Runda III [Grupa P]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post Runda III [Grupa P]
_________

______________________________III Runda

16 zespołów dwuosobowych rozstawiamy do 8 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana definitywnie odpada z turnieju. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

1. Hard Team vs FERRUM BOYS
1. Aros [link widoczny dla zalogowanych] , adek4 [link widoczny dla zalogowanych]
2. falon [link widoczny dla zalogowanych] , tom80kce [link widoczny dla zalogowanych]

Aros 1-4 falon
adek4 1-0 tom80kce
Mecz 3* Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS:FERRUM BOYS

2.
Bartosz Squad vs Niebiescy Wojownicy
1. Bart0o0sh [link widoczny dla zalogowanych] , Aligi19 [link widoczny dla zalogowanych]
2. 19Ruch20 [link widoczny dla zalogowanych] , memp [link widoczny dla zalogowanych]

Bart0o0sh 4-0 19Ruch20
Aligi19 0-0 memp
AWANS:Bartosz Squad

3. Brazylijskie szerszenie vs Ziomki Dwa
1. Ronaldo1 [link widoczny dla zalogowanych] , Kenny [link widoczny dla zalogowanych]
2. roni1979 [link widoczny dla zalogowanych] , andrzej xx [link widoczny dla zalogowanych]

Ronaldo1 3-2 roni1979
Kenny 5-1 andrzej xx
AWANS:Brazylijskie Szerszenie

4. Różowe Kalafiory vs Avis
1. Lincoln [link widoczny dla zalogowanych] , Kamil_B_Knajfeld [link widoczny dla zalogowanych]
2. Bodzio89Rdk [link widoczny dla zalogowanych] , Cristiano17 [link widoczny dla zalogowanych]

Lincoln 5-1 Bodzio89Rdk
Kamil_B_Knajfeld 0-0 WO Cristiano17
AWANS:Różowe Kalafiory

5. Pędzące Leniwce vs Czarno-biali
1. Pajujo [link widoczny dla zalogowanych] , Ben_Ass [link widoczny dla zalogowanych]
2. Przemas [link widoczny dla zalogowanych] , Pietri [link widoczny dla zalogowanych]

Pajujo 0-0 Przemas
Ben_Ass 3-3 Pietri
Mecz 3* Ben_Ass 3-0 Pietri
AWANS:Pędzące Leniwce

6.
Mwek Team vs Śląsk i Lechia
1. Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych] , michal697 [link widoczny dla zalogowanych]
2. LGZuczek [link widoczny dla zalogowanych] , Mutd [link widoczny dla zalogowanych]

Piotrek89 3-2 LGZuczek
michal697 0-0 WO Mutd
AWANS:Mwek Team

7.
Teamdovers vs 50GKS
1. Owca [link widoczny dla zalogowanych] ,Giggsy [link widoczny dla zalogowanych]
2. 50ml [link widoczny dla zalogowanych] , KrecikGKS [link widoczny dla zalogowanych]

Owca 0-3 WO 50ml
Giggsy 0-2 KrecikGKS
AWANS:50GKS

8.
Błękitne Bażanty vs Team Myślibórz
1. Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych] , HoOpek [link widoczny dla zalogowanych]
2. Ballack13131 [link widoczny dla zalogowanych] , pavellox1991 [link widoczny dla zalogowanych]

Lisekx111 9-1 Ballack13131
HoOpek 5-0 pavellox1991

AWANS:Błękitne Bażanty

Termin na rozegranie spotkań rundy trzeciej mija w piątek, 7.11.08 o północy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 13:56, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 17 razy
Śro 16:21, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

7. Teamdovers vs 50GKS
2 mecz : Giggsy 0:2 KrecikGKS

Dobry mecz w moim wykonaniu.HSV okazało się silniejsze od holenderskiego PSV.Dobra forma V.der Vaarta pozwoliła by ten zawodnik zdobył bramkę ok.40 minuty spotkania po dobrym podaniu M.Zidana i precyzyjnym strzale w boczną siatkę bramki gdzie Issakson był bez szans.Druga połowa jakaś nie mrawa , w pewnym momencie przeciwnik przyciska następnie spokój i długo długo nic(jedna zmarnowana setka przez Olica)aż do 89 minuty gdy bramkę zdobył Olic głową po ładnym rozegraniu i wrzutce Guerrero.Na koniec w doliczonym czasie po świetnym podaniu z głębi pola de Jonga wyszedł Olic uderzył silnie po koźle i piłka trafiła w poprzeczkę.Dzięki pozdro.
Śro 17:16, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 108

Skąd: Świdnica

Kenny (brazylijskie szerszenie) 5-1(Ziomki Dwa) andrzej xx

Cały mecz praktycznie po moje dyktando w strzałach 8-2. Do przerwy wynik 2-0 dla mnie gole strzelają Reo Cocker w 22 minucie i Agbonlahor w 40 min. Druga poło zaczęła się dal mnie bardzo dobrze dorzucam jeszcze dwie bramki autorstwa Harewooda gdzie w przypadku obu asystował Gardner. Do 75 min Aston Villa prowadziło 4-0 z Manchester City. Przepiękna akcja Vasella i mamy 4-1. Ale na tym emocji nie koniec, z obydwu stron atak za atakiem chęć podwyższenia wyniku i mobilizacja przeciwnika do odrobienia choćby jednej bramki na korzyść swojego teamu. Lecz dzisiaj technika i chęć zwycięstwa była po stronie brazylijskich szerszeni w 89 min indywidualna akcja Carew i ustalam wynik na 5-1.

Chyba jest 50 slów i nie dostane warna szczęśliwy No R1 licze na Ciebie szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Śro 21:29, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 21:10, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

Adek4(Hard Team) - tom80kce(Ferrum Boys) 1-0 (1-0)

Spotkanie zaczeło sie od ataków drużyny Udinese(Adek4) ale ustawiona defensywnie druzyna Ajax-u odpierała ataki i sporadycznie kontrowała . W 33 minucie po kolejnym ataku Udinese strzela bramke na 1-0 i do konca pierwszej połowy wynik brzmi 1-0 .Strzały 3-3
Druga polowa równiez z przewage Udinese ,drużyna Ajax-u mimo zmiany ustawienia na bardziej ofensywne do konca spotkania nie zmieniła wyniku .
Ogólnie zasłużone zwyciestwo Udinese 1-0. Strzały 11-5

Dzieki za mecz
Śro 21:58, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Feyenoord)
5-1 (Werder) Bodzio89Rdk

Bramki: Makaay 31', 79', 88', Chun Soo 49', De Guzman 89' - Pizarro 21'

Nie znałem tego rywala, nigdy z nim nie grałem jednak znów jak to ja zlekceważyłem przeciwnika. Mocno defensywne ustawienie rywala z dwoma defensywnymi pomocnikami ustawionymi praktycznie na rowni z linią obrony spowodowało że ciężko było się przebić mimo to od początku napieram. Rywal w 21 minucie wyprowadza pierwszą akcję w tym meczu i ku mojemu zdumieniu zdobywa bramkę. Po głowcę Pizarro piłka odbija się od poprzeczki a poźniej od pleców interweniującego bramkarza i wpada do siatki. Musiałem się spiąć bo Kamil by mnie zabił gdybym nie wygrał wysoko tego meczu radosny Chwilę poźniej już pada wyrównanie po ładnej akcji i strzale Makaaya. Tuż po przerwie rywal dostaje czerwoną kartkę i w następnej już akcji po wielkim zamieszaniu w polu karnym najwieksza przytomnoscia umysłu wykazał sie Chun Soo i posłał piłkę do siatki. Taki wynik utrzymał się do 79 minuty kiedy to wreszcie zacząłem być skuteczny. Najpierw dwukrotnie trafia do siatki Makaay a w ostatniej minucie wynik ustala De Guzman. Wynik 5-1 jest najmniejszym wymiarem kary, powinno być dużo wyżej. Strzały na koniec 17-4. Dzięki za grę i KALAFORY DO BOJU!!!

Czw 0:17, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Brazylijskie szerszenie vs Ziomki Dwa
RONALDO 1 3-2 roni1979

W pierwszych minutach meczu strzelam gola na 1-0 który otwiera grad bramek.Jeszcze do przerwy rywal zdobywa wyrównującego gola.W drugiej połowie strzelam gola na 2-1 ale już po chwili tracę prowadzenie przez głupie błędy w obronie.Wynik meczy rozstrzyga się w ostatniej akcji meczu w której to po rzucie rożnym strzelam gola na 3-2.Wniosek z tego meczu: RONI JEST TYLKO JEDEN wykrzyknik wink lool
Czw 15:33, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

PARA 5

Pędzące Leniwce vs Czarno-biali

(CSKA MOSKWA) Pajujo 0:0 Przemas (GALATASARAY STAMBUŁ)

Fajny mecz, dużo akcji z obu stron, lecz rzekł bym, że to ja miałem ich więcej, lecz brazylijskie gwiazdeczki nie potrafiły ich wykorzystać. Przeszkodził im świetnie dysponowany dzisiejszego dnia Volkan Demirel. Przemas miał również szanse na zdobycie gola, lecz albo je marnował albo bronił Akinveev.

Czw 23:10, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

2. Bartosz Squad vs Niebiescy Wojownicy

Aligi19 (Besiktas Stambuł) 0:0 memp (Bayer Leverkusen)

Mecz na remis, z niewielką przewagą Aligi'ego, zwłaszcza w dodatkowych 20min dogrywanych z powodu OOS. Pierwsza połowa bardzo nudna. W strzałach 4:3 dla rywala, ale żaden ze strzałów nie był groźny. W drugiej połowie najlepszą okazję, ba! 1000% sytuację miał napastnik Besiktasu. Biegł z piłką sam na sam z bramkarzem od 40 metra, ale oko w oko z golkiperem strzelił obok słupka. Przed OOS Kiessling (Bayer) ładnie odwrócił się na 7 metrze, ale z tak bliskiej odległości od bramki trafił w boczną siatkę. W dodatkowych 20 minutach nie oddalem strzału nawet, ale akcje Aligi'ego nie były jakieś klarowne. Ogóle w moim odczuciu wynik sprawiedliwy. Teraz wszystko w rękach naszych partnerów. Dzięki i pozdro radosny

Czw 23:12, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

FALON 4-1 AROS

Spotkanie wyrównane równie dobrze mógłby być wynik taki sam tylko dla Arosa.
Rywal ustawił drużyne ofensywnie dlatego wiedziałem że szybkie kontry mogą mi przynieść sukces.
I tak sie stało miałem więcej szczęscia i udało mi sie wygrać.

dzięki za mecz
Pią 0:46, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

Mecz odbył się wczoraj, widowisko było bardzo słabe, choć padło aż bramek. Mieliśmy ogromne problemy aby zagrać mecz w warunkach "w miarę możliwych" do gry, sztuka ta nam się nie udała , graliśmy w potwornych lagach. Pomimo gorszego zespołu zagrałem lepiej i zwycięstwo w pełni mi się należało .

Pią 17:48, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

Ben-Ass-Pietri 3:3

Mecz pierwsza połowa pod moje dyktando stwarzam sobie mnóstwo dogodnych sytuacji ale tylko 1 wpadła.Druga już bardziej wyrównana przeciwnik grał swobodnie ja dostaje czerwona kartke...Nerwowo już nie wytrzymałem a tu na zegarze już 3:2 dla przeciwnika...w Loss Time strzelam bramke na 3:3... super meczyk.dzieki

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pią 21:53, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:51, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Strzaly 11- 5

Pierwszy raz gralem z moim przeciwnikiem patrze w ranku 12 miejsce nastawilem sie na ciezki mecz jednak rozczarowalem sie bo dominowalem przez caly przebieg spotkania. Pierwsze 2 bramki to szmaty wpuszczone przez bramkarza 19Ruch20 ( jedna z glowki, a druga zza pola karnego wlecial z pilka do bramki zdzier ). Po pierwszej polowie 2-0 dla mnie. W drugiej polowie dalsza czesc gry ofensywnej w moim wykonaniu co owocuje nastepnymi dwiema bramkami ( fajna bomba z glowki zdzier tym razem bramkarz niemial nic do powiedzenia ) Dzieki

Awans: Bartosz Squad

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pią 21:56, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 21:53, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

Mecz o Awans...

Pietri-Ben_Ass 0:3

Od początku groźnie atakowałem... Ale niestety nie wykorzystane sytuacje się mszczą i po 3 100% sytuacjach trace w głupi sposób bramke.Później lekko wnerwiony i zaćmniony rywal dobija mnie i kończy sie wynikiem 3-0... dzieki

HoOpek 5 - 0 pavellox1991

Od początku mecz pod moje dyktando. Nie wiem kto strzelił za co serdecznie przepraszam ;] Gracz nie mial dogodnych akcji do strzelenia bramek, ja takowych mialem dosc duzo. Uwazam ze 50 znakow to naprawde za duzo. radosny Pozdrawiam pacelloxa i zycze sukcesow dalej Wink Oczywiscie pozdrawiam Liskax111 ktory takze wygral radosny Pozdro Lisek! szczęśliwy Dzieki jeszcze raz. Wink

Ostatnio zmieniony przez HoOpeK dnia Pią 23:48, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:47, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

michal697 x-x Mutd

Ten mecz nie został rozegrany, jak i nie zostało to wyjaśnione w żaden sposób. Proszę o wyjaśnienie nie rozegrania przez Was meczu w stosownym temacie.

E: Przyznane zostało bezbramkowe WO.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Sob 11:47, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:28, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)