Grupa J [I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

:0 KrecikGKS

Nieszczęścia chodzą parami chodzi tu o mecze.Pierwszy przed i po czerwonej kartce dla gracza Zimbawe dla mnie , parę wyśmienitych sytuacji ale jak się nie strzela z 3 metrów to tak bywa, po przerwie przeciwnik dobrze się utrzymuje przy piłce ale nic z tego nie wychodzi raz decyduje się na strzał zza pola karnego Benjanim i mój bramkarz właściwie sam ładuje strzał do bramki.Później cały czas gonie gonie i udaje się strzelić na remis - strzelcem Kader.Mimo dość dużej przewagi 1pkt.
Drugi mecz już bardziej na remis , mniej sytuacji choć zawsze jakieś mogło się strzelić jednak jednym słowem lipa.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KrecikGKS 1:0 Godło
Godło 2
:1 KrecikGKS

Ekwador okazał się przeciwnikiem bardzo wymagający zacznę od drugiego meczu pierwsza połowa to moja przewaga bramka Adebayora jednak do przerwy 1-1 , oprócz świetnej sytuacji Tenorio Ekwador nie istniał. Gracz Arsenalu zaliczył słupek,poprzeczkę i przynajmniej z 3 razy dobijał w bramkarza.Druga połowa to przewaga Godło , ja ustalam sie na kontry mogło coś wpaść.Na samym początku zdobywa bramkę i do końca spotkania mimo paru akcji nie udaje mi się doprowadzić do remisu.Strzały 13-8 dla mnie.
Drugi mecz bardziej wyrównany,gramy go na raty i udaje się bramkę zdobyć Olufede.Dzięki

Nie 20:12, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana radosny Czekam tylko jeszcze na mecz s-m-o-l-u-ch vs panczo

Jak widać punkty od Świętego Mikołaja przydały się s-m-o-l-u-chowi, bo już teraz może cieszyć się z awansu, nawet w obliczu 2 porażek z panczo radosny niestety mackal dostał zbyt mało punktów żeby załapać się do najlepszej czwórki. Ma tyle samo punktów co trzeci panczo (2 mecze w obwodzie jeszcze) oraz KrecikGKS, lecz z każdym z nich ma gorszy bilans bezpośrednich meczów.... dość powiedzieć, że z KrecikiemGKS przegrał tylko 1 golem... mackal święta idą, nie przejmuj się radosny Dzięki chłopaki za fajną walke, bo grupa naprawdę była zacięta radosny jutro zamieszczę krótke podsumowanie w statystykach radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 22:33, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:12, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Wszystkie nierozegrane spotkania proszę potraktować jako WO 0:0 bez punktów - brak zgłoszeń w temacie wyjaśnienia/walkowery

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 16:40, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 16:36, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Ilość goli strzelonych w grupie - aż 202 :O

Najlepszy atak grupy - batik oraz mackal po 35 goli

Najlepsza obrona grupy - zdecydowanie s-m-o-l-u-ch, tylko 10 bramek w plecy

Najgorszy atak - Pardoksalnie s-m-o-l-u-ch, który zdobył 16 bramek i mimo to awansował z 2 miejsca!

Najgorsza obrona - Mav z bagażem 43 bramek

Średnia bramek na mecz - 3,74

Gratuluję awansującym i pocieszam odpadających radosny niestety zawsze ktoś musi przegrać, żeby inny mógł wygrać, głowy do góry radosny WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Wto 1:18, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)