Eliminacje rezerwowych

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 3-1 Kicek

Mecz zacięty w strzałach 10-10 Kicek pierwszy strzela bramkę i to mnie troche kuje w serce .... ale jakoś nie wniknąłem za bardzo bo podjebany byłem i na luzie grałem:P to dało mi efekt po pieknej bramce wywalczam remis i poźniej z białą srzałka kanute wali z główki na 2:1 i w koncówce strzelam na 3:1 mecz mógł sie podobać zaciety ale to moi gracze mieli wiecej szcześcia kuźwa sorka za błedy ale niw wiem jak pisze:P

pozdro dzieki
Śro 1:44, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Wyniki dodane, tabela policzona w razie błędów proszę pisać na [link widoczny dla zalogowanych] i kolejne wyniki dodawać pod tym postem.

Przypominam że dziś ostatni dzień zmagań w eliminacjach grupowych:

Termin na rozegranie meczy grupowych jest do 17/12/08 do 23:59

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 3:53, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 3:49, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

RonaldoVIP 2 - 0 seboes

Mecz z moja przewagą. Traktowałem go jako sparing przed Ligą. W 24 minucie rzut rożny, podanie do napastnika w pole karne, piłka odbita od golkipera i gol. W 38 minucie po skladnej akcji Norwegów bramke w górnym rogu bramki umieszcza napastnik. Do przerwy mój bramkarz nie bardzo miał co robi...w strzałach 5-0 na moją korzyśc. II połowa przyniosła znaczną poprawe gry przeciwnika. Oddaje aż 9 strzałów z czego chyba jeden grożniejszy... pozostałe 8 z odleglosci 20-30 metrów na hura szczęśliwy ja w drugiej połowie ograniczyłem sie do obrony czego wynikiem było 2 oddane strzały w II połowie szczęśliwy Mecz w pełni kontrolowany i zasłużone zwycięstwo lecz mały błąd w obronie i moglo by byc inaczej .
pozdrawiam i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Śro 18:06, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:25, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
seboes

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 44

Seboes - lukas15 1-0

W pierwszej polowie mecz walki w srodku pola. Godne uwagi dwa strzaly w slupek lukasa15. Szczesliwie konczy sie pierwsza polowa z wynikiem bezbramkowym. W drugiej polowie gram bardziej ofensywnie , robuje konstruowac akcje bramkowe i w 83 minucie strzelam ciekawa bramke Oguro , ktoremu podawal Nakamura . To byla jedyna bramka meczu , strzaly 7-5 .

powaga nie chec mi sie... aa jak zagram to 3 pkt na bank nie bd mial:p

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Śro 17:49, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

kicek 1-4 lukasso

skutecznosc gora. kicek utrzymywal sie praktycznie przy pilce caly mecz a ja go kontrowalem
zeby nie gral ciagle na wrzutki to moze by wygral a tak wiadomo ze zawsze poda do boku i to go zgubilo w potyczce z bezlitosnymi polakami

Śro 18:58, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

hehe o tym że w końcówce miałem sporą przewagę nie napisałeś i tym że piłka strzeliła w słupek i wybiłeś ja z bramki też szczęśliwy

ale remis nie zasłużony ^^

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Śro 19:26, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

pozostawiam do rozwikłania problem Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Czw 1:01, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

6. kajorek17 : _Mario_______ - Mecz o 11 rezerwowego

Gramy tylko jeden mecz z włączoną dogrywką i karnymi tymi samymi drużynami co w grupach. Czas na rozegranie meczu do 18.12.08 do 23:59

W razie nie rozegrania spotkania w terminie i nie zgłoszenia żadnych problemów ja wylosuje zwycięzce nierozstrzygniętego spotkania.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 1:51, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 1:30, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 1-1 seboes

9-4 w strzałach co jego bramkarz wyczyniał to sie w pale nie mieści takie piłki wyciągał i na dodatek trace bramkę w któej bramkarz sie popisał umiejetnosciami

dogrywka gAc 1-2 seboes bramka porażka 2 razy wykopuje piłkę po moim ataku i piłka 2 razy przelatuje nad obrońca porażka i jedna akcje wykorzystuje sam na sam porazka!!

jestes?

Ja chce grac odpowiadalem Gacowi a ni emoja wina ze sie tak zlozylo ze nie bylo nas w tym samym czasie na necie
Czw 15:57, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Rozumiem że tak mogło być ale ja nie mogłem o tym wiedzieć po godzinie 24 robiłem wszysko i jeżeli byś o tym napisał to zostało by to rozpatrzone a skoro nie widziałem żadnych wyjaśnień z twojej strony to nie miałem wyjścia. Mecze nie wyjaśnione też musiałem rozstrzygnąć. Znałeś termin i skoro nie udało Ci się zagrać meczu to należało podać powody bo jak sam wiesz dziś się gra już o miejsce rezerwowego a jutro ewentualnie rezerwa wchodzi nie ma czasu na przedłużanie terminów w żadnym wypadku.

Czw 16:10, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Mecz o 3 miejsce

RonaldoVIP 3 - 3 memp (k. 5 - 3 )

Zwycięsca RonaldoVIP

Mecz wyrównany lecz w I połowie to memp atakował wiecej. Strzały chyba 3-8. Na początku spotkania jako pierwszy miałem sytuacje do strzelenia bramki lecz piłka mija prawy słupek bramki. Memp natomiast nie marnował swoich sytuacji. Stzrela jako pierwszy bramke i mogl trohche byc spokojniejszy. Po chwili pada bramka na 2-0. Lecz nie straciłem nadzieji. Jeszcze przed przerwa udaje mi sie strzelic kontaktowego gola. Po zmianie połów to moja gra wyglądała lepiej. I w końcu po kilku akcjach udaje mi sie wyrównac. Miałem jeszcze jedna lub dwie klarowne sytuacje by roztrzygnąc ten mecz w regulaminowym czasie lecz sie nie udaje. W doliczonym czasie gry memp strzela bramke dająca wygraną w tym meczu. Ja odpowiadam trafieniem do pustej bramki w II czesci dogrywaki. I tego czego obawiałem się najbardziej a mianowicie rzuty karne. Juz po pierwszej jedenstce myslalem ze memp wyciagnie ta pilke na szczescie wpadlo. Moi zawodnicy swietnie strzelali, memp natomiiast pudłuje w 4 kolejce i takim sposobem wygrywam mecz o 3 miejsce. Dzieki

Zwycięzca: lukas15

Ogólnie to mecz był wyrównany. Spotkanie głównie rozgrywało się w środku boiska. Stąd znikoma ilość strzałów 4-2 dla mnie. Bramkę strzelam w 79 minucie, kiedy to obrońca rywali mija się z piłką wyskakując do główki i dzięki temu wyszedłem sam na sam i pięknie przelobowałem bramkarza.

12 Rezerwowy - kajorek17

Wyniki 0:0 to mecze nierozegrane a kolejność w tych meczach wyłoniłem poprzez losowanie bo skoro nie rozegraliście to jakoś trzeba było to zrobić.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 16:13, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 1:36, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

czemu jestem jako 6!!? Przecież przegrałem mecz o 3 miesjce... czyli 4 powinienem być...
Pią 15:18, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Wiesz dla czego byłeś 6 ? Bo mi się pomyliło przy wpisywaniu poprostu , już zmieniłem przepraszam.
Pią 16:14, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 napisał:

No ok ;p tylko zwróciłem uwagę radosny
Pią 16:45, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)