Grupa B [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B [II Faza Grupowa]
__________

__________

Witam w Grupie B II Fazy Grupowej turnieju Christmas Surprise Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK
Oraz regulaminem turnieju Christmas Surprise Cup:------->
CLICK

____________

Termin na rozegranie II Fazy grupowej mija 27 grudnia o godz. 23.59

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Przemas 4:2 LGZuczek

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 3:54, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 8 razy

LGZuczek 2-4 Przemas

Mecze dobre gdyby nie lagi. 1 meczu juz w pierwszej akcji bramka Y.Kone. Pozniej jakos leci i strzelam kolejna bramke. Przemas trafia kontaktowa lecz to ja dobijam jeszcze 2 bramki. 2 mecz to popis skutecznosci Bosni i popis nie skutecznosci Burkina. 2 razy na pusta nie trafiam. Przemas co miał wykorzystał zdaza sie. Podział Pkt sprawiedliwy radosny

LGZuczek 4-2 Judzik

Mecz z moja przewaga radosny Trafiałem wszystko co mogłem bo Boruc wyciagał piłki ktorych nawet ufo by nie obroniło. Dostaje czerwo w 30 minucie drugiej połowy lecz to mi nie przeszkadza w strzeleniu 4 bramki. przy stanie 3-2 rywal strzal karnego ja bronie idalnie

LGZuczek 3-1 Judzik

Strzelam duzo bramkeczek na poczatku pozniej sie bronie. Dostaje znowu czerwo teraz w 20 minucie drugiej połowy co owocuje strata jedenj bramki. Lecz to ja inkasuje na sam koniec 6 pkt. Rywal sie starał lecz nie ugrał nawet 1 punkta

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 2:53, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:44, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 2:1 Banan1707

Przez pierwsze 30 minut Banan cały czas atakuje, ja nie mogę się wgrać, nie potrafiłem nic zrobić, jednak pomimo kilku bardzo dobrych okazji przeciwnik nie strzela gola. Jednak w 35 minucie po ładnej kontrze strzelam gola na 1-0. Radość z bramki nie trwała jednak długo, bowiem rywal wyrównuje po strzale z dystansu w 43 minucie. Na początku drugiej połowie znowu groźny atak mojego zespołu i mamy 2-1. Pomimo, że do końca Banan miał przewagę to nie udało mu się pokonać mojego bramkarza.

Tutaj już całkowita moja dominacja. Do przerwy powinienem prowadzić przynajmniej 3-0, ale moi piłkarze nie potrafili wykorzystać znakomitych sytuacji. W pierwszych 45 minutach raz strzeliłem w słupek, raz w poprzeczkę, zmarnowałem 2 akcje sam na sam. Jednak jeden ze strzałów znalazł drogę do bramki rywala i do szatni schodziłem z jedno bramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Na początku drugiej części spotkania strzelam na 2-0, a przeciwnik chwilę później zdobywa kontaktową bramkę. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Przemas 0:1 ptakms

Wyrównane spotkanie, jednak ptak miał więcej szczęścia i wykorzystał jedną ze swoich okazji.

Przemas 1:0 ptakms

Jeśli chodzi o sytuacje na pewno ja miałem je o wiele groźniejsze, ale przeciwnik dłużej utrzymywał się przy piłce. Mogło być nawet troszkę większe zwycięstwo, ale na początku meczu mój zawodnik nie potrafił skierować piłki do pustej bramki, a w 2 połowie zmarnowałem akcję sam na sam.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 15:21, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:11, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 2-2 Banan
LGZuczek 1-0 Banan

1 mecz to przewaga Banan lecz ja obejmuje prowadzenie po dobre wykonanym rzucie wolnym. Po czym dłygo utrzymuje ie ten rezultat jednak po wznowienu piłke przejumje Kanute i przez cała połowe biegni i pakuje piłke z 20 metrow po ziemi. 88 minuta i gol z rzutu roznego Wink losst time setukeita strzela bombe i mamy 2-2.
2 mecz to juz moja przewaga ale moi czarno skorzy nie wiedza jak sie strzela bramki. Lecz w ostatniej akcij meczu przejmuje piłke kolo wsojej bramki przezucenie na skrzydło bramkarz robi wslizg na 2 metrze odbiera mi piłke jakims cuem traci i z 30 metrow po ziemi gol na wage 3 pkt dzieki za mecze:)

LGZuczek 4-0 ptakms
LGZuczek 2-2 ptakms

Pierwszy mecz pod moja dominacja ptak praktycznie przez 1 połowa nie przchodzi przez moja połowe pierwszy strzał oddaje w 44 minucie.
2 mecz to lag na lagu. Przez co straciem 2 pkt. i nie mam zamiaru tego opisywac bo lag na lgau przez lag przechodził.

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 19:39, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 17:00, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Judzik - Przemas 1-2
Judzik - Przemas 2-1

W pierwszym meczu,trace szybko dwie bramki,potem zaczynam atakowac i efektem tego jest branmka,chcialem doprowadzic do wyrnownia ale niewykorzystalem paru sytuacji,goscie tez mogli podwyzszyc ale nic niechcialo wpasc.
W drugim meczu to juz prezwaga moja,atakuje co chwile co daje efekt w postacji 2 bramek,kolega strzela w drugiej polowie bramke ale na tyle bylo go stac w tym meczu. dzieki i powodzenia
Wto 20:56, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

idler - LGZuczek

3:1
Mecz trochę dziwny. LGZuczek ostrzeliwał moją bramkę z każdej strony, ale jego napastnicy byli bardzo nieskuteczni. Do przerwy wygrywałem 2:0. LGZuczek strzela kontaktową bramkę około 60 minuty. Zaraz potem dostaje rzut karny z kapelusza i jest 3:1. Przeciwnik się nie poddał i do końca próbował atakować, na bramki zabrakło czasu.

0:1
Tu już typowy mecz na remis. Szybko tracę bramkę. Później starałem się odrobić straty, ale lekko mówiąc nie szło mi najlepiej. Stworzyłem sobie jedną "setkę" i ją zmarnowałem. LGZuczek też nie potrafił poważniej zagrozić mojej bramce i wynik do końca się nie zmienił. Strzały 7-7.

Śro 1:59, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
qbra

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 176

Witam...

Chciałem poinformować iż Idler nie będzie w stanie dokończyć dalej zmagań

z powodu wyjazdu na święta do rodziny (Szczawnica bodajże)

Miał tam mieć neta i w sumie ma ale są jakieś problemy techniczne

z jego podłączeniem do lapka:/

a będzie dopiero po nowym roku...
Pią 14:58, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

qbra napisał:
Witam...

W takim przypadku proszę namiestnikaaby rozegrane spotkania Idlera zweryfikować na WO dla przeciwnika i wszystkie nie rozegrane również na WO dla rywali.
Pią 19:04, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

Skąd: Głogów

Witam dziś już nie dam rady zagrać z graczem Jurdzik bo wychodzę na imprezę przed momentem grałem z bananem ! A kontaktowałem się z tym graczem dużo razy jak widać a on odpisał chyba tylko z 4 razy Mnie już dzisiaj nie ma i nie będzie.

Ja5 (23-12-2008 14:20)
siemka tu ptakms kied bedziesz mog zagrac do Christmas Surprise Cup ??

Ja5 7:53:02
siemka tu ptak kiedy bedziesz mogl rozegrac mecz do Christmas Surprise Cup ????

Banan1707 - ptakms 0-4

W meczach po świętach nie mogę wejść w rytm gry widać to było w tym meczu do przerwy przegrywam 0-2 w strzałach po 4-4 wiec była to polowa wyrównana z lekka przewaga dla przeciwnika w drugiej połowie rywal dokłada 2 bramki i mecz przegrałem 0-4

Banan1707 - ptakms 5-1

Jeśli chciałem mieć jakieś szanse na awans musiałem ten mecz wygrać rozpoczynam wyśmienicie bo strzelam na 1-0 lecz rywal szybko doprowadza do remisu przed przerwa strzelam jeszcze na 2-1.
Druga polowa dobra w moim wykonaniu co potwierdzam 3 bramkami wyniki 5-1

Dzięki powo
Sob 20:34, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707 - judzik 1-1

Pierwsza polowa wyrównana lecz mi udaje się strzelić jedyna bramkę w tej połowie d o przerwy mamy 1-0.Druga polowa to ataki przeciwnika ja tez coś tam stworzyłem ale rywal przeważał już myślałem ze mam zwycięstwo a tu w 89 min bramkę dla Polski strzela Perejro i sędzia zaraz gwiżdże koniec meczu i 1-1.

Banan1707 - judzik 4-1

Mecz zaczynam tragicznie bo niedługo po rozpoczęciu tracę bramkę lecz to mnie nie podłamuje lecz motywuje i w tej połowie wychodzę na prowadzenie 2-1. Druga polowa z lekka moja przewaga strzelam dwie bramki i wygrywam mecz 4-1

Sob 23:06, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

Mecz ptakms - judzik potraktować jako bez punktowe WO.
Jeżeli oczywiście mecz nie zostanie dodany do godz. 23.59 dzisiejszego dnia

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 0:25, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 0:22, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)