Eliminacje [Rezerwa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

Post Eliminacje [Rezerwa]
__________

Witam. W tym temacie prowadzone będą rozgrywki dla graczy rezerwowych, którzy w przypadku nie przestrzegania przez któregoś z graczy biorących udział w turnieju pół - terminu, wejdą do niego w kolejności, jaką sami wywalczą. Wink

Gracze zostają podzieleni na 2 Grupy, po 5 Graczy. Gramy tylko jeden mecz, każdy z każdym. O kolejności wejścia do turnieju będą decydowały punkty zdobyte w poszczególnej grupie, ew. bilans bramkowy, przykładowo: osoba z grupy A ma 10 pkt., a osoba z grupy B ma 9 pkt, więc jako pierwszy z rezerwy wchodzi gracz z grupy A. Nie obowiązuję podział na graczy rozstawionych i nierozstawionych. Drużyny, które gracze wylosowali w eliminacjach, będą ich obowiązywały przez cały turniej.

krisdrogba 2:4 justyn

Termin na rozegranie swoich spotkań mija 15 Czerwca (Niedziela) o 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 8:53, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 16 razy
Pią 7:08, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

Grupa A

mackal-rymp@lus13 2:2

W strzałach 11:3 dla mnie.
Był to niezły mecz ,który obfitował w poro sytuacji.
Rywal pokazał 66% skuteczność co jest rzadkością.
Niebawem wstawię niecodzienną bramkę strzeloną prze ze mnie.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pią 16:57, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:56, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora
krisdrogba

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 35

GRUPA B

krisdrogba 2:2 lukasso

Mecz jakby z przewagą lukasoo jednak to ja 2razy prowdziłem...W strzałach 12:10 dla lukasso jednak malo bylo 100% sytuacji

krisdrogba 2:1 recirds2002

strasznie lagowało więc sytuacje byly przypadkowe ale na poczatku 2 bramki uspokoily dalsza grę
Pią 19:42, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

GRUPA A

mackal 0-1 Lisekx111

fajne, szybkie, emocjonujace spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi i spora walka w srodku pola... mecz sadze ze byl wyrownany, jedna jedyna bramka pada po wrzutce w pole karne i pieknym strzale glowa z okolo 12metrow wpada do bramki rywala, odbijajac sie przy tym jeszcze od slupka... rywal probowal wyrownac jednak sie to nie udalo... liczba strzalow na koniec spotkania to 9-6 na moja korzysc... dzieki za meczyk, pozdr

mackal] 1-0 _Mario_

Dobry mecz. Strzałów miałem 14 a mackal 13. Przewaga mackala.
Strzelił gola w ostatniej minucie. :/

Dzięki i powodzienia

Ostatnio zmieniony przez _Mario_ dnia Pią 20:01, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

GRUPA B

Pietri-recirds2002 1:0

Mecz wyrównany każdy mógł wygrać. Ale to ja wygrałem po jednej dobrej kontrze.Dzięki

Pietri-krisdrogba 1:2

Mecz w którym każdy wynik mógł paść ale świetnie bramkarze bronili.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pią 20:23, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:01, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

Lisekx111 2-3 rymp@lus13

Mecz z przewagą rywala. I to on strzela bramkę na 1-0 lecz po krótkim czasie wyrównuje bo sam na sam nie psuje, dodam że bramka rywala z wrzutki. Rywal dopiero w drugiej połowie wyszedł na prowadzenie znów po dośrodkowaniu :/ Ale ja się nie poddałem i szybko odrabiam bramkę. Od tej pory żadnych przemyślanych akcji tylko kopanie przeciwnika z dystansu obok bramki. Pod koniec Lisekx przeszedł do formacji i wziął Off. Ma dobrą akcję po wrzutce ale ratuje mnie słupek, a później dobitka na pustą (już myśle że gol) i słupek. Po czym jest kontra i brak obrońców, nieudany wślizg obrońcy i gooollll na 3-2 dla Kangurów. W strzałach bodajże 15-4 na korzyść rywala. Dzięki za mecze ;-)
Pią 20:28, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

GRUPA B

Pietri-lukasso 2:3

Niewiem czy zasłużone zwycięstwo przeciwnika...Ale na moje oko mecz był wyrównany.
Sob 10:34, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

Proszę o jakieś wyjaśnienia w sprawie nierozegranych spotkań, bo jutro mam zamiar wpuścić rezerwowych!
Nie 8:50, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

justyn vs krisdrogba 4:2

Najmniejszy wymiar kary ,do przerwy 9:1 w strzałach dla mnie a w bramkach 2:1 ,zamarnowałem kilka bardzo dobrych okazji :/ i do tego w drugiej połowie strzeliłem samobója zdzier

heh spoko zdzier

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Nie 11:17, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:17, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 4-0 Tomaszek

Mecz od początku był zacięty w środku pola. Ja znakomicie wyszedłem z kontrą i w sytuacji sam na sam nie pomylił się mój napastnik. Mecz znowu się wyrównał w środku pola. W 30 którejś tam minucie znajduje się po raz drugi sam na sam i jest 2-0, następnie Tomaszek uderzył po raz pierwszy na bramkę Schwarzera z około 20-25m. lecz mój bramkarz to wybił, a przed dobitką uprzedzili Camare obrońcy. W drugiej połowie próbowałem jeszcze coś strzelić i błąd obrońcy Senegalskiego, który podaje pod nogi napastnika i jest już 3-0. Z 10min. później świetne rozprowadzenie akcji na 30m. i zagranie do niekrytego Kewella a ten za szesnastki pakuje piłkę do siatki. Przeciwnik oddał jeszcze strzał z dystansu, który nawet nie zagroził mojej bramce. W 40m. Senegalczycy mogli strzelić honorowego ale po wrzutce przestrzelił któryś z napastników. Dzięki za mecz i powo w next wink

Teraz wychodze i będe około 18 dopiero a z _Mario_ jakoś niedoszliśmy do skutku w piątek mówił że w sobote go niema i w niedziele zagramy ale jakoś się niepojawił jeszcze: oto wklejki z gg

12:40:13 rafcio1_1994 (GG #10264774)
elo rymp@lus13 z tej strony mamy mecz w eliminacjach rezerwy do turnieju Clan Games Tournament odezwij sie jak będziesz

może zagramy ten mecz w eliminacjach rezerwy

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Nie 11:53, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

_Mario_ 0-3 Lisekx111

witam, dosc jednostronne spotkanie, rywal nonstoper pilka heja naprzod... nonstoper wslizgi i faule, ktorych jednak sedzia wszystkich nie widzial... lecz po jednym powedrowala czerwona karteczka dla rywala, po czym gral w 10... dosc spokojnie rozgrywam to spotkanie i bez wiekszych problemow zwyciezam... ilosc strzalow do przerwy to 7-2 na moja korzyc, a po calym spotkaniu 11-6 na korzysc USA..., dodam ze prawie wszystkie strzaly rywal oddaje z bardzo dalekich pozycji... brak skladnych akcji... poprostu wykop przyjecie i strzal... mysle ze w dosc przejrzysty i obiektywny sposob opisalem nasze spotkanie... dzieki za meczyk

Nie 14:38, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

Proszę o jakieś wyjaśnienia co do nie rozegranych meczy, lub rozegranie ich. W przypadku, jeśli dzisiaj do 23.59 jakieś mecze nie będą rozegrane, i nie będzie żadnych wyjaśnień, będę przyznawał bez punktowe WO!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 17:58, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:58, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)