Grupa B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Zobacz poprzedni temat
Grupa B

michu 1-1 rafal6217

Z awansem bedzie ciezko.
Śro 15:32, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora

Giuly 1-1 ...Koshaolin...

Moja przewaga przez większość meczu. Koshaolin strzela bramkę po moim kretyńskim błędzie w obronie. Później gra toczy się w środku boiska i nikomu nie udaje się strzelić gola.

Rafal6217 0:4 Czarny

Mecz raczej jednostronny, co mówi wynik. Wygrał lepszy, nic mi nie pozostało oprocz tego zeby sie pozbierac i walczyc dalej, gratuluje czarnemu i powodzenia!!

Rafal6217 1:3 Koshaolin

Pierwsza połowa należała do Koshaolina, w drugiej troche sie przebudzili kostarykanczycy,grając juz w 10, 5 min przed koncem strzelająbramke kontaktową, ale juz w samej koncowce dobija ich ekwador w ostatniej minucie meczu.

Wez1 2-2 kaimada

Mecz bardziej pod moją kontrolą. Oddałem 2 razy więcej strzałów niż rywal, ale miałem niestety cholernego pecha i wynik jest jaki jest zagubiony Na tym kończę ten turniej z którego i tak jestem zadowolony. Życzę sczęścia pozostałym. Narazie radosny

Dlaczego u nas nie ma ankiety a we wszystkich grupach była? płacze
Śro 20:57, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora

wez - kaimada komentarz:
nie widziałem tego pecha jak dla mnie miałeś farta no i ja katastrofalne błędy w powietrzu

kaimada 1-2 Czarny
1. strzeliłem bramkę Czarny kończył w 10 ale i tak przegrałem :/ dobry styl był Czarny mógł strzelić jeszcze 1-2 bramki no ale ja eż miałem swoje sytuacje i z tego meczu jestem zadowolony radosny specjalna taksa w sumie zdała egzamin

kaimada 0-2 koshaolin
szybko strzelona bramka przez kosha później moje ataki i w 2. połowie on trafił drugą a ja miałem poprzeczkę.

powodzenia dalej panowie.
Śro 21:00, 22 Sie 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 0:1 Dr_Idea

Mecz wyrównany, jedną dogodnąsytuacje wykorzystali piłkarze maroko dopiero w drugiej czesci spotkania, mecz nie byl zbyt porywający, tym bardziej że to był jużmecz o pietruszke:D.

Gratuluje wygranej!!

Rafal6217 0:1 Kaimada

Mecz wyrównany, i gdy juz wydawalo sie ze mam szanse wygrac, najpierw strzelam w słupek i dobitka w słupek, po prostu szok, nie dużo później po własnym bledzie w obronie trace piłke i bramke, jeszcze później kaimada popisuje sie ładnym strzałem w poprzeczke, ale wynik nie ulega zmianie
Czw 11:48, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora

dziś w double tutaj i w replay łącznie zaliczyłem 4 poprzeczki i 1 spojenie... i 3 nie strzelone karne neutralny ale przynajmniej wyniki były Wink
Czw 19:19, 23 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Cucumber Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)