Grupa D [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D [I Faza Grupowa]
__________

GRUPA D

Witam serdecznie w Grupie D ClanGames Tournament. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników Waszych meczów, wraz z opisami i, ewentualnie, strzelcami bramek. Liczę też na Wasze w miarę długie wypociny po spotkaniach, które pomogą mi w prowadzeniu grupy. Wszelkiego rodzaju screeny, gole, oraz inne "dziwactwa", również mile widziane.

Proszę zapoznać się z:

Ogólny Regulamin Turniejów

Regulamin ClanGames Tournament

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 19.06.2008(Czwartek) o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 15.06.08(Niedziela) do godziny 23.59, nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 spotkań, to w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Adrian1993 3-0 WO dr_idea

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 23:20, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 0:23, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - dr_idea 1:1

Mecz wyrównany, przeciwnik pierwszy zdobywa gola na początku 2 połowy. Wyrównuje 15 minut przed końcem meczu.

dr_idea - Adrian1993 3:3

Znowu wyrównany mecz, strzelam pierwszy gola, lecz rywal jeszcze w 1 połowie dokłada trzy. Po przerwie zmasowane ataki, dwa ładne gole i wynik remisowy.

Dzięki, powodzenia dalej radosny
Sob 11:14, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Iran) - Adrian1993 (Greece) 0:0

Mecz nudny jak flaki z olejem, caly czas probowałem przedrzeć się przez tą masę znakomicie grających obrońców, udało się kilka razy to fakt ale zawiodły celowniki napastników.... no i niestety bezbramkowy remis

EloZiomKonin (Iran) - Adrian1993 (Greece) 2:0 (2:0)

Mecz zaczyna się znakomicie, akcja pod polem karnym szybkie podanie, zamieszanie w polu karnym i gol dla Iranu, wkońcu mur Greckich obrońców zostaje przebity i bramkarz pokonany, chwile później jest już 2 do 0, pierwsza połowa kończy się takim rezultatem. Adrain zmienia ustawienie i jedziemy drugą połowe, gra się wyrównała, Adrian próbuje odrobić straty ale się nie udaje i wynik pozostaje bez zmian. dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Sob 12:07, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:07, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

Dołączył: 29 Mar 2007

Skąd: Piotrowice

kajorek17 1-1 Grzechu92

Oto taktyka Grzecha:[link widoczny dla zalogowanych]
Cięzko mialem sie przebic przez obrona rywala..

kajorek17 1-0 Grzechu92

Fuskem strzelilem ta bramke.. Ale oba mecze bardzo wyrównane

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Sob 17:13, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:12, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 EloZiomKonin

Pierwsza połowa ze wskazaniem na mnie. W 30 minucie strzelam na 1-0. W 45 minucie biegnę sam na sam z bramkarzem lecz w ostatniej chwili dostaje kose od tyłu, a zawodnik Iranu otrzymuje zaledwie żółtą kartkę. Strzały na koniec połowy: 5:1 na moją korzyść. Druga połowa należała do mojego rywala lecz nie zdołał strzelić żadnej bramki. Strzały na koniec meczu: 7:6 na korzyść Irlandii.

Spotkanie wyrównane. W pierwszej połowie udaje mi się wyjść na prowadzenie. W 44 minucie po dobrej akcji mój zawodnik strzela w słupek z 5 metra na pustą bramkę. W drugiej połowie nie pada więcej bramek. Strzały na koniec meczu: 9:6 na korzyść Irlandii.

...Koshaolin... 1 - 3 dr_idea

Mecz raczej wyrównany. W 10 minucie dostaje czerwoną kartkę. Bodajże w 30 minucie rywal strzela bramkę z głowy. Do przerwy: 0-3 w strzałach dla Grecji. W drugiej połowie miałem swoje okazje do wyrównania lecz niestety ich nie wykorzystałem. W 85 minucie tracę bramkę na 2-0. Następnie szybka riposta i mamy 2:1. W ostatniej akcji meczu rywal strzela na 3-1. Strzały na koniec meczu 8-5 na korzyść Grecji.

...Koshaolin... 3 - 0 dr_idea

Już w 2 minucie meczu strzelam bramkę na 1-0. W tej połowie strzelam jeszcze jedną bramkę i do połowy wygrywam 2-0. W 88 minucie strzelam bramkę na 3-0 i rywal ucieka z meczu. lool Strzałów na koniec meczu nie znam ale wydaje mi się że byłby na moją korzyść.

...Koshaolin... 2 - 1 Grzehu92

Wydaje mi się iż było to wyrównane spotkanie. W bodajże 30 minucie rywal zdobywa bramkę po wrzutce z lewej strony i strzale głową. Napastnik Grzeha92 wyprzedził mojego bramkarza i skierował piłkę do siatki. Było kilka dobrych okazji z obu stron lecz nie wykorzystanych. W 64 minucie doprowadzam do remisu, a w 88 minucie po błędzie rywala udaje mi się zdobyć bramkę na wagę 3 punktów.

...Koshaolin... 6 - 0 Grzehu92

W tym meczu Grzehu92 ustawił zespół bardzo ofensywnie. Do połowy prowadziłem 4-0. Strzały 8:5 na moją korzyść. W drugiej połowie dołożyłem 2 bramki i wygrałem 6-0. Strzały 18:10 na korzyść Irlandii prowadzonej przez moją osobę.

Ogólnie stroje były masakryczne...

...Koshaolin... 0 - 0 Adrian1993

Do połowy wynik bezbramkowy. Strzały 5-1 na moją korzyść. W drugiej połowie tak jak i w pierwszej nie udało się nikomu zdobyć bramki. Strzały 7:3 na moją korzyść. Gdybym miał lepszą skuteczność mógłbym sie pokusić o 3 punkty.

W tym meczu troszkę więcej okazji miał rywal. Strzały 3-3 do połowy, a na koniec meczu 7:6 na korzyść Grecji.

...Koshaolin... 1 - 1 kajorek17

Wydaje mi się iż spotkanie z lekką moją przewagą. Wygrywam do przerwy 1:0. Do przerwy strzały 3-2 na moją korzyść. W 85 minucie daje sobie strzelić bramkę i wygrany mecz tylko remisuje. Strzały 7:4 na moją korzyść.

...Koshaolin... 3 - 2 kajorek17

Już w 2 minucie meczu powinienem prowadzić lecz bramkarz rywala kapitalna interwencja sie popisał. W 12 minucie strzelam na 1:0. Jeszcze w pierwszej połowie mój rywal wyrównał. Strzały do połowy 4:4. Na początku drugiej połowy strzelam na 2-1. Następnie rywal wyrównuje. W 85 minucie strzelam bramkę na wagę 3 punktów.

Dzięki wszystkim za rozegranie spotkań i powodzenia dalej.

Sob 17:16, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Grzechu92 1:1 1:1

Oba mecze z minimalną moją przewagą, świetnie bronił bramkarz Irlandii.

P.S Moje 6 i 7 remis xD
Nie 15:44, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem. Gratulacje!
Nie 18:16, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Iran) - Grzechu92 (Ireland) 2:0 (1:0)

Na początku gra była wyrównana ale z minuty na minute widać było rosnącą przewagę Iranu. Strzelam pierwszą bramkę i do końca pierwszej połowy Iran prowadzi 1:0. W drugiej połowie Grzechu fauluje i jego piłkarz dostaje czerwoną kartkę, ja umiejętnie to wykorzystuję i powiększam wynik na 2:0. W strzałach 12:1 dla mnie.

EloZiomKonin (Iran) - Grzechu92 (Ireland) 1:1 (0:0)

Drugi mecz to dla mnie kompletne nieporozumienie, Grzechu widocznie przestraszył się i ustawił sobie formacje 7-1-2 (taka sama jak z Kajorkiem, kiedyś gdzieś był poruszany ten temat na forum....), mecz to ciągłe ataki z mojej strony i wykopywanie piłki przez Grzecha do przodu. Gdy udało mi się przebić przez mur obrońców to zawodzili napastnicy a dokładniej ich celowniki, gdy udało się przedrzeć i wyjść na czystą sytuację, strzał obok bramki smutny, pod koniec drugiej połowy jedna z nielicznych akcji Grzecha, wykop do przedu, zgranie głową i sam na sam z bramkarzem, oczywiście gol i Irlandia prowadzi 1:0. Stawiam wszystko na jedna karte, zostało z 10 minut, atak za atakiem, ostatnia akcja meczu, wrzutka w pole karne i strzał głową, bramkarz wybija, piłka toczy się po lini bramkowej, zamieszanie i któryś z piłkarzy Iranu dostawia nogę i jest remis. Moim zdaniem taka gra to nie gra, nie można się bronić cała drużyną bo to jest bez sensu. dzieki

Chyba jasne jest, że jeśli mi coś nie idzie, to muszę czynić jakieś zmiany, a nie ustawiać zespół statycznie, jak Beenhakker, który uparł się na taktykę 4-5-1. Może to trochę dziwne porównanie, ale tak jest. W 1 spotkaniu zagrałem ofensywnie-efekt: mecz w plecy i zaledwie 1 oddany strzał. Więc, aby mieć jeszcze iluzoryczne szanse na awans zagrałem defensywnie, próbując grać z kontry i po części mi się to udało, gdyby nie ostatnia akcja i Twój dość, notabene, szczęśliwy gol. A więc był sens takiej gry, bo mam jakąś zdobycz punktową, choć o awansie mogę pomarzyć. Również dzięki za mecz.

Pozdr.
edit by Grzehu92

Śro 15:15, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

Mecz rozgrywany na raty bo wczoraj nie było kompletnie warunków do gry. Too spotkanie z lekka przewaga Adriana. Cięzko było się przebić przez jego blok obronny:/

kajorek17 3-1 Adrian1993

Adrian dopiero po 3 straconych bramkarz bierze sie do gry. Zmienia taktyke na off i stwarza sobie kilka okazji na pokonanie bramkarza gospodarzy..

Btw EloZiom ja musialem z tą taktyką męczyć 2 mecze:) Więc Grzechu,żeby było sprawiedliwie powinnien z resztą też tak zagrac xP

Aa od kilku dni próbowałem się skontatkowac z dr_idea i bez efektów. Nawet w pon. zablokowal mnie na gg Imao5 aa dziisaj mam troche spraw związanych z pracą więc wątpie czy dam rade zagrać wieczorem.. tu moje screeny ---->

kajorek17 3-3 EloZiom

Szybko strzelam bramke ale elo po 10 min wyrównuje.Dalsza częsć meczu z lekka moja przewaga.Strzelam kolejna bramke lecz po kilku min popelniam bląd i Elo strzela z wolnego.Kolejny cios dla Iranu zadaje Stankowic i 3-2 dla mnie. 10 min przed koncem kolejna bramka dla Elozioma z wolnego:/

kajorek17 3-2 EloZiom

W pierwszej polowie moja dominacja.Szybko strzelone 2 bramki ustawiły mecz.Niestety po przerwie Elo strzela 2 bramy i 2-2.Nerwówka do końca aż wkońcu Pantelic ustala wynik spotkania.

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Czw 15:30, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 17:44, 18 Cze 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

za 1,5 h ide do pracy, Dr Idea jak do tej pory ani razu sie nie odezwał choć pisałem do niego codziennie na gg (w razie potrzeby dam screeny), nie wiem co jest z tym gościem, podobnie jak Kajorka chyba w poniedziałek też mnie zablokował
Czw 15:32, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora

Wszystkie mecze dr_idea zostają zamienione na walkowery na korzyść jego rywali. Notorycznie unikał rozegrania spotkań, mimo że był dostępny na gg, wnioskuję zatem, iż olał turniej. Gracz nie rozegrał połowy spotkań, dlatego postanowiłem, że ci zawodnicy, którzy jeszcze zdążyli się z nim zmierzyć także otrzymają 2 "zwycięstwa". Sam delikwent zostaje ukarany miesięcznym pobytem na Czarnej Liście Graczy(który to już raz...).

Dziękuję graczom za rozegranie meczów. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans oraz życzę powodzenia dalej.

Awans Uzyskali:

kajorek17

Czw 23:25, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)