Grupa G(III faza grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Post Grupa G(III faza grupowa)

Witam serdecznie w grupie G trzeciej fazy grupowej turnieju Christmas Suprise Cup.Życze Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku oraz zaciętych pełnych wrażeń meczy o awans do następnej fazy turnieju

M__Zawodnik____Mecze___W_R_P____+__-___Pkt
1._CristianoKSG__3_____2_0_1____4__3____6  AWANS!
2._andzi_________3_____2_0_1____8__2____6 AWANS!

Termin na rozegranie III Fazy grupowej mija 01.01.09 grudnia o godz. 3.00

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w TYM DZIALE Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w TYM DZIALE wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Tabela będzie uaktualniana codziennie koło godziny 21

Aktualizacja 28.12.2008 22:04***
Za Nami pierwszy dzień rozgrywek do następnej fazy turnieju Christmas Surprise Cup.Jak narazie rozegrano jedno spotkanie w ,którym mati zremisował 1:1 z żwirasem13.Według opisu tego drugiego mati przeważał w pierwszej połowie czym dokumentem było zero strzałów ze strony żwirasa.W drugiej połowie na prowadzenie wyszedł mati ale dzięki zmianie taktyki przez żwirasa udało mu się zremisować i wywieźć z trudnego terenu jeden punkt.

Aktualizacja 29.12.2008 22:00***
Po kolejnym dniu rozgrywek wiadomo już ,że awans zapewnił sobie CristianoKSG oraz ,że niema już szans na gre w następnej fazie żwiras13.Dzisiaj rozegrano trzy spotkania w których CristianoKSG zdobyl komplet sześciu oczek natomiast andzi wygrał jedno z dwóch rozgrywanych spotkań.W walce o awans z drugiego miejsca pozostają tylko andzi oraz mati.Graczowi z Leska czyli andziemu wystarczy remis przy czym mati musi wygrać.Emocje w tym meczu będą gwarantowane.

Aktualizacja 30.12.2008 20:41***
W grupie G III fazy grupowej już wszystko rozstrzygniete.Nie wiadomo tylko kto zajmie miejsce trzecie oraz czwarte.Pierwsze miejsce przypadło jak narazie nie pokonanemu CristianoKSG ,któremu został do rozegrania mecz o pietruszke z żwirasem13.Może przegrać nawet 10:0 a i tak awansuje z pierwszego miejsca.Drugie miejsce premiowane awansem ma andzi ,który pokonał w meczu o awans matiego aż 3:0 dzięki czemu może spać spokojnie.Gratuluje awansu CristianoKSG oraz andziemu i życze powodzenia w następnych turach matiemu oraz żwirasowi pozdrawiam

Aktualizacja 31.12.2008 14:55***
Znamy już miejsca wszystkich graczy w grupie G III fazy grupowej turnieju Christmas Surprise Cup.Na pierwszym miejsc z dorobkiem 6pkt jest CristianoKSG wraz z nim awans uzyskał także z tą samą ilościa oczek andzi ,lecz zawazył mecz między obydwoma graczami wygrany przez Cristiano.Trzecie miejsce zajął żwiras13 z dorobkiem 4pkt a ostatnie mati zaledwie z jednym remisem na koncie i dwoma porażkami.

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Śro 15:51, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 15:50, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

żwiras13-mati 1-1

mati -żwiras13 0-2

Pierwszy mecz bezbarwny w moim wykonaniu w pierwszej poolowce 0 strzalow przeciwni troche strzelal ale niegroznie z zza pola karnego w drugiej polowce trace gola daje formacje ofensywna i wyrownoje poza tym nic ciekawego sie nie dzieje
w 2 meczu juz zagralem troche ostrzej i dalo to efekt 2 fajne brameczki w 1 polowce pozniej gra sie unormowala zadko dopuszczalem przeciwnika pod moje pole karne dzieki za mecze powo dalej

Gra się jeden mecz, a nie dwa.
edit by Przemas

Nie 22:20, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przypuszczam, że pierwszy został rozegrany mecz w którym padł remis.
Więc ten zostanie zaliczony do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 22:56, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

CristianoKSG 2-1andzi
do meczu podeszlismy bardzo spokojnie pilki rozgrywalismy meczyłem sie meczyłem i wkoncu rzut rozny i Balde wbija futbolówke do siatki .. ulzyło mi ale wiedzialem ze ne ebdzie łatwo:) andzi miał w tym meczu pecha ... poprzeczka dobitka wprosta w mojego bramkarza ale gramy dalej piekne podanie z lewej strony do napastnika i wychodze na prowadzenie 2-0 ... i znowu andzi zaczoł atakowac udało mu sie strzelic tylko bramke chonorowa 14-7 w strzałach na koniec meczu na moja korzysc dzieki powodzenia dalej
Pon 16:42, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

CristianoKSG (Gwinea) 2:1 andzi (Czarnogóra)

Mecz z przewagą przeciwnika, który już na początku zaatakował. W końcu zdobył bramkę z rożnego. Strzelcem bodajże okazał się Blade. Po tej akcji miałem super szansę na wyrównanie. Po ładnej klepie Vukčević strzela minimalnie koło słupka. Niedługo później trafiam w poprzeczkę a przy dobitce trafiam w bramkarza. W drugiej połowie popełniam fatalny błąd na 40 metrze, przeciwnik odrazu zagrał prostopadła piłkę do napastnika i pewnie umieścił piłkę w siatce. Po tej akcji starałem się mocniej zaatakować czego efektem była bramka kontaktowa i strzał w słupek.

Pon 16:52, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 2-1mati
ajjj nie lezy mi ten zawodnik radosny wychodze na prowadzenie 1-0 po błedzie w polu karnym przeciwnika ... i co przeciwnik jak zawsze zaczyna atakowac moge jedynie podziekowac mojemu bramkarzowi ze poscil tylko jedna bramke ... mati wyrównuje w 30min drugiej połowy i juz sie denerwowałem ale 5min pozniej zdobym bramke na 2-1 która okazuje sie zwycieska bramka dzieki
Pon 17:07, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

żwiras13 (Bośnia i Hercegowina) 0:4 andzi (Czarnogóra)

Mecz z lekką moją przewagą. Na początku spotkania żwiras trafia potężnym strzałem w poprzeczkę. Później przejąłem inicjatywę i po jednym z dośrodkowań Vucinic pakuję głową piłkę do bramki. Szczęśliwie bo piłka odbiła się od bramkarza. Chwilę później Vucinic podwyższa na 0:2 tym razem strzałem nogą zdzier. Pod koniec połowy Vucinic kompletuje hat-trcika strzałem ze szczupaka. W drugiej połowie starałem się dobrze bronić, tzn. nie popełniać tępych błędów. Udało się, żwiras nie stworzył zbyt wielu sytuacji, a w doliczonym czasie gry ustalam wynik na 0:4. W strzałach 4:9 na moją korzyść.

Pon 22:32, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela zaaktualizowana. Życze powodzenia w meczu o awans
Pon 22:57, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

mati (Kostaryka) 0:3 andzi (Czarnogóra)

Mecz cięzki, bo stawką jego był awans. Pierwsza połowa to lekka przewaga Kostaryki. Obaj wypracowaliśmy sobie po jednej setce, ale nic nie wpadło. Ja uderzyłem minimalnie koło słupka, natomiast strzał matiego obronił mój bramkarz. W strzałach po połowie 4:2 dla przeciwnika. W drugiej połowie po rzucie rożnym zagrałem crossową piłkę do mojego napastnika i w sytuacji 1 na 1 daje mi prowadzenie. Mati zmienił formację na bardzo ofensywną. Niestety nic mu to nie dało, bo to ja zdobyłem bramkę. Ledwo co, bo dwukrotnie uderzam w bramkarza, a raz w poprzeczkę, ale w końcu piłka znalazła drogę do bramki. Mati miał jeszcze szansę na kontaktową bramkę, ale najpierw dobrze broni mój bramkarz, a następnie piłka trafia w słupek. Trzecia bramka wpada po rzucie rożnym. Strzały na koniec 8:10 dla mnie.

Wto 15:21, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela aktualna do wyniku andzi vs mati.Prosze nie edytowac postów wczesniej napisanych
Wto 21:51, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Posty: 74

żwiras13-Cristianoksg 1-0

mecz zaczynam bramka w 3 minucie potem duzoakcji z obu styron lecz gole nie chca padac do przerwy strzaly 7-5 na moja korzysc w drugiej polowie znow obydwoje stwarzamy akcje ale nic nie wpada w 41 min 2 polowy jest jakis lost i kolega juz chyba nie chce dogrywac nie odp na gg dzieki za turniej fajny;]

mati

To tyle z mojej strony jeśli chodzi o namiestnikowanei grupy G.Mam nadzieje ,że nie macie żadnych zastrzeżeń.Życze CristianoKSG oraz andziemu powodzenia w następnej fazie turnieju a żwirasowi13 i matiemu szczęscia w następnych turniejach oraz zajścia jak najdalej.Szczęśliwego Nowego Roku,niech ten 2009 będzie bardziej szczęśliwy oraz Życze Wam by uśmich nie schodził z Waszych twarzy

godlo
Śro 15:57, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za dobrą robotę namiestnikowi i graczom za rozegranie wszystkich spotkań.Awans uzyskali do kolejnej fazy turnieju:

1. CristianoKSG
2. andzi

Śro 16:24, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)