Grupa J [I Faza Grupowa]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa J [I Faza Grupowa]

Witam serdecznie w Grupie J I Fazy Grupowej Turnieju Christmas Surprise Cup radosny Ideą turnieju jest przede wszystkim dobra zabawa, także liczę na sportową rywalizację i ciekawe opisy radosny pozdrawiam i powodzenia!!

Proszę o zapoznanie się z:

OGÓLNYM REGULAMINEM ROZGRYWEK
REGULAMINEM TURNIEJU

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 21.12.08 o 23:59 a do 18.12.08 do 20 każdy z graczy musi rozegrać minimum 3 spotkania

Co by nikomu zimno nie było w te grudniowe wieczory w trakcie rozgrywania meczów szczęśliwy

WESOŁYCH ŚWIĄT szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy

A Ty byłeś grzeczny w tym roku? cool ocb?

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym dziale. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań w tym dziale wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

Pamiętajcie, że to ma być zabawa. Mamy czerpać z grania przyjemność, a nie rzucać padami po pokoju radosny

Jeszcze parę słów organizacyjnych... Tabela oraz wyniki będą aktualizowane codziennie około godziny 22:00 (a jeśli czas pozwoli to raz w ciągu dnia jeszcze) radosny Po każdej aktualizacji będę zamieszczał posta, żeby nie edytować poprzednich postów radosny Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowałowykrzyknik POWODZENIA!

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 22:30, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 18 razy
Pon 18:57, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

s-m-o-l-u-ch Mav
m1: 3-3
m2:1-0

W pierwszym meczu miałem lekkiego pecha. Co prawda początek dobry w wykonaniu rywala, to on otworzył wynik meczu. Później ja dwa razy trafiłem w słupek, aż wreszcie wyrównałem po rogu. Parę minut potem 2-1 dla rywala, identycznie ograł chyba tego samego mojego obrońcę co lekko mnie podirytowało. Na szczęście akcja po środku i gol mój tym razem z lekka nutka szczęścia z nieciekawej pozycji zza pola karnego. Mimo wszystko do przerwy rywal strzela jeszcze jedną bramkę, a ja jeszcze jeden słupek. Po przerwie udaje mi się wyrównać w strzałach na koniec 15-8 bodajże.

Drugie spotkanie długo długo na zero zero i na tablicy i z gry to wynikało. Dużo mniej dobrych sytuacji w porównaniu z pierwszym naszym pojedynkiem. Gola strzelam po pięknu uderzeniu zewnętrzna stroną buta w samo okienko. W tym spotkaniu lekka przewaga w strzałach rywala chyba.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pon 19:56, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:55, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
Mav89

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 7

Muszę przyznac ze pierwszy mecz był naprawde wyrównany. w drugim tylko sie broniłem aby dowieźć remis lecz jednak nie wyszlo.

strzały: 6:12

Mecz zdecydowanie pod dyktando kolegi- przeważał przez całe spotkanie ale to Ja pierwszy strzelam bramke a s-m-o-l-u-ch wyrównuje dopiero pod koniec (około 75 min) strzałem głową po dośrodkowaniu. Warto zauważyc że kolega miał dwie porzeczki i słupek i kilka niezłych sytuacji ale szczeście stało po mojej stronie

sito1313 2:1 (0:1) s-m-o-l-u-ch

strzały: 7:8

Pierwsza połowa podobna do porzedniego meczu, kolega prowadził gre i stwarzał sytuacje (bramka po rzucie rożnym) a Ja nie grałem nic (jeden strzał!!!) - strzały 7:1 dla rywala!
W drugiej połowie z minuty na minute sięrozkrtęcałem ale dopiero w samej końcówce (81 i 88 min) udaje mi się przechylic szale zwycięstwa na swoją strone. strzały w drugie połowie odwrotnie: 6:1 dla mnie
Sumując to mecz wyrównany i raczej na remis ale i tym razem szczęście mi sprzyjało

dzieki za mecz i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Pon 20:52, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:49, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

Tabela zaktualizowana radosny Proszę nie edytować poprzednich postówwykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pon 23:19, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:09, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Posty: 115

sito1313 1:0 (1:0) batik

bramki: Boyd 30'

strzały: 12:11

Mecz przedewszystkim walki, przewage w posiadaniu piłki jak i w stwarzaniu sytuacji miał batik (słupek i dwa razy sam na sam) ale skutecznosc fatalna - można jeszcze dodac że moj bramkarz rewelacja
Ja starałem się grac żelazna defensywą z nadzieją ze sprzodu coś wpadnie. I opłaciło sie: z dwoch dogodnych sytuacji jedna wykorzystałem i 3 pky moge dopisac do swojego konta

sito1313 2:1(1:0) batik

bramki: Boyd 29' , Maloney 89' - Chu Young 61'

strzały: 6:9

Początek miałem fatalny bo w 15 min dostaje czerwoną kartke ale nie podłamuje mnie to i staram sięgrac swoje. Tak jak w pierwszym meczu to batik prowadzi gre i stwarza sytuacje (znowu dwa razy sam na sam) ale skutecznosc ta sama czyli beznadziejna a mój bramkarz gra znowu swietnie
W 29 min udaje mi sie wyjsc na prowadzenie i dalej staram się grac spokojnie niestety w drugiej połowie kolega wyrównuje ale ostatnia akcja należy do mnie i kolejne cenne zwycięstwo

Ogólnie mecze bardzo zacięte z przewagą kolegi ale bez przesady, zrteszta światcza o tym wyniki
Z tego co wiem rywal jest innego zdania i stwierdzil że miałem farta, nie bede zaprzeczał że szczęście mi troche pomogło (sprzyja lepszym wink ) ale według mnie przedewszystkim koledze zabrakło umiejętnosci w wykorzystywaniu sytuacji... stworzyc jedno a strzelic drugie...

dzieki za gre, powodzenia w następnych meczach i troche trzymania nerwów na wodzy

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Wto 1:27, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:24, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

mackal-sito1313 2:0

mackal-sito1313 4:2

Nie jestem zły,że trafiłem na Islandię(tylko 5 koszyk),bo przez ostatnie kilka tygodni miałem z tą mroźną ekipą wiele do czynienia i mile mnie zakoczyła i zaskakuje do teraz.
Z kolegą w ostatnich miesiącach to graliśmy ze sobą już masę razy(w oficjalach)więc doskonale każdy z nas wiedzial,czego spodziewać się od rywala.
W pierwszym meczu ilość strzałów z obu stron była podobna.
Groźnych akcji nie brakowało.
Raz miałem znakomitą szansę ale zamiast bliżej podbiec do bramki to ja podaje do bramkarza.
Rywal też kilka razy przestrzeliwał w niezłych sytuacjach.
W tym meczu zadecydowały dwie znakomite sytuacje i fantastycznie zakończenia.
Na plus w końcu wyszła moja obrona(zmiana taktyki zdecydowanie mi pomogła)
Drugi mecz-początek wyrównany.
Strzelamy obaj po jednym golu.
Przed końcem pierwszej połowy rywal łapie czerwoną kartkę no i troszkę ułatwiło mi to sprawę.
W drugiej połowie grało mi się naprawdę dobrze i strzelam 3 bramki pod rząd.
Pod koniec rywal jeszcze strzela gola na 2:4,ale na nic więcej już nie pozwoliłem.
Gudjonsen-bez tego gracza nie wyobrażam sobie jakoś mojej ekipy radosny
Tylko szkoda,że w grze nie jest tak mocny jak w realu(może w next patchu już taki będzie)

Dzięki po raz kolejny za mecze.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 1:33, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy

godlo vs vs Mav 2:2

Mecz wyrównany mimo wyniku z mało ilościa okazji.Mav dwukrótnie prowadzi ale ja nie daje za wygraną i wyrównuje.W tym meczu mogło się zdażyc wszystko ale podział punktów jest w tej sytuacji bardzo sprawiedliwy.

godlo vs Mav 4:2

Również mecz wyrównany ale w porónaniu do pierszej potyczki tutaj juz było dużo więcej okazji.W pewnym momencie prowadze już 3:0 ale Mav strzela dwie bramki ale to bylo juz za późno.W Loss Time obronca rywala z jedenastego metra wbiega z piłką do bramki i ustala wynik spotkania.Dzięki za mecze życze powodzenia dalej
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Wto 12:05, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:01, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

Mav - panczo 0:2

Mecz z moja przewaga, aczkolwiek kazdy z nas mial po kilka dobrych sytuacji. Pierwsza bramke strzelam w doliczonym czasie 1 polowy.
Po zmianie stron gra wygladala identycznie jak w 1 polowie znowu nasz druzyny wypracowuja sobie po kilka sytuacji ale i tym razem strzelam bramke na 2:0 w doliczonym czasie gry.

godlo - panczo 1:1

Bardzo zaciety mecz ciezko bylo wypracowac jakas sytuacje. Pierwsz apolowa konczy sie wynikiem 0:0 w strzalach 3:2 dla mnie. W drugiej polowie decyduje sie na strzal za pola karnego pilka odbija sie od poprzecznki a po chwili obronca wpada z nia do siatki. Minuta nie minela i blad moich obroncow ktorzy pozwalaja na wbiegniecie w pole karne i robi sie 1:1. Do konca wynik nie ulegl juz zmianie.

godlo - panczo 0:1

Drugi mecz rowniez bardzo zaciety ale z lekka moja przewaga. Kiepska skutecznosc sprawila ze tylko 0:1. W koncowce godlo przyciska ale nic juz nie zagrozilo mojej bramce.

dz i powo dalej radosny
Wto 13:57, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

Tabela zaktualizowana! Proszę nie edytować poprzednich postówwykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 16:29, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:29, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

no to sie memp postaral:) widac ze chlopak ze slaska radosny

panczo - batik 1:3 (chyba taki wynik 1 meczu jak zle to niech batik poprawi:P )
panczo - batik 2:3
Szkoda slow, za jakie grzechy dostalem Irak, im w glowie tylko zamachy itp a juz na pewno nie granie w pile. Tak krotko moglbym podsumowac w zasadzie oba mecze. W pierwszym meczu prowadze gry ale coz z tego skoro obroncy normalnych pilek nie umieja wybijac i w zasadzie 3 bramki to prezenty dla rywala.

Drugi mecz rowniez nie napawa optymizmem przed kolejnymi, mam tylko nadzieje ze jakos dam rade irakijczykami awansowac choc moze byc ciezko.
Szybko trace dwie bramki pozniej strzelam kontaktowa ale znowu atakuje a rywal strzela i robi sie 3:1 pod koniec strzelam na 3:2 i to byloby na tyle.

strzały: 13-3

Mecz od mocnego uderzenia zaczał rywal bo już w pierwszej swojej akcji strzela bramke a zaraz w ten sam sposób powiniene zdobyc druga ale szybko ochłonołem i na kolejne akcje już nie pozwoliłem (dosłownie! - do końca meczu Mav nie stworzył jużzadnej groźnej akcji) a sam szybko odpowiedziałem dwiema bramkami Później w pełni kontrolowałem już mecz dokładając na 3:1 Pozytym nie wykorzystałem jeszcze 2-3 świetnych sytuacji a więc zwycięstwo w pełni zasłużone

sito1313 4:1 (2:0) Mav

Bramki: Boyd 19',75', McFadden 31',52 - Davies 58'

strzały: 15-4

Tym razem to Ja zaczołem z wysokiego C i już po pierwszych 15 min powinno byc 3:0 ale niestety zawiodła skutecznoiśc, niechciało wpasc z gry to wpadło po rzucie rożnym a później dołożyłem jeszcze jedna, kolega praktycznie nie istniał
Drugą połowe gram na chyba troche za dużym luzie bo trace bramke a sam nie wykorzystuje 4-5 dogodnych sytuacji ale i tak udaje mi sie dołozyc jeszcze dwie bramki
W tym meczu Mav praktycznie nic nie miał do powiedzenia a wynik mógł byc dużo wyższy wiec kolejne jak najbardziej zasłuzone zwycięstwo

dzięki za gre i powo

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Śro 11:57, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:23, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

sito1313 - panczo 0:1

Od samego poczatku zastanawialem sie czy Irakijczycy dalej beda stosowac swoje ulubione zagrania tzw "zamachy glowa". 1 wrzutka...2 wrzutka...3 wrzutka...38348 wrzutka i dalej nic, taktyki raczej nie warto bylo zmieniac gdyz przejscie srodkiem graniczylo z cudem dopiero w drugiej polowie po 74364897246 wrzutce w pole karne srodkowy napastnik strzela bramke na 1:0 sito mial okazje ale na szczescie nic nie wpadalo.

sito1313 - panczo 1:2

macz bardzo zaciety, pierwszy strzelam bramke o dziwo z glowki, pozniej sito doprowadza do wyrownania, pozniej znowu ja strzelam i robi sie 2:1, po czym sito marnuje dwie sytuacje sam na sam i mecz konczy sie moja wygrana i cenne 6 pkt trafia na moje konto.

Ostatnio zmieniony przez panczo dnia Śro 0:36, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:31, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Mav89

Posty: 7

1 mecz: Mav - KrecikGKS ( 0 - 1 )

Gra rozpoczyna się od ataków z jednej jak i z drugiej strony. Strzały sa niecelne albo bronione przez bramkarzy. Tak wygląda pierwsza połowa spotkania. W drugiej juz więcej groźnych sytuacji . W 33 minucie drugiej połowy Krecik popisuje się znakomitym strzałem, który ląduje w mojej bramce. Do końca spotkania atakowałem aby doprowadzić chociaz do remisu lecz jednak sie nie udało.

STRZAŁY: MAV - KRECIKGKS ( 6 - 9 )

2 mecz: Mav - KrecikGKS ( 2 - 1 )

Mecz ma o wiele więcej sytuacji i z jednej i z drugiej strony. Jednak tym razem ja otwieram wynik spotkania w 20 minucie spotkania. Później grę uspokoiłem z kolei przeciwnik zaczął atakować prawie przez cały czas. I to poskutkowało. Pod koniec pierwszej połowy zdobywa bramke i robi się 1-1. Druga połowa toczy się pod dyktando Krecika lecz nie mógł znaleźć sposobu na zdobycie bramki, mój bramkarz kapitalnie bronił. Strzały w drugiej połowie to w większości napór Krecika. Lecz niespodziewanie w 33 minucie wychodze z kontr-atakiem . Strzelam lecz bramkarz broni, przy dobitce nie ma już szans i wychodze niespodziewanie na prowadzenie. Mimo ataków w końcowce drugiej połowy Krecika wynik nie ulega zmianie. I zwyciężam poraz pierwszy:)radosnyradosnyradosnyradosny

strzaly 17-4

szybko trace w 1 polowie bramke co motywuje mnie do wiekszych atakow, jednak nic w 1 polowie nie chcialo wpasc.
Druga polowa zaczyna sie od zmiany ustawienia w druzynie rywala. Mav daje sobie 7 obroncow i mysle" no to bedzie ciezko cos zmienic Irakiem" Ja zmieniam ustawienie na ultra ofensywne i o dziwio tworze sobie pelno groznych sytacji pomimo tylu obroncow. Szybko strzelam na 1:1 po chwili jest juz 2:1 i wtedy to mav kopiuje moje ultra ofensywne ustawienie, ja zmieniam na 442b i po jednej z kontr strzelam w koncowce bramke na 3:1.
Śro 15:25, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

Przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj miałem spore problemy z forum, mianowicie nie otwierało mi się w ogóle, więc o wejściu do tematu Christmas Surprise Cup nie było mowy, a co dopiero o edytowaniu posta radosny
Śro 16:04, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
batik

Posty: 197

batik vs MAV

4-2

gracz gra dwoma obroncami co mnie zdziwlilo no i mialem mnostwo oakzji ale sung mial biala strzalke i duzo mascil tywal strzleil bramki z kontry bo we ataku mial az 8 zawodnikow rew potem napisal

3-1
nic ciekawego poza lagami

Ostatnio zmieniony przez batik dnia Śro 18:00, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:12, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

panczo - KrecikGKS 6:1
strzaly 15:7

hmm powiem szczerze ze takiego obrotu sie nie spodziewalem zdzier pozytywnie zaskoczyli mnie Irakijczycy a dokladnie ich nieziemska skutecznosc:) praktycznie wpadalo wszystko. Szkoda ze zawsze tak nie jest radosny A co do meczu to oprcz wysokiej skutecznosci raczej nie ma o czym pisac. Strzelam pierwszy 2 bramki pozniej rywal strzela kontaktowa, a pochwili jest juz 6:1 radosny
Śro 16:35, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
batik

Posty: 197

batik vs godlo
6-1

wynik mowi sam za siebie kore byla w tym meczu potegą kazdy strzal albo bramka albo pilak aprowana i znowu grozne akcje godlo mial sowje okazje 1 z nich wykorzystal no ale na tyle bylo stac jego zespol myle ze wynik taki wysoki bo z 3 bramki apdly z oklo 30 metrow

3-2

tu juz inny mecz godlo wychodzi an prowadzenie 2x a ja odrabiam ladna bramke strzlea sung ktory przez plecy obroncy strzela glowa bramke w ok 30 min 2 meczu ladny shoot z ok 25 metrow i ammy 3-2 godlo znowu atakowal cisnol no ale nic z teog mu nie wychodzilo no coz dzis mi siadl team i all siadalo powo dalej godlo
Śro 17:00, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)