Grupa A [II FAZA GRUPOWA]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A [II FAZA GRUPOWA]
__________
___________
_____________________________Namiestnik: Krzysiuk
___________

_______________

Witam wszystkich w grupie A. Życzę Wam awansu do kolejnej fazy turniejowej. W temacie podajemy wyniki spotkań wraz z opisami, nie pogardzimy nagranymi bramkami itp. Mam nadzieje, że nie stworzycie żadnych problemów radosny

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Sob 21:59, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 12 razy

Horvi 1:0(1:0) Koshaolin

Mecz bardzo wyrównany, choć sytuacji po obu stronach było jak na lekarstwo. Przeważała gra w środku pola. Strzeliłem bramkę w drugiej połowie z ostrego kąta i udaje mi się utrzymać ten wynik do końca spotkania.

Horvi 2:1(0:0) Koshaolin

Tu już okazji do zdobycia bramki było znacznie więcej. Od początku przeważał Koshaolin, miał jedną 99% okazję kiedy z rożnego piłka spadła wprost na głowę Acimovica, a ten uderzył potężnie obok bramkarza, ale na szczęście dla mnie piłka odbiła się od obrońcy, który stał na linii bramkowej. Jednak to mnie pierwszemu udało się strzelić gola, ale przy tylu sytuacjach nie trzeba było długo czekać na bramkę dającą remis. W 86 minucie podanie wzdłuz pola karnego do Occeana, ten uderza z pierwszej piłki w sam róg bramki i mecz skończył się wynikiem 2:1.

Dzięki i powo dalej.

Ja tylko skopiowałem z wyników losowania
Edit by Krzysiuk

Ostatnio zmieniony przez Horvi dnia Wto 12:07, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 10:01, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Horvi 3:1 Biszkopt

Mecz wyrównany w strzałach przeważam ale moi "napastnicy" nie potrafią pokonać bramakrza z Kanady. Horvi miał farta i jego strzały wpadały do mojej bramki. Remis byłby bardziej na miejscu. W strzałach 7:9

Biszkopt 3:0 Horvi
Tu to przewaga moja wpierw strzelam z 20 metrów w okolice okna ale bramkarz broni strzał jednak później musiał skapitulować bo po rozegranym roku strzela jeden z Irakijczyków. W pierwszej połowie były jeszcze ataki ale niestety bez goli. W drugiej połowie było już bardziej wyrównanie jednak to ja strzelam 2 gole i wygrywam pewnie 3:0. w strzałach 12:8.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 14:08, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:08, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
gelu8

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 35

Horvi 2 - 0 gelu8

Już na początku meczu stworzyłem sobie dogodną sytuację do strzelenia gola, lecz później było tylko gorzej. W 1. połowie straciłem pierwszą bramkę, potem miałem jeszcze nadzieję na strzelenie gola, jednak mimo groźnych sytuacji nie udało mi się nic ustrzelić. W środku 2. połowy dostałem 2. bramkę i do końca meczu tylko się broniłem. Przed 3 bramką uchronił mnie słupek.

gelu8 1 - 1 Horvi

W tym meczu zmieniłem ustawienie na moje dawne "koronne" szczęśliwy (Czyli mniej więcej 8-1-1).
Nie powstawały już takie luki w obronie jak miało to miejsce w 1. meczu, bramkę straciłem po wrzutce i błędzie obrońcy, który wyskoczył do piłki, ale nic nie zdziałał lool Horvi długo rozgrywał piłkę a ja nastawiłem sie na grę z kontry. Po ładnym strzale z dystansu niestety trafiam w słupek, a po rzucie rożnym główkuję w poprzeczkę płacze Na otarcie łez strzeliłem bramkę w 2. połowie po kiwnięciu obrońcy. Horvi miał jeszcze kilka sytuacji, jednak Boruc był tam, gdzie być powinien cool

Ostatnio zmieniony przez gelu8 dnia Wto 14:47, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:46, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 91

Skąd: Słupsk

HIMEN-Horvi

Mecz zaczal sie bardzo obiecujaco dla (Weni) juz w 1min min mogla wyjsc na prowadzenie ale coz.Mocne potajemnie treningi pilkarzy z trenerem poprawienie koncepcji gry zaczynaly przynosic skutek.Mecz dosyc worownany do czasu gdy strzela bramke Weni i wychodzi na prowadzenie 1-0.Wtedy mecz rozkrecil sie aktaki jak z jednej tak z drugiej strony na szczescie Kanada atakowala nieskutecznie lub zatrzymywala swietnie grajaca oborona.Jak sie okazalo 1-0 utrzymalo sie i pierwsze 3pkt w drugiej fazie tura zaliczone dobry poczatek. Weni Szacuneczek :)Wkoncu cos gramy;p

wynik 1-0 win HIMEN

Mecz drugi zaczal sie rownie pomyslnie co pierwszy mecz tylko w rew to (weni) byla strona dominujaca loz psychiczny przewaga nad rywalem psychologiczna dala spokuj i poszanowanie piekna gry zabawa pileczka i dzieki temu stwarzala sobie dogodne sytuacje .kanada nie kojarze zeby miala jakas setke ;pDobra obrona i kolejny mecz zakonczony kompletem pkt tylko tym razem napastnicy popisali sie lepsza skutecznoscia 2mecz win:P

WENi WENi tak sie bawi Weni:P podjaralem sie;P

Wynik 3-0

Win HIMEN

powodzonka dzieki za meczyki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HIMEN - Biszkopt

Mecz zaczal sie wyrownanie przeciwnik lapal na spalone przec co z moja druzna nie moglem na poczatku sie odnalesc niestety formy zawodnikow zawodzily po ostatnich przygotowaniach .W meczu podly po 2 bramki dla kazdej ze stron wiec mecz zakoncyzl sie podzialem pkt Niestety.

wynik 2-2 REMIS

mecz drugi zaczelem bardzo skupiony byla tu moja przewaga przeciwna druzyna najczesciej atakowala z kontry ale nie tylko padalo wiele strzalow ale niestety niecelnych .Po ktorejs z kolej obiecia prowadzenia wkoncu Weni sie udalo i strzelila bramke jak sie okazalo na wage 3pkt mogla jeszcze podwyzszyc ale niestety w 90 min nie wykorzystala przewagi 3-2 i tylko albo az 1-0

wynik 1-0

Win HIMEN

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Wto 16:58, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:28, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
gelu8

Posty: 35

HIMEN 2 - 1 gelu8

Nie znałem przeciwnika i już na początku po "rozejściu się" obrony tracę bramkę. Ogólnie mecz wyrównany jeśli chodzi o ilość sytuacji (a także strzałów), natomiast w posiadaniu piłki przeważał przeciwnik. Doprowadziłem do remisu, jednak chwilę później straciłem 2. bramkę ;].

gelu8 1 - 1 HIMEN

W drugim meczu po raz kolejny zmieniłem ustawienie na moje koronne zdzier I wbrew pozorom nie jest to typowa gra defensywna - świadczy o tym przede wszystkim pierwsza połowa meczu, kiedy to przeważałem w ataku jednocześnie uniemożliwiając HIMEN'owi przeprowadzenia składnej akcji. Objąłem prowadzenie i zaraz później przeciwnik popstrykał coś w formacji. Grało mi się o wiele trudniej. Mimo tego moja obrona sprawowała się nieco lepiej niż w 1 meczu, jednak to nie wystarczyło na utrzymanie wyniku i piłka w końcu wylądowała w bramce.

Wto 17:53, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Musze dodać że HIMEN gola na 2:2 strzela z karnego którego zrobił komputer.

3-0 Win HIMEN

Wracajac do meczy obydwa mecze dobre w moim wykonaniu niestety w pierwszym po prowadzebniu myslami bylem gdzie indziej tel ciagle mi dzwanial przez to przy wyniku 1-0 stracilem 3 gole bywa.

Drugi mecz dominacja moja skupiony tel wyl i od razu sa efekty reskul nie istnial przy wyniku 3-0 zaczal faulowac i dostal 2 czerwone ale i tak juz bylo po fakci bo jak zaznaczylem wczesniej ten mecz byl jednostrony i tylko Weni siala i rozdawala pileczke:P

Dzieki i powodzonka
Wto 22:21, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

HIMEN napisał:

wyniki

ocb? ocb? ocb? NIE ISTNIAŁ??? moze i tak ,jak przy stanie 0:2 cisne niemilosiernie,ale pech nie pozwala ''zlapac kontaktu'' ,a ty po jakims fartownym ''przeniknieciu'' przez mojego obronce strzelasz na 3:0 ,to juz sie odechcialo grac. Od 0:2 ,mialem 4 akcje,gdzie spokojnie 2 bramqi powinny wejsc. Zaś co do 1 meczu ,to jestes smieszny migajac sie jakims telefon dzwoniacym mur mur plizzz ,procz wygranej zaliczylem dodatkowo slupek i poprzeczke stary ,wiec chyba raczej zwyciestwo całkiem zasluzone. w 2 polowie akcji nie miales;/ Coż ,widac z obiketywizmem u Ciebie na bakier,ale to tylko gra,wiec generalnie ciesz się ,ze byles /jestes lepszy......;/

BEZ ODBIORU

Zal no coment trza bylo robic opis a nie teraz cuda wymyslac ciesz sie ze nie nagralem drugiego meczu bo bym go schecia wystawil jakis ty nie poradny:) wesolych swiat

2) mecz: 2-1 Win HIMEN

1) Mecz caly pod dyktando koshaolina i jego sloveni opanowal w sumie wiekszosc pola ciagle ejgo ataki a moja weni ograniczyla sie do kontr.W sumie co akcja z jednej to z drugiej strony konczyla sie grozna sytuacja lub strzalem.W strzlach zmiazdzyla mnie SLovenia 5-11 ale jak widac nie koniecznie kto wiecej oddaje ten wygrywa:D na moje szczescie Weni byla skuteczniejsza i to ja zgarnelem 3 pkt

2) Mecz rewanzowy wygladal juz lepiej w wykonaniu Weni nie wiem czy to z nerwow przeciwnika czy moze jakies podlamanie ale tym razem to ja bylem strona przewazajaca ciut od przeciwnika troszke brak skutecznosci a wynik bylby wyzszy.Strzaly 10-8 tym razem dla WENI zdzier kilka zamrnowanych stuacji ale coz tu znow 3 pkt laduja u mnie i jest bardzo dobrze w grupie pewny awans:P(7Win , 2remisy , 1 porazka)

Dzieki za mecze powodzonka
Śro 14:15, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Horvi 1:3

Reksul - Horvi 3:0

Oba mecze bardzo podobne ,tzn ja naciskam całe spotkanie w przeciwienstwie do rywala ,ktory razi spontanicznymi atakami. Buhahahahh ,ale jakie wyniki?? No tak ,normalne...i zarazem bardzo smutne ;/ 1 mecz ,to tragedia z moimi napastnikami ,idioci majac czerwone strzałki i mase ''setek'' nie trafiaja nic ,bo 1 bramge strzela pomocnik;/ Zal ,zal i jeszce raz zal;/ A przeciwnik ? po 1 bramce padlem z ''mechanicznej ''straty mego obroncy na sam na sam wyszedl Radzinsky ,dobry fuks ,druga to strzał w bramkarza ,ktory wbil se gola do brmaqi (od razu go zdjalem) po i tak zle rozegranym zle wolnym kolegi ,a moim jeszcze lepszym podaniu (coz ,ja podaje do zawodnika ,ale pila do napastnika przeciwnego teamu) 3 juz nawet nie pamietam ,bo po 2 rece mi opadly i chcialem wyj*** pada;/ Co z tego ,ze sie cisnie i ma kolejne okazje ,jak wszystko psują idioci z ataku?
A 2 mecz ,to niby cisne ,niby wszystko ok ,ale pierwsze w sumie 2 gole ,to po bledach rywala,notabene jakis dziwnych...3 gola juz nie kojarze. Horvi miał bramqoqa akcje pod koneic meczu..

THX

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Śro 22:34, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:34, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tabela policzona proszę kolejne wyniki pisać w nowych postach zastępuje krzysiuka bo on z tą Koreanką świętuje jutro ma już być ale kto wie kto wie błędy zgłaszać na razie do mnie na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 18:51, 26 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:49, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

Rywal ustawia swój zespół bardzo defensywnie. Najlepszą sytuację w tej połowie stworzyłem sobie po dośrodkowaniu z prawej strony po czym mój napastnik uderzył piłkę głowę lecz piłka trafiła jedynie w słupek. Strzały na koniec pierwszej połowy 3-2 na moją korzyść. W drugiej połowie miałem więcej klarownych sytuacji lecz dopiero jedną z nich wykorzystałem w 70 minucie. W ostatniej akcji meczu po kapitalnym zagraniu, mój napastnik wychodzi sam na sam i strzela bramkę. Strzały na koniec meczu 8-3 na moją korzyść.

...Koshaolin... 1-0 gelu8

Bardzo szybko strzelam bramkę bo już w 6 minucie. W tej połowie ustrzeliłem jeszcze słupek. Strzały na koniec pierwszej połowy: 5-0 na moją korzyść. W drugiej połowie mimo iż miałem kilka klarownych okazji to nie zdołałem podwyższyć już rezultatu. Strzały na koniec meczu: 9-1 na moją korzyść. Nie spodziewałem się iż tak słabą drużyną zdołam zdobyć jakieś punkty w tej grupie. Trzeba przyznać, że rywal w tych spotkaniach bardzo rozczarował.

Pią 19:40, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt 2:4 Reksul
Meczu nie pamietam dokładnie ale wiem że bardzo wyrównany oddaje dwa razy piłke rywalowi pod swoim polem karnym i tracę bramki. Potem marnuje dwie sety i tyle.

Biszkopt 1:0 gelu8

Mecz w którym ja cały czas nacieram na bramkę rywala on robi zabójcze kontry jednak nie udaje się mu strzelić. Strzelam ja po kontrze dośrodkowanie i bramka. Pózniej atakuje gelu8 ale trafić nie potrafi.

gelu8 0:1 Biszkopt

Identyczny mecz co poprzedni ja nacieram kontry gelu a ja go kontratakuje i po dośrodkowaniu bramka dla Iraku. gelu mógł jeszcze wyrównać ale nie udało mu się.

Dzięki za mecze...
Pią 22:31, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

...Koshoalin... 2-1 Biszkopt

Pierwsza połowa zdecydowanie na moją korzyść. Do połowy wygrywam 1-0 po bramce z główki. W tej odsłonie mam sporo bardzo dobrych okazji lecz większość z nich marnuje mój najlepsze gracz Acimović, który w tym spotkaniu miał białą strzałkę. Do połowy strzały: 6-4 na moją korzyść. W drugiej połowie spotkanie się trochę wyrównało. W bodajże 60 minucie strzelam drugą bramkę również z głowy. Bramkę strzelił gracz, który chwilę wcześniej wszedł z ławki rezerwowych za Acimovicia. Pod koniec spotkania rywal strzela kontaktową bramkę. Strzały na koniec meczu: 13-9 na moją korzyść.

...Koshoalin... 4-2 Biszkopt

Dobrze spotkanie zaczyna mój rywal ponieważ w bodajże 10 minucie wychodzi na prowadzenie. W 30 minucie po fatalnym błędzie rywala wchodzę w pole karne kiwam bramkarza i do pustej bramki strzelam na 1-1. Chwilę później po ładnej dwójkowej akcji wychodzę na prowadzenie 2-1. Tuż przed przerwą rywal doprowadza do remisu. W tej połowie obie ekipy pokazały dobrą skuteczność ponieważ strzały były 3-3. W drugiej połowie było dużo więcej klarownych sytuacji z obu stron. W bodajże 50 minucie rywal uderza w poprzeczkę natomiast ja odpowiadam strzałem w słupek. W 70 minucie spotkania wyskakuje OSS i musimy dograć spotkanie na serwie. W 72 minucie strzelam bramkę na 3-2. Chwilę później mam rzut wolny z bliskiej odległości i trafiam z niego w poprzeczkę. W 88 minucie podwyższam na 4-2 i zgarniam 3 punkty. Strzałów nie znam ponieważ był OSS. Po spotkaniach rywal był oburzony moim stylem gry ale pewnie tylko dlatego że jeszcze nie ochłonął po przegranych meczach.

Dzięki. Powodzenia dalej.

...Koshoalin... 2-1 Reksul

Rywal spotkanie zagrał na luzie ponieważ ma już zapewniony awans do kolejnej rundy. Na początku spotkania wychodzę na prowadzenie 1-0. W 27 po strzale zza pola karnego trafiam w słupek. Następnie w 37 minucie rywal dostaje czerwoną kartkę. Strzały do końca pierwszej połowy: 7-2 na moją korzyść. W 83 minucie strzelam bramkę na 2-0. Chwilę później rywal strzela kontaktową bramkę i mamy 2-1. Strzały na koniec meczu: 11-6 na moją korzyść.

...Koshoalin... 2-0 Reksul

W tym meczu znowu rywal gra tylko aby dograć spotkania do tura. Do połowy prowadzę 2-0. Strzały na koniec pierwszej połowy bodajże: 7-1 na moją korzyść. W drugiej połowie jest kilka klarownych okazji z obu stron lecz nie pada już żadna bramka. Strzałów na koniec spotkania niestety nie znam.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 18:20, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:36, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

Reksul - gelu7 3:0

Reksul - gelu7 4:1

Reksul - biszkopt 4:2

Reksul - Kosh 0:2

Reksul - Kosh 1:2

Niestety na opisy nie mam czasu ,bo musze leciec do roboty ,jak cos warna przyjme na klatę cool cool Pozdrawiam ocb? bardzo zły diabeł

Liczę na to, iż pojawią się te opisy jednak jutro. Chyba, że z góry zakładasz że opisów nie robisz ?
Edit by burza-lukas

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Sob 18:20, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sob 22:35, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)