Grupa A [III Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A [III Faza Grupowa]
__________

Witam w Grupie A III Fazy Grupowej turnieju Division & LM i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK
Oraz regulaminem turnieju Division & LM:------->
CLICK

__________________________

Termin na rozegranie swoich spotkań mija w niedzielę tj.7.12.2008 o godzinie 23.59.

Przemas 2:3 zak21

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 15:12, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 7 razy
Śro 17:05, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

zak21 2:0 Przemas
zak21 3:2 Przemas

Mam dzisiaj dzień cudów, najpierw w lidze dwie wygrane po fatalnej grze, teraz znów antyfutbol i 6 punktów w turze. Zawsze to ja przegrywałem w ten sposób jak dzisiaj Przemas, chyba pierwszy raz w karierze mam taką dawkę fuksa. Szczególnie pierwszy mecz to zdecydowana jego dominacja, broniłem się całkiem nieźle, jednak sytuacje jakie stwarzał były czasami fantastyczne. Ja miałem może kilka ataków i dwa z nich nalazły finał w siatce. Początek rewanżu identyczny, mam niewiele do powiedzenia jednak po jednej z akcji wywalczam rzut różny. Wrzutka, piękny szczupak i szczęśliwie wychodzę na prowadzenie. Przemas wyrównuje, jednak mi dość szybko udaje się odpowiedzieć. Druga połowa to cała masa rozbijanych przeze mnie ataków rywala, po których wyprowadzałem kontry, bardzo często kończone strzałami. OM jednak cały czas przeważało. Wynik zmienił się na 2:2 po ładnym zejściu do środka i strzale w długi róg. Gra wyrównała się trochę, jednak cały czas grałem topornie, strzelam na 3:2 i do końca bronię wyniku. Na koniec miałem prawie trzy więcej strzałów, jednak z gry to ani trochę tak nie wyglądało.
Czw 21:36, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora

Przemas 0:4 MartiniTSW

Mecze rozegrane kilka dni temu, gdyz nie dalo sie dodawac postow ostatnio i z racji tego nie pamietam ich.

zak21 2:3 MartiniTSW

Mecze wyrownane w 2 to nawet zak21 mial przewage ale udaje mi sie strzelic gola w koncowce i sie konczy 3:2. Po tyc spotkaniach kolejny komplet punktow laduje u mnie takze awans juz blisko chyba.

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Sob 1:24, 06 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:22, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 364

Skąd: Słupsk

Przyjechałem już z pogrzebu. W niedzielę będę do 14-30 a później od 21 radosny Także czekać !

Przemas 0-6 pizmak

Dominacja z mojej strony. Wszystko w tym meczu mi wychodziło. Po 1 połowie prowadzę 3-0 i już tego prowadzenia nie daje sobie odebrać. Dobrą partię zagrał każdy gracz drużyny greckiej. Ustrzegłem się również od błędów w obronie. Strzały 14-6

pizmak 2-0 przemas

Sądziłem iż przeciwnik podłamany wcześniejszym meczem rzuci się do ataku i (jak się okazało) tak zrobił. Gracze Marsylii mieli 2 doskonałe okazję do strzelenia bramki (słupek i minimalne chybienie Nianga) lecz nie potrafili w pełni ich wykorzystać. W 2 połowie pozbierałem się do kupy i dwukrotnie Darko Kovacevic z główki pokonuje Mandandę. Strzaly 9-9

pizmak 3-1 zak21

Moja przewaga zdecydowanie. W 2 połowie przeciwnik nawiązał jakiś kontakt i troszeczkę mnie przycisnął ale Djordjevic płaskim strzałem pokonał tureckiego bramkarza. Nie wiele się później działo. Udało mi się w końcu z żakiem po długim czasie wygrać radosny

zak21 2-1 pizmak

W tym meczu zak21 od samego początku dyktował warunki i to przyniosło efekt. Za dużo do powiedzenia nie miałem (jak w każdym spotkaniu pomiędzy mną a nim). Rywal cisnął i cisnął , a ja rozpaczliwie kontraatakowałem. Jedna z kontr przyniosła efekt ,ale neistety rywal prowadził już 2-0 i nie zdołałem strzelić chociażby na remis.

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Pon 1:05, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:52, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)