Grupa A (III Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Nick____________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
marky_ramone____03___03__00__00__07__01__+06___009 Awans!
HIMEN___________03___01__01__01__08__05__+03___004 Awans!

50ml 3-2 Adrian1993

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Śro 1:23, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 20:19, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Islandia) - HIMEN (Wenezuela) 2:2

Mecz bardzo wyrównany. Niespodziewanie w 19 minucie Sigurdsson strzela bramkę na 1:0 dobijając strzał Gudjonssena. Rywal wyrównuje dwie minuty później. Strzelcem Rondon. W 31 znowu wychodzę na prowadzenie, strzelcem drugiej bramki także Sigrudsson. Strzały do przerwy 10:5 dla Islandii. Po przerwie za to przewagę miał rywal, strzelając gola w 64 minucie za sprawą Arango. Do końca HIMEN miał kilka okazji, mógł rozstrzygnąć mecz na swoją, ale brakowało szczęścia. Strzały na koniec 12:12.

HIMEN - 50ml

wynik 2-0 do 8min wtedy gracz stwierdzil ze tak sie nie da grac gdyz stroje tych zespolow sie nie odrozniaja a jesli tak to minimalnie i za ciezko sie gralo po prostu mecz oddaje walkowerem gdyz nie moze tak grac i woli mecz oddac walkowerem

EDIT
tak,widziales jak sa zrobione te srtoje,w przeciagu tych 8 minut nie podalem dobrze do swojego zawodnika
i jakie szopki pytanie 5:0 dla Himena

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 0:18, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:23, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

50ml napisał:

Czyli nie masz ochoty dogrywać ?
Trudno sytuacja wyszła tak a nie inaczej i zamiast robić takie szopki powinieneś mimo wszystko dograć.
Wynik meczu będzie zatem 5-0 (2-0 plus za wyjście z meczy 3 gole)
Taka jest twoja decyzja ?

Pon 22:32, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Kanada) 1:0 (Islandia) Adrian1993

Bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie, graliśmy bardzo uważnie w obronie, żaden z nas nie miał 100 procentowej sytuacji w przeciągu całego meczu, strzały były z reguły skutecznie blokowane lub akcje przerywane tuz przed polem karnym, mnóstwo walki w środku, w shootach miałem pzrewage i byłem troche częsciej przy piłce ale mysle że remis byłby tu najsprawiedliwszy i juz się pogodziłem z takim wynikiem kiedy to w ostatniej akcji meczu radziński strzałem z dupy pakuje szczura stojac tyłem do bramki, szczesliwe zwycięstwo.

marky_ramone (Kanada) 3:1 (Wenezuela) Himen

Znowu dobry i bardzo wyrównany meczyk na remis, tym razem obaj mielismy sporo sytuacji do strzelenia bramki, ja byłem skuteczniejszy i dobrze sie broniłem, po stracie 2 gola rywal zmienił taktykę na ultra ofensywną jednak miast strzelic stracił dodatkowo jeszcze jedno oczko i kolejne 3 pkt. wendruja na moje konto.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 18:01, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 16:40, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

50ml-Adrian1993 3:2(9:12)
mecz z przewaga graczy Islandii,szczegolnie w pierwszej polowie,trace bramke w 20' po glowce Goudjonshena,Adrian nadal ma przewage ja czasami kontruje,w 33' po zamieszaniu w PK,lekim strzalem doprowadzam do remisu,Wyspiarze mieli chyba 3 slupki,w strzalach do przerwy 3:9,w 2 polowie otrzasnelem sie i spotkanie sie wyrownalo,ponownie czerwony gracz Barce strzela na 1:2,wyrownanie 10 minut przed koncem Arango i w koncowce po strzale z glowy De Orlenasa,slupek i Arango do pustej bramki,

Śro 0:20, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Kanada) 3:0 (Wenezuela) 50ml

Mecz z moja przewaga, 12:6 w strzałach, choć rywal też stworzył kilka ciekawych i groxnych sytuacji podbramkowych, ja miałem jeszzce jedna maksymalną stówkę, wyłożyłem gałę radzińskiemu po minięciu bramkarza, który z 4 metrów trafia w słupek zamiast do pustej bramki

dzienks

Śro 1:08, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za dobra robotę namiestnikowi i graczom za rozegranie wszystkich spotkań.Awans uzyskali do kolejnej fazy turnieju:

1. marky_ramone
2. HIMEN

Śro 10:28, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)