KOLEJKA 6

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat
KOLEJKA 6

kaimada 1-0 szyma
oi oi oi oioioi PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI szczęśliwy Gol po śmieszej akcji. Idę z kontrą piłkę przerzuca Kaka na lewo do Gilardino ten wpada na wysokość pola karnego przerzuca do Kaki ten przy lini końcowej boiska podbiega w stronę bramki wrzuca na głowę superpippo a ten wyprowadza Milan na prowadzenie w meczu z Milanem. Później mieliśmy po kilka dobrych okazji ale wynik nie uległ zmianie.
Pią 15:46, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Marv

Mecz z moja przewaga , Marv nie mial zadnej 100% sytuacji na strzelenie gola ... Dzieki za mecz i powodzenia dalej radosny

btw @ w tej kolejce miałem 3x 2:0 ;P
Pią 17:06, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

totomiX 2-2 Adam.zip

Pierwsza polowa zdecydowanie pod dyktadno Adama. W ciagu 45 minut udalo mu sie zaaplikowac mi 2 bramki. Na drugie 45 minut wyszedlem w nieco zmienionym ustawieniu i przynioslo to efekty, dosyc szybko udalo mi sie strzelic bramke kontaktowa. 15 minut przed koncem spotkanie Petr Cech zle wybija pilke i zawodnik Liverpoolu dobija ja do pustej bramki, wynik koncowy do 2-2, w strzalach 12-10 dla Liverpoolu.

kristo2323 1-1 Snake

Miałem słupek którego nie powinno być :)
Ogólnie fajny mecz, ćwiczyłem dośrodkowania.

--------------------------------------------

snake 2-2 marky

cos pech mnie nie opuszcza,
Albo przeciwników szczęście :)
Pią 23:54, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

inko napisał:

a pudlo Crespo na pusta to 100% nie byla :p. Zreszta ja mialem atak w najlepszej, a ty obrone i nawet Adriano nie mogl sie przebic z czerwona strzalka w gore...

Grzehu92 1:3 Adam.zip

Przez pierwsze 30 min praktycznie nic się nie działo, oba zespoły jakby bały się narzucić swój styl, i zaryzykować. Zabawa zaczęła się w 2 połowie. Najpierw po kapitalnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wprost na głowę Ibrahimovicia Inter obejmuje prowadzenie. Podobnie jak i w meczu z Czarnym długo się nią nie nacieszył. Świetny, mierzony strzal w długi róg i jest 1-1. Chelsea poszła za ciosem, i w mgnieniu oka zdobyli kolejne 2 bramki. To był nokaut po którym zespół Interu się nie podniósł.
Sob 22:47, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)