Finał!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat

Kicek - Czarny

Ta para będzie walczyć o pierwsze miejsce w całym turnieju. Ten pierwszy całkowicie zdeklasował rywali zdobywając aż 93 punkty, a Czarny tylko i aż 72. Administrator w finale znalazł się tylko dzięki korzystnemu bilansowi bramkowemu, gdyż inny uczestnik zdobył taką samą liczbę punktów co Czarny. Kicek uległ i zremisował tylko raz co w pełni pokazuje klasę finalisty. Moderator jest w wyśmienitej formie i bukmacherzy uważają jego za faworyta. Czy Czarny zdoła zrobić niespodziankę dowiemy się już niedługo!

________________Czarny 3:2 Kicek
________________25' Rooney______________________55' Giuly
________________35' C. Ronaldo___________________ 70' Giuly
________________89' Rooney

Cudowny mecz... radosny Stres zaczął się już przed wciśnięciem L1 przy sprawdzaniu formy piłkarzy. ja nie mogłem na nic narzekać, słabe formy z podstawowego składu mieli tylko Vidic i O'Shea, których łatwo zastąpiłem Brownem i Scholesem. Kicek miał "szarego" Eto'o co mnie bardzo ucieszyło, ale łatwo go zastąpił Giulym i Messim w ataku, którzy nie dość, że są bardzo szybcy to jeszcze mieli czerwone strzałki Wink U mnie forma z góry do dołu pomarańcz lub czerwo radosny Ustawiłem się dość defensywnie (4:4:2B), bo miałem na uwadze ofensywne ustawienie Kicka (4:3:3A) i wielkich techników z przodu w drużynie Barcelony typu Ronaldinho, Messi Wink

Rozpoczęliśmy... Stres minął po kilku minutach gry, było bardzo wyrównanie. Akcje kończyły się na 30m przed polem karnym. Nadeszła 25 minuta w której Ronney pięknie przymierzył zza pola karnego w róg bramki strzeżonej przez Valdesa. 1:0! radosny Rozluźniłem się totalnie i zacząłem grać swoje. Widać było spadek psychiczny w drużynie Kicka, co udało mi się wykorzystać już po 10 minutach gry, gdy C. Ronaldo kiwnął w środku defensywnego pomocnika i ruszył ile sił w kierunku bramki. Kicek obrońcami starał się upilnować napastników, więc C. Ronaldo decyduje się na strzał zza pola karnego! Pięknie przymierzył przy samym słupku, Valdes ponownie bez żadnych szans radosny Po tej bramce moje rozluźnienie sięgnęło zenitu i to był błąd. Kicek nie zagroził ani razu mojej bramce. W strzałach 2:0 dla mnie, wynik także 2:0 dla mnie zdzier

W przerwie meczu Kicek musiał powiedzieć wiele gorzkich słów swoim podopiecznym, bo wyszli na ostrej... lool Kicek nacierał i w końcu podanie do Giulego ustawionego w polu karnym, ten odwrócił się, że nawet nie zdążyłem ruszyć gałką, żeby zablokować strzał, strzela i mamy gola kontaktowego... Kontrowałem, Rooney zmarnował dobrą okazję, ciężko było mi się przebić przez defensywę Kicka, bardzo dobrze krył i odbierał, widać było maksymalną koncentrację. Około 70 minuty małe zamieszanie pod moją bramką, kilka błędów, uderzenie Messiego... Van der Saar na posterunku ale wypluwa piłkę do boku, już widzę jak wychodzi ona na rzut rożny... a tu nagle Giuly włączył swój motorek w dupie, dopadł do niej metr przed linią i sprytnym zewnętrznym podcięciem ulokował ją w bramce obok zbierającego się z gleby Saara. Ręce zaczęły mi się trząść... W głowie myśli "Kurrrrr** miałem już ten mecz w kieszeni i tak zaje*****!" Jednak już zacząłem od środka, jakby nigdy nic rozgrywam i staram się narzucić swój styl gry. Udaje się, bo Kicek jakby odpuścił po wyrównaniu. Rooney strzał! Obok... Kicek miał kilka udanych kontr i kilka niecelnych strzałów, a po jednym piłka odbiła się od mojego obrońcy i wyszła na róg. Patrze na czas... 85 minuta... Myślę sobie "Jak teraz stracę gola z dupy, z rogu to nie wybaczę sobie tego..." Kicek dośrodkowuje, ale Ferdinand pięknie czyści i do wybitej piłki przed pole karne dopada C. Ronaldo. Pędzi... Z tyłu tylko 2 obrońców Kicka. Podanie do Sahy, ten chwilę pokiwał się sam ze sobą, obrona prawie zdążyła wrócić. Nagle niesygnalizowanie podanie na dojście do Rooneya, ten dopada do piłki jak oszalały! Pędzi... Valdes wychodzi... a Rooney spokojnie po ziemi obok bezradnego bramkarza umieszcza piłkę w siatce!!! Patrze na czas a tu już 89 minuta! radosny Kicek rozpoczyna, kiwa, kiwa... Do piłki dopada Ronaldinho i Ferdinand fauluje go odepchnięciem na 34 metrze od bramki strzeżonej przez Van der Saara. Patrze Loss time... Już nawet nic nie myślę... Kicek zmienia na Messiego, chwilę myśli, idealnie napełnia energię strzału... Ja siedzę osrany i nic nie mogę zrobić. Uderzył! Piłka leci leci leci... Patrze i myślę "Kurrr** chyba wpadnie!" Nagle jeb! poprzeczka, zamieszanie Giuly bardzo bliski przejęcia, ale Heinze ładnie się zastawia i ekspediuje piłke jak najdalej od własnej bramki. Sędzie odgwizdał koniec spotkania!!! radosny

Zapisywałem każdą swoją bramkę, ale kamerzysta nie zdołał jednak uchwycić jednej z nich oraz bramek Kicka... Szkoda... . zły [link widoczny dla zalogowanych]

Zwycięstwo! Drugi pas w karierze! cool Kocham tą grę yeah
Szkoda mi Kicka, bo po tak udanym Turnieju musiał przełknąć gorycz porażki na samej mecie.

Pisze się a nie arz lool - śmiać się czy płakać ?? Wink

p.s. Mam nadzieje że wygra Czarny bo kibicuje się słabszym (mam nadzieje że sie o to nie obrazi)
i tak zagłosowałem ale Kicek ma trochę większe szanse Wink...
Pon 22:17, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Głosujcie na Czarnego! radosny
Są fajne grafiki itp. ale nie ma jednej z najważniejszych rzeczy czyli drużyn finalistów.
Marv te błędy naprawdę są porażające... Ściągnij FF, który będzie Ci podkreślał ortografy.
Poprawiłem...
Pon 22:34, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Zagłosowałem na Czarnego, bo czasem może wygrać z najlepszym, a raz wtopić ze średniakiem, więc bez szans na pewno nie jest. Kicek ma większe szanse, ale myślę, że Czarnemu przyda się drugi pas (ale pierwszy zniknął z podpisu) szczęśliwy
Pon 22:35, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Nie czarujmy się Kicek jest faworytem i stawiam właśnie na niego.Powodzenia dla was obydwóch radosny
Pon 22:41, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Z calym szacunkiem, ale moim zdaniem Kicek wygra ten turniej. Obu panom zycze stworzenia ciekawego widowiska. Jak bedziecie grali przez p2p to mozecie nagrac ten final, ja np. chetnie byl go obejzal. Pozdro.
Pon 23:06, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Swoj glos oddalem na Kicka i mysle ze on wygra ten turniej, ale wiadomo ze czarny latwo skory nie odda. Napewno final bedzie bardzo widowiskowy radosny

Ps. Wydaje mi sie ze final bedzie rozgrywany na zwyklym serwerze cool
Pon 23:13, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Niestety nie zagramy na p2p,bo mi nie działa. Też chętnie nagrałbym meczyk,ale niestety.
Pon 23:44, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

To Czarny może korzystać z nowej kaillery i nawet nie grając p2p można nagrać meczyk, nieprawdaż? :>
Pon 23:46, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

... ale Czarny ma chyba tez stara kaillere zdzier
Pon 23:48, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Mimo tego że to Kicek zajął 1 miejsce wydaje mi sie że Czarny moze sprawic niespodzianke , tylko czy aby napewno Jego zwyciestwo bedzie niespodzianka ? szczęśliwy Powodzenia dla obu panów , i nie zapomnijcie nagrac meczu Wink
Pon 23:49, 05 Lis 2007 Zobacz profil autora

Stawiam na Kicka... Kicuś wygraj to !! Wink
Wto 0:05, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Wto 2:33, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Graty brawo
Wiedziałem, że tak będzie.. Czarny potrafi się zmotywować na jeden mecz..

Wto 8:41, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Szkoda Kicek że nie wykorzystałeś okazji bo byłeś w świetnej formie na ten tur(1-5 w plecy mówi samo za siebie zdzier). Gratulacje dla obu finalistów a szczególne dla zwycięzcy.
Wto 11:59, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Gratki Czarny! Naprawdę wielka klasa, przez cały turniej w cieniu, ale końcówka świetna(analogia do Mistrzostwa Zagłębia, kiedy na mecie wyprzedzili PGE radosny ). Żal Kicka, bo grał wyśmienicie, ale cóż, już wiadomo czemu tur nosił nazwę "Death Match". Piękny finał i uwieńczenie tura. Niedługo możecie spodziewać się podsumowania DM, ale najpierw nadrobię zaległe dni w DN zdzier (za opóznienia przepraszam).
Wto 13:23, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)