Opis Turnieju

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Post Opis Turnieju
__________

W tym temacie będziemy (ja, burza, kristo2323) wybierać najlepszy opis danego dnia rozgrywek, I,II i III Fazy Grupowej. Wszyscy, którzy zostaną wymienieni w tym temacie otrzymają szansę zostania Pismakiem Turnieju, co jest równoznaczne z otrzymaniem biletu na kolejny. Jest więc o co się starać. Pod uwagę będziemy brać tylko opisy, które są zgodne z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek czyli te, których objętość wynosi co najmniej 50 znaków.
Pon 18:31, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

__________________
OPIS DNIA
Nic nadzwyczajnego nie zaprezentowaliście niestety dzisiejszego dnia. Najchętniej św. Mikuś nie obdarowałby nikogo opisem dnia lecz coś trzeba było wybrać.
Opis meczu by mackal

mackal-sito1313 2:0

mackal-sito1313 4:2

Nie jestem zły,że trafiłem na Islandię(tylko 5 koszyk),bo przez ostatnie kilka tygodni miałem z tą mroźną ekipą wiele do czynienia i mile mnie zakoczyła i zaskakuje do teraz.
Z kolegą w ostatnich miesiącach to graliśmy ze sobą już masę razy(w oficjalach)więc doskonale każdy z nas wiedzial,czego spodziewać się od rywala.
W pierwszym meczu ilość strzałów z obu stron była podobna.
Groźnych akcji nie brakowało.
Raz miałem znakomitą szansę ale zamiast bliżej podbiec do bramki to ja podaje do bramkarza.
Rywal też kilka razy przestrzeliwał w niezłych sytuacjach.
W tym meczu zadecydowały dwie znakomite sytuacje i fantastycznie zakończenia.
Na plus w końcu wyszła moja obrona(zmiana taktyki zdecydowanie mi pomogła)
Drugi mecz-początek wyrównany.
Strzelamy obaj po jednym golu.
Przed końcem pierwszej połowy rywal łapie czerwoną kartkę no i troszkę ułatwiło mi to sprawę.
W drugiej połowie grało mi się naprawdę dobrze i strzelam 3 bramki pod rząd.
Pod koniec rywal jeszcze strzela gola na 2:4,ale na nic więcej już nie pozwoliłem.
Gudjonsen-bez tego gracza nie wyobrażam sobie jakoś mojej ekipy radosny
Tylko szkoda,że w grze nie jest tak mocny jak w realu(może w next patchu już taki będzie)

Dzięki po raz kolejny za mecze.

OPIS DNIA
Lisekx111 od dawna prezentuje wysoką klasę jeżeli chodzi o wykonanie opisu meczu i z pewnością jest kandydatem do zwycięstwa. Poniżej prezentacja opisu, gratulacje.
Opis meczu by Lisekx111

OPIS DNIA
BRAK. Jedynie na wyróżnienie zasługuję Tomek, ale ze względu na to, iż jest jednym z organizatorów jego opis nie zostanie przyjęty do konkursu. Ale na wyróżnienia zasłużył.
__________________ Tomek vs. kaimada
_________________________________2:2

Mecz zaczął się spokojnie badaniem przeciwnika. Jednak już w czwartej minucie kaimada przystąpił do ofensywy. Mecz zakończył by się zupełnie innym wynikiem gdyby nie bramkarz arabów, który kapitalnie bronił, nawet strzały w słupek, które trafiały go w głowę skutecznie wybijał na aut. Piłkarze Arabii saudyjskiej mogli się pochwalić kontratakiem, który zmarnował im tylko bramkarz gości rzucając się prosto na mojego napastnika. W 19. minucie po wrzutce i główce napastnika Serbii, piłka uderza w poprzeczkę a następnie ląduje pod nogami Serba, który wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i popycha lekko piłkę za linię bramkowa.
Na początku drugiej połowy zaczynam atakować bramkę rywala, co przyniosło mi bramkę. Później nic ciekawego się nie wydarzyło, aż do 36 minuty 2 połowy kiedy to kaimada zdobywa drugą bramkę. Po stracie bramki przestawiłem się na ofensywę. W końcówce meczu kaimada fauluje mnie na 39 m. Yasser przykłada się do strzału, strzela i..... od poprzeczki wpada piłka do bramki. Tym samym udało mi zemścić na kaimadzie za porażkę w ostatniej minucie naszego meczu w Regular Leauge w zeszłym roku. szczęśliwy

OPIS DNIA
Słabiutko się staracie. jedynie KrecikGKS zasługuje na małe wyróżnienie ale to i tak słaby za mało, bo stać was na więcej. Organizatorzy w ogóle nie sę zadowoleni z Waszych opisów meczy.

Strzały 6-12
Tutaj już od początku wychodzę na prowadzenie i nie oddaje go na ani chwilę.Pierwsza bramka to zabawa Adebayora na prawym skrzydle wrzutka i wejście Kadera główka i mamy bramkę.Druga pada po rzucie rożnym a następnie przeciwnik dostaję czerwoną kartkę i wydawało by się,że ułatwi w ten sposób to spotkanie tak się jednak nie stało i Boyd do przerwy strzela kontaktową bramkę i 2-1 do przerwy.Po przerwie zdecydowana przewaga bramkę dorzuca Adebayor, jednak znów czuję oddech na plecach i Barry Ferguson strzela na 3-2 jednak w ostatniej minucie As mojego teamu ustala wynik.Dzięki

5 : 1

Austria - Katar: Mecz o pietruszke mozna powiedziec ale, nie. Austria walczyla o drugie miejsce w grupie a Katar chcial zakonczyc turniej nie na ostatnim miejscu zdzier Austriacy spokojnie wygrali ten mecz po bramkarz Kienasta, Harnika, Hoffera i dwoch Ivanshitza. Rywal popisal sie ladnym wolejem z 5 metrow. Zwyciestwo zasluzone.

OPIS DNIA
Nadal nie widać poprawy waszych opisów. Jedynie nasz Admin dzidzi zasłużył na umieszczenie jego opisu w tym temacie.
Opis meczu by dzidzi

dzidzi napisał:

dzidzi - burza-lukas 3:2

Mecz zaczynam słabo,burza miał więcej podań i trudno mu było odebrac piłkę.
Gdy już sie przesunąłem troszkę do przodu ,zostałem sfaulowany w polu karnym hmm tzw. "karny z d*py". Strzelił Krzynówek.
Następnie burza strzelił na remis i mamy do pierwszej wynik remisowy 1:1.
W drugiej połowie wychodzę na prowadzenie,strzelec Smolarek.
Długo się nie cieszyłem bo burza szybko wyrównał. Gdy już myślałem że będzie remis do końca ,ostatni zryw Polaków daje ważne zwycięstwo.

dzidzi - burza-lukas 3:0

W tym meczu już przeważałem optycznie. Strzeliłem szybko dwie bramki i mogłem kontrolowac grę. Akcje Uzbekistanu kończyły sie zazwyczaj na obrońcach Polski. W końcówce dopełniam formalności i strzelam trzecią bramkę Błaszczykowskim.
W strzałach 14-4.

Dzięki!

Po meczu kibice Uzbekistanu udali się swoją nowoczesną komunikacją do swoich domów.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 2:27, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 2:15, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

OPIS DNIA
Na początku drugiego tygodnia jedynie Ben_Ass sprostał naszym wymaganiom i został nominowany do zaszczytnego tytułu jakim jest Pismak Turnieju.
Opis meczu by Ben_Ass

Ben_Ass napisał:
panczo 2:2 Ben_Ass
Ben_Ass 2:2 panczo

Pierwszy mecz to duża przewaga Iraku, szczególnie w pierwszej połowie siedzieli na algierskiej części boiska. Ja miałem dwa strzały, z tego jedna bramka, i raz zmarnowane sam na sam; rywal 10. Do przerwy wynik 1:1. W drugiej połowie gra już się ustabilizowała i to Algieria nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie. Irak próbuj, próbuje, aż w końcówce strzela na 2:2.
Drugi mecz to dużo zmarnowanych okazji i dość szczęśliwe prowadzenie Algieri 2:1 na 10-15 minut przed końcem. Podczas kombinacyjnej akcji drużyny panczo wywaliło mi neta, po paręnastu minutach już załapałem kontakt z siecią ale nie z rywalem. Dlatego liczę na zrozumienie i czekam na dogranie.
Dograne. Tracę bramkę i dwa punkty.

OPIS DNIA
Jedną z nielicznych osób, które starają się ładnie opisać mecz jest KrecikGKS i to właśnie jego opis został wygrany do tego tematu.
Opis meczu by KrecikGKS

KrecikGKS napisał:

panczo 2:4 KrecikGKS
Świetne spotkanie , duża dramaturgia i co najważniejsze wiele bramek.Popis daje znów nie kto inny jak Kader,który w pierwszej połówce ładuje na lewo i prawo 3 bramki a bramkarz Iraku gra co tu dużo mówić bardzo słabiutko.W ostatniej minucie po rzucie wolnym szybko rozegranym tracę bramkę.Po przerwie znów tracę bramkę i zaczyna robić się nerwowo jednak dobrze przy piłce utrzymał się Adebayor podał do wbiegającego w pole karne Seneyi i ten zdobył bramkę na 4-2 i tym samym ustalił wynik meczu.Strzały na plus dla mnie - nie pamiętam ile.Dzięki Wesołych wink

OPIS DNIA
Po raz kolejny w tym turnieju do tytułu pismaka turnieju został nominowany nasz Moderator vitoss.

vitoss - Dr Man
2 : 2

Strzały 11-10. Spotkanie rozgrywane w fenomenanlych warunkach jakie zapewnilo nam polaczenie p2p. Co do samego meczu mozna je nazwac meczem Harnik vs A.Hleb. RownieZ mozemy podzielic polowy spotkan na polowe dla Austri czyli pierwsze 45 minut i przewage Białorusi w drugiej czesci spotkania. Czemu spotkanie nazwalem pojedynkiem Harnika z gwiazdą Barcelony ? A więc Harnik strzelil w pierwszej polowie dwie bramki dla Austri. Pierwsza po podaniu Linza ktore dalo mu sytuacje sam na sam ktorej nie zmarnowal a druga po fatalnym błędzie bramkarza Białorusi i obroncy ktorzy sie nie zrozumieli. Pilke prawie w rekach mial juz golkiper Białorusi lecz wział mu ja stoper ktorego przepchal Harnik i strzelil do pustej bramki na 2-0. A teraz druga czesc spotkania i gwiazdorstwo Hleba. Początek drugiej połowy zaczyna sie obiecujaco dla Dr Mana ktory po rzucie roznym uderzyl glowa a pilke z lini wybil jeden z moich obroncow. Pomyslalem sobie ze bedzie bardzo ciezko i tak sie stalo. Rywal rozgrywa dlugo pilke przed polem karnym aż w koncu A.Hleb zdecydowal sie uderzyc i odziwo Macho nie mial nic do powiedzenia. Rywal cisnie ja kontruje ale nic z tego nie wychodzi. Gdy juz myslalem ze beda kolejne trzy punkty w 41 minucie drugiej polowy dal sie w znaki Hleb ktory głowa pokonał Jurgena Macho. Mało brakowało a jescze Bułyga nozycami pokonal by mojego golkipera. Mecz konczy sie remisem. Dzieki za mecz i powodzenia dalej.

OPIS DNIA
Wasze opisy nie należą do najlepszych, mimo to w dniu dzisiejszym na nominacjęzasłużył Rafał6217
Opis meczu by Rafal9217

Rafal6217 napisał:
panczo1-2Rafal6217
panczo2-7Rafal6217

Pierwszy mecz wyrównany, strzały na koniec to 12-9 dla mnie, lecz mecz na remis, wyszedłem na prowadzenie po wrzutce i strzale głową w okno bardzo ładnym wrzuce do bramek później, potem rywal odpowiedział trafieniem i wydawało się że będzie remis, lecz w 90min faul na 20m, i schemacik->:zagranie do boku, strzał i gol, przepraszam za to rywala, nie chciałem wygrać w taki sposób, ale trzeba wykorzystywać "uroki" tej gry i takie prezenty. Drugie spotkanie to rywal totalnie odpuścił, ja grałem na luzie, lecz uważnie w obronie żeby nie stracić głupiego gola, po 3min było 1-0,a po 15 już 3-0, rywal odpowiedział golem na 4-1, a następnie na 7-2, w strzałach na koniec 22-7 dla mnie,ale nie dziwi mnie to bo rywal sam mi napisał że odechciało mu się juz tej gry radosny ,dzięki.

OPIS DNIA
Po raz kolejny został wybrany opis KrecikaGKS. Chociaż jedna osoba trzyma poziom.

KrecikGKS 5:4 Aligi19
Co to był za mecz , co to było za spotkanie.Emocje sięgnęły zenitu już dawno nie grałem takiego spotkania a do szczęścia pełni mogę przypisać sobie jeszcze 3pkt.To był pojedynek cyborgów - Nonda (zdobył wszystkie bramki dla Konga) oraz Adebayora (zdobył 3 bramki - na 1:1 , 4:3 i tą decydującą na 5:4) tyle , że w odpowiednim momencie przebudził się jeszcze Kader (bramka na 2:2 i 3:2 , który wysunęła mnie na prowadzenie).Trudno mi opisać ten mecz bramki padały jak na zawołanie do przerwy 1-1 pamiętam,że mam jakiś słupek ale tak naprawdę worek z bramkami otworzył się w 40 minucie gdy bramkę atomowym strzałem zdobył Nonda zza pola karnego w same okienko.Następnie od razu ze środka zaczęło Togo podanie do Adebayora machnął dwóch rywali i już mamy remis.Po przerwie po fatalnym błędzie Niombe sam na sam wyszedł S.Nonda i sie nie pomylił znów muszę gonić ale jest podanie do Kadera,który w końcu się przebudził mimo słabej formy (wcześniej przestrzelił sam na sam )ten na skraju pola karnego obrócił się z obrońcą na plecach i umieścił piłkę w siatce mamy 2-2.Następnie wrzutka Adebayora z prawej strony i Kader uprzedza stoperów w swoim stylu i mamy prowadzenie Toga.Jednak nie na długo i znów remis - Nonda później odowiada Adebayor i mamy moje prowadzenie , znów Nonda i na sam koniec po podanio ze środka mój As przyjął na lewą nogą w sam róg dolny bramki a bramkarz gości nawet nie drgnął - gra pełna akcji i fantazji.Strzały widać na screenie , DZIĘKI Wink

OPIS DNIA
Widocznie KrecikGKS ma teraz wenę twórczą, ponieważ znowu udało mu się trafić do tego tematu szczęśliwy

KrecikGKS 3:2 Horvi
Mecz pod moje dyktando szczególnie pierwsza połówka w strzałach 4-1 i z jedną bramką dla mnie na tablicy wyników a strzelcem niezawodny Adebayor (strzelił hat tricka znów) po wrzutce Kadera z lewej strony.Po przerwie przeciwnik zmienia taktykę i ustawia się bardzo ofensywnie jednak jego plan ulega w gruzach gdy znów umieszcza piłkę w siatce Adebayor strzałem zza pola karnego i na tym nie przestał po upływie następnych 5-8minuty ten sam gracz zabawił się z dwoma stoperami Kanady ograł ich ja dzieci i nie dał szans bramkarzowi gości.Nastąpiło rozluźnienie w moim teami i nagle przeciwnik strzela 2 bramki - pierwsza Hutchinson zza pola karnego nie mocny strzał i Occean chyba i robi się 3-2 jednak do końca w skupieniu gracze Toga dowożą wynik do końca i z kompletem zwycięstw wygrywają 3 fazę ( niebo a ziemia Togo a Jamajka,którą gram w lidze) Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Nie 16:21, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 11:29, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)