Grupa J [I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

godlo vs sito1313 3:3

Mecze pod moje dyktando zdazaly sie dluzsze ataki moje albo sita.Duzo nie bede pisac bo jestem zalamany to co dzisiaj gram...W meczu z batikiem powinny byc 3pkt z sitem powinno byc 6pkt ale oczywiscie szczescie po stronie rywala nie moim...szkoda ze zawsze wszystko przeciw mnie jest.Mozna powiedziec ze awans mam juz za sobą ale tanio skóry nie sprzedam mimo to ze juz raczej sie nie licze w walce o awans
Śro 18:56, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.
Czw 3:14, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:0 Panczo
Mniej ofensywne ustawienie niż w pierwszym meczu i udało się wygrać po dobrej skuteczności co ostatnio jest chyba nie możliwe, przegrywam wszystko i z każdym...Mogę śmiało powiedzieć,że z tego tura też już odpadam.Dzięki za mecz
Bramki:
Adebayor x2
Kader
Strzały 6-7

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 9:31, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

2 mecz: panczo - mackal 2:2

Opisu meczy raczej nie jestem w stanie napisac bo za duzo nie pamietam, gdyz gralismy pozna pora no i tego dnia predzej troche wypilem radosny
Czw 13:06, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana radosny Proszę nie edytować poprzednich postówwykrzyknik

Wybaczcie, że wczoraj nie edytowałem tabeli i terminarza, ale w pubie byłem na meczyku Lecha radosny
Czw 16:07, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:1 Sito1313
Bramki :
Olufede x2
Strzały 12-3
Mecz pod moje dyktando.Wychodzimy podobnymi ustawieniami jednak mi gra wychodzi lepiej mimo,że to przeciwnik wychodzi na prowadzenie 0-1.Do przerwy udaje mi się wyrównać i w 18 minucie Olufede po składnej akcji strzela bramkę.W jednej z akcji oddaje chyba z 4 strzały i jeden z nich ląduje na słupku,dwa następne odbija świetnie Gordon,który tylko w sobie znajomy sposób wybraniał niektóre z sytuacji tworzonych przez graczy z Togo.Decydująca bramka po ładnym podaniu i Olufade mocno po długim rogu ustala wynik.

Strzały 6-12
Tutaj już od początku wychodzę na prowadzenie i nie oddaje go na ani chwilę.Pierwsza bramka to zabawa Adebayora na prawym skrzydle wrzutka i wejście Kadera główka i mamy bramkę.Druga pada po rzucie rożnym a następnie przeciwnik dostaję czerwoną kartkę i wydawało by się,że ułatwi w ten sposób to spotkanie tak się jednak nie stało i Boyd do przerwy strzela kontaktową bramkę i 2-1 do przerwy.Po przerwie zdecydowana przewaga bramkę dorzuca Adebayor, jednak znów czuję oddech na plecach i Barry Ferguson strzela na 3-2 jednak w ostatniej minucie As mojego teamu ustala wynik.Dzięki
Czw 17:16, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

mackal-mav 8:1

mackal-mav 4:3

Pierwszy mecz to moja dominacja(w strzałach 26:5 dla mnie)
No miałem grubo ponad 10 sytuacji 100%.
Drugi mecz to był festiwal akcji i strzałów z obydwu stron(po 20 w strzałach).
Sporo się działo.Oj sporo.
Nie będe ukrywał,że w drugim meczu zagrałem już nieco gorzej.

Pią 0:48, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch godlo
m1: 1-1
m2: 1-0

W pierwszym meczu miałem przewagę i uważam, że należało mi się zwycięstwo. Szczególnie pierwsza połowa to absolutna moja dominacja. Rywal przez pierwsze 45 minut oddał tylko jeden strzał, w drugiej połowie mecz bardziej wyrównany, po zmianie taktyki na bardziej ofensywną i wrzutce rywal wyrównał

Drugi mecz powinien wygrać godlo, lecz tym razem to on na początku trafił w słupek. Ogólnie rywal tworzył sobie groźniejsze akcje względem moich. Bramkę strzelam w ostatnich 15 minutach meczu strzałem zza pola karnego. W samej końcówce godlo trafił jeszcze w spojenie.

:1 KrecikGKS

Mecze graliśmy ok.5 h temu więc się nie rozpisze.Pierwszy mecz widać moja dominacja i bardzo dobra skuteczność do przerwy 2-1 bramki dla mnie dwie Kader.Po przerwie jeszcze bardziej połówka na moją korzyść i tak się skończy a hat tricka klasycznego zdobywa Adebayor.
W drugim meczu pierwsza połowa na 0-0 a druga bardzo ciekawa niestety nieszczęśliwa porażka i znów brak szczęścia przed pierwszą bramką mam z 3 bardzo dogodnych sytuacji wcześniej jeszcze przeciwnik miał słupek i tracę bramkę po kontrze gdzie mój stoper chciał podać do tyłu jednak koreańczyk był szybszy od bocznego obrońcy i wykorzystał sam na sam , bramka na 2-0 po kontrze ja ciągle naciskam ale strzelam tylko kontaktową.Stracone 3 pkt całkiem niezasłużenie ..Dzięki
Pią 23:13, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch-mackal 2:0
mackal-s-m-o-l-u-ch 0:1

Powiem tylko jedno.Po tych meczach o mało co nie puściłyby mi nerwy i bym wrzasnął na cały pokój
popularne przekleństwo(pod nosem i tak padały co chwila).
Ale tak czy siak cały się gotowałem(zwłaszcza po chybieniu do pustej bramki przez Gudjonhsen-a).
Jestem tak wkurzony po tych meczach ,że szkoda gadać.
Coraz bardziej przestaje mnie bawić ta gra,a coraz bardziej irytować,bo jest po prostuniewdzięczna.
Fajnie jest jak się wygrywa,ale jak przyjdzie seria głupich porazek to już przestaje to być miłe.
Dlatego coraz bardziej zaczynam mieć gdzieś tą grę,bo naprawdę szkoda moich nerwów wink

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 1:48, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 1:40, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - godlo
5 punktów - Mav
3 punkty - s-m-o-l-u-ch
3 punkty - sito1313
3 punkty - mackal

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 2:06, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

mackal-godlo 1:2

mackal-godlo 5:3

Po tych dwóch meczach powinienen mieć 6 pkt,ale co z tego ,że należał0 się tyle jak na boisku wywalczyłem tylko 3 pkt.
No ta gra i opatrzność komputerowa mnie dobija.
Noż ileż razy można mieć pecha i to perfidnego.
Dobra,może w tym jest trochę mojej winy,ale nie więcej niż 25%,resztę zwalam na AL komputera mojej ekipy,sędziego i los..
Cytuję rywala:
,,nie nalezalo mi sie 3pkt-1 mecze powinienes wygrac 2 zrezta tez'
Brrrrrrrrrr,dobrze,że chociaż niewdzieczny los dał mi te marne 3 pkt.Lepszy rydz niż nic.
Niebawem na osłodę dodam gola z nożyc strzeloną w drugim meczu.

mackal-KrecikGKS 0:2

Raczej zasłużone zwycięstwo rywala,choć gdybym miał więcej szczęścia to być może zdobyłbym jakieś punkty(8:5 w strzałach dla rywala)

mackal-KrecikGKS 3:2

Prowadziłem już 2:0,ale oddałem inicjatywę rywalowi,który doprowadza do remisu.
Potem jakoś udaje mi się po zamieszaniu strzelić gola(bardzo przypadkowego)i tak już zostało do końca(choć nerwowej końcówki nie zabrakło)

Zaznaczam po raz kolejny problem z batikiem.
Był na gg,a mimo to nie napisał do mnie(a bylem dostepny)
Po 14 mnie nie ma,bede po 23.
Jutro to samo(ale raczej bede dostepny tylko do 12.30)i po 23.
Nie wiem ,ale ja wykazuje większą inicjatywę odnośnie tych meczy.
Resztę pozostawiam wam.

Sob 13:23, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
batik

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 197

mackal to dawaj zagramy to ze ja jestem dostepny nie znacyz ze jestem na kompie u ans akzdy ma gg on a ty tez mozesz napisac ja nie db zawsze 1 pisal mysle ze sie zlapiemy jescze nie moja wina ze psizesz jak nie moge grac teraz moge a cie znowu ni ema;/

Powinienen zdobyć conajmniej 4 pkt.
W drugim meczu przy stanie 2:0 dla mnie trafiam w słupek i mogło być po meczu,ale batik jakimś cudem remisuje i tylko remisuje i może .... strzelić normalnie.
Prawda jest taka ,że nie wytrzymałem nerwowo tych meczy i przez to głównie umoczyłem te pkt.
Szkoda.
Rany,kończ waść wstydu oszczędź.
Żenada-chyba nie awansowałem.

memp-zapomniałeś do tabeli dodac moich meczy z KrecikGKS

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Nie 1:39, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 0:39, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
batik

Posty: 197

mackal napisał:

Szkoda.

kolego chyba zartujesz szkoda ze nie napsiales ile sung mial okazji do zdobycia bramki 2x z rzutów wolnych twoj gk picem to paruje an rog zgoda miales okazje ale to aj jam ostatnio miano ,marnowania dogodnych tystuacji i znowu tka bylo ja mialem w tym emczu slupek i poprzeczke o ktorych niestety zapomniales napisac moe napisac ze tylko 4 pkt a moglem spokojnie ich miec 6
pamietaj ze rywal oczekuje pozytywnego i wiarygodnego opisu meczu pozdro!!
Nie 11:11, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

OK, będę pamiętał przy następnej aktualizacji radosny, dodałeś te mecze w momencie gdy już aktualizowałem i nie zauważyłem, że je dodałeś radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 14:03, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:02, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch batik
m1: 1-1
m2: 3-1

Oba mecze podobne do siebie. Otwarte, dużo okazji po obu stronach, słupki itp były codziennością. No cóż w sumie moi zawodnicy strzelili o dwie bramki więcej, co nie koniecznie w tym przypadku oznacza, że mieli lepszą procentową skuteczność w wykańczaniu akcji. Ogólnie równie dobrze mogłem przy lekkim pechu przegrać oba te spotkania, jak i przy lekkim szczęściu zgarnąć 6 punktów, to samo w sumie tyczy się przeciwnika.

Nie 18:47, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Do końca terminu pozostało nieco ponad 6 godzin radosny Do rozegrania pozostały następujące mecze:

godlo vs KrecikGKS x2
s-m-o-l-u-ch vs panczo x2
s-m-o-l-u-ch vs KrecikGKS x2

Zprężać się chłopaki radosny

Nie 18:49, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)