Grupa D (II Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D (II Faza Grupowa)

Witam w grupie D, mam nadzieje że rywalizacja będzie zacięta jak i będzie toczona w miłej atmosferze, zachęcam do nagrywania spotkań, zapisywania bramek i jak najdłuższych opisów, powodzenia.

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 27.12.08 o 23:59.

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Nick_________________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
Rafal6217____________10___04__04__02__19__14__+05___019 AWANS :)
Ben_Ass______________10___04__03__03__14__12__+01___018 AWANS :)
KrecikGKS____________10___05__02__03__20__14__+06___017 AWANS :)
bartosz23____________10___04__01__05__15__14__+01___016 AWANS :)

Rafal62172-2KrecikGKS

W razie jakiś pomyłek, niejasności lub innych zjawisk proszę pisać na [link widoczny dla zalogowanych] . Tabela będzie aktualizowana dosyć często więc o aktualizacje nie pisać, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 18:46, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 25 razy
Wto 10:16, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 1:0 Ben Ass
Mecz dość przeciętny w moim wykonaniu ale udało się zgarnąć całą pule.Na początku rywal ostro przyciska ale obyło się bez straty bramkowej za to ja po krótce zaczynam dochodzić do głosu a uwiecznieniem tego jest bramka strzelona przez Adebayora głową takim lobem nad bramkarzem,który spóźnia się z wejściem.Strzały w tej połowie 3-5 dla Algierii.Po przerwie mecz wyrównany były sytuacje z jednej i z drugiej strony ale udaje się utrzymać taki wynik.Strzały na koniec to bodajże 9-10.
Ben Ass 1:2 KrecikGKS
Drugi mecz udaje się wygrać co daje pozytywnie patrzeć na szczyt tabeli.Mecz udanie się nie zaczyna i to ja muszę gonić wynik.Bramka dla rywala po rzucie rożnym i strzale głową środkowego napastnika.Zaraz wyrównuje gdy biernie zachowała się obrona algierska i Kader z bliska głową nie mógł się pomylić.Było ciężko gram bez kapitana , najlepszego gracza- Adebayora,którego mimo szarej strzałki wpuszczam na ostatnie 20 minut.Do przerwy udaje mi się jeszcze zdobyć bramkę i mam jeszcze jedną dogodną sytuacje gdy trafiam w słupek później odbija się od bramkarza znów słupek i łapię ją.Strzały 4-5 na moją korzyść.Po przerwie było kilka fajnych akcji ale nic nie wpada z jednej i drugiej strony i kolejne 3 pkt. drużyny Togo.Strzały 7-8 na moją korzyść.Dzięki
Wto 18:02, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Do grupy D wchodzi gracz pokrzywek.
proszę namiestnika o wpisanie gracza do tabeli oraz terminarza.
Gracz ten wchodzi za Damiana232 / lukasso którzy nie rozegrali swoich meczy i zostali usunięci z turnieju.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Śro 0:01, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

Ben_Ass 2:1 bartosz23

Oba mecze miały bardzo podobny przebieg. Algieria bardzo dobrze grała w obronie, aż sam byłem pozytywnie zaskoczony, nie dali się rozpędzić walijskim napastnikom, bardzo często wyprzedzali ich w starciach o piłkę. Z kolei z przodu starałem się dobrze 'wyklepać' i dojść do dogodnej sytuacji. Brakowało ostatniego przyłożenia zazwyczaj. Rywal rzadziej dochodził do sytuacji strzeleckich, ale jak już doszedł to zagrażał dość poważnie mojej bramce. Oba mecze zaczynam pierwszy od bramki i gra się mimo wszystko niespokojnie bo wynik 1:0 jest niepewny. W pierwszym tak się kończy. W drugim meczu na 20 minut przed końcowym gwizdkiem strzelam drugą bramę i jest luźniej. Jednak rywal dokłada też swoje trzy grosze i znów robi się nerwowo. Udaje się dowieźć ten rezultat do końca. Dzięki.
Śro 0:21, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - KrecikGKS 1:0

Od początku bardzo wyrównany pierwszy mecz. W 22 minucie prawą stroną przedarł się Bellamy, który świetnie dośrodkował na głowę Koumasa, a ten ładnym strzałem głową wyprowadził na prowadzenie reprezentacje Smoków. Po przerwie rywal groźnie atakuje, ale w fatalnej formie strzeleckiej znajduje się Adebayor, który marnuje sytuację. Ja staram się grać z kontry, ale mam problemy z dojściem do sytuacji bramkowych. W doliczonym czasie gry ponownie Adebayor marnuje sytuację strzelając prosto w bramkarza, który wybija piłkę przed siebie, dobija Senaya, ale nad poprzeczką. Strzały 10:11.

bartosz23 - KrecikGKS 3:0

Pierwsza połowa bardzo nudna, mało sytuacji podbramkowych, ale udaje mi się zdobyć bramkę. Rywal bawił się piłką w polu karnym, futbolówkę zabrał obrońcy Parry i z dosyć ostrego kąta strzałem od słupka znalazł drogę do siatki. Po przerwie zabrałem obrońcy Togo piłkę przed polem karnym i strzałem z 20 metrów Davisa pokonałem bramkarza. Trzecią bramkę dołożył Earnshaw, który urwał się obrońcom i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w bramce. Strzały 7:4.

Śro 0:39, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

W związku z tym iż Damian232 i lukasso jednak rozegrali ten mecz tylko nie wpisali wyniku to Damian232 awansuje do 2 Fazy, gdyż on zajął miejsce premiowane awansem a nie pokrzywek. Cała sprawa się wyjaśniła obaj panowie nie trafiają na Czarną Listę, choć powinni za stworzenie całej tej szopki. Proszę namiestnika o ponowne wpisanie Damiana232 do grupy.
Śro 12:36, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

to dobrze bo pokrzywek lagowal...

Proszę nie komentować w temacie z grupą. Zapraszam do Offtopu.
edited by Tomek

Śro 13:14, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek Belgia - Togo KrecikGKS 0:1 1:3
Mecze ciekawe dużo akcji i strzałów duża przewaga Krecika ale było to do przewidzenia ze względu na różnice miejsc w ranku Pierwsza połowa bezbramkowa za to w drugiej na początku po dośrodkowaniu strzela wolejem napastnik Togo.Drugi mecz zaczął się dla Belgii dużo lepiej niz poprzedni gdyż od razu w pierwszej akcji Belgijczycy pokonują bramkarza przeciwników. Pod koniec pierwszej połowy Togo udaje się zremisować.
W drugiej połowie padają jeszcze dwie bramki na korzyść Krecika. Ogólnie większość moich akcji kończyły się przed polem karnym przeciwnika, a akcje przeciwnika w większości kończyły się strzałami. Jestem zadowolony z tych mecz pomimo że przegrałem ale za to z małą przewagą w pierwszym meczu i ze strzeleniem bramki i z niewiele większą przewagą w drugim meczu z tak dobrym przeciwnikiem jakim jest Krecik.
dzieki za mecze
PS:Lagów nie było a panczo mówie sorry za lagi których się nie wypieram szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Śro 13:52, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:50, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Belgowie niestety nie grają i za takie zamieszanie pokrzywka podziękuj dwóm panom. Tomek już wszysko wyjaśnił proszę namiestnika ( sorry Rafal6217 za takie cyrki ) o korekty bo bajzel narobili że szkoda gadać.

Tomek napisał:

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 14:23, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 14:14, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

panczo 2:2 Ben_Ass
Ben_Ass 2:2 panczo

Pierwszy mecz to duża przewaga Iraku, szczególnie w pierwszej połowie siedzieli na algierskiej części boiska. Ja miałem dwa strzały, z tego jedna bramka, i raz zmarnowane sam na sam; rywal 10. Do przerwy wynik 1:1. W drugiej połowie gra już się ustabilizowała i to Algieria nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie. Irak próbuj, próbuje, aż w końcówce strzela na 2:2.
Drugi mecz to dużo zmarnowanych okazji i dość szczęśliwe prowadzenie Algieri 2:1 na 10-15 minut przed końcem. Podczas kombinacyjnej akcji drużyny panczo wywaliło mi neta, po paręnastu minutach już załapałem kontakt z siecią ale nie z rywalem. Dlatego liczę na zrozumienie i czekam na dogranie.
Dograne. Tracę bramkę i dwa punkty.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Czw 17:45, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 18:03, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Od jutra moge grać mecze.Dzisiaj wigilia relaks radosny.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Śro 18:52, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:52, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

panczo - bartosz23 2:2
panczo - bartosz23 2:1

Mecze ogolnie zaciete i kazdy z nas mogl strzelic o 2,3 bramki wiecej ale niska skutecznosc niestety na to nie pozwolila. Dokladnego opisu meczu nie pamietam gdyz gralismy jakies 2 dni temu radosny

Ostatnio zmieniony przez panczo dnia Czw 13:33, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 13:33, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 1:2 Damian232
Wielka szkoda 3 punktów ,które było na wyciągnięcie ręki (raczej nóg moich napastników).Najbardziej denerwująca jest ta nieskuteczność i brak mocnego uderzenia oprócz Adebayora i ...rezerwowego obrońcy.Zaczyna się obiecująco od bramki Kadera po składnej akcji do przerwy wynik 1-1 a po strzale głową Vucinica największej gwiazdy zespołu Czarnogóry pada remis bez winny nie pozostaje mój gk.
Druga połówka już troszkę słabsza choć miałem więcej z gry,sytuacji i strzałów niestety to przeciwnik zdobył bramkę.Strzały 8-7.

Damian232 0:1 KrecikGKS
Tutaj już lepszy wynik niż gra.Strzały znów 7-8 na moją korzyść.Złotego gola zdobył nie kto inny jak Olufede po składnej klepce w środku i prostopadły podaniu właśnie do tego niskiego gracza.W końcówce gracze z Czarnogóry ostro przyciskają jednak mam szczęście.Najwięcej zagrożenie stwarzał ten wysoko skaczący napastnik na D jednak udało się zachować czyste konto mojemu gk.Dzięki Wesołych wink
KrecikGKS 3:0 panczo
W końcu można by rzec skuteczność przyszła z przeciwnikiem ,który zagrał naprawdę dobrze i był chyba najbardziej wymagający na razie.Dwie bramki Kadera do przerwy po ładnych podaniach.Bardzo bałem się tego meczu a gdy zobaczyłem szare strzałki moich gk , no ale defensywa zagrała poprawnie przeciwnik nie trafiał i skończyło się na zero z tyłu.Po przerwie ok.55 minuty po błędzie rywala bramkę zdobył Adebayor i mecz praktycznie się już skończył.Na koniec parę akcji rywali i sam na sam Olufede ale wynik się nie zmienia.Strzały 6-8.
panczo 2:4 KrecikGKS
Świetne spotkanie , duża dramaturgia i co najważniejsze wiele bramek.Popis daje znów nie kto inny jak Kader,który w pierwszej połówce ładuje na lewo i prawo 3 bramki a bramkarz Iraku gra co tu dużo mówić bardzo słabiutko.W ostatniej minucie po rzucie wolnym szybko rozegranym tracę bramkę.Po przerwie znów tracę bramkę i zaczyna robić się nerwowo jednak dobrze przy piłce utrzymał się Adebayor podał do wbiegającego w pole karne Seneyi i ten zdobył bramkę na 4-2 i tym samym ustalił wynik meczu.Strzały na plus dla mnie - nie pamiętam ile.Dzięki Wesołych wink

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 15:30, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:40, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Damian232 2-3 bartosz23

Bardzo ciekawy mecz.Przegrywając 0-2 zmieniam ustawienie na 433.Walcze jeszcze o dobry wynik strzelam bramke kontaktową po składnej akcji.Atak za atak i wkońcu bramka na 1-3 dla Walijczyków to jest już koniec marzeń o dobrym wyniku.Ale jednak zdobywam bramke na 2-3.

bartosz23 3-4 Damian232

Znowuż atrakcyjny mecz z mnóstwem bramek.Ten sam początek 2-0.Koło 30 minuty mam rzut wolny.Zmieniam kontuzjowanego Purovica.Wchodz Boskovic zdobywa bramke z rzutu wolnego.W loss time strzelam na 2-2 znowu Boskovic idealnie w okienko.począek 2 polowy dramat Walii trwa dalej.2 żółta kartka dla obrońcy przeciwnika i w konsekwencji czerwona.Karny na bramke zamienia Vukovic.Jednak Walia odpowiada trafieniem głową.Zacięty mecz przechylam na swoją strone strzałem o słupek.Walia daje wszystkim strzałki do przodu ale zostaje wynik 3-4.
Czw 16:22, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:3 Rafal6217
Powiem tak na koniec rozgrywek znów musiałem się zdenerwować.Byłem chyba lepszy jeszcze po czerwonej kartce dla rywala myślałem,że wygram ale zacznijmy od początku.Dość szybko spokojnie obejmuje prowadzenie 2-0 później Rafał strzela kontaktową na koniec połówki z takiego lekkiego półwoleja i zaczynają się schody.W drugiej połówce doprowadza do remisu później wychodzi na prowadzenie- któryś z jego pomocników wsadza ładne okno. Następnie dostaje właśnie czerwoną kartkę i gracze Togo przechodzą do ataków było ich wiele ale jeden znalazł drogę do bramki - był to strzał Adebayora sam na sam.W pierwszej połowie odnotowuje jeszcze słupek i złapanie piłki przez bramkarza na samej linii.Strzały 13-8.
Rafal6217 2:2 KrecikGKS
Pierwsza połowa dramatyczna strzały 2-1 dla Chin i obydwa znajdują drogę do bramki.Do przerwy i mamy oos. Wychodzimy i druga połówka to moje ofensywne ustawienie i dążenie do remisu przynajmniej, już pierwsza akcja i minimetry mija słupek.Ciągłe ataki przynoszą bramki...po dwóch rzutach rożnych a strzelcem Niombem a dorzucającym dwa razy Olufede.Pod koniec meczu Adebayor wychodzi sam na sam i znów obok słupka minimalnie w tej połowie strzały 7-2 dla mnie grałem va bank (czy jak to się pisze) ale 3 pkt. nie dane mi było zdobyć.Dzięki Wesołych wink

Czw 18:27, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - Rafał6217 1:0

Mecz rozegrany dwa dni temu także za bardzo nie pamiętam co się działo, wiem że pierwsza połowa z moją przewagą którą udokumentowałem golem i mogłem strzelić więcej, druga zaś to przewaga przeciwnika, ale moja obrona dobrze grała i nie dała sobie strzelić gola.

bartosz23 - Rafał6217 0:1

Szkoda tego meczu bo mogłem go wygrać, ale bramkarz przeciwnika wyczyniał cuda, wybronił mnóstwo sytuacji, strzałów które powinny wpaść, a nie wpadały. Przeciwnik wykorzystał swoją sytuację i zamknął się na swojej połowie, chociaż pod koniec jak wystawiłem wszystkich do napadu, to miał też swoje okazje, ale za to mój bramkarz dobrze bronił.

Czw 19:06, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przypominam iż termin na rozegranie grupy mija dziś, bo namiestnik nie umieścił takiej notki, to daje żeby potem nie było że zawodnicy nie wiedzieli:

Termin na rozegranie II Fazy grupowej mija 27 grudnia o godz. 23.59

Sob 3:43, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

panczo - damian2323 4:2
mecz pod moje dyktando szybko strzelam 2 bramki po jakims czasie dokladam kolejne 2 bramki, pod koniec meczu odpuszczam efekt: dwie bramki rywala. na wiecej czasu brak. radosny
Sob 16:24, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

Pierwszy mecz lekka przewaga moja i w strzałach 6-2, ale nie potrafiłem strzelić bramki więc wyręczył mnie obrońca rywala, pięknie przyjmując 1m od bramki a potem wślizgiem w bił sobie gola, no cóż zdarza się szczęśliwy. W drugim spotkaniu zacząłem dobrze 2 akcje sam na sam lecz się nie udało, później pierwsza akcja rywala, dośrodkowanie w pole karne, przyjmuje piłke i ładuje ją tuż koło bramkarza, co by dużo nie pisać, rywal przejął kontrole nad meczem, a ja swoje ataki prowadziłem co najwyżej doi 20m gdzie były dobrze rozbijane, rywal trafił drugiego gola i to mnie podłamało, lecz niedużo później trafiam na kontakt i wola walki wróciła, lecz zostałem skarcony po raz 3 i ostatni szczęśliwy , 3pkt sa więc nie narzekam, mogło być lepiej, mogło być gorzej, jest jak jest, dzięki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 17:02, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:02, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Damian232 1-1 Ben_Ass

Mecz grany z 2 dni temu.Wyrównane spotkanie z mnóstwem fascynujących akcji.Pierwszą bramke zdobyłem po prostopadlym podaniu.Chwula pozniej przeciwnik odpowiedzial strzałem głowa nic więcej niewpadło.

Drugi mecz jakos dzisiaj jestem na kompie jak narazie i czekam.

Damian232 3-0 panczo

Bardzo dobry mecz w moim wykonaniu żelazna gra w obronie i skuteczny atak to był klucz do sukcesu.Mecz zaczął się świetnie dla mnie szybko strzelam bramke i kontroluje mecz przed końcem połowy strzelam 2 bramke.A ok 70 minuty zdobywam 3 gola.3 punkty cieszą bardzo i zachowują moje szanse na awans.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Sob 17:50, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:37, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)