Grupa C [ II Faza Grupowa ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

___________

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Sob 21:01, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 35 razy
Pon 23:44, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 265

Skąd: Połczyn Zdrój

shearer14 1:0 mati

Mecz całkowicie dla matiego. Nie mogłem wejść w rytm ale czasem umiałem skonstruować jakąś akcję. W ostatniej minucie karny dla mnie który wykorzystuje i niesprawiedzliwie wygrywam 1:0

shearer14 2:5 mati

Bardzo emocjonujący mecz pełny strzałów akcji i emocji. Pierwszy strzela mati później strzelam ja 2 bramki dzięki czemu wychodzę na prowadzenie. Później znów wyrównanie. Myślałem, że wynik 2:2 utrzyma się już do końca. Pięć minut przed końcem spotkania po idiotycznym błędzie mojego napastnika, który w sytuacji 3 na 3 cofa piłkę do tyłu piłka trafia pod nogi przeciwnika który konstruując akcję wrzuca piłkę z lewej strony boiska i wykańcza pięknym strzałem z woleja. Po stracie tej bramki odkryłem się i straciłem jeszcze bezsensownie w bramki.
Wto 15:13, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

shearer14-żwiras13 2-2
w tym meczu przynajmniej w 1 polowie przeciwnik maprzewage i strzela bramke na udokumentowanie tego ja p[robuje lecz nic nie wychodzi w drugiej szybko mi strzela 2 gola z rzutu wolnego pod murem:D;d pamietam takie sztuczki jeszcze playstation ja zaraz strzelam bramke kontaktowa wkoncowce zmieniam ustawienie na full ofensywne i udaje mi sie wyrownac w ostatnichminutach ...2-2

żwiras13-shearer14 1-0
w tym mecz ja mam przewage i marnujeokazje trafiam slupkiitp podkoniec 1 polowy kolega fauluje i gram w przewadze 1zawodnika nie potrafie tego wykorzystac bo wciaz nie moge strzelic gola denerwuje sie juz masakrycznie bo nic nie wchodzi a tu w ostatniej min meczy kolega biegnie bramkarzem za moim graczem japodaje doinnego i ten z 20 metrow dopustej bramki dzieki za mecze bardzo ciekawe

batik-żwiras13 1-2
tem mecz bardzo wyrownany batik bardzo mocno broni i swietnie atakuje ciezko bardzo sie z nim gra dobre akcje skladne ja troszke gram bez rytmu ale jakos udaje sie strzelic 2 bramki i dociagnac wygrana dokonca naprawde ciezko sie przeciwko korei

żwiras13-batik2-2
znowu tutaj przewaga przeciwnika trace gola szybko odrabiam straty i ciagle czekanie z obu stron na blad i ja popelniam gopierwszy i trace gola poznie w drugiej polowce pladny szczupakiem wyrownuje i znow akcja za akcje i juz do konca nikt nbie strzela nic chociarz ja w ost minucie mialem fajna szanse dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez żwiras13 dnia Wto 23:57, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:12, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

Witam ja nie moge rozegrac meczow bo jutro mam wyjazd na swieta i niech sie nikt nie dziwi jak bym mial gg wlaczone ale mam gg na komorce i prosze o przesuniecie moich meczy jak bym nie zdarzyl ale to chyba mam prawo wyjechac do rodziny na swieta pozdrawiam i zycze WESOŁYCH SWIAT CristianoKSG
Śro 0:27, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Tabela Altualna. Prezenty rozdane Wink
Śro 8:05, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 4-0 Shearer14

W pierwszym spotkaniu bardzo szybko pozbawiłem rywala wszelkich złudzeń. Jeszcze przed przerwą prowadziłem 3-0 po hat-tricku Hajnala. Po przerwie trochę zluzowałem ale Hajnal grał życiówkę i po pięknym strzale z rzutu wolnego z 26 metrów dołożył czwartą bramkę. Zasłużone i pewne zwycięstwo.
W drugim meczu rywal postawił cięższe warunki, ja nie mogłem długo strzelić bramki. Shearer miał swoją szansę jednak Babos na raty wyłapał piłkę już na linii bramkowej. Po tej akcji Szabics daje Węgrom prowadzenie a chwilę poźniej Huszti wymanewrował obrońcę i mamy 2-0. Po tej akcji rywal odpuszcza i już tylko fauluje od tyłu i strzela z połowy po wznowieniach. Bramki strzelają jeszcze Krisztian Nemeth i Hajnal. Dzięki za grę.
Pią 18:15, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Posty: 74

żwiras13-mati 1-0
żwiras13-mati 2-2
mecze ogolnie slabiutkie z obu stron moze tylko kilka fajnych akcji a tak pozatym nudno troszke kolega strzelilbardzo ladna bramke w 2 meczu z dystansu jakos gra sie nie kleila jeszcze os w 2 meczu i polowke musielismy dogrywac duzo gryw srodku chyba za malo agresywnie zagralem w tych meczach ale sa 4 pkt i awans pewnie tez powo mati dzieki
Pią 23:34, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 0-2 zwiras13
no co by tu napisac radosny moi zawodnicy w tym meczu grali jak rodzina patologiczna heh pierwszaa akcja zwirasa i do tego ladna akcja i wychodzi na prowadzenie 1-0 ale nie poddawalem sie starałem sie wyrównac ale nic z tego w drugiej połowie nic nie zmieniło sie tylko zwiras ustalił wynik na 2-0 troche sie zdenerwowałem ale to jest gra ...radosny

CristianoKSG 5-0 zwiras13
na poczatek brawa dla moich zawodników którzy nie zagrali tak beznadziejnego meczu jak 1 do pierwszej połowy prowadze 3-0 po 2 bramkach na pusta brame radosny no ale trzeba było te okazje przeciez wypracowac radosny w drugiej połowie dołozylem jeszcze 2 bramki i pozniej zabawa w polu karnym z piłka zwiras mogl strzelic bramke honorowa ale moj bramkarz zachowuje czyste konto dzieki zwiras i powodzenia dalej !!
Sob 0:13, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 1:0 batik
batik 2:4 mati

Oba mecze rozpocząłem w defensywnym ustawieniu, jak się okazało była to dobra decyzja. W pierwszym w miarę wyrównanym meczu nie tracę żadnej bramki, a sam w 51 min strzelam jedną jak się później okazuje zwycięską. Drugi mecz rozpoczął się dla mnie bardzo dobrze, już w pierwszej akcji zdobywam pierwszą bramkę. Batik nie dawał za wygraną i szybko odpowiedział strzeleniem wyrównującej bramki. Zmotywowany takim obrotem sytuacji strzelam 3 kolejne gole. Przy wysokim prowadzeniu mogłem pozwolić sobie na luźniejszą grę, batik rzucił się do ataku ale pozwoliło mu to tylko na zdobycie drugiej bramki.
Sob 13:06, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 1-1 zwiras13

lincoln 2-1 zwiras13

Pierwsze spotkanie lepiej rozpoczyna rywal, atakuje i strzela a ja nie moge zrobic akcji. Wtedy jednak popełnia fatalny błąd zagrywając piłkę Hajnalowi a ten spokojnie pakuje pilke do siatki. Po przerwie gra się wyrównała jednak to rywal wykorzystał złe ustawienie moich obrońców i zdobył bramkę. Nic już się nie zmieniło. Drugie spotkanie to od początku moja przewaga co owocuje dubletem Hajnala jeszcze przed przerwą. Po przerwie rywal po strzale z daleka zdobywa gola, był to jego drugi strzał na bramkę. Nic już się jednak nie wydarzyło. Dzięki.
Sob 14:32, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
batik

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 197

batik vs shearer14
2-2

jacie normalna kalpa z mojej strony ejscze sie nie obudzilem czy co zal takiego emczu nic mi nie wychodzilo a rywal pyk do kanoute a ten same gole;/

10-1!!!!!!!!
wynik mowi sam za siebie kto tu mial dominacje rywal wyroznial sie brutalnymi kosami co w efekcie 40 min grla w 9 na zakonczenie powiem ze sung popisal sie pieknym lobem ktory ustanawia wynik meczu na 10-1
Sob 15:34, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 2-1MATI

Mecz wygrany ale bardzo ciezko mi sie z tym graczem gra ... broni sie dobrze ale to ja okazałem sie w tym meczu lepszy okazji duzo nie było pierwszy to ja wyszłem na prowadzenie na 1-0 pozniej na 2-0 i juz spokojnie rozgrywałem piłke ale mati nie rezygnował i probował mi strzelic chociaz chonorowa bramke .. i udało mu sie !! to był drugi mecz pierwszy mecz Mati wygrał wiec on powinien dac opis meczu

CristianoKSG 3-2lincoln
mecz wyrównany duzo bramek i walki na boisku radosny lincoln wyszedł na prowadzenie na 2-1 i juz sie troche denerwowałem bo moi zawodnicy marnowali takie okazje ze głowa boli no ale doprowadzilem wkoncu do wyrównania ... i ostatnie słowo nalezało do mnie !! dosrodkowanie w pole karne i głowka mojego napastnika i wychodze na prowadzenie 3-2 i tak sie zakonczył mecz/

CristianoKSG3-2Lincoln
w tym meczu bardzo szybko wyszedłem ja na prowadzenie bo juz w 3 min ale długo sie nie cieszyłem heh bo juz w 6 lincoln doprowadza doi remisu ale tez sie nie cieszył z niego długo bo 5min pozniej strzelam bramke na 2-1 po ładnej akcji radosny mecz bramka za bramke ale to ja strzelam bramke na 3-1 i kontroluje gre lincoln jeszcze dołozył jedna bramke ale juz wiecej nie udało mu sie dzieki i powowdzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Cristiano17 dnia Sob 15:48, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:44, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

lincoln 1-0 mati

lincoln 2-1 mati

Obydwa spotkania bardzo wyrównane. W pierwszym spotkaniu o moim zwycięstwie zadecydowała bramka po rzucie rożnym w pierwszej połowie meczu. Dużo walki i gry w środku pola w tym meczu. Drugie spotkanie rozpoczyna się od bramki Wanchopa po centrze i strzale głową. Tuż przed przerwą po ładnej akcji i zagraniu z boku pola karnego Huszti wyrównuje. Poźniej rywal przejmuje inicjatywe jednak gola nie zdobył, ja z kontr mogłem coś ukuć ale nie chciało wpaść. W 89 minucie urywa się obrońcą Hajnal, chciał dograć do Husztiego jednak piłka odbija się od obrońcy, trafia do drugiego, któremu piłkę odbiera Hajnal i ustala wynik tego spotkania. Dzięki za grę.
Sob 16:17, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

Cristiano17 napisał:

bardzo prosze o usuniecie tego cytatu

Ostatnio zmieniony przez Cristiano17 dnia Sob 16:45, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

prowadze 2-0 aby odczuc mocne ataki rywala wkoncu 2-2 pozdro
ps mikołaju przynies mi pare pkt bo ja sam taki biedny bez zadnego prezentu zostalem;(
Sob 16:37, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Posty: 83

CristianoKSG 4-0shearer14
mecz od pierwszej minuty dla mnie radosny 2 minuta 1-0 10minuta 2-0 16 minuta 3-0 20min czerwona kartka dla shearera nie potrzebnie faulował i pod koniec meczu w 40min wychodze na prowadzenie 4-0 i nas wywaliło dogrywalismy połowe ale wynik nie uległ zmianie !!

CristianoKSG 3-1 shearer14
tu mnie shearer zaskoczył zdzier ale jego zaskoczyli chyba zawodnicy swoi poniewaz miał tyle setek 5 stu procentowych sytuacji ale tylko jedna mu sie udało wykorzystac mecz zakoczył sie wynikiem 3-1 dzieki i powodzenia dalej

mati 1:0 cristianoKSG

Nie wiem czy taki wynik był dokładnie ale na pewno wygrałem, kolega miał wpisać wynik ale jak widać wpisał tylko swoje zwycięstwo...
Sob 18:18, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Tabela Aktualna. Prosze sprawdzic czy wszystko sie zgadza.

Sob 21:04, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)