Grupa A [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Zobacz poprzedni temat
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 2-1 pele22

Na poczatku mecz wyrownany pierwszy obejmuje prowadzenie pozniej pele wyrównuje.Przez lagi kogos wyrzucilo dogrywamy 60 minut i tu juz moja duza przewaga 6-0 w strzalach po 45 minutach.w jakies 80 minucie zdobywam 2 bramke i wygrywam zasluzenie.
Sob 13:57, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 364

Skąd: Słupsk

pizmak 3-1 pele22

Przez cały mecz to ja kontrolowałem sytuację i nie pozwoliłem na jakiekolwiek zaskoczenie przeciwnika. Moja 1 bramka (po kilku akcjach z mojej strony) to efekt błędu przeciwnika , który wykonuje wolny z własnego pola karnego i podaje piłke do Darko Kovacevica a ten z dalekiej odległości strzela do pustej bramki. 2 bramke strzela Djordjevic od słupka. Rywal strzelił gola kontaktowego i myślałem że znów zaatakuje , ale moja szybka odpowiedź Kovacevica szybko ostudziła jego zapały. W strzałach 14-7.

Nie 13:42, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

pele22 2-1 bartosz23
pierwsza połowa to przewaga przeciwnika udokumentowana bramką w 30 minucie, do strzelenia bramki na 0-1 dość nerwowa gra z obu stron,później meczyk się rozkręcił,
do przerwy 0-1.....
druga połowa znakomicie rozpoczęta przeze mnie piękna bramka po akcji całego zespołu i 1-1
później wymiana ciosów i bramka na 2-1, do końca wynik mógł ulec zmianie w obie strony ale skończyło sie na 2-1 dla mnie
dzięki za meczyk i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Pon 17:49, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:48, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 2-1 bartosz23

Mecz był dawno i nic już nawet nie pamiętam.

Nie wiem czy zdążę zagrać z ruchem, jakoś nie mogliśmy się zgadać co do terminu spotkania jak ja byłem to go nie było itd.

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pon 22:23, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:17, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

rosja nie przestrzegasz zasad namiestnika. Było jasno określone że namiestnik do godz 23.59 wczoraj ma oddac grupę ogranizatorowi.

Wto 16:33, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)