Grupa D [ III Faza Grupowa ]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Zobacz poprzedni temat

League 2 Pro

3.Minio [link widoczny dla zalogowanych] PSV_

Witam!
Zaczelo sie... III Faza Grupowa ruszyla, a wiec zostali juz tylko zawodnicy po dobrej selekcji. Na 4 zawodników wychodzi juz tylko dwóch najlepszych wiec bedzie bardzo rowno i ciezko awansować dalej prosto do LM. W pierwszych głosach które pojawily sie w ankiecie faworytami sa andzi i Bart0o0sh jednak wszyscy sa bardzo mocni i ciezko tu cokolwiek przewidziec. Mamy za soba dwa pierwsze mecze pomiedzy andzi i Minio w ktorych podzielili sie oni pkt po 3 radosny. Czekamy na dalsze zmagania wiec zycze powodzenia!.

__________
__________
_________________________07.12.2008r. godz. 19.30
____

____

Pare słów od zwyciezcy Grupy:

Bart0o0sh : Wygrałem grupe zgodnie z głosami w ankiecie zdzier hehe. W sumie różnie mogłobyc zeby nie te walkowery ale to nie zmienia faktu ze sie ciesze nie tyle z pierwszego miejsca co z awansu. Ciężko mi sie grało i mialem bardzo duzo pecha mimo to niedałem sie pokonać ani razu i straciłem tylko 3 bramki. Mój plan na ten turniej w tym momencie zostal zrealizowany... jestem w LM. Dzieki i zycze wszystkim powodzenia dalej.

_____________________

__________

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Nie 21:31, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 31 razy

Mecz1:

Rozgrywany na raty. Do 32 minuty andzi prowadził 0:1. Jednak lag i Dialogowi podziękowaliśmy. Po zmianie serwera zmienia się szybko wynik po kapitalnej asyście mojego obrońcy jest 0:2. Zabrałem się za siebie a andzi chyba się wyluzował za bardzo. W kolejnej akcji przy której pada gol prawie, że kopia sytuacji, w której to ja tracę gola na 0:2 czyli obrońca podaje do mojego zawodnika a ten się nie zastanawiał za wiele tylko przyłożył z laczka w okno tak, że tylko siatką zatrzepotało. Następna bramka dająca mi wyrównanie wpada dość szybko z lewej dośrodkowanie ogromne zamieszanie na 5 metrze i uprzedzam niepewnie interweniującego bramkarza, Mamy remis. Chwilę później dostaję piłke na plecy obracam się i gol 3:2. Czasu jeszcze trochę zostało więc pewny wyniku i 2 pkt być nie mogłem do końca. I majstersztyk bramka na deser Lazovica ( można ją oglądać będzie w konkursie na gola listopada) 4:2 i już byłem pewny jakże ważnych 3 pkt.

Mecz2

Może ta pewność mnie zgubiła w drugim meczu, który był wymianą ciosów. W strzałach 12:11 dla mnie jednak byłem w tym meczu mało skuteczny. Choć akcje były z obu stron. Gole padły chyba dopiero w drugiej połowie (choć mogę się mylić) Ja zaliczyłem słupek i zmarnowałem jedną fajną okazję. Ogólnie rzecz biorąc mecz był równy i mógł się podobać bo coś się działo. Jednak skuteczniejsi w tym spotkaniu byli zawodnicy Udinese a dokładniej Di Natale bodajże.

Dzięki za spotkania i powodzenia w kolejnych.
Śro 19:35, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

Minio- Bart0o0sh

m1: 2:2 (7:9)
m2: 1:1 (9:11)

W pierwszym spotkaniu było już fatalnie. Tracę bramkę na 0:1 (Vagner Love precyzyjnie wypalił po długim rogu). Ciężko jest mi się zebrać w pierwszej połowie, w której lepiej radzą sobie zawodnicy z Moskwy. Potem tracę gola na 0:2... Po rzucie wolnym i podaniu obok muru do Jo ten z pierwszej uderzył no i wpadło. Nie sądziłem, że zdobędę w tym spotkaniu pkt. Jednak w drugiej połowie gram lepiej i udaje mi się zdobyć dwie bramki.

W drugim spotkaniu to ja pierwszy zdobywam gola zaraz na początku pierwszej polowy i całkowicie zdominowany zostałem. Oddałem w 1 połowie tylko dwa strzały przy 11 rywala! Udało mu się zremisować ale niektóre okazje jakie zmarnowali gracze CSKA są nie do opisania. W tym Vagnera lool Druga połowa to znowu lepsza moja gra niż w pierwszej. Mimo to nie zdobyłem gola na wagę 3 pkt.

Nie ukrywam, że liczyłem w tym pojedynku na co najmniej 4 pkt.. Są dwa więc połowa. Nie cierpie remisów i czuję duży niedosyt zapewne taki sam jak w obozie rywala.

Strzaly 16-4

Oba mecze zdominowane przezemnie i tak jak w meczach z minio nic mi niewpada totalny PECH !. Andzi zagral bardzo slabo co widac po strzalach praktycznie nie istnial na boisku. Ja natomiast gralem dobrze wszedzie tylko nie w ataku. Tam dzialy sie komedie jak w dwoch poprzenich meczach a bramka jak zaczarowana. Dzieki
Nie 16:37, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

rymp@lus13, przed chwilą dzwonił do mnie że nie ma komputera od 2dni i nowy kupi w przyszłym tygodniu, więc jego mecze na w/o trzeba zamienić pewnie, kolega przeprasza za to i życzy powodzenia.

Nie 19:31, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)