Grupa B (I Faza Grupowa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

______________________Regulamin Turnieju

Prosimy o nagrywanie swoich goli, to jest proste po strzeleniu bramki w czasie powtórki wystarczy wcisnąć F1, następnie umieścić w tym temacie. Tam znajdziecie dokładne instrukcja jak i pomoc. Również zapraszam do nagrywania całych spotkań wtym temacie wszysko jest wyjaśnione. W razie problemów proszę pytać - w obu tematach są zamieszczone gg, na które możecie kierować dodatkowe pytania.

WESOŁYCH ŚWIĄT Wink

Termin mija : 21 Grudnia o godzinie 23:59, a do 18.12.08 do 20 każdy z graczy musi rozegrać minimum 3 spotkania

W razie błędów pisać [link widoczny dla zalogowanych]

P.S Ja zawsze gram tak po 20:00

Ostatnio zmieniony przez Ebi4000 dnia Pon 21:40, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 75 razy
Pon 17:27, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Giuly 2-5 totomiX
Testowałem nowe ustawienie i niestety się nie sprawdziło zdzier Duża przewaga totomixa przez całe spotkanie. Mimo to na początku 2 połowy miałem nawet szansę na remis, jednak nie udało się jej wykorzystać, a później przeciwnik już kontrolował sytuację i pomarnował jeszcze kilka "setek".
Tutaj już dużo lepiej się mój team prezentował ale niestety nie udało się nawet zremisować. Przeciwnik również miał wiele sytuacji z czego 2 udało mu się wykorzystać i wygrać to spotkanie. Ja jak już nawet miałem sam na sam to zwykle nieudolnie lobowałem bramkarza zdzier

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 19:46, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:46, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Ebi4000(Honduras) 0-0 pokrzywek(Belgia)
Przez cały mecz(prawie)dominuje, atakuje, naciskam i co ? Nic.Honduras jest tak nieskuteczny, że to woła o pomstę do nieba.Jestem przerażony, bo tą drużyną musze grać do końca I Fazy grupowej.Wracając do meczu przeciwnik też robił swoje sytuacje, ale nie miał 100% - ówek.Ale przeciwnik już na starcie miał przewagę, miał lepszą drużynę.

Ebi4000 1 : 2 pokrzywek.

Lol tylko tak to można określić.1 połowa cała należy do mnie, a w drugiej przeciwnik przeprowadza jedną akcje i gol.Wtedy się poddałem i przeciwnik strzelił drugą.Pod koniec trafiam bramkę kontaktową, która i tak wiele nie zmienia.W LOSS TIME miałem jeszcze jedną sytuacje, ale oczywiście niezawodny Honduras jak zawsze nie trafił.

Dzięki i powo dalej
Pon 22:31, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 0:0 Ebi4000

Mecz zaczyna się spokojnie. Belgowie rozgrywają spokojnie piłke w śrofku pola. W 4 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystuje napastnik Hondurasu. Chwilowe przeważanie Belgi pod polem karnym Hundurasu. W 16 minucie niecelny strzał Belgii. W 19 minucie jeden z graczy Hondurasu strzela w bramkarza, a w 20 minucie tuż obok bramki. W 37 minucie Belgia niewykorzystuje sytuacji sam na sam strzelając nad bramką. W pierwszej połowie przeważanie belgijczeków, w strzałach 4:3 dla Hondurasu.

Drugą połowę Jonduras zaczyna strzałem. Belgowie stali się nerwowi zaczęli wybijać piłkę na pałę do przodu. Co dało kilka dobrych sytuacji. W tej połowie przeważał Honduras. W strzałach 3:6

Pokrzywek 2:1 Ebi4000

Drugi mecz zaczął się spokojnie. Po kilka akcji z obu stron nie zawsze kończących się strzałem. Pierwsza połowa kończy się. W strzałach 3:0 dla Hondurasu.

Druga połowa szczęśliwie zaczyna się dla Belgów. Pare podań, mocny strzał i pierwszy gol po pierwszym strzale w 47 minucie. Następny kilka minut to przeważanie Belgów. W 63 minucie dobra sytuacja kończy się fiaskiem dla Hondurasu. W 68 minucie napastnik Belgii znalazł się sam na sam z bramkarzem. Strzela pod lewą ręką bramkarza po ziemi w dalszy róg bramki i jest 2:0. W minucie 41 róg dla Hondurasu pomocnik przed polem karnym zdobywa piłke przed polem karnym, strzela piłka odbija się od jednego z obrońców i trafia do napastnika, który nie może ni c innego zrobić oprócz strzlić bramke gdyż bramkarz stoi w bramce, a napastnik ma 7 metrów do bramki. Jest 2:1 dla Belgii. Końcówka meczu to wielkie nerwy Belgów. Czy utrzymają prowadzenie? Czy zdobędą 3 punkty? Ostatnia akcja Hondurasu. Napastnik mija ostatniego obrońce i strzela. Bramkarz popisuje się świetną obroną. Koniec meczu, który kończy się wynikiem 2:1 dla Belgii a w strzałach 8:2 dla Hondurasu.

Ogólnie mecze były dosyć wyrównane. Do opisu dodaje także mecz w formie pliku KRACH. Można go ściągnąć [link widoczny dla zalogowanych].

Dzięki za mecze i powoodzenia dalej.

P.S. Widze że przeciwnik dodał już opis i jego opinia jest nieco inna więc kto chce się dowiedzieć jak było naprawdę to zachęcam do obejrzenia meczu.

Ostatnio zmieniony przez pokrzywka dnia Pon 23:08, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 22:58, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Ebi4000 1:4 Banan1707
Zdecydowana przewaga przeciwnika.Praktycznie zdominował cały mecz.Eh... to już trzeci i czwarty mecz do tyłu.Myślę, że miałem szanse, ale robiłem dużo błędów w obronie, które przeciwnik skrapliwie wykorzystał i ja poprostu nie umiem grać Hondurasem.

Ebi4000 0 : 2 Banan17007

Mimo iż przeciwnik od 18 minuty gra w 10 nie potrafię tego wykorzystać.Grał spokojnie i rozważnie przez co ja spuściłem czujność i 1 bramka dla przeciwnika.W drugie połowie pada druga bramka, po której sobie całkowicie odpuszczam i atakuje na "ślepaka".

Dzięki za mecze i powo dalej
Pon 23:17, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Najchętniej rozegrałbym z Wami spotkania od piątku do niedzieli. Pozdrawiam.
Wto 13:43, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

Banan1707 - Adrianziom 5-2

Mecz zaczynam od rozpoznania przeciwnika bo nigdy z nim nie grałem. Po rozpoznaniu zaczynam rywala atakować co przynosi skutek w 25 minucie w postaci bramki potem dokładam kolejne dwie i mamy 3-0 rywal strzela bramkę w 44 minucie i jest 3-1 w strzałach 8-3. Drugą polowe zaczynam od ataków ale nie udaje mi się strzelić bramki rywal przeprowadza akcje i strzela bramkę na 3-2. Biorę sie do roboty i strzelam pod koniec meczu dwie bramki i widnieje wynik 5-2 w strzałach 18-4.

Banan1707 - Adrianziom 5-0

Mecz podobny do pierwszego choć w 1 połowie dosyć trudno trudniej udaje mi się strzelić 1 bramkę w strzałach 2-5 chodź rywala strzały nie były w światło bramki . W 20 minucie drugiej polowy przeciwnik dostaje czerwona kartkę co wykorzystuje strzelając 4 bramki wynik końcowy to 5-0 w strzałach 16-6

Post dobry mecz
Adrianziom 0:2 Damian232 ten mecz byl wyruwnany tylko ze muj rywal umial lepiej wykorzystać.mecz zaczelem od rozpoznania gracza bo chcialem rozpoznac jego taktyke potem zaatakowalem i odddałem strzal przeciwnik szybko bramkazem podal pilke do zawodnika.w 23min strzelil gola na 1:0 wiec podnioslem sie szybko i prubowalem wiecej strzalów na bramke.gdy mialem rozny przeciwnik wybil pilke i zaczol kontratakowac i w 38min strzelil na 2:0 potem trudniej bylo mi sie podniesc ale prubowalem strzelic gola na 2:1 Adrianziom 0:1 Damian232 w drugim meczu juz lepiej poszlo mi niestety w 15min Damian232 strzelil bramke na 1:0 dla niego podnioslem sie i zaczelem grac podaniami mialem kilka akci do strzelenia bramek ale niewykorzystalem ich. chialem wygrac bardzo ten mecz i pewnie dlatego atakowalem potem na slepo i przegralem mecz.

Wyrównany i mój Wink
edit by Tomek

Wto 18:36, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

W 1 meczu myślę, że zasłużone zwycięstwo mimo, że przegrywałem, to później zdominowałem całe spotkanie i zdobyłem dwa gole. W 2 meczu było bardzo wyrównanie , przeciwnik nawet nie wykorzystał karnego. Kiedy już wydawało się, że będzie remis to w ostatniej akcji meczu udało mi się zdobyć zwycięską bramkę.
Wto 18:54, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Posty: 284

Adrianziom 0:3 pokrzywek
Pierwszy mecz zacząłem słabo. Na początku nie mogłem wyjść ze swojej połowy. Maroko miało 3 rzuty rożne na raz. Później zmieniam taktyke na 4-3-3 i strzelam bramke Pod koniec pierwszej połowy strzelam drugą. W drugiej połowie strzelam jeszcze trzecią bramkę. Ogólnie mogło być więcej bo nie wykorzystałem dużo sytuacji 100%
Adrianziom 1:2 pokrzywek
Drugi mecz też zacząłem słabo. Maroko miało kilka dogodnych sytuacji, ale gdy tylko miałem pierwszą sytuację podbramkową, oddaje pierwszy strzał i jest bramka. Do połowy mam jeszcze kilka sytuacji. W drugiej połowie strzelam drugą bramke. Przeciwnik strzela kontaktowego gola ale nie zdoła już doprowadzić do remisu.
Dzięki za mecze
Wto 20:03, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707 - pokrzywek 4-0

Kolejny mecz z moja przewaga stwarzam dużo sytuacji w 1 połowie udało mi się strzelić 2 bramki rywal nie stworzył 100% sytuacji na strzelenie bramki w strzałach 8-3. Druga połowa to znów moje ataki które tak jak w pierwszej połowie przyniosły 2 bramki. Rywal oddał jeden strzał. W strzałach 18-4

Banan1707 - pokrzywek 2-0

Drugi mecz to moja ogromna dominacja tylko w pierwszej połowie nie mogłem pokonać bramkarza przeciwnika udaje się to dopiero w 44 minucie po stałym fragmencie gry czyli rożnym w strzałach 7-0.
Na początku 2 połowy strzelam na 2 -0 i zaczyna się moja zabawa miałem sytuacje ale zacząłem się kiwać z bramkarzem albo lobować go co nie przyniosło bramki. W strzałach 18-0 co się rzadko zdarza

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Wto 21:21, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:20, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrianziom

Posty: 5

Adrianziom 0:0 Ebi4000 to byl wyruwnany mecz muj przeciwnik mial kilka sytuaci sam na sam z bramkarzem ale niewykozystal ich niestety ja niemialem tyle sytuaci sam na sam niz muj przeciwnik a wlasciwie tylko jednom i prubowalem walic z daleka. Adrianziom 1:1 Ebi4000 w tym 2 meczu bylo juz troche trudniej mecz musial zakonczyc sie dogrywkom muj przeciwnik 1 strzelil gola ale potem jego zawodnik nieupilnowal mojego i tak doszlo ze strzelilem gola.
Wto 21:42, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Adrianziom napisał:

Nie było żadnej dogrywki tylko, że nas rozłączyło i musieliśmy dograć.

Żałuje tych meczy.

Skasowałem dwa Twoje posty o takiej samej treści jak ten post. Uważaj na to co piszesz.
edited by totomiX

Wto 21:57, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Adrianziom

Posty: 5

gracz 19ruch20 wyszedl z meczu turniejowego bez zadnego powodu i nic nienapisal prosze o rozwiązanie tego postu i niech napisze na muj nr gg.

Ostatnio zmieniony przez Adrianziom dnia Wto 22:16, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:09, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Jak wiadomo jest to karalne.Proszę organizatora o ukaranie gracza 19Ruch20

Ostatnio zmieniony przez Ebi4000 dnia Wto 22:16, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:13, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

19ruch20 proszę wyjaśnić powód opuszczenia meczu ? Oczywiście dograć te spotkanie bezzwłocznie.

A Ty Ebi pokasuj te posty które wysłałeś kilka razy po sobie i uspokój tą tabele bo tak bryka jak szalona co Ty jej robisz? Daj dokładny termin z pół terminem proszę.

Termin na rozegranie wszystkich meczy grupowych mija 21.12.08 o 23:59 a do 18.12.08 do 20 każdy z graczy musi rozegrać minimum 3 spotkania

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 4:07, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 4:01, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

W tym meczu spokojnie mógł paść wynik remisowy gdyby nie wspaniała postawa mojego bramkarza i nieudolność napastników przeciwnika.Prowadziłem większość meczu 11-0 i pod koniec dobiłem jeszcze 2 bramki.

Mecz zacząłem od ostrego atakowania bramki rywala.Akcja za akcją nic nie wpada po 1 połowie patrze na statystyki strzałow a tu 11-0.W 2 polowie przeciwnik się obudził przeprowadził na początku 2 groźne akcje.Ja zmieniam na moment ustawienie na 433 i skutek to moja bramka.zmieniam na spowrotem na 442.Potem strzelam jeszcze bramke i 2-0.

Giuly 3-0 Adrianziom

W obydwu spotkaniach zasłużone zwycięstwa. Przeciwnik miał kilka okazji, jednak chyba zjadły go nerwy i zwykle strzelał daleko od bramki zdzier Mimo wszystko raczej spokojne i pewne wygrane.

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

W 1 spotkaniu miałem dużą przewagę i wykorzystałem ją spokojnie strzelając dwa gole i wygrywając mecz. Przeciwnik coś tam próbował atakować, jednak zwykle zatrzymywał się na moich obrońcach lub strzelał w trybuny.

W 2 meczu zupełnie podobny przebieg. Wiele sytuacji, z których 3 udaje mi się wykorzystać i dosyć spokojnie wygrać to spotkanie. Rywal również miał kilka okazji do zdobycia gola, lecz nic mu się nie udało.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Sob 14:51, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:19, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Damian232 1-0 Giuly
Damian232 1-2 Giuly

Wiedziałem że te mecze są dla mnie bardzo ważne w kwestii awansu do dalszej fazy gozgrywek.W pierwszym meczu zacząłem grać nerwowo nic na początku niewychodziło.Mój przeciwnik jednak niewykorzystał tego.Potem już gralismy akcja za akcje ale nadal bez bramek.Wkońcu ok 70 minuty strzelam bramke po rzucie rożnym.
W drugim meczu Giuly mnie przycisnał od początku.Niemiałem wogule pomysłu na gre.Przeeciwnik strzelił szybko bramke i to mnie podłamało.Jednak na początku 2 połowy udało mi sie zremisować.Potem już wyrównana gra jednak w loss time to Giuly strzela bramke i wygrywa mecz.
Mecze ogólnie wyrównane.Jestem zadowolony z 3 ptk które zdobyłem.

Dzięki i powo dalej.

Ps.Sorry za krótki opis ale ja się wtedy śpieszyłem i szybko machnąłem opis.To się niepowtórzy radosny.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Pią 18:14, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:13, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)