Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat
Eliminacje

Arturo3H - mały93 4:2

Mecz z moja przewagą jednak przegrywałęm 1-2 w pewnym momencie. Ogólnie masa sytuacji 100% zmarnowana. Przeciwnik równiez mógł strzelic z jedna bramke wiecej napewno ale problemy z padem jakies miał podobno

Arturo3H - mały93 1:0

Całkowita dominacja w posiadaniu piłki i strzałach jednak brakowało 100% sytuacji.

Dzieki za mecze ..

PS. Mam nadzieje że nie jest za póżno ale wczesniej nie mogliśmy rozegrać tych meczy wink

Kostek1432 napisał:

po 13 minutach było 2:0 pierwszego meczu i wyszedł , powiedział że ma problemy z padem .
Czw 17:41, 12 Cze 2008 Zobacz profil autora
PIETIXXX

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 13

Witam, nie rozegrałem meczu z graczem o nicku czarny poniewaz nie moge go zlapac na gg .mimo moich czestych odpowiedziz :poniedzialek ,wtorek,sroda nie pojawil sie on na weolu

czarny (9-06-2008 15:35)
siema tu Czarny mamy do rozegrania Eliminacje do ClanGames Tournament, odezwij sie jak mozesz zagrac
PIETIXXX (9-06-2008 17:33)
siema...rozegramy ten mecz wieczorem bo teraz mam slaba predkosc

((i bylem bo gralem))

PIETIXXX (10-06-2008 17:12)
sciemka...
PIETIXXX (10-06-2008 17:13)
napisz o ktorej jutro mozemy rozegrac me3k bo dzisiaj ide na pempkowe i nie bede w stanie...

PIETIXXX (11-06-2008 12:05)
siema...
dzisiaj mija termin rozegrania meczu do turnieju clan, jak mozesz to napiszmi na gg lub na tel (602845xxx) o ktorej go rozegramy.

((niestety ani odpowiedzi na gg ani telefonu...))

Ostatnio zmieniony przez PIETIXXX dnia Czw 20:50, 12 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 20:40, 12 Cze 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

PARA 26

X-ViD 2-1 Piero
Mecz dobry z jednej jak i z drugiej strony. Prowadzony był szybko, dużo akcji jednego i drugiego teamu jednak to mi po strzale Papadopulosa w 77 minucie udaje sie wygrać (pierwszy gol autorstwa Gekasa)

X-ViD 2-0 Piero

AWANS - X-ViD

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Czw 23:49, 12 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

PARA 26

X-ViD 2-0 Piero Tym razem przeciwnik mnie zaskoczył, nie był wstanie zagrać dobrej akcji a po stracie pierwszej bramki (strzelcem Charisteas) skupiał się raczej na trafieniu w nogi moich zawodników a nie na strzeleniu bramki. W 43 minucie drugiej połowy strzelam spokojnie na 2:0(Vryzas) co powoduje, iż rywal ucieka i nie dogrywamy tych ostatnich minut

mistrzu ty masz wypaczony obraz, klamiesz w zywe oczy... jestes taki sam jak sedzia angielski ale male to pocieszenie:)

1 mecz - oddajesz dwa grozne strzaly ktore wpadaja, ja oddaje 3 zdobywam gola:)

2 mecz - w pierwszej polowie nie oddajesz ani jednego strzalu i ty mowisz mi o dobrym meczu strzelasz bramke he samobojcza bo kingston jest z serii tych bramkarzy co bronia albo dobrze albo nic, niestety byla opcja ta druga:) co powoduje ze wychodze z gry twoje klamstwa( chyba eunuchem bo na pewno nie masz jaj) i przegrany mecz Polakow jak i moje odpadniecie... a teraz sie idz w nagrode pobaw malym lub waska:)

jeszcze dodam ze powinienes dostac miesiecznego bana... ale widac ze inni tez maja pedalskie klopsiki:)

dodam od siebie ze jestem osoba ktora nie owija w bawelne, cos za cos i wiem co mnie spotka

howordzie xfidzie jestes wielki!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Czw 23:57, 12 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy

Skąd: OGC

no właśnie, skoro jestem w stanie takim czymś Cię pokonać to znaczy o twojej słabości

Spokojnie Cię jade, może i w pierwszej połowie nie miałem akcji, ale ty też nie, a w drugiej to już chyba sie popłakałeś bo nic nie robiłeś, a ja co chwile miałem akcje

a jeśli potrafisz sie tylko wyzywać i obrażać słowami to po pierwsze sam sprawiasz wrażenie niedorośniętego szczyla, po drugie nie błyszczysz takim czymś a po trzecie to ukazujesz tylko brak jakiegokolwiek zalążka takiego czegoś jak inteligencja w twej głowie
Pią 15:55, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

takie cos sie nazywa grecja, ujales to tak jakby 6 koszyk gral z 1radosny hehe

Spokojnie Cię jade CHYBA SAM SIEBIE JEDZIESZ, może JEST SZEROKIE I GLEBOKIE, CHYBA SIE MOWI NIE MIALEM ANI JEDNEJ SYTUACJI i w pierwszej połowie nie miałem akcji, ale ty też nie KLAMSTWO, a w drugiej to już chyba sie popłakałeś BYSTRZAK JESTES, PEWNIE JESTES JAKIMS GURU bo nic nie robiłeś, a ja co chwile miałem akcje TAK TAK KOPERNIK BYLA KOBIETA

[b][color=yellow]a jeśli potrafisz sie tylko wyzywać i obrażać słowami to po pierwsze sam sprawiasz wrażenie niedorośniętego szczyla, po drugie nie błyszczysz takim czymś a po trzecie to ukazujesz tylko brak jakiegokolwiek zalążka JUZ SIE ROZWINELA takiego czegoś jak inteligencja w twej głowie MASZ RACJE W TWOJEJ NIE MA NIC

CALY CZAS NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO TAK KLAMIESZ? TUTAJ MAM LUDZI KTORYCH POWIEDZMY SOBIE NIEPRZEPADAM... ALE TO NIE JEST SPOWODOWANE KLAMSTWAMI TY NATOMIST W TYM JESTES NIE DO POBICIA, ZALAZKU CZEGOS TEGOS

memp napisał:
chłopcy wyraźnie coś brali lub wąchali radosny hehe a tym "może jest szerokie i głębokie" to normalnie mnie rozłożyłeś lool lool xD eh.. to tylko mecze zdzier walnijcie sobie po browarze, dupki wyrwijcie i humorek wróci i zapomnicie o jakichś eliminacjach szczęśliwy

hehe mistrzu nie mysl sobie ze nie znam sie na ortografii... sam se pupki wyrywaj i walnij se redsa
"brali lub wąchali radosny" za duzo filmow gangsterskich sie naogladales

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Pią 18:53, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:58, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pią 17:48, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: OGC

nie tak zamknij jak nie pozwalaj na offtop.
PS srx Piero ale czasem pomyśl zanim zaczniesz (zresztą nie tu gdzie trzeba) off..
pozdro
Sob 0:06, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

sam ku**a offtopujesz
Sob 0:44, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)