Grupa H [ I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Zobacz poprzedni temat

Witajcie drodzy gracze, po co tu jestem zapewne pytacie ?
Cały wór prezentów niosę by obdarować Was szczęśliwym losem.
Tak oto wyciągam z wora wielkiego ( 3 punkty, 5 punktów) by Życzyć Wam wszystkiego dobrego !

5 punktów - kanakure
5 punktów - falon
3 punkty - burza-lukas
3 punkty - Mintaj
3 punkty - bartosz23

Świątecznych prezentów nadszedł czas, nagrodę dostanie prawie każdy z Was. Im słabiej tym większa prezentów moc by pomóc wam wygrać i zyskać coś. Więc zajrzyj do worka i raduj się gdyż punkty dostaniesz... a może nie.

Namiestnika proszę o dodanie wyznaczonej ilości punktów do tabeli.

Sob 1:54, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 3:0 Kanakure

Mecz całkowicie pod moją kontrolą,rywal chciał mi strzelić gola z dośrodkowania lecz to mu się nie udało.Ja próbowałem strzelać z dystansu lecz bramkarz Serbii dobrze się z początku spisywał.
John Carew ustrzelił hattricka Wink

Kanakure 2:4 Mintaj

Po pierwszych 10 minutach gry przegrywałem 2:0 po samobójczym golu gracza AS Romy Riise i strzału z kąta piłkarza z Serbii.Potem wziołem się w garść i do przerwy było 2:1.W 2 połowie wpadły kolejne 3 bramki dla mnie i dzięki temu mam 3 pkt za ten mecz

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Sob 13:48, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:47, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - falon 7:2

Walczyłem o drugie miejsce w grupie. Byłem bardzo skupiony w tym meczu. Już po pierwszej połowie prowadzę aż 5:1. Po przerwie odpuszczam, falon dochodzi do głosu i strzela gola na 5:2. Ale końcówka należała do kapitalnie dysponowanego tego dnia Eastwooda, który w końcówce trafił dwa razy. Ogólnie Eastwood zdobył 5 goli. Strzały 10:4 dla mnie zdzier

bartosz23 - falon 2:1

Wiedząc że zająłem 2 miejsce na początku odpuszczam mecz, co rywal wykorzystuje obejmując prowadzenie. Wyrównuje w loss time po trafieniu Bellamyego. Zaraz po przerwie Eastwood wykorzystuje sam na sam. Do końca mecz był bardzo wyrównany, ale ani ja ani rywal nie mogliśmy strzelić już więcej goli.

Dzięki szczęśliwy
Sob 20:36, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora

burza-lukas 3 - 0 falon

Dobrze rozpocząłem i dobrze zakończyłem. Przeciwnik pozwalał na dużo więc wykorzystałem to co do mnie należało, nie brakowało tez słupków i sytuacji 100% które to jak tradycja Uzbekistańska lool nakazuję były notorycznie pierdzielone przez napastników. Mecz o przysłowiową pietruszka dla nas obojga.

falon 1 - 2 burza-lukas

Pożegnalny mecz w turnieju, szkoda że tak szybko. Ale to i dobrze bo mimo wielkiej magi WE2002 mnie ta gra wciąż denerwuje i wole raczej pracować niż grać. Dlatego też to mój ostatni turniej na WEOL. Co do meczu to były momenty gdy myślałem że to przeciwnik wyniesie jakieś punkty lecz lepsza gra w obronie zadecydowała o tym, iż sześć punktów wędruje do mnie.

Sob 22:08, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

falon 4-1 Mintaj

Falon 1-0 Mintaj

W pierwszym meczu jakoś mi poszło wprawdzie wygrałem ale zadowolony specjalnie nie byłem,może i Japonia jest dobrym zespołem ale kompletnie nie pasuje do mojego stylu co w tym meczu też było widać.
Przegrywałem walke w powietrzu co powodowało duże kłopoty pod moją bramką,na szczęście dla mnie rywal zagrał słabiej w obronie co pozwoliło mi wygrać to spotkanie.

Drugie spotkanie było już bardziej wyrównane na moje szczęście ekipa Norwegii miała kompletnie rozregulowane celowniki co mi pomogło wygrać ten mecz.Ja też w tym spotkaniu nie popisałem sie skutecznością ale dowiozłem 3 pkt.
Wprawdzie team Japonii nie ma szans na awans to jednak będzie walczyć do ostatniego meczu bardzo zły diabeł

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

falon 2-1 Kanakure

Mecz rozpoczął sie nie dobrze dla mnie trace gola i rzucam sie do odrabiania strat ale nic sie nie udaje marnuje mase dogodnych sytuacji w końcu udaje sie wyrównać a później jeszcze jedno trafienie które daje mi zwycięstwo

Falon 2-0 Kanakure

w tym spotkaniu od początku atakuje żeby nie było kłopotów tak jak w pierwszym meczu.
Zdobywam szybko dwa gole i znowu marnuje wiele sytuacji aż sie nie chce wierzyć że takich piłek nie wbija sie do bramki,potem to mój rywal dochodzi do głosu i robiło sie raz po raz gorąco pod moją bramką ale jego skutecznośc tego dnia również nie była najlepsza.
Cieszą kolejne 3 pkt które jednak nic mi nie dają ale gra sie do końca.

dzieki za mecze szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez falon dnia Nie 12:58, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 0:43, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Aligi19 4 : 2 Falon

2 Mecz z falonem po dluzszej przerwie. Moj ostatni mecz w grupie i chcialem jakos godnie zakonczyc Pierwsza faze grupowa. Szybko wychodze na dwu bramkowe prowadzenie i gram spokojny futbol w srodku boiska. Rywal jednak atakuje coraz czesciej i trafia do mojej bramki. do przerwy 2-1. Nie martwiac sie o wynik mzaczelem atakowc. Jeden z atakow skonczyl sie faulem w polu karnym Japoni i mam rzut karny. Bramkarz wyczul moj strzal ale nie dosiegnal pilki i mamy 3-1. Kolejna akcja i gol na 4-1 i jestem juz pewnien 3 pkt. Rywal jeszcze pod koniec meczu ladnym szczalem ustala wynik na 4-2

Pon 13:22, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Christmas Surprise Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)