Runda IV [Grupa P]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post Runda IV [Grupa P]
_________

______________________________IV Runda

8 zespołów dwuosobowych rozstawiamy do 4 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana definitywnie odpada z turnieju. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

1. Bartosz Squad vs FERRUM BOYS
1. Bart0o0sh [link widoczny dla zalogowanych] , Aligi19 [link widoczny dla zalogowanych]
2. falon [link widoczny dla zalogowanych] , tom80kce [link widoczny dla zalogowanych]

Bart0o0sh 2-0 falon
Aligi19 4-1 tom80kce
Mecz 3* Gracz1(3) vs Gracz2(4)
AWANS:Bartosz Squad

2.
Brazylijskie szerszenie vs Różowe Kalafiory
1. Ronaldo1 [link widoczny dla zalogowanych] , Kenny [link widoczny dla zalogowanych]
2. Lincoln [link widoczny dla zalogowanych] , Kamil_B_Knajfeld [link widoczny dla zalogowanych]

Ronaldo1 2-1 Lincoln
Kenny 0-1 Kamil_B_Knajfeld
Mecz 3* Ronaldo 1 2-1 Lincoln
AWANS:Brazylijskie Szerszenie

3. Pędzące Leniwce vs Mwek Team
1. Pajujo [link widoczny dla zalogowanych] , Ben_Ass [link widoczny dla zalogowanych]
2. Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych] , michal697 [link widoczny dla zalogowanych]

Pajujo 0-4 Piotrek89
Ben_Ass 0-2 michal697
AWANS:Mwek Team

4. 50GKS vs Błękitne Bażanty
1. 50ml [link widoczny dla zalogowanych] , KrecikGKS [link widoczny dla zalogowanych]
2. Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych] , HoOpek [link widoczny dla zalogowanych]

50ml 0-1 Lisekx111
KrecikGKS 3-3 HoOpek
AWANS:Błękitne Bażanty

Termin na rozegranie spotkań rundy IV mija we wtorek, 11.11.08 o północy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Śro 15:22, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 14:20, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pędzące Leniwce vs Mwek Team

3-17 w strzałach, mecz udany, toczony w strasznie szybkim tempie, zasłużone zwycięstwo. Na środku świetne piłki rozgrywał Rivaldo, który także ustalił szczupakiem wynik meczu na 4-0 !. Przeciwnik miał dwie dobre okazje ale ich nie wykorzystał, ja oczywiście zmarnowałem ich jeszcze więcej zdzierzdzier

Sob 18:59, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

RONALDO 1 2-1 lincoln

Mecz rozpoczyna się pięknie dla graczy prowadzonych przez trenera R1 bo już po 30 min. gry Aston Villa prowadzi 2-0.W drugiej połowie goście stwarzają sobie dość sporo sytuacji podbramkowych ale piłka nie może znaleźć drogi do bramki.W końcówce rywal strzela honorowego gola.Ten gol z pewnością daje dużo w kontekście 2 meczy w tej parze.Kenny liczę na Ciebie... radosny

Ostatnio zmieniony przez RONALDO 1 dnia Sob 23:29, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:28, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Bartosz Squad VS FERRUM BOYS

Aligi19 ( Besiktas ) 4 : 1 Tom80kce ( Ajax Amsterdam )

Wiedzialem ze rywale sa mocni . Wygrali wczesniej z owiele mocniejsza para od siebie. Do tego dochodzi ten Ajax zdzier Ale te obawy szybko mi przeszly , 2 szybko strzelone bramki uspokajaja moja gre . Rywal jednak strzela bramke jeszcze przed przerwa na 2-1. Po przerwie gram swoje , rywal nie oddaje rzadnego strzalu na bramke a ja dokladam 2 bramki i wynikiem 4-1 koncze ten meczyk radosny

strzaly 7-6

Mialem 3 bramki zapasu od Aligiego wiec mecz na pol gwizdka spacerkiem. Duzo klepania w srodku boiska oby zdala od swojej bramki. W 1 polowie w strzalach 2-4 dla rywala oddal zza pola karnego dwa strzaly ale bramkarz wybronil po czym ja rozgrywam krotko rzut rozny i bramka 1-0. 2 polowa to juz moja spora przewaga i ladna bramka po dosrodkowaniu Bobo na 2-0. Przeciwnik znowu oddaje z dwa grozniejsze strzaly zza pola karnego i mial sporo szczescia przy moich akcjach moglobyc 4-0. Dzieki.

Ben_Ass 0:2 michal697

Do meczu podszedlem bez wiary i motywacji radosny Lag co 10 sekund, wiec lipa a nie gra była co jeszcze bardzej mnie zniechęcało. Rywal dośc dorbze sobie poczyniał w pierwszej połowie, przesiadywał częsciej pod moją bramką. W drugiej CSKA coś zaczel grac ale niestety dzień wczesniej impreza była w Moskwie na cześć Żirinowksiego i zawodnicy, szczegolnie Żirkov, którysie ożarł najbardziej w sobotę nie umiałtrafić nawet w światło bramki. Na 1:0 AEK strzela po kontrze z rożnego, w końcówkce dobijają już fest przybite CSKA.
Dzięki. Powodzenia dalej.
Nie 21:51, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

.............

......[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Nie 22:33, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:29, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

Kenny 0-1 KAMIL_B_KNAJFELD

Rywal od początku postawił na defensywne ustawienie, do tego graliśmy na spowolnionym tępie jak dla mnie, co mocno mnie ograniczało, jeżeli jush miałem jakąś sytuacje to pudłował Makay lub inny przygłup...W drugiej połowie dostaje czerwo praktycznie za nic (nie trafiłem w piłkę którą chciałem wybić wślizgiem pod polem karnym przeciwnika) Od tej pory zacząłem grac na wrzutki i tylko lewą stroną boiska, ponieważ po prawej dostałem czerwo...W loss time udało się wrzucić i strzelić z głowy zwycięskiego gola ...

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Wto 14:07, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:04, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

2. Brazylijskie szerszenie vs Różowe Kalafiory

AWANS:??

Zapraszam do rozegrania trzeciego meczu. W razie przekroczenia terminu należy wyjaśnić to w stosownym temacie.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 14:22, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:22, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
HoOpeK

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 196

Skąd: Stargard Szczeciński / Szczecin

KrecikGKS 3 - 3 HoOpek

Mecz pod moją kontrolą, szybko strzelona bramka (chyba 2 minuta), w okolo 17 minucie 2 na 2:0 pozniej krecik zmniejszyl przewage na 2:1, pozniej znowu bramka strzelona przezemnie pod koniec meczu okolo 85-90 minuty krecik zdobyl 2 bramki na remis. Na szczescie wystarczylo nam to aby przejsc dalej. Dzieki za gre. Powodzenia w innych turach. Wink
Wto 20:25, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Mecz rozpoczyna się od mojego ataku na bramkę rywala z którego nic nie wynika.W 30 min. rywal poczyna sobie coraz śmielej ale to i tak nie przynosi bramki.W drugiej połowie strzelam szybko gola ale już po kwadransie gry rywal wyrównuje.Gdy zapowiadało się na dogrywkę ja wychodzę z kontrą ale rywal fauluje, dośrodkowuje w pole karne no i strzelam gola i jest po meczu. wykrzyknik

Wto 23:48, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)