Eliminacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

__________

Czas na rozegranie Eliminacji mija 11 Czerwca (Środa) o godzinie 16.00!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 22:05, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 30 razy

AWANS pratic

Ostatnio zmieniony przez PoLoniSta dnia Nie 15:31, 08 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:21, 08 Cze 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

WYNIKI: 2-2 & 1-3

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Nie 15:57, 08 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

...Koshaolin... 4 - 2 16KOZA16

Spotkanie z moją przewagą. Do połowy wygrywam 2-1. Strzały na koniec pierwszej połowy: 5-1 na korzyść Irlandii. W pierwszej połowie można zaobserwować dobrą skuteczność mojego rywala. Na początku drugiej połowy strzelam na 3-1. Następnie popełniam fatalny błąd w obronie i mamy tylko 3:2. Pod koniec spotkania podwyższam na 4-2. Strzały na koniec meczu: bodajże 10:3 na korzyść Irlandii. Bardzo dobra skuteczność mojego rywala.

...Koshaolin... 5 - 2 16KOZA16

Już w piątej minucie tracę bramkę. Następnie strzelam w pierwszej połowie kolejno 3 bramki. Do połowy 3:1. Strzały na koniec pierwszej połowy: 10-1 na korzyść Irlandii. Znowu widać dobrą skuteczność drużyny RPA. W drugiej połowie zagrałem trochę słabiej ale udało mi się podwyższyć na 4-1, a później na 5-1. Pod koniec meczu rywal strzela na 5-2. Strzały na koniec meczu 15:6 na korzyść Irlandii.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 16:24, 08 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

KAMIL_B_KNAJFELD 3-0 dbednar

Pierwszy raz grałem chyba USA i powiem szczerze że zajebisty mają Team...

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Wto 11:22, 10 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:33, 08 Cze 2008 Zobacz profil autora

PARA 35

mALo 0 - 0 maciej1992

Mecz miał przebieg bardzo wyrównany. Oba zespoły stworzyły sobie sporo akcji. Drużyna Kolumbii oraz jej przeciwnicy postanowili urządzić sobie pokaz strzelania w różne części bramki. Czterokrotnie piłka odbijała się od orurowania bramki, niewpadając do niej. Pod koniec meczu drużyna Kolumbii nie wykorzystała doskonałej sytuacji, jaką był rzut karny.

Mecz o przebiegu podobnym do meczu pierwszego. Nic wartego opisania nie utkwiło mi w pamięci ...

mALo 3 - 1 maciej1992

Decydujący mecz toczony w kilku podejściach. Mój team wykorzystał swoje sytuacje i wygrał w stosunku 3 do 1 jak najbardziej zasłużenie. Załamał by się gdyby ta konfrontacja z moim rywalem skończyła się inaczej.

AWANS: mALo

Nie 17:37, 08 Cze 2008 Zobacz profil autora

PARA 22

Prz3m4s 3:0 czarinio

Mecz w miarę wyrównany. W strzałach 9:9.

Prz3m4s 3:1 czarinio

Bardzo ciekawy mecz. W 10 minucie mój zawodnik fauluje przeciwnika w polu karnym, za co Irlandczyk dostaje czerwoną kartkę i w 10 minucie mamy rzut karny dla RPA. Jednak mój bramkarz pięknie broni i od razu któryś z obrońców wybija piłkę do przodu. Tam kilka podań, ładny strzał z dystansu Duff'a i mamy 1-0. Chwilę później znowu Duff, tym razem na 2-0. W 60 minucie przeciwnik strzela kontaktową bramkę po błędzie mojej obrony. W 80 minucie chyba Keane pokonuje bramkarza po raz trzeci i ustala wynik spotkania.
Nie 18:11, 08 Cze 2008 Zobacz profil autora

Para 46

marky_ramone 4:4 giggsy
marky_ramone 2:1 giggsy

mecz po paru piwach, śmiechowo sie raczej grało, w pierwszym miałem już bodajże 4:1 i nie wiem jak dałem sobie wbić na remis, w drugim nie grałem kompletnie nic, mecz wyrównany, no ale ja o bramkę lepszy

dzienks
Pon 0:04, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

PARA 27

lincoln (Bułgaria) 2-1 (Iran) lukas15

lukas15 (Iran) 0-4 (Bułgaria) lincoln

W pierwszym meczu miałem dużo szczęścia, rywal prowadził bardzo długo 1-0 i miał sytuacje do podwyższenia prowadzenia. Jednak w drugiej połowie zdobywam 2 bramki i wygrywam. W loss time lukas mógł wyrównać jednak uderzenie głową trafiło w słupek.

Drugi mecz zaczyna się od mojej ładnej bramki a chwilę poźniej rywal dostaje "czerwo". Wykorzystałem to w pełni, jednak wynik mógł być jeszcze wyższy.

godlo (Senegal) 1-3 (Russia) Musiek07
[b]Mecz B.Dobry w moim wykonaniu . Od poczatku zaczełem atakowac godła i to przyniosło efekt w postaci 3 szybkich bramek. 2 z głowy i 1 po bledzie obrony senegalu. nastepnia gralem madrze . bronilem sie i kontrowałem godła. w drugiej polowie to godło strzelil mi szybko bramke i myslaleem ze pujdzie za ciosem lecz moja obrona byla juz nie do przejscia xd . Wielkie dzieki.

godlo (Senegal) 1-0 (Russia) Musiek07

Mecz w ktorym gralem na remis i tak wynik utrzymywal sie do 72 min. wtedy to godło po bledzie mojej obrony zdobył gola. i juz nie zdolal strzelic bramiki na cale szczescie radosny wielkie dzieki ;d

AWANSIK MAM szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pon 15:24, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 15:12, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

PARA 39
WYNIKI: 2:1, 2:3, 3:2
AWANS: MEMP xD

Świetne meczyki radosny w pierwszym spotkaniu moja przewaga zdecydowana i wynik powinien być wyższy.

Drugie spotkanie fatalne dla mnie... i o mały włos bym odpadł... przy stanie 1:0 dla sandmana dostaję czerwoną kartke... potem 2:0. Do przerwy udaje mi się strzelić kontaktowego gola, a po wznowieniu gry w 2 połowie już jest 3:1... Długo utrzymywał się taki wynik... aż w końcu niezawodny Mido główką strzelił na 2:3 dla Sandmana i o awansie musiał zadecydować 3 mecz.

W 3 spotkaniu popisałem się świetną skutecznością w 1 połowie radosny w strzałach po pierwszej połowie 4:3 dla rywala, ale na tablicy wyników 2:1 dla mnie radosny Potem strzelam z rożnego znów po główce Mido na 3:1 i sie troszeczke rozluźniłem... wychodzę sam na sam i Popobic mnie kosi od tyłu, czerwona... ale z wolnego nie udało się pokonać Schwarzera. Pod koniec Sandman strzela na 3:2, ale to ja powinienem strzelić conajmniej jedną bramkę jeszcze, ale zawiodła skuteczność w 2 połowie radosny

Dzięki za mecze radosny powodzenia w przyszłosci radosny
Pon 17:08, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Iran) - Owca (Ecuador) 1:2 (1:1)
EloZiomKonin (Iran) - Owca (Ecuador) 2:0 (2:0)

ciezko bylo ale dalem rade...

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pon 17:26, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

WYNIKI: 4-2 2-3

Fatalna skutecznosc w pierwszym meczu gdzie na 20 strzalow wpadly tylko 4 do bramki lukasusa. Drugi mecz juz przegrywalem nawet 2-0 ale szybko wzialem sie do odrabiania strat. Przy stanie 2:2 lukasus przycisnal i zaczal atakowac, strzela juz w 89 minucie meczu zwycieska bramke ale nic mu to nie dalo. Ja mialem duzo nie wykorzystanych 100 % w 1 meczu i okolo dwie takie okazje w drugim meczu. Zlekcewazenie rywala i moglem odpasc juz w eliminacjach.
Pon 17:34, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

Para 37

Jarek8385 (Australia) 1:2 andzi (Australia)

andzi (Australia) 3:1 Jarek8385 (Australia)

W obu meczach byłem lepszy, choć Jarek nie dawał za wygraną. Dzięki.
Pon 17:37, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

PARA 28

adek4 3-0 Krystiaan

Krystiaan naprawde zaskoczył mnie swoją grą.W pierwszej połowie to on przeprowadził więcej sytuacji podbramkowych a ja sporadycznie pojawiałem się przy jego bramce.W 26 minucie po 2 żółtych kartkach mój obrońca dostaje czerwoną kartkę.W drugiej połowie na szczęście udaje mi się strzelic bramkę i pozniej już gram spokojnie i dokładam dwie bramki.wynik troche nie sprawiedliwy nie powinienem aż tyle wygrać.

Strzały-11:7

adek4 2-0 Krystiaan

Tutaj już od początku zacząłem dobrze grać co przyniosło mi już w pierwszej połowie 2 bramki.Przeciwnik też mial swoje sytuacje lecz jego zawodnicy nic nie chcieli trafić.Dwa dobre mecze i wynik w sumie za duzy.

Strzały-14:8

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pon 18:14, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

LGZuczek 3 - 1 S-m-o-l-u-c-h

Mecz Dobry duzo Strzałow groznych . Przeciwnik strzela bramke na poczatku . Ja sekunde przed przerwa Strzelam na wyrownanie po bledzie bramkarza . Po przerwie dokladam bramke znowu po bledzie bramkarza (po raz drugi broni przed siebie ) Pozniej Kontra sam na sam i tak 3-1 .

LGZuczek 1 - 0 S-m-o-l-u-c-h

Przeciwnik cos probowal ale to Pizarro strzela bramke i po ptakach . Pozniej poprzeczka sam na sam (mogle lekko strzeli ;p ) PRzeciwnik probuje cos zdzialac ale nie wypracowal sobie 100% akcji Wink
Dzieki i Powo
Pon 18:17, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

Para 32

Grzehu92 3-2 banan1707

W strzałach: 10-13

Bramki: Robbie Keane x2, Doyle - Mido x2

Nieco zlekceważyłem rywala, co obróciło się przeciwko mnie. Szybko objąłem dwubramkowe prowadzenie, ale przeciwnik grał bez kompleksów i doprowadził do remisu. Ostatecznie jednak pada jednak decydujący gol na moją korzyść.

Grzehu92 1-2 banan1707

W strzałach: 5-15

Bramki: Duff - Zaki, Mido

banan mógł wygrać dużo dużo wyżej, ale raził nieskutecznością, w życiowej formie był zaś Given. Kiedy rywal prowadził 2-0 wziąłem się w końcu w garść i zdobyłem kontaktowego gola, który sprawił, że do roztrzygnięcia potrzebny był 3 mecz.

Grzehu92 2-1 banan1707

W strzałach: ?

Bramki: Doyle, Morrison - Mido

Mecz nieco mniej ofensywny niż poprzednie, obie drużyny z początku bały się przycisnąć. W końcu jednak po bardzo ładnym strzale z dystasnu Doyla obejmuję prowadzenie. Odpowiedz rywala jest natychmiastowa, błąd obrony wykorzytał niezawodny Mido. Decydujący wpływ na losy spotkania miała czerwona kartka dla Egipcjanina, wykorzystałem to i rezerwowy Morrison dał mi awans.

Awans: Grzehu92

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pon 18:32, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:31, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)