MECZ O 3 MIEJSCE!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Zobacz poprzedni temat

Kto stanie na pudle razem z Kickiem i Czarnym?!

________________Totomix -:- Inko

Mecz o 3 miejsce wzbudza nie mniejsze emocje co mecz finałowy. Totomix w lidze uplasował się na 3 miejscu zaś Inko na 4. Finał już za nami zwyciężył Czarny, który zdobył tyle samo punktów co Totomix, lecz ten gorszym bilansem bramkowym musiał ustapic mu miejsca w finale sprawiając tam nie małą niespodziankę pokonując faworyta do zwycięstwa w całym turnieju Kicka. W tym meczu faworytem do zwycięstwa jest totomix, lecz głęboko wierze w to, ze Inko jest w stanie na zajęcie miejsca na pudle. Tym meczem zakonczymy rozgrywki Deathmatch. Rozgrywki ligowe zakonczyly sie milym akcentem Wink

totomiX2-4 Inko

Probowalismy zagrac z Inko ten mecz przez p2p, jednak w 30 minucie spotkania wyskoczyl OSS i musielismy sie przeniesc na cybernet.
Wracajac do meczu: niewiem jak forma zawodnikow Inko, ale Robinho w meczu wygladal jakby byl w najwyzszej. U mnie bez rewelacji, Agger biala, Gerrerd niebieska, Kuyt to samo. W efekcie w ataku Liverpoolu zagral Crouch.
Mecz przez cale 90 minut byl bardzo wyrownany, obie druzyny nie oddawaly wielu strzalow. Jako pierwsi bramke zdobyli Anglicy. W krotkim czasie Real doprowadza do wyrownania, a jeszcze przed przerwa zdolal wyjsc na prowadzenie 1-2. W strzalach 2-3 dla Inko. W drugiej polowie zaczalem od groznej akcji, jednak pilka nie znalazla drogi do siatki. Nastepnie miejsce ma bardzo kuriozalna sytuacja, a minaowcie Zenden rzekomo fauluje w polu karnym rywala z Madrytu. Zawodnik Realu, ni to popcheniety ni to zachaczony pada na murawe niczym razony piorunem. Nie tylko kibice byli zdziwieni ta sytuacje, prosze zobaczyc jak zareagowal Crouch, ktory widzial ta sytuacje z bliska:

No, ale nic trzeba grac dalej. L'pool zmienia ustawienie i w rezultacie strzela bramke konktaktowa na 2-3. Do konca pozostaje 15 minut meczu, jednak pozbawiony graczy defensywnych L'pool nie zdolal sie obronic i Real strzela bramke na 2-4. Ten wynik nie zmienil sie juz do konca spotkania, w strzalch 5-6 dla Inko.
Gdy tylko zabrzmial koncowy gwizdek jeden z zawodnikow Realu pochwycil pilke i pobiegl w kierunku swoich kibicow:

Zawodnicy Liverpoolu nie mogli pogodzic sie z tym rezlutatem:

A tak wygladala reakcja licznych fanow Liverpoolu:

opisy by totomiX

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Śro 9:24, 07 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:47, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Swoj glos oddalem na Totomix'a i mysle ze brazowy medal zdobedzie wlasnie on.

Wto 20:16, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Głos oddałem na siebie bo brzydko wygladała liczba 0 po mojej stronie , a co do rywalizacji to po dzisiejszych meczach z Totomixem w nieoficjalnym turnieju smialo moge stwierdzic ze ten mecz o III miejsce bedzie stał na wysokim poziomie , mam nadzieje ze bede musiał zmierzyć sie jedynie z Totomixem a nie lagami , bo mam szanse osiagnac historyczny dla mnie sukces radosny Oczywiscie bede nagrywac mecz i po skonczonej rywalizacji podam do niego link Wink
Wto 20:39, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

RONALDO 1 napisał:
Powinien, ale niestety turnieju nie wygra.

Głos na toto Wink
Wto 20:48, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

JA głos na Inko git
Wto 20:51, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

brawo. robisz z siebie tego debila specjalnie?? xd
Oddaje głos na Inko. W meczu z nim w fazie zasadniczej pokazał, że świetnie mu się DRYBLUJE Realem. Z tego co się orientuje był to mecz przełomowy dla tego gracza zdzier
Wto 20:54, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Ja głosuje na Totomixa Wink
Toto wierze w ciebie ,obym wygrał w totolotka radosny
Wto 21:11, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Ja także głosuje na totomixa. Niech wygra lepszy wink
Wto 21:12, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

PODSUMOWUJAC: Jeden finalowy mecz to bardzo losowe wydarzenie, nie bede sie tutaj rozpisywal dlaczego tak jest, kazdy chyba wie.
W tym meczu Inko popisal sie kapitalna skutecznoscia, mi natomiast zabraklo zarowno szczescia jak i skutecznosci. Coz, takie sa finaly Wink Cale szczescie, ze byl to mecz tylko o 3 miejsce, bo przegrana w finale przezywal bym mocniej.

ZAKONCZENIE: Dzieki wszystkim, ktorzy wierzyli w moje zwyciestwo wink Bardzo fajne i pozytywne komantarze. Pozdrawiam i do zobaczenia na wirtualnych boiskach radosny
Wto 23:16, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Nic dodac nic ujac , dodam tylko że Robinho miał Czerwona strzałke , a Ruud zółta wiec atak miałem niemal idealnie obsadzony radosny Tych którzy chcieliby obejrzec retransmisje tego jakze emocjonujacego meczu zapraszam tutaj

Dzieki za mecz Wink

btw @ swietny opis
Wto 23:25, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje!
W dużym finale wygrał gracz dysponujący słabszą drużyną, natomiast w małym finale lepszą zdzier
Wto 23:27, 06 Lis 2007 Zobacz profil autora

No trudno totomiX. Obaj straciliśmy swoje w pełni zasłużone pozycje. wink Jeden mecz ważniejszy od 23 rozegranych. W finale powinny być dwa mecze,biorąc po uwage to,że każdy grał z każdym w "grupie" żeby nie decydowały formy. Ale regulamin to regulamin,mimo,że punkt o finale dopisany był w połowie zdzier

Pozdr. i gratulacje Inko za przesuniecie sie o jedną lokate wink
Śro 0:11, 07 Lis 2007 Zobacz profil autora

już przestańcie narzekać to w końcu deathmatch zdzier
Inko już wtedy ci mówiłem, że jeszcze coś w tym turze osiągniesz radosny Graty.
Śro 9:03, 07 Lis 2007 Zobacz profil autora

Gratuluje Inko! Te zasady byly od poczatku turnieju, ze bedzie final i mecz o 3 miejsce. Te 23 mecze znaczyly tyle czy znajdziesz sie w miejscu 1-2 albo 3-4 wiec gdybys nie wygral 23 meczy to bys nawet nie gral.

Śro 17:31, 07 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / DeathMatch Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)