qbra

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 176

10. Drin Team(Standard Liege) vs julek & wolek(Schalke04)

qbra - Julek 3-0

Nie spodziewałem się dość ciężkiej przeprawy,chociaż nie znałem ani tego gracza,
ani drużyny którą nam wylosowano... był to mój pierwszy mecz tym zespołem przez co musiałem podczas meczu 3 razy ustawiać tych "pionków";p

Przeciwnik ogólnie średniej klasy,powinno być więcej ale zagrałem słaby mecz...

Dobry mecz z obu stron.
Martwi mnie jedynie moja slaba skutecznosc. Przeciwnik raczej nastawiony na obrone i ciezko bylo dojsc do klarownych sytuacji.

Krzysiukvs Banan1707 1-0

Wyrównane spotkanie. Niestety towarzyszyły nam lagi więc ciężko sie grało. Bardzo mnie cieszy, że odnosiłem zwycięstwo. Myślę ze grzesiu nie przegra i awansujemy do kolejnej rundy.

Wto 21:31, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 108

Skąd: Świdnica

Brazylijskie szerszenie(Aston Villa) 1-3 Śląsk i Lechia(Everton)

Przegrałem na własne życzenie... Przeciwnik grał dobrze a ja nie potrafiłem utrzymać dwubramkowej przewagi jaką zapewnił mi R1...jedyne pocieszenie to takie ze w ostatniej minucie uratowałem jeszcze remis w dwu meczu także potrzebny jest 3 mecz do rozstrzygnięcia. Wiem że zawiodłem... smutny
Wto 21:36, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Duza przewaga Liska, jednak Lewandowski przynisol pecha druzynie z Doniecka. Ja oddalem moze ze 4 strzaly szczęśliwy Dzieki i soniak licze na ciebie Wink
Wto 21:38, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

rosja napisał:

Dodam tylko, że miałem 2 słupki... 1 poprzeczka... 2 sam na sam... wszystko pooooszło się szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy... w pierwszej połowie bilans strzałów 8-0... ale jak widać strzałami się nie wygrywa, tylko dobrą skutecznością, a tego zabrakło moim zawodnikom, gratuluje rywalowi zdzier
Wto 21:49, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Bartosz Squad vs Man Squad

O meczu mozna powiedziec jedynie tyle ze to jeden wielki pokaz slajdow, okropne lagi odbieraly ochote do gry. Po pierwszej polowie bez bramek i w sumie nic ciekawego sie niedzialo. 2 polowa to na poczatku grozne sytuacje przeciwnika i dopiero ok.20 min strzelam pierwsza bramke glowa chwile pozniej druga, przeciwnik zmienia ustawienie i pada bramka 3. Oby wiecej meczy w takich warunkach niebylo. Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Wto 21:53, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:51, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

3
Andzi i Inko vs 50GKS

Inko 2:3 KrecikGKS
Bardzo wyrównane spotkanie.Myślę,że zdecydowały detale oraz ciut większe umiejętności graczy HSV.Gracze z Hamburga obejmują prowadzenie po strzale Guerrero i zgraniu głową przez Ivice Olica.Na 2-0 podwyższa I.Olic ale prowadzenie trwało może z 3 minuty i bramka kontaktowa czarnoskórego napastnika z Aten.Do przerwy PAO przegrywało 1-2.Po przerwie gra o wiele się nie zmieniło znów bardzo wyrównana.Bramkę na 3-1 ok.75 minuty zdobywa Guerrero po świetnej kontrze graczy HSV i znów odpowiedź graczy z Aten natychmiastowa i koniczynki miały jeszcze cień nadzieji na wygraną, jak mawiał Orest Lenczyk "nadzieja umiera ostatnia" i Inko w ostatniej minucie mógł zdobyć bramkę jednak strzelił obok.Gracze PAO muszą uznać wyższość przeciwnika.Strzały 9-7.
Wto 22:00, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

Teamdovers vs Niebiescy Wojownicy

Giggsy 2:1 memp

W strzałach 15:8 dla mnie. Eh, nie mam słów na moją skuteczność. Słupek i sporo sytuacji, no ale liczy się to co w sieci. Rywal przejął inicjatywę na początku meczu i do 20min prowadził grę. Potem ja zacząłem atakować i strzeliłem we wspomniany słupek oraz nie wykorzystałem sytuacji sam na sam. Ostatnie 5min 1 połowy to koncert skuteczności Giggsy'ego. 2 akcje i 2 gole po ładnych akcjach. W drugiej połowie wziąłem się za odrabianie strat i w końcu w 62min udało się pokonać bramkarza rywali. Potem jeszcze nie trafiam w dogodnej sytuacji. W końcówce po kontrze mogło być 3:1, ale czujny był Adler w bramce.

Cóż teraz wszystko w rękach 19Ruch20 radosny
Wto 22:17, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Brazylijskie Szerszenie vs Śląsk i Lechia
RONALDO 1 3-2 Mutd

Mecz toczony w szybkim tępię i to ja zdobywam pierwszego gola.Rywal przyciska i szybko tracę bramkę i do przerwy remis...W drugiej połowie rywal już w 46min strzela 2 gola jak sie okazało ostatniego po czy ja od razu doprowadzam do remisu.W ostatniej akcji meczu strzelam zwycięską bramkę szczęśliwy
Wto 22:47, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3-0 mati x13

Mecz pod moją kontrolą, długo nie mogłem zdobyć bramki. Spotkanie toczone w lagach

Wto 23:03, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)