GRUPA C [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA C [I Faza Grupowa]
__________

Witam w Grupie C turnieju ClanGames Tournament i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK

Oraz regulaminem turnieju ClanGames Tournament:------->
CLICK

____________________________
Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 19.06.2008(Czwartek) o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 15.06.08(Niedziela) do godziny 23.59, nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 spotkań, to w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

lukasso 2:0 Shatko

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 23:24, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 17 razy
Sob 9:05, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

X-ViD 0-0 Prz3m4s
Mecz dobry ale bez 100% sytuacji co spowodowało że wynik był taki a nie inny. Raczej sprawdzaliśmy się nawzajem i graliśmy zapobiegawczo niż chcieliśmy wygrać
X-ViD 2-2 Prz3m4s
Ten mecz już lepszy, ciekawy i emocjonujący, dwa razy wychodzę na prowadzenie lecz dwa razy rywal strzela mi bramkę na wyrównanie radosny

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Sob 10:52, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 10:50, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (RPA) 4:0 (Irlandia) Prz3m4s
marky_ramone (RPA) 3:1 (Irlandia) Prz3m4s

Pierwszy mecz dziwny, niby rywal oddał więcej strzałów a przegrał z kretesem. Włąściwie żaden z tych shotów nie był groźny, tzrymałem go z dala od pola karnego i z regóły siekał z dystansu, jednak z marnym skutkiem, ja jak już miałem sytuacje to były one raczej klarowne, udało się wykorzystać 4.

Drugie spotkanie to moja dominacja do ok 70. min, więcej strzałów, kontrola piłki w środku, niedopuszczanie pod pole karne, potem lost i ostatnie 20 min. troche przycisnał Prz3m4s, jednak nie zdołał doprowadzić do wyrówannia.

dzienks i powo dalej

marky_ramone (RPA) 0:4 (USA) bushmen
marky_ramone (RPA) 2:1 (USA) bushmen

Pierwszy mecz totalna miazga, bush panował, ja nie mogłem złapać rytmu, nie wiedziałem co sie dzieje, wszystki zagrania spóźnione niedokładne, z tyłu zero krycia, rywal mnie objżdżał cały czas, zdarzało sie że jedyn kolesiem przekiwał 3-4 moich, bramki troche przypadkowe i po błędach no ale z przebiegu gry z pewnościa bushowi sie 3 pkt. należały

Drugie spotkanie już inne, dostaję czerwo w 6 minucie gry i juz miałem ochote wyjśc, dodatkowo po chwili rywal strzela na 1:0, zmieniłem ustawienie, karny dla mnie, jest wyrównanie, gra sie wyrównuje, oboje mamy sporo okazji, jednak nic nie wpada, w ostatniej akcji meczu udaje mi sie pzreprowadzic dobry atak pozycyjny i skutecznie go wykończyć, nie wiem czy zasłużenie ale sa 3pkt.

marky_ramone (RPA) 4:0 (Grecja) Shatko
marky_ramone (RPA) 4:1 (Grecja) Shatko

Fajne meczyki, szybkie otwarte, dużo walki, bez odpuszczania, w pierwszym miałem dośc sporą przewagę, jakoś mi sie dobrze grało, w drugim rywal juz postawił cięzsze warunki, pierwszy strzelił bramkę lecz potem umiejętnie atakowałem i ukąsiłem czterokrotnie, choć nie było łatwo.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Sob 16:48, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 15:17, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

Oba zwycięstwa zasłużone. Drugi mecz przeciwnik kończy w 8.
Sob 18:40, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 4-3 Shatko
Szalony mecz, przegrywam 1-0, gonie wynik, obejmuję prowadzenie na 2-1. Później Shatko porządnie uderza strzela parę bramek, jednak to ja zdobywam 3 punkty.

Bushmen 1-4 Shatko
Szybko zdobywam gola, Shatko oddaje 2 strzały- 2gole. Do przerwy przegrywam, po zmianie stron kontuzja wykluczyła mojego najlepszego gracza Donovana, co strasznie osłabiło moją siłę rażenia.. 3 bramka wpada z karnego..

Ciekawostka, w mojej bramce stoi Howard :/ :/
Sob 23:16, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

X-ViD 2-0 marky_ramone
Mecz w ogromnych lagach więc wynik dużo nie mówi. Pierwszą bramkę strzelam głową w 5 minucie (Karagounis) po akcji, a drugą również z japczagi ale po rogu i dobrym strzale (Charisteas)
X-ViD 2-1 marky_ramone
Również mecz w lagach (zawsze gdy gramy razem to nam laguje). Rywal strzela na 1:0 ok 20 minuty i dowozi ten wynik do końca pierwszej połowy. W 60 minucie po rogu i kapitalnej szczupojapczadze (Charisteas) doprowadzam do remisu a na 5 minut przed końcem po ładnym zwodzie (markowany strzał) z prawego skrzydła łamie się na środek mój player (Gekas) i strzałem w długi róg zapewnia mi komplet (6pkt) w potyczce z marky'm. Szkoda tylko że to wszystko w lagach. No i teraz żałuje tych remisów s Prz3m4s bo już byłaby ładna pozycja radosny
Nie 12:00, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 2-1 X-Vid
Pierwszą bramkę zdobywa przeciwnik. Do przerwy przegrywam, po zmianie stron bardzo dobrą dyspozycję pokazał Beasley, trafiając 2 razy do bramki przeciwnika.

Bushmen 2-2 X-vid
W tym meczu to ja pierwszy zdobywam bramkę, jednak przed przerwą przegrywam. Po raz kolejny Beasley zdobył gola. Pod koniec spotkania 2 razy trafiam w słupek...

W obu meczach były straszne lagi...
Nie 13:38, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

widze x-vid ze troche koloryzujesz i ściemniasz, mówiąc ze tylko ze mną miałeś lagi
patrze na opisy busha i co widzę straszne lagi, pytam sie Prz3m4sa na gg jakie mieliscie warunki, odpisuje tak:

Ja 13:10:38
siema, takie pytanie, czy wczoraj w meczu z x-videm były jakieś lagi ?

grałem z prz3m4s to nawet jednego cięcia

Nie che sie czepiać ale lagi wkurzają, sam kiedys byłem znany z kiepskich warunków, ale podjąłem działanie które sprawiły że z mojej strony nie ma już lagowania, no i jeszcze Twoje sciemnianie, czekam na opinie shatko i bartoosha po meczach z Tobą.
Nie 14:16, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 1-1 Prz3m4s
Mecz bardzo wyrównany, akcje po obu stronach. Przemek zdobywa gola, ja wyrównuje w ostatniej akcji meczu (90minuta),

Bushmen 5-0 Prz3m4s
Mecz podobnie jak 1 wyrównany, sędzia podyktował kontrowersyjnego karnego (ale co sie dziwić, jak u mnie w bramce stoi Howard szczęśliwy )

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Nie 14:25, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Identyczny mecz jak ten pierwszy. Znowu podział pkt

a co do lagów to z Prz3m4s nie miałem żadnych cięć ale z bushmenem to lagowało że ho ho

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Nie 17:14, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

X-ViD napisał:

ze mna tez mial lekkie :] jak z kazdym co dziś grałem:O może to moja wina była ,nie wiem ale raczej nie
Nie 23:12, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

Za gracza Bart0o0sh wchodzi lukasso(Bułgaria).

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 8:54, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 7:53, 16 Cze 2008 Zobacz profil autora

lukasso(Bulgaria) 8-1 Shatko(Grecja)

Mecz pod moja kontrola, Lazarov bohaterem 5 bramek jego

Shatko(Grecja) 0-2 lukasso(Bulgaria)

Ponownie mecz ulozyl sie dla mnie doskonale bo juz na poczatku obejmuje prowadzenie

lukasso(Bulgaria) 2-0 Prz3m4s(Irlandia)

Irlandczycy postawili ciezsze warunki od Grekow lecz skutecznosc i umiejetnosci przewyzszaly wyspiarzy praktycznie w kazdym aspekcie

Prz3m4s(Irlandia) 3-3 lukasso(Bulgaria)

Bulgarzy nonszalancko roztwonili prowadzenie 0-3, mecz wyrownany ze wskazaniem na mnie

Bushmen 4-0 Lukasso
Wyrównany mecz, z tym, ze kazdy mój strzał kończył sie bramką. 2x Donovan 2x Beasley

Bushmen 0-2 Lukasso
Podobny mecz jak pierwszy, tylko w roli głównej Lukasso i jego Berbatov.

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Pon 11:52, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

X-ViD 0-3 WO lukasso

Proszę namiestnika o wpisanie wyników do tabeli.

Dziękuję graczom za rozegranie meczów. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia dalej.

Awans Uzyskali:

bushmen
X-ViD

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 23:27, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:05, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)