KOLEJKA 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 3
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

VinEX 4 - 0 pudel88

Poczatek spotkania wrecz idealny dla mnie po kilku minutach meczu jedna z pierwszych ackcji konczy sie golem i mamy 1-0. Postanowilem isc dalej za ciosem i udalo mi sie strzelic na 2-0. Wiedzialem ze to nie koniec spotkania i nie moglem odpuscic poniewaz pudel jest dobrym zawodnikiem i mogl by to z pewnoscia wykorzystac. Niestety w glupi sposob fauluje Essien i dostaje czerwo. Myslalem ze bedzie ciezko utrzymac wynik ale odziwo udalo mi sie nie dosc ze utrzymac to strzelic dodatkowo 2 bramki radosny

dzieki za mecz powodzenia dalej
Pią 19:16, 12 Paź 2007 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Roma) - Rogal (Roma) 2:1

EloZiomKonin (Roma) - Vinex (Chelsea) 4:0

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pią 22:50, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:38, 12 Paź 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (Real) 3:2 (Valencia) Kristo2323

Wreszcie zwycięstwo, choć przypuszczałem ze z kristo raczej strace punkty, a z pozostałymi dwoma rywalami uciułam ich komplet, to jednak stało się zupełnie odwrotnie, no ale przejdźmy do meczu. Kristo dziwnie zmienił swój styl gry, ustawia cały zespól w obronie w zwartym szyku, pozostawiając tylko dwóch zawodników na szpicy, których stara się uruchomić długimi wybiciami bądź wrzutkami ze skrzydeł, tak właśnie zdobył obydwie bramki, zero gry w środku, kombinacji, krótkich podań, tylko odbiór i petarda w przód, kiedyś jego styl mi sie podobał, teraz jest to raczej antyfootball ale to oczywiście jego sprawa i nic do tego nie mam. Ja musiałem sie sporo napocić żeby dostać sie pod bramkę, trzeba było dużo celnych podań na małej przestrzeni, jakoś sie udało wygrać, choć jeszcze w 85 minucie meczu było 1:2 dla rywala. Podsumowywując mecz w którym posiadanie piłki zdecydowanie na moją korzyść, ale większość akcji rozbijana przez potężną defensywę krista.

dzienks za meczyk i powodzenia dalej
Pią 22:24, 12 Paź 2007 Zobacz profil autora

Marv - Spox 3:2

Pomijajac wczesniejsze problemy... 1 polowa rozgrywana bez lagow w szybkim tempie. Spox strzela szybko bramke na 1:0 i rowniez ja strzelam bardzo szybko 3 bramki i mamy wynik do przerwy 3:1. Poczatek drugiej polowy rowniez bez lagowy mecz sie wyrownal kolo 10 min 2 polowy zaczal sie pokaz slajdow znacznie utrudnilo mi to gre i zaskutkowalo bramka dla spoxa na 3:2. Pod koniec polowy mialem szanse podwyzszyc na 4:2, ale Adriano poslal pilke minimalnie obok slupka. Ciagle musialem sie bronic i na szczescie dowiozlem dobry dla mnie wynik Wink
Sob 11:04, 13 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

Kicek 2-2 Snake

Pierwszy remis Kicka :) W pierwszej połowie w strzałach było 8-0 dla Kicka, jednak po przerwie to ja wziąłem się do pracy i objąłem prowadzenie. Szkoda tylko że już w następnej akcji meczu przeciwnik doprowadził do wyrównania. Mam rzut rozny, wrzuca Henry, ładna podkręcona wrzutka, szczupak... GOL! W końcówce Kicek wyrównał :(
Sob 14:43, 13 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 1:0 Kristo2323

Mecz nudny jak flaki z olejem , Kristo dobrze ustawił obrone i ciezko było sie przebic , udało mi sie to ok. 30 minuty , pozniej to juz gra w srodkowej czesci boiska. Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Sob 14:55, 13 Paź 2007 Zobacz profil autora

Przypominam, ze dzis mija termin rozgrywania 3 kolejki Deathmatch!!

Mecze, ktore zostaly do rozegrania:

WSZYSTKIE MECZE ZOSTALY ROZEGRANE!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Nie 19:28, 14 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy
Nie 14:00, 14 Paź 2007 Zobacz profil autora

Adam.zip(Chelsea) 1-6 (AC Milan)szyma

Mecz wyrównany jednak to Milan popisał się większą skutecznością.

Dzięki za mecz Wink
Nie 14:23, 14 Paź 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

VinEX 6 - 2 Rogal

pierwsza polowa to pogrom prowadzilem 5-0 , w drugiej obudzil sie rogal i strzelil 2 bramki ale pozniej strzelam kolejna bramke i spokojnie kontrolowalem mecz.

dzieki i powo
Nie 14:25, 14 Paź 2007 Zobacz profil autora

Marv 3 - 1 Grzehu92

Pierwsza polowa spokojnie, arz za spokojnie kontrolowana przez moja osobe. Wyszedlem na prowadzenie 3:0. Po pierwszej polowie 8-4 w strzalach na moja korzysc. Druga polowa juz sie wyrownala i Grzehu zdolal strzelic bramke na 3:1 na poczatku 2 polowy co go bardzo zmotywowalo i zobaczyl, ze nie wszystko stracone. Grzehu mial pare bardzo dogodnych okazji do strzelenia bramek, ale niestety nic nie chcialo wejsc albo pilka mijala bramke albo bramkarz stal na posterunku. Sam bylem zdziwiony postawa bramkarza (niebieska strzalka). Warto dodac, ze 3/4 druzyny Grzeha byla bez formy. W strzalach 13-11 na moja korzysc. Dzieki Wink No najlepsza kolejka w mojim wykonaniu.
Nie 14:55, 14 Paź 2007 Zobacz profil autora