GRUPA D [II Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Zobacz poprzedni temat
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 1:4, 2:4 Czarny

Niewiele pamietam z tych spotkan. Mialem troche sytuacji ale albo pudlowali albo bronil golkiper.Jego wykorzystywali bezblednie sytuacje 100%.W 2 meczu obaj moi bramkarze byli w fatalnej formie(obaj szare strzalki).Poniewaz nie chcialem by co strzal to brama wystawilem obronce.Jak widac niewiele to dalo:/.
Wto 0:03, 24 Cze 2008 Zobacz profil autora

lukasso 6-0 EZK

nie wiem jak to zrobilem ale oddalem 5 strzalow a padlo 6 bramek lool

EZK 1-4 lukasso

tu juz zasluzone zwyciestwo,honorowa bramka pada w koncowce,tradycyjnie trace gola po strzale glowa
Wto 18:12, 24 Cze 2008 Zobacz profil autora

50ml2:1(?;?)kris10
2 bramki z glowek Navii,lost i kris strzela bramke,
kris103:2(9:7)50ml
2 razy gonilem wynik,piekna bramke strzelil Galaz(pozniej wrzuce),w koncowce mialem szanse na wygranie ale M.Gonzalez strzelil prosto w bramkarza i to sie zemscilo bo Bulgarzy w ostatniej akcji meczu strzelaja 3,zwycieska,bramke,
thx,powo

Śro 1:11, 25 Cze 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 1:2 50ml

Remis w tym meczu bylby sprawiedliwszy.Oddalem kilka dobrych strzalo ale nie trafialy do celu.Przeciwnik swoja 1 okazje wykorzystal.W drugiej podobna bramka i 0:2.Pod koniec trafiam kontaktowa.

kris10 3:2 50ml

Tu ja wychodze na prowadzenie.Pozniej przeciwnik wyrownuje i jest 1:1.Przed koncem spotkania bylo 2:2 lecz ostatnie slowo nalezalo do mnie. Trafiam brame w 89 minucie i wygrywam szczęśliwy.Mam nadzieje ze te 22 pkt zdobyte w grupie starcza do awansu wink

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Śro 1:17, 25 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:15, 25 Cze 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

Tabela zaktualizowana

Przypominam, że:

Termin na rozegranie spotkań grupowych mija 26.06.2008(Czwartek) o godzinie 23:59.

Śro 11:30, 25 Cze 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 napisał:
Adrian1993 - lukasso 1:2 0:1

Pierwszy mecz wyrównany, bardziej na remis. Drugi za to na moją korzyść, gdyby nie nieskuteczność napastników mógłbym nawet wygrać. Dzięki.

Nie mam w grupie zaliczonych tych spotkań. Mam rozegrane 12 meczów radosny

Edit: lukasso chyba miał zaliczone, tylko ja nie miałem zdzier

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 12:55, 25 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:23, 25 Cze 2008 Zobacz profil autora

soniak 0:0 50ml

soniak 1:1 50ml

Oba bardzo wyrównane mecz. W pierwszym spotkaniu w strzałach 8:8. A z drugiego pamietam ze w jednej polowie bylo 2:2 w strzalach

Ja (24-06-2008 9:20)
Napisz kiedy bedziesz mógł zagrać do CG:) Adrian1993 z tej strony:)

Ja (25-06-2008 12:59)
Napisz kiedy bedziesz mógł zagrać do CG.

Ja 9:52:29

Czarny 14:50:09
Czesc chciaalbym zagrac do Turnieju CLT, mam malo czasu, pracuje wiec zalezy mi na tym zeby zagrac teraz lub zaniedlugo.
Ja 20:17:50
jesteś??
Ja 20:19:49
jak będziesz to możemy zagrać po meczu, odpisz czy ci pasuje??

Ja 22:55:50
jesteś??
Ja 22:56:20
jesteś??

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Czw 23:16, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 13:25, 26 Cze 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Iran) - Czarny (USA) 3:2 (2:0)

Początek meczu należy do mnie, w 16 i już 1:0, potem podwyższam na 2:0. W drugiej połowie odpuściłem, Czarny dostaje czerwoną kartke ale jakoś się mobilizuje i strzela bramkę, ok 80 minuty Czarny doprowadza do remisu, 3 minuty przed końcem zdobywam bramkę dającą mi 3 punkty.

EloZiomKonin (Iran) - Czarny (USA) 1:2 (0:1)

Pierwsza połowa należy do Czarnego strzela gola i cały czas kontroluje spotkanie, w drugiej zdobywa drugą bramkę, potem ja zaczynam grę, zaczynam odrabiać straty strzelam gola i w ostatniej akcji byłem bardzo blisko wyrównania, po dośrodkowaniu piękny strzał i bramkarz instytktownie wybija piłkę.... i niestety przegrywam. Dzieki

EloZiomKonin (Iran) - 50ml (Chile) 1:2 (0:1)

EloZiomKonin (Iran) - 50ml (Chile) 1:0 (1:0)

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 20:10, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Czarny (23-06-2008 21:50)
czesc tu Czarny, zalezy mi zeby rozegrac mecze do ClanGames Tournament, poniewaz pracuje dosyc duzo, w weekendy takze, wiec jesli jestes chcialbym zagrac.

Czw 22:59, 26 Cze 2008 Zobacz profil autora

my z czarnym sie mijalimy,wczoraj mial byc ale niestety(czekalem praktycznie caly dzien),ja dzis caly dzien w robocie i dopiero wrocilem

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 23:30, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:24, 26 Cze 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

tez sie z Czarnym nie zgrałem pisał do mnie z 2 razy ja 5 i jakos nie wyszlo ale moze dzis sie uda radosny
Pią 10:09, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

Czarny mi wczoraj napisal ze bedzie po pracy okolo 17. WWiec badzcie i rozegrajcie te mecze.(nie chce odpasc z powodu glupich walkowerow :/).
Pią 11:31, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora

Czarny znów nie odpisuje, czekałem na niego, pisał że będzie o 17:00.

Pią 18:52, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora

sam pracuje i wiem jak to jest,ze czasami nie ma czasu,ale zaraz wychodze na melanz i zapewne wroce jutro
Pią 18:57, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora

soniak 4:4 Czarny

soniak 1:1 Czarny

Oba mecze powinienem wygrac. Szczegółnie ten pierwszy, ale nie ja zawsze musze cos spiepszyc :/
Pią 23:58, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora

Witam

Nalegałem na dłuższy termin na fazę grupową, jednak chyba bez odzewu. Opisałem swoją sprawę na samym początku - tutaj Staram się jak mogę, jednak praca mnie pożera. Jak pracuje to wracam, śpię lub piję na zresetowanie mózgu. Pisałem do moich przeciwników jak tylko mogłem. Jednak to nie jest ważne. Za 3h wstaję znowu do roboty. Jak wrócę to postaram się rozegrać te mecze jak najszybciej, chyba, że nie dostanę już takiej szansy, to nie będę się fatygował?
Sob 1:57, 28 Cze 2008 Zobacz profil autora

Czekałem dziś na Czarnego cały dzień. Nie odpisał. Zaraz wyjeżdżam na urodziny kuzyna. Nie ma mnie do wieczora.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 17:23, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:23, 28 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / ClanGames Tournament Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)