Grupa D (III Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Nick_________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
KrecikGKS____03___03__00__00__10__06__+04___009 Awans!
Aligi19______03___02__00__01__12__08__+04___006 Awans!

KrecikGKS 5-4 Aligi19

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Wto 21:58, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 13 razy
Nie 13:34, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Horvi

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 84

Skąd: Dzierżążynia

Horvi 1:0(0:0) LGZuczek

W pierwszej połowie mało bramkowych akcji, 2 po stronie LGZuczka i 1 po mojej, na ogół strzały zatrzymywały się na klacie obrońców. W 2 połowie już przewaga LGZuczka, najpierw groźna akcja sam na sam ale strzał przechodzi obok słupka. Później podanie do wysuniętego zawodnika, ten trafia w słupek. W 62 minucie moja akcja Radzinsky podał piłkę do środka, ale De Guzman trafił w słupek z 9 metrów. W 76 minucie podanie do Occeana ten mija obrońcę i ładnym strzałem posyła piłkę w prawy górny róg bramki. Później zrobiło sie nerwowo. Ciągłe ataki LGZuczka i w loss time z bliskiej odległości jakiś "ogórek" przenosi piłkę ponad bramką.

Dzięki i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Horvi dnia Nie 14:07, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:06, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:0LGZuczek
Pierwsze koty za płoty i udało się zwyciężyć. Pierwsza połowa z moją przewagą choć gracze z Burkina Faso długo utrzymywali się przy piłce i siali zamęt w okoliach mojego pola karnego jednak oddali w tej połowie jeden strzał i to jeszcze w ostatniej minucie choć bardzo groźny ale od początku...W pierwszej akcji już mogła paść bramka gdy Kader był faulowany na 28 metrze do piłki podszedł Adebayor i tylko jęk zawodu - spojenie.Pamiętam,że następnie mam świetną sytuację i w słupek trafia Seneya znów było bardzo blisko.Bramkę do przerwy zdobył Adebayor w strzałach 4-1 dla mnie.Po przerwie gracze Żuczka atakowali groźniej i co najważniejsze strzelali ale ok.75minuty marzenia o pkt. prysły gdy ładnie ze środka wyszli moje gracze Olufade podał prostopadle do Kadera i ten umieszcza piłkę w siatce.Na koniec w jednej akcji Żuczek strzela z 3 razy z kilku metrów ale mój bramkarz jak szalony od słupka do słupka zachowuje czyste konto.Dzięki
KrecikGKS 5:4 Aligi19
Co to był za mecz , co to było za spotkanie.Emocje sięgnęły zenitu już dawno nie grałem takiego spotkania a do szczęścia pełni mogę przypisać sobie jeszcze 3pkt.To był pojedynek cyborgów - Nonda (zdobył wszystkie bramki dla Konga) oraz Adebayora (zdobył 3 bramki - na 1:1 , 4:3 i tą decydującą na 5:4) tyle , że w odpowiednim momencie przebudził się jeszcze Kader (bramka na 2:2 i 3:2 , który wysunęła mnie na prowadzenie).Trudno mi opisać ten mecz bramki padały jak na zawołanie do przerwy 1-1 pamiętam,że mam jakiś słupek ale tak naprawdę worek z bramkami otworzył się w 40 minucie gdy bramkę atomowym strzałem zdobył Nonda zza pola karnego w same okienko.Następnie od razu ze środka zaczęło Togo podanie do Adebayora machnął dwóch rywali i już mamy remis.Po przerwie po fatalnym błędzie Niombe sam na sam wyszedł S.Nonda i sie nie pomylił znów muszę gonić ale jest podanie do Kadera,który w końcu się przebudził mimo słabej formy (wcześniej przestrzelił sam na sam )ten na skraju pola karnego obrócił się z obrońcą na plecach i umieścił piłkę w siatce mamy 2-2.Następnie wrzutka Adebayora z prawej strony i Kader uprzedza stoperów w swoim stylu i mamy prowadzenie Toga.Jednak nie na długo i znów remis - Nonda później odowiada Adebayor i mamy moje prowadzenie , znów Nonda i na sam koniec po podanio ze środka mój As przyjął na lewą nogą w sam róg dolny bramki a bramkarz gości nawet nie drgnął - gra pełna akcji i fantazji.Strzały widać na screenie , DZIĘKI Wink

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Nie 20:31, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:41, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Aligi19 4 : 1 Horvi

Mecz o byc lub nie byc w turnieju. Wiec koncetracja na maxa i jedziemy. Gracze Kongo prowadza spokojna gre i nie pozwalaj rywalowi dojsc do mojej bramki. Do przerwy 2-0 dla mnie. Strzaly 8-0. Drugra polowa zaczyna sie zle dla moich czarnoskorych wojownikow z Afryki. Po zamieszaniu w polu karnym Gracze z kanady umieszczaja pilke w siatce i robi sie groznie. Lecz ta bramka bardziej mnie zmobilizowala. Do kocna juz kontroluje przebieg i gry i dokladam jeszcze dwa gole Wink

Aligi19 4 : 2 LGZuczek

Mecz o awans wiec nerwy i serce walilo jak dzwon w Krakowie. Staram sie przejac inicjatywe ale nie udaje mi sie ta sztuka. Nadodatek rywal zdobywa bramke na 1-0 i juz kompletnie mnie scielo... Ale nie poddaje sie.. Nie druzyna KONGO!! wiec ruszam do ataku. Po pieknym podaniu i mineciu obroncy zdobywam bramka na 1-1 jeszcze w pierwszej polowie i walka zaczyna sie od nowa. Do przerwy 1-1. Druga polowa zaczyna die dla mnie doskonale. Wychodze na prowadzenie juz 3-1 i gram spokojnie. Rywal rzuca wszystko na jedna karte Daje wszystkich do przodu i zostawia tylko dwoch oboroncow. Daje mu to nawet bramke szczelona zaraz po mojej i zas sie robi goraco. Ja nie zmieniam ustaiwenia na obronne tylko czekam na kontry. I ta taka przychodzi. Wychodze z akcja 3 na 1 i szczelam bramke na 4-2. Rywal dostaje jeszcze czerwona kartke i gra z jednym obronca. WEynik juz nie zmienia sie do konca i druzyna Kongo cieszy sie z wygranej i mam nadzieje awansu

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Pon 14:32, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

KrecikGKS 3:2 Horvi
Mecz pod moje dyktando szczególnie pierwsza połówka w strzałach 4-1 i z jedną bramką dla mnie na tablicy wyników a strzelcem niezawodny Adebayor (strzelił hat tricka znów) po wrzutce Kadera z lewej strony.Po przerwie przeciwnik zmienia taktykę i ustawia się bardzo ofensywnie jednak jego plan ulega w gruzach gdy znów umieszcza piłkę w siatce Adebayor strzałem zza pola karnego i na tym nie przestał po upływie następnych 5-8minuty ten sam gracz zabawił się z dwoma stoperami Kanady ograł ich ja dzieci i nie dał szans bramkarzowi gości.Nastąpiło rozluźnienie w moim teami i nagle przeciwnik strzela 2 bramki - pierwsza Hutchinson zza pola karnego nie mocny strzał i Occean chyba i robi się 3-2 jednak do końca w skupieniu gracze Toga dowożą wynik do końca i z kompletem zwycięstw wygrywają 3 fazę ( niebo a ziemia Togo a Jamajka,którą gram w lidze) Dzięki
Pon 17:01, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za dobrą robotę namiestnikowi i graczom za rozegranie wszystkich spotkań.Awans uzyskali do kolejnej fazy turnieju:

1. KrecikGKS
2. Aligi19

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 10:30, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:29, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)