Grupa B (I Faza Grupowa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Posty: 233

Tak... mecz z totmiXem... od początku wiedziałem, że przegram..., bo przeznaczenie się nigdy nie zmieni...

1 MECZ :

totomiX 6 : 1 Ebi4000
No cóż wynik mówi sam za siebie.Dałem ciała i tyle.Ale totomiX to nie jest mój poziom..., on prezentuje najwyższy poziom wg. mnie na WEOL, więc wynik mnie niestety nie dziwi.Cóż ja w tym turnieju już przestałem się liczyć ; może to wina drużyny, może wina formy.Nie mam pojęcie, wiem jedno... dla mnie świąteczny turniej niestety dobiega końca.

2 MECZ :
Ebi4000 0 : 8 totomiX
Ten mecz należał do meczów z typu ; gram, ale na luzie. Poszedłem na całość zmieniłem taktyke z 4-3-3 na 4-2-2A, którą nigdy nie grałem.A totomiX urządzał pokaz strzelecki.Później tylko sobie podawałem i co jakiś czas zblizałem się do bramki tota.
Dzięki za mecz i powo dalej(Pewnie i tak wygrasz ten turniej zdzier)

Śro 21:53, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

19ruch20 mogę prosić o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji podczas meczu z Adrianziomem ?
Śro 22:24, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

AKTUALIZACJA !.

Następna nastąpi jutro ok. 22:00.

Edyta : W razie błędów pisać [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Ebi4000 dnia Śro 23:25, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:24, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o podliczenie tabeli dzisiaj to jest 18.12.08 po godzinie 20, bo gracze którzy nie rozegrali minimum 3 spotkań zostaną zastąpieni w piątek rezerwą.
Czw 3:20, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

WIec tak z Adrainziom gralem do 27 minuty i net mi sie wylaczyl bede mial go w czwartek ew w piatek.Wiec niewiem po co sie Ebi napinasz napewno go dogramy.Jutro abo dzis przyjda osoby aby zrbic mi neta i bedzie ok.post pisany z innego kompa.ale postaram sie aby dzisiaj miec neta.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Czw 12:33, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 12:31, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Niestety chyba nie zdążysz rozegrać tych meczy i za Ciebie będzie musiał być wpuszczony rezerwowy, ponieważ do dzisiaj 23:59 każdy z graczy musi mieć rozegrane przynajmniej 3 spotkania.Zresztą wszystko pisze w pierwszym poście.

.
Czw 20:25, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora

Zgodnie z regulaminem bardzo prosze wprowadzić do gry za 19Ruch20 pierwszego rezerwowego lukasso [link widoczny dla zalogowanych]

Oczywiście to jest z powodów technicznych i wszysko zostało wyjaśnione:

19Ruch20 napisał:

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 1:46, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 1:44, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

super

dzis po 20 bede mogl rozgrywac swoje mecze
Pią 7:16, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Panowie Giuly i Damian232 jaki to przykład dla nowych graczy wasz opis nie dość że nie spełnia wymogów regulaminowych do jednego spotkania to jest do dwóch meczów. Proszę poprawić.
Pią 14:57, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 4-0 Ebi4000

Mecz zaczął sie od mojej ofensywnej gry.Szybko przynosi to skutek bo strzelam bramke.Potem dryblue mijam jednego potem 2 a na końcu 3 zawodnik mnie fauluje czerwona kartka i karny.Mamy 2-0.Ebi próbował strzelić bramke kontaktowa ale bezskutecznie.Ja dobijam 2 bramki i wygrywam pewnie i zasłużenie.

Drugi mecz jutro radosny
Pią 23:30, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX ŁOTWA 3-1 BURKINA FASO lukasso
W piątek minucie mam sam na sam z bramkarzem, rywal fauluje, dostaje zółtą kartkę, a sedzia dyktuje rzut karny. lukasso broni karnego po czym za 10 minut strzela bramke dajaca mu prowadzenie. Na szczescie do przerwy był juz remis. Druga połowa również wyrownana, jednak to ja mialem bardziej klarowne okazje z czego dwie wpadły. Strzały na koniec 8-7

totomiX ŁOTWA 2-1 BURKINA FASO lukasso
Pierwsza połowa wyrownana, ja oddałem tylko jeden strzał, ale była to setka, która jakimś cudem Prohorenkovs spudłował. lukasso też mógł narzekać na brak skutecznosci. W drugiej polowie po dwóch dobrze rozegranych akcja prowadziłem 2-0. W 75 minucie moj obronca zamiast podac do kolegi, trafił w innego obronce czym wystawił pilke Dagano i było 2-1. Do końca meczu udało mi się utrzymać korzystny wynik. Strzały na koniec 5-12.

Pią 23:57, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - Adrianziom
5 punktów - Ebi4000
3 punkty - pokrzywek
3 punkty - Damian232
3 punkty - Giuly
3 punkty - Banan1707

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Banan1707 - Damian232 0-1

Mecz wyrównany. W pierwszej połowie każdym po 2-3 szanse na zdobycie bramki lecz nic nie chce wpaść do bramki. W 25 minucie dostaje jeszcze czerwię i moja gra sie trochę komplikuje do przerwy 0-0. W drugiej połowie gram jak równy z równym choć mam 1 zawodnika mniej lecz to przeciwnik strzela jedyna bramkę w meczu.

Banan1707 - Damian232 3-1

Drugi mecz zaczynam wyśmienicie zabieram piłkę przeciwnikowi po rozpoczęciu i strzelam bramkę w 2 minucie. Lecz rywal po krotkim czasie odrabia i mamy juz 1-1 Dwie kolejne bramki strzelam dopiero pod koniec meczu ok 35min Jedna bramka z woleja

Sob 15:07, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

Giuly 3-3 Banan1707
Dobry, szybki mecz. Wiele sytuacji z obu stron. Bramki zdobywaliśmy na zmianę i nikt nie mógł na dłużej wyjść na prowadzenie. W ostatniej minucie miałem jeszcze szansę na wygraną jednak zmarnowałem dobrą sytuację i mecz skończył się remisem.

Giuly 1-1 Banan1707
Dosyć podobny do pierwszego z tym, że nie było już tylu okazji do zdobycia gola. Pierwszy zdobywam bramkę po rzucie rożnym, jednak chwilę później Banan wyrównuje. Obaj mamy jeszcze kilka okazji, lecz nic nie wpada i wynik się nie zmienia.
Sob 17:03, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ebi4000

Posty: 233

Ebi4000 0:4 Giuly

Mecz zdecydowanie dla przeciwnika, przeważał, a ja już całkowicie sobie odpuszczałem ten meczy. Po dwóch pierwszych bramkach opadałem z bezsilności. Pod koniec meczu wygarnąłem sobie, że za dużo gram skrzydłami i postanowiłem w nast. meczu grać bardziej środkiem.Strzały na koniec to 18:4

Ebi4000 0:0 Giuly

Jak widać taktyka gry środkiem pomogła, zacząłem więcej strzelać miałem pare doognych sytuacji, ale zwykle bramkarz przeciwnika to bronił i niestety mój zawodnik nie zdążył dobiec do sytuacji

Dzięki i powodzenia dalej.

Jeszcze tylko mecz z lukasso i jeden z Damianem232 ...
Sob 18:00, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-1 pokrzywek
totomiX 1-1 Damian232
Ostatnim czasem prześladuje mnie okrutny brak skutecznosci, wszystkie moje strzały są anemiczne, w srodek bramki, albo lecące w aut... Ogólnie rzecz biorąc w tych trzech meczach moja skutecznosc była do bani. W pierwszym meczu przegrywałem od 60 minuty, a wyrownałem w 85 minucie spotkania. W drugim meczu prowadzilem, jednak rozluzniłem sie pod koniec i pokrzywek zdołał wyrownac, a mi nie starczyło czasu na strzelenie zwycieskiej bramki. Trzecie mecz chyba najbardziej wyrownany, ale gdybym miał troche lepsza skutecznosc, to mysle ze powinienem wygrać.

totomiX 4-0 Damian232
Dobra skutecznosc w tym spotkaniu od samego poczatku i od razu dobry wynik. Strzały na koniec 13-7 dla mnie. Verpakovskis zagrał dobre spotkania. Widac, że bez niego Łotwa gra o wiele słabiej.

Dzięki za gre.
Sob 19:27, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-2 Banan1707
Pierwsza polowa dla mnie, Verpakovskis miał ze 4 okazje ale trafił tylko raz. W 50 minucie rywal wyrownuje. W 70 minucie rywal niegroźnie strzela, pilka odbija się od obroncy i trafia pod nogi napastnika rywala, a ten nie ma problemow zeby trafic praktycznie do pustej... Verpa mógł jeszcze strzelic, ale niestety to nie był jego dzien...gdyby wykorzystał chociaż połowe z tego co miał to prowadzilbym 3-0. Do tego lagi w ch.. były.

totomiX ?-? Banan1707
Drugiego mecz zdecydowałem się nie grać, bo lagi w pierwszym meczu mnie przerosły.

Ebi4000 x-x lukasso
Ja już raczej nic dziś nie zagram smutny.(Święta, rodzina w domu :/.Z lukasso się kontaktowałem, a on nic, z damianem też, ale nie mogliśmy się ugadać na jedną godzinę)