Grupa G [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat
Horvi

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 84

Skąd: Dzierżążynia

Horvi 3:0(2:0) KRG

Mecz zaczyna się od kilku moich strzałów z dystansu, potem kontrę ma rywal i jego strzał przechodzi minimalnie obok słupka. Pod koniec 1 połowy Occean mija obrońce i strzela bramkę. 3 minuty później kopia tej sytuacji tyle że tym razem Radzinski pakuje bramkę. W drugiej połowie kontrolowałem grę dokładając jeszcze jedną bramkę od koniec spotkania.

Na początku meczu zaciekłem ataki z obu stron. KRG zaczął ten mecz bardzo defensywnie, ale po którymś prostopadłym podaniu rywal fauluje mojego zawodnika w polu karnym. Jedenastka została wykorzystana, a chwile później z rzutu rożnego padła 2 bramka. Na początku drugiej połowy rywal zaczął atakować, jednak jego zawodnicy nie potrafili strzelić bramki. Pod koniec meczu strzał z dystansu De Guzmana i ponownie wygrywam 3:0 !

Horvi 2:8(1:3) LGZuczek

Na początku tracę bramkę, chwilę później wyrównuje lecz pod koniec 1 połowy rywal trafia 2 razy i mamy 1:3. Po przerwie LGZuczek cały czas przeważał, a moja obrona nie spisywała się najlepiej i wynik w pełni odzwierciedla mecz.

Horvi 2:1(1:1) LGZuczek

Po tym meczu mogę w końcu być zadowolony. Mała przewaga w strzałach mojego rywala, ale jednak to ja wykorzystałem więcej sytuacji najpierw po strzale z pola karnego, a potem głową i udało mi się wywieźć 3 punkty.

Czw 20:21, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Horvi napisał:

Ej ej dobiłes do pustej bramki 2 gola Wink z 11 metrow nie kłąm bo Ci nos urosnie radosny
Czw 20:30, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Horvi

Posty: 84

Ej sorry ale chyba pomyliło mi się to z innym meczem, mam ich teraz natłok wink

Horvi 4:1(2:1) Shatko

Gdyby Shatko wykorzystał swoje "setki" to pewnie byłby remis, a tak to ja miałem większą skuteczność, trochę pomogła w tym forma moich zawodników. Jak to się mówi " niewykorzystane okazje...".

Horvi 2:2(0:2) Shatko

W tym meczu Shatko pokazuje na co go stać szybko strzelając 2 bramki po ładnych akcjach. Później to już moje nieudolnie próby wyrównania wyniku, ale po którejś tam w końcu się to udaje, a drugą bramkę strzelam w 85 minucie meczu po strzale z pola karnego z dosyć ostrego kąta.

Czw 21:27, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

soniak 5:0 robo13

Jak juz stzreliłem pierwszą bramkę to worek się rozwiązał. Ogólnie mecz na jedną bramkę.

soniak 4:0 robo13 (niedograny z powodu ucieczki przeciwnika)

Tutaj do przerwy wygrywałem już 4:0 a przeciwnik grał w dziesiątkę. Po końcu pierwszej połowy przeciwnik ucieka z meczu. Pisałem do niego na gg ale nie odpisuje.

soniak 2:5 Hovri

Bardzo szybki mecz. Sporo akcji podbramkowych. Przeciwnik już w pierwszej połowie dostaje czerwoną karnkę. Myślałem że po tym będzie łatwiej ale było tylko trudniej. Jego kontry były zabujcze. To pokazuje że dobry gracz potrafi nawet w 10 wygrać wysoko mecz.

soniak 2:0 Hovri

Tutaj mecz pod całkowitą moją kontrolą. W strzałach 15:5 dla mnie. Ten mecz graliśmy 11 na 11 a poszło mi o niebo lepiej niż w naszym pierwszym pojedynku. Wynik oczywiście mógł być wyższy. Dobrze grający bramkarz popisał się kilkoma ładnymi interwencjami.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 17:39, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:57, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Shatko

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 570

Skąd: Żory

chyzio zacznij poprawiać...bo nie grałem z... krs~~ czy jakos tam...
jutro rozegramy mecze pany jak bedziecie...
teraz nie moglem,bo szukalem laski na studniówkę;p wreszcie znalazłem szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwyszczęśliwyradosny) to teraz moge sie skupic na grze:D
Sob 1:32, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - robo13
5 punktów - KrG
3 punkty - Shatko
3 punkty - chyzio
3 punkty - soniak

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:49, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
chyzio

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 169

Shatko napisał:

jak bys nie zauwazyl to mecze z krg nie masz wpisanych i nie wprowadzaj mnie w blad

robo13 0-5 chyzio

mecz nie nalezal do trudnych od poczatku mialem przewage nad Uzbekistanem chyba w 5 min trafila Frei, 15 min druga bramka Freia, pozniej to juz sie poprostu rozstrzelal 4 jego bramki i jeszcze kogos nie pamietam kogo bo robo13 podobno mial problemy z netem a na gg byl a zostalo jeszcze 30 min ktorych nie chcial dograc.

robo13 0-4 chyzio

w tym meczu nie bylo zadnych rewolucji podobny mecz do pierwszego tyle ze Uzbekistan troche lepiej sie bronil w pierwszej polowie tylko 1:0 bylo po strzale Freia druga polowa to juz tylko konkurs strzelecki i ponownie hat-trick freia:) dzieki za mecze.

KRG 0-1 chyzio

mecz nalezal do ciezkich przeciwnik gral w 7 obroncow!! strasznie ciezko bylo ich przejsc przeciwnik ciagle z kontr gral i mogl trafic nie jedna bramke ale na szczescie jest cos takiego jak GK na bramce:D na koniec meczu udaje mi sie wkoncu bramke wbic i 3 pkt dla mnie:)

KRG 1-4 chyzio

ten mecz nie najlepiej sie zaczal dla mnie.. przeciwnik na samym poczatku wladowal mi bramke i zacznyna sie walka o odzyskanie remisu. po jakis 20 min udaje sie wkoncu przeciwnik znowu gra 7 w obronie do polowy bylo 1:1 zaczyna sie druga polowa to juz byl moj mecz:) za chwile frei trafia jedna po 5 min druga i na koniec meczu hat-trick:D dzieki:)

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Sob 12:13, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 10:52, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 3-1 robo
LGZuczek 4-0 robo

Mecz bez histori rywal gra 7 w obornie i sie chyba tym cieszy nie wiem mnie takie granie by ie cieszyło. Albo bieganie na oslep bezzadnej koncepci gry.ja 7 w ataku strzelam bramki i 15 razy nie trafiam w bramke nic nowego z takim timem. Gra n zasadze masz pike wyjazd do przodu i biegni na sslep nie ma opisac. Nie wiem jakim cudem bramke straciem no ale coz bywa nic teog nie zmieni ze ta gra to taka dziwna jest.

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Sob 19:21, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:46, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
chyzio

Posty: 169

shatko 2-0 chyzio
shatko 4-2 chyzio

moje mecze o awans okazaly sie totalna klapaw pierwszym meczu jeszcze jakos mi szlo ale nie moglem wykonczyc bramka.. drugi mecz jeszcze gorzej mi poszedl od 60 minuty bylo juz 4:0 dla shatko ok 70 min dwie akcje i bramki dla mnie, obudzili sie moi ale o duzoooooooooo za pozno i niestety jestem bez awansu
Sob 18:57, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
HIMEN

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 91

Skąd: Słupsk

Wiedzialem ze sw. mikolaj to... bardzo sprawiedliwie rozdal prezenty dzieki niemu prawdopodobnie odpam powiem CI cos ... ...!!! Wesolych swiat;]

To tylko gra. Głowa do góry, nie pierwszy i nie ostatni turniej.

a tu widze wyniki z dupy wzięte...
5:0 i 4:0 do przodu... skąd ja się pytam:| żal do kwadratu.

wynik meczy z robo

1:2/4:1
statystyki strzalow .
16-4 dla mnie
17-3 dla mnie

czy gra w lagach a bez ma znaczenie o grze zawodnika formie?
bo ja przy lekkich nawet lagach nie potrafie grać,jedynie jak gra idzie płynnie...;\
w 1 meczu lagi w 2 brak... zal. robo opisy da .

shatko - krs

3:0\5:2

mecze bez lagów i mecze udane;]
oba mecze pod moją kontrolą radosny gracz grał haotycznie i słabo.
Mecz rozpoczął się od kopaniny w środku pola... później długo długo nudą wiało nagle pada po pięknej trójowej akcji z 1 piłki świetna bramka dla druzyny tunezyjskiej.Po zdobyciu przeze mnie bramki znów na boisku nuda nuda nuda... oo 80minuty do ostatniego gwizdka to moje ataki i zdobyte jeszcze 2 bramki, rywal bez akcji pozdro.
2 mecz to mój znakomity początek.
po 26 minutach było już 3:0 dla mnie i już odpuściłem mecz gdzie w 70minucie mieliśmy juz wynik 3:2 to troszkę mnie zdenerwowało bo głupia bramka i mamy remis i strate ptk...jak to zrobiłem z graczem robo w pierwszym meczu:|.Ale szybko się otrząsnąłem i 2 bramki w końcówce wjechałem do pustej bramki...mijając bramkarza i obrońców.dzięki za mecze.

btw.himen awansujesz ;] ja odpadam... :]

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pon 0:59, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 15:41, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

soniak napisał:
Grupa G

Mecz trwał jedna połowę później przeciwnik uciekłi do tej pory się nie odzywa

robo13 proszę to wyjaśnić a wyniki soniak 7:0 WO robo13 i 3:0 WO proszę wpisać Pozostałe mecze nierozegrane potraktować jako WO bez punktów bo żadnych reklamacji nie ma w temacie z wyjaśnieniami.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 16:41, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:28, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 napisał:
Grupa G

Czego drugi mecz 3:0 jak jest na górze opis meczu w ktorym wygralem 5:0. Tylko drugiego nie dogralem.
Pon 20:22, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

sorry to tylko jeden nie skapowałem przesorrry
Pon 22:52, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Nic się nie stało Wink Nie gniewam się ;p
Wto 0:15, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)