Runda IV [Grupa Z]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Zobacz poprzedni temat
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Post Runda IV [Grupa Z]
_________

______________________________IV Runda

4 zespoły dwuosobowe rozstawiamy do 2 dwumeczów. Dwumecz parowy rozgrywamy w następujący sposób:

Drużyna A w składzie Pele i Zico gra z Drużyna B w składnie Del Piero i Zola.Pierwsza osoba z pary A gra z pierwszą osobą z pary B, druga z drugą. Która osoba jest pierwsza a która druga decyduje post w zapisach do turnieju.

Pele 3 :1 Del Piero

Zico 2 : 4 Zola

Mamy tutaj remis bramkowy 5:5 i musi być rozegrany trzeci mecz rozstrzygający w którym to obie ekipy wystawiają same gracza do pojedynku.

Wygrana para przechodzi dalej, przegrana dostaje szanse z drugiej strony drabinki turniejowej. Ilustracja drabinki:
______________________________[link widoczny dla zalogowanych]

1. Poszła czołgiem vs Forza IFQ
1. marky_ramone [link widoczny dla zalogowanych] , gAc [link widoczny dla zalogowanych]
2. Adrian1993 [link widoczny dla zalogowanych] , pizmak [link widoczny dla zalogowanych]

marky_ramone 0-4 Adrian1993
gAc 2-1 pizmak
Mecz 3* Gracz1(2) x-x Gracz3(4)
AWANS: Forza IFQ

2.
Skorumpowani niezbanowani vs Cyrk z Bukaresztu
1. Kaimada [link widoczny dla zalogowanych] , dzidzi [link widoczny dla zalogowanych]
2. Piero [link widoczny dla zalogowanych] , marcen [link widoczny dla zalogowanych]

Kaimada 0-2 Piero
dzidzi 0-3 marcen
AWANS: Cyrk z Bukaresztu

Termin na rozegranie spotkań rundy IV mija we wtorek, 11.11.08 o północy.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Wto 13:28, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 14:02, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
marcen

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 98

Skąd: Chomiczówka

dzidzi - marcen 0:3

Na poczatku meczu Dzidzi troszke przycisnal, ale nie wytrzymal chyba cisnienia i juz od 15min prowadzilem 1:0, a po kolejnych 5min bylo juz 2:0. Nastepnie czerwona kartka dla Bordouex i bylo juz wiadome, ze jest po meczu. Do konca spotkania zdecydowana moja przewaga i coś tam jeszcze wpadło. Mecz jednostronny z wieloma zmarnowanymi 'setkami' z mojej strony.
Dzieki Dzidzi za mecz i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez marcen dnia Nie 2:24, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

]vs

Olymiapkos to niezla druzyna i o tym przekonal sie moj rywal. Dawno tak mi dobrze sie nie gralo, koncetracja 200%. I po prostu musialo sie udac, pierwsze 4 okazje wypracowuje sobie ja ale tylko jedna jest zakonczona strzalem w swiatlo bramki, jednak na tablicy nadal bylo 0-0. 5 strzal juz byl dla mnie bardziej szczesliwy poniewaz wszedobylny Djordevic uderza na bramke Rame jednak pilka odbija sie do plecow obroncy, tak ze idealnie do niej dochodzi Darko Kovacevic i spokojnie obok bramkarza puszcza pileczke. W drugiej polowie mecz wyglada podobnie, tyle ze Borodeaux od wodza Kaimady smielej sobie poczyna, jednak to nie stoi na przeszkodzie aby Lua Lua dolozyl 2 brameczke.
Wynik sprawiedliwy...
Kolejny raz Cyrk z Bukaresztu awansuje pewnie do dalszej rundy:)

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Nie 9:54, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 9:53, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

Poszła czołgiem vs Forza IFQ

marky_ramone - Adrian1993 0:4 - strzały 8:14

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, jednak w 20 minucie Arszawin zagrywa do Denisova, ten uderza z przed pola karnego i piłka trafia do siatki. Do końca pierwszej połowy rywal miał jedną okazję lecz ją zmarnował. Na początku drugiej w pole karne Arszawin, piłka wybita prosto pod nogi Sirla, ten trafia. Kopia sytuacji z 20 minuty. Chwilę później gola na 0:3 strzela Tymoszczuk. W 80 minucie samotna akcja Arszawina, który kompletnie nie atakowany, wchodzi w pole karne i strzela od słupka.

gAc 2:1 piżmak 8-8

Mecz moze i ciekawy moze i nie zalezy jak na to patrzeć wiedziałem przed meczem ze nie uda mi sie strzelić 4:0 bramek ale gdybym miał szczeście a go nei miałem z tych strzalów mógłbym to uczynic ale nic wynik wynikiem dzieki
pozdro
Wto 12:05, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Canarinios Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)