Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Zobacz poprzedni temat

Inko 0-1 Maverick744

Totalnie odpusciłem sobie mecz na rzecz relacji z Warszawy , czesciej widziałem Telegazete w telewizorze niz monitor ... i teraz wiem ze nie było warto , co prawda wynik tego meczu był dla mnie na 2 planie , ale łudziłem sie że moze Lechia zagra cos w koncowce , a tu dupa nie ma ani remisu Lechi , ani chocby 1 pkt w meczu z Maverickiem ... Mecz raczej był wyrównany z moich akcji pamietam tylko nie dokladne przyjecie przez Akwe w polu karnym , nawet nie pamietam jak wpadł gol ... Dzieki za mecz i powodzenia dalej

eh. i przez własna głupote raczej pogrzebałem sobie szanse na awans :/ ciezko bedzie cos ugrac z Totomixem , a w szczegolnosci z Szyma ktory jest w formie ;(
Śro 20:53, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 5-2 Inko

Niewiele pamietam z tego meczu, bo zaraz po nim gralem z Inko 1/4 Holiday Cup. Na pewno nalezy powiedziec, ze Izrael popisal sie w tym meczu bardzo wysoka skutecznoscia, co w polaczeniu z brakiem skutecznosci rywala dalo wynik 5-2. Po pierwszych 45 minutach wynik na tablicy: 3-0, w strzalach 5-6 dla Angolii. W drugiej polowie oba zespoly strzelily jeszcze po 2 bramki, a koncowy wynik to 5-2 dla Izraela. Strzaly na koniec: 8-9.
Śro 23:23, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora

szyma(Chile) 10-1 (Angola)Inko

Po 8 min meczu prowadziłem już 2-0 po bramkach Rubio i Salasa, pierwsza bardzo ładna z główki(link pod opisem). Po 15 min spotkania było już 3-1 zdzier przed przerwą strzeliłem jeszcze na 4-1. Po przerwie Angola praktycznie przestała grać stąd taki wynik mogło się skończyć wyżej jednak nie kiedy za dużo się bawiłem.

Bramka na 1-0 ----> [link widoczny dla zalogowanych]

A tu jeszcze gol z meczu z Rakiem ---> [link widoczny dla zalogowanych]

szyma(Chile) 3-2 (Gwinea)mati

To był mój najcięższy mecz w turnieju, miełem sporo szcześcia choć mecz był wyrównany, jednak na 5 min przed końcem udaje mi się strzelić bramkę na 3-2 i zainkasować kolejny raz komplet ptk.

szyma(Chile) 2-2 (Ghana)maverick744

Mav urwał mi pierwsze pkt w turnieju zdzier w dodatku straciłem bramkę w lost time
Czw 16:42, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora
maverick744

Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 56

maverick744 - szyma 2-2

Piłkarskie szachy, Szyma juz na początku objoł prowadzenie, poźniej wyrównałem z rzutu rożnego. Natychmiastowa odpowiedż Szymy i piękny go z rzutu wolnego z dośc daleka. Zapowiadało się na moją pierwszą porażkę. Miałem pare sytuacji, ale nic nie chciało wpaść. I koncowe minuty, wrzutka przed pole karne i 2-2. W ostaniej akcji miałem jeszcze szanse na 3-2 lecz zbyt lekki strzał oddałem w identycznej sytuacji jak padła bramka na 2-2.

Mecz toczył się w dość wolnym tempie.

Pozdro i podziekowania :]
Czw 17:57, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

karol_p 2 - 0 super sonik
Pierwsza połowa, miazga z mojej strony, w niej wpadają 2 bramki, soniak oddaje jedyny strzał w tej połowie na początku meczu. W strzałach 8-1 dla mnie. Druga połowa hmm lepsza dla soniaka, dla mnie gorsza. Soniak oddaje 5 strzałów w tej części, ja tylko 2, całe szczęście, że z tych pięciu udało mi się po blokować z ok. trzech. No i mecz się kończy i wygrywam myślę że zasłużenie 2-0 szczęśliwy, pierwsza wygrana w fazie grupowej radosny. Dzięki i pozdrawiam.
Pią 12:16, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora
mati

mati [Gwinea] 1:2 karo_p [Austria]

Pierwsza połowa należała dla graczy z Gwinei niestety nie potrafili przebić się przez zmasowaną obronę przeciwników. Pierwszy celny strzał na bramkę Austria oddała w 30 min. z rzutu wolnego, krótko po tym drugi także nie celny. W pierwszej połowie w strzałach 7:2 dla Gwinei. Druga polowa to już wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Austrię. W krótkim odstępie czasu karol strzelił dwie bramki po fatalnej grze Gwinejskich obrońców. Gwinea odpowiedziała jednym golem z główki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. radosny

Dzięki za mecze, powodzenia dalej radosny
Pią 12:43, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 2-2 Karol_pomarancza

Pierwsza polowa zdecydowanie pod dyktando Izraela, w strzalach 7-1, a w bramkach 2-0. Po przerwie w szeregi Izraela wkradlo sie rozluznienie i do glosu doszla Austria. Austria w drugiej polowie strzela dwie bramki i koncowy wynik brzmi 2-2, w strzalach 10-5.
Dzieki za mecz.
Pią 14:22, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

karol_p 1-1 maverick
Mecz szybki, z dużą ilością akcji i strzałów. Pierwszy przy atakował mav i ok. 20 minuty zdobył gol na 1-0, wcześniej zmarnował z dwie doskonałe okazje strzeleckie. Odpowiedź moja jeszcze przed przerwą, ładna akcja, z nawinięciem dwóch obrońców przez Linza, sam na sam i pewny strzał wędruje w słupek szczęśliwy, ale na szczęście dobitka tego samego plajera sprawia, że jest remis radosny. Druga część bardziej wyrównana ale już nic nie wpada, mav zalicza słupek i czerwień w ok. 87 minuty meczu. W strzałach 13-12 dla mava. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny.
Pią 23:37, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

szyma 3-3 karol_p

Mecze wyrównane, prowadziłem już 3-0 jednak karol w drugiej połowie wsio odrobił...

Dzięki za mecz Wink
Pią 23:56, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

eh Szyma ... gdybyś utrzymał prowadzenia , to awansowałbym smutny
Sob 0:05, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)