Runda II [Grupa P]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post Runda II [Grupa P]
_________

______________________________II Runda

16 zespoły dwuosobowe rozstawiamy do 8 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana dostaje szanse z drugiej strony drabinki turniejowej. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

Termin na rozegranie meczów I Rundy mija w poniedziałek 3.11 o północy.

1. Team Myślibórz vs #Orły#
1. Ballack13131 [link widoczny dla zalogowanych] , pavellox1991 [link widoczny dla zalogowanych]
2. rezerwa [link widoczny dla zalogowanych] , kris10 [link widoczny dla zalogowanych]

Ballack13131 3-0 WO rezerwa
pavellox1991 3-0 WO kris10
Mecz 3* Gracz1(3) vs Gracz2(4)

2.
50GKS vs Man Squad
2. 50ml [link widoczny dla zalogowanych] , KrecikGKS [link widoczny dla zalogowanych]
2. ManUtdBoss [link widoczny dla zalogowanych] , glazunio2 [link widoczny dla zalogowanych]

50ml 3-0 WO ManUtdBoss
KrecikGKS 1-2 glazunio2

3. Śląsk i Lechia vs Sin Ban
1. LGZuczek [link widoczny dla zalogowanych] , Mutd [link widoczny dla zalogowanych]
2. Sinus [link widoczny dla zalogowanych] , Banan1707 [link widoczny dla zalogowanych]

LGZuczek 2-1 Sinus
Mutd 2-2 Banan1707

4. QuatroCore Team vs Czarno - biali
1. Musiek07 [link widoczny dla zalogowanych] , mackal [link widoczny dla zalogowanych]
2. Przemas [link widoczny dla zalogowanych] , Pietri [link widoczny dla zalogowanych]

Musiek07 1-6 Przemas
mackal 2-3 Pietri

5. Avis vs julek & wolek
1. Bodzio89Rdk [link widoczny dla zalogowanych] , Cristiano17 [link widoczny dla zalogowanych]
2. julek [link widoczny dla zalogowanych] , wolek88 [link widoczny dla zalogowanych]

Bodzio89Rdk 6-0 julek
Cristiano17 2-2 wolek88

6.
ASO Przychuć vs Ziomki Dwa
1. matis#13 [link widoczny dla zalogowanych] , kasy#11 [link widoczny dla zalogowanych]
2. roni1979 [link widoczny dla zalogowanych] , andrzej xx [link widoczny dla zalogowanych]

matis#13 3-0 WO roni1979
kasy#11 1-6 andrzejxx

7.
M & S vs Niebiescy Wojownicy
1. s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych] , Minio [link widoczny dla zalogowanych]
2. 19Ruch20 [link widoczny dla zalogowanych] , memp [link widoczny dla zalogowanych]

s-m-o-l-u-ch 3-1 19Ruch20
Minio 0-3 memp

8.
Zielone Ogórki vs FERRUM BOYS
1. rosja [link widoczny dla zalogowanych] , soniak [link widoczny dla zalogowanych]
2. falon [link widoczny dla zalogowanych] , tom80kce [link widoczny dla zalogowanych]

rosja 0-3 WO falon
soniak 2-0 tom80kce

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Śro 20:29, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pią 17:10, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

Minio 0:3 memp

Cóż to był za mecz!! szczęśliwy Od początku ogromną przewagę ma Minio. Akcja za akcją. Najgroźniej było w 30min gdy Adler wybronił sam na sam z Petricem. Ja zaatakowałem w 42min i od razu bramka. Po pierwszej połowie 12:3 w strzałach dla Minia, ale 1:0 dla mnie w golach radosny Druga połowa to już moje częstsze ataki. W końcu udaję się strzelić na 2:0. Kiessling wykorzystał swoje warunki fizyczne, zasłonił się ciałem i umiescił piłkę w siatce obok źle interweniującego bramkarza. W 85min wynik meczu ustala Gekas, po fantastycznej główce. W strzałach 16:10 dla Minia.

Drugi mecz:
s-m-o-l-u-ch
3:1 19Ruch20

Czyli awans dla NIEBIESKICH WOJOWNIKÓW

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pią 19:16, 31 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:15, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Dobry mecz radosny Wiele okazji mecz z Lekka moja przewaga:) Wygrywam chodź przegrywałem 1-0

W strzałach 11:2
Szkoda że tylko 2 bramki padły bo okazji nie brakowało.

Dzieki za mecz
Pią 23:54, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

50GKSvs Man Squad
50ml [link widoczny dla zalogowanych] KrecikGKS [link widoczny dla zalogowanych]
ManUtdBoss [link widoczny dla zalogowanych] glazunio2 [link widoczny dla zalogowanych]

KrecikGKS (HSV) 1-2 (Celtic) glazunio2

Szczerze mowiac to z przebiegu spotkania nie zasluzylem na zwyciestwo. KrecikGKS atakowal non stop. Ja praktycznie tylko sie bronilem i probowalem niesmialo atakowac. Po jednym takim ataku w pierwszej polowie objalem prowadzenie. Druga polowa i szczesliwy , co by nie powiedziec, fartowny moj gol po dobitce i 2-0. W koncowce juz tylko sie bronilem, rywal wsciekle atakowal ale zdolal strzelic tylko 1 bramke.Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 17:49, 02 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Lubartów

Mecz zaczął się bardzo szybko 2 szybkie akcje Bodzio89Rdk i dwa strzały w słupek
koło 16min pada pierwsza bramka i znów 2 strzały w słupek
38 minuta pada znów bramka do 45min nic się nie dzieje lecz w ostatnich sekundach pada bramka na 3:0 w drugiej polowie to samo padają 3 bramki lecz zawodnik Julek miał i tak duże szczęście w całym meczu padło około 5-7 słupków dla Bodzio89Rdk

Mecz na jedną strone ponieważ w strzałach było 42-1 ten jeden strzał to strzał rozpaczy nic nie zagrażający bramce Bodzio89Rdk i jego Werderu Brema

Shalke04 poległo

(Avis) Bodzio89Rdk 6-0 julek (Julek i Wolek)

edytuje opis chociaż post dodałem przed newsem na stronie

Ostatnio zmieniony przez Bodzio89Rdk dnia Pon 11:41, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy

Pietri-mackal 3:2

Mecz dobrze sie rozpoczal dla mnie szybko strzelam bramke i prowadze 1-0.Jednak do szatni przeciwnikowi udaje się wyrównać.Nastepnie sporo ataków z jednej i drugiej strony około 60minuty po skladnej akcji wygrywam 2-1.Pare minut później dokładam jeszcze jedną.Ale dostaje czerwo i gra sie już nie kleiła jak wcześniej ,dlatego musiałem się bronić z kontry udaje mi sie zrobic jedna akcje ale niestety z 4 metrów z woleja trafiam w poprzeczke.Chwile później przeciwnik zdobywa bramke i jest już tylko 3-2.Ale taki wynik utrzymal sie do końca.Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 16:30, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:22, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Awans: Czarno - biali

Przemas 6-1 Musiek07

Wbrew pozorom dosyć wyrównane spotkanie. Początek to sporo gry w środku pola, jednak już w 10 minucie udaje mi się oddać celny strzał i pada bramka. W 15 minucie prowadziłem już 3-0 i byłem pewny awansu naszej drużyny przez co trochę się rozluźniłem. Do przerwy moja przewaga. W drugiej połowie przeciwnik zaczął grać i gdyby nie jego gigantyczna nieskuteczność, mógłby być w miarę wysoki remis, lub ledwo co moja wygrana, ale cóż...W strzałach na koniec 13-12.

Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 21:08, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:07, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora
wolek_88

Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 11

Mecz dość przeciętny w moim wykonaniu jak i przeciwnika bez oszałamiających akcji, raczej nudny, wynik do przerwy 1-1. W dwumeczu wynik końcowy:

Śro 17:52, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)