Runda III [Grupa Z]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post Runda III [Grupa Z]
_________

______________________________III Runda

8 zespołów dwuosobowych rozstawiamy do 4 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana dostaje szanse z drugiej strony drabinki turniejowej. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

1. Andzi i Inko vs Forza IFQ
1. Andzi [link widoczny dla zalogowanych] , Inko [link widoczny dla zalogowanych]
2. Adrian1993 [link widoczny dla zalogowanych] , pizmak [link widoczny dla zalogowanych]

Andzi 0-3 WO Adrian1993
Inko 0-3 WO pizmak
Mecz 3* Gracz1(2) x-x Gracz3(4)
AWANS: Forza IFQ

2.
Poznańskie Oldboye vs Poszła czołgiem
1. Grzehu92 [link widoczny dla zalogowanych] , Krzysiuk [link widoczny dla zalogowanych]
2. marky_ramone [link widoczny dla zalogowanych] , gAc [link widoczny dla zalogowanych]

Grzehu92 1-1 marky_ramone
Krzysiuk 0-3 gAc
AWANS: Poszła czołgiem

3. Drin Team vs Skorumpowani niezbanowani
1. qbra [link widoczny dla zalogowanych] , Idler [link widoczny dla zalogowanych]
2. Kaimada [link widoczny dla zalogowanych] , dzidzi [link widoczny dla zalogowanych]

qbra 0-3 WO Kaimada
Idler 1-2 dzidzi
AWANS: Skorumpowani niezbanowani

4. AlkoFans vs Cyrk z Bukaresztu
1. Reksul [link widoczny dla zalogowanych] , panczo [link widoczny dla zalogowanych]
2. Piero [link widoczny dla zalogowanych] , marcen [link widoczny dla zalogowanych]

Reksul 0-0 WO Piero
panczo 0-3 WO marcen
AWANS: Cyrk z Bukaresztu

Termin na rozegranie spotkań rundy trzeciej mija w piątek, 7.11.08 o północy.
Zespół "Andzi i Inko" z powodu umieszczenia gracza Inko na CLG odpada z rozgrywek, tak więc zespół "Forza IFQ" awansem dostaje się do następnej rundy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 13:55, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 15:41, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

Opis: Uważam że mecz z moja przewaga juz w pierwszej połowie wychodze na prowadzenia 2 dokładam w drugiej połowie . Minut akcji nie pamietam. Podam jeszcze przepis na chłodnik litewski aby było 50 wyrazów.

Boćwinkę wypłukać i posiekać, buraczki cieniutko obrać i pokroić w kostkę. Włożyć do garnka, zalać niedużą ilością wody (ok. pół szklanki) i dusić ok. 10 min. Odstawić do ostygnięcia. Wymieszać z kefirem i śmietaną, dodać zgnieciony czosnek, szczypiorek, koperek i pokrojone w drobną kostkę ogórki, posolić do smaku, odstawić na kilka godzin do lodówki. Podawać z połówkami jajka na twardo.
Jeśli ktoś lubi wersję bardziej kwaśną, do gotowanej boćwinki dodać można garść liści świeżego szczawiu. W wersji klasycznej do chłodnika dodaje się obrane szyjki rakowe lub kawałki pieczonej cielęciny, piersi z kury czy indyka.

dzieki Marky twój ruch:D

"Minimalna wielkość opisu meczu wynosi 50 wyrazów[...]" - czytasz ze zrozumieniem? Bo ja nie widzę żebyś w przepisie zawarł opis meczu... jeszcze jedna taka akcja i warn. Tak trudno o 3,5-4 linijki?
edit by karol_p

Śro 17:38, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

Skorumpowani niezbanowani vs Drin Team

dzidzi-idler 2:1

Mecz pod moje dyktando,miałem dużo sytuacji.Przeciwnik grożnie kontrował i właśnie po takiej kontrze strzelił bramkę na 0:1 w 27 minucie.
    Do pierwszej połowy strzelam bramkę wyrównującą -piłka odbiła się o 2 słupki i Cavenaghi dobija do pustej.
    Druga połowa to mój słupek i bramka która daje mi zwycięstwo.
    Ładna bramka Belliona Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Czw 1:58, 06 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:59, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Sporting) 1:1 (Dynamo Kijów) Grzechu92

Mecz raczej bez historii, obaj zaczeliśmy sennie. W 5 minucie trafiłem w poprzeczkę z wolnego, potem długo długo nic i pierwsza połowa kończy sie bezbramkowo po dość bezbarwnej grze. W drugiej połówce Grzechu wychodzi na prowadzenie po bardzo ładnej akcji i wykończeniu z woleja, to zmusiło mnie do lepszej gry, wyrównuję po chwili i kontroluję juz wynik do końca meczu. W tym przypadku remis okazał sie zwycięski. W strzałach 9:5. Gramy dalej

dzienks

Sob 0:50, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

Reksul x-x Piero

Ten mecz nie został rozegrany, jak i nie został wyjaśniony w żaden sposób. Proszę o wyjaśnienie dlaczego nie rozegraliście swoich spotkań w stosownym temacie.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 11:43, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:26, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)