Grupa B [III Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B [III Faza Grupowa]
__________

__________

Witam w Grupie B III Fazy Grupowej turnieju Christmas Surprise Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK
Oraz regulaminem turnieju Christmas Surprise Cup:------->
CLICK

____________

Termin na rozegranie III Fazy grupowej mija 01.01.09 Stycznia o godz. 3.00.

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

ptakms 0:2 Banan1707

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 14:25, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 13:01, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 1:1 Piotrek89

Miałem bardzo dużo szczęścia w tym meczu. Rywal powinien bez problemu wygrać, jednak nie potrafił wykorzystać swoich sytuacji. Ja natomiast strzeliłem raz, a dobrze. radosny W 85 minucie po strzale któregoś z moich napastników z około 25 metra, piłka wpada po rękach bramkarza do bramki. Do końca wynik już się nie zmienia. W strzałach na koniec 6-14.

Wyrównany mecz, może z lekką moją przewagą. Wynik mógłby być zupełnie inny, gdyby przy stanie 1:0 dla mnie w 60 minucie, przeciwnik zamiast trafić w słupek, skierował piłkę do pustej bramki z kilku metrów. W strzałach na koniec 10-10.

Tutaj już całkowicie zasłużone zwycięstwo. Mogło być więcej, ale moi piłkarze nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. Jednak mecz zaczął się dla mnie bardzo źle, bowiem już w 4 minucie przeciwnik strzela gola. Po prostopadłym podaniu mój bramkarz nie zdążył do piłki, a przeciwnik wrzucił ją w pole karne, gdzie oczywiście została pusta bramka. Niestety, mój obrońca zamiast normalnie wyskoczyć i wybić piłkę, kiwnął głową do tyłu i zostawił pustą bramkę napastnikowi rywali, który nie miał żadnych problemów ze zdobyciem gola. Do przerwy jednak udaję mi się strzelić bramkę na 1:1 i zmarnować jedną akcję sam na sam. W drugiej połowie również moja przewaga, udokumentowana 2 golami, choć mogło być ich więcej, ale tutaj również moi piłkarze 2 razy pomylili się w akcji sam na sam. Przeciwnik w całym meczu oddał 2 strzały w bramkę (z czego jeden to gol). W strzałach na koniec 13-6.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 15:54, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:52, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

Banan1707 - ptakms 2-0

Mecz wyrównany pierwsza polowa mija dość spokojnie bez jakiś szaleńczych ataków przed gwizdkiem do szatni udaje mi się strzelić bramkę po główce Kanoute w strzałach 6-3. W drugiej połowie strzelec bramki mógł zdobyć druga ale piłka uderzyła w poprzeczkę po jego mocnym strzale Pod koniec meczu strzelam na 2-0 w strzałach 11-6

Nie 22:09, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 4-2 banan1707
Piotrek89 5-2 ptakms

Oba mecze podobne, rywale byli skuteczni, zdobywali bramki najczęściej z kontr, w przypadku ptakams wszystkie po dośrodkowaniach. W pierwszym meczu starałem się nie stracić bramek, aby mieć lepszy bilans i być na pierwszym miejscu w grupie. W drugim meczu musiałem wygrać różnicą 3 bramek aby wyjść z grupy z pierwszego miejsca i ta sztuka mi się udała.

dzięki za mecze
Pon 12:20, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za dobrą robotę namiestnikowi i graczom za rozegranie wszystkich spotkań.Awans uzyskali do kolejnej fazy turnieju:

1. Piotrek89
2. Przemas

Śro 10:36, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)