Grupa D [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D [II Faza Grupowa]
__________

Witam w Grupie D II Fazy Grupowej turnieju Division & LM i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK
Oraz regulaminem turnieju Division & LM:------->
CLICK

__________________________

Czas na rozegranie 2 fazy mija w Poniedziałek tj. 1 Grudzień 2008r. o godzinie 23.59.

marcen 0:0 PoLoniSta

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 8:26, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 12 razy

LGZuczek 3-3 Polonista

Wymiana cisow bo obydwu stronach. Przeciwnik strzela 2 bramki po błedzie mojego bramkarza ktory nie broni strzałow po ziemi i prosto w niego radosny Bywa

LGZuczek 4-0 Polonista

Moja duza przewaga w meczu radosny Strzelam brameczke i daje mi to konfort psychiczny. Mamy Lossta i zaczynamy druga powołe i strzelam odrazu bramke juz wiedziałem ze wywioze 3 punkty jak powiedziałem tak sie stalo Wink Dokładam 2 bramki i po meczu radosny
Śro 14:36, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-1 PoLoniSta

10 minuta i 1-0 po ładnym rajdzie Karana. Przed przerwa podwyższyłem na 2-0. Mniej wiecej w 60 minucie PoLoniSta zdołał strzelić bramke kontaktowa, jednak dosłownie minute pózniej znowu mialem dwubramkowa przewage za sprawa Karana. Strzałów na koniec nie znam, bo rywal za szybko właczyl nastepny mecz.

Bardzo podobne spotkanie. Juz w 2 minucie było 1-0 dla mnie bo strzale głowa jednego z napastników. Około 30 minut na 2-0 podwyższył Karan i taki wynik utrzymał sie do przerwy. Strzały w przerwie 8-2 dla mnie. W drugiej polowie podobnie jak w pierwszym meczu PoLoniSta strzela bramke kontaktowa, jednak i w tym meczu ostatnie zdanie nalezało do mnie. Kocnowy wynik to 3-1, a w strzałach 13-4.

LGZuczek 3-2 marcen

Zaczynam mecz fatalnie! Trace szybko 2 bramki no i zaczynam sie denerwowac z czasem przyciskam i jakos idze radosny Strzelam przed przerwa na 2-1 Poniej to tylko moje ataki i kontry rywala. Jednak to ja strzelam bramke na wage 3 pkt.

2.mecz

LGZuczek 5-1 marcen

Tu juz moja dominacja jak wskazuje wynik. Gram piłkajak naj dłuzej zeby dosc do konkretnych akcji Wink no i opłaca sie radosny poniej to juz tylko granie piła i jeszcze raz piła Wink Dzieki za mecze powo dalej radosny

Lewandowski Bohaterem obu meczy!

Czw 16:42, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 marcen

Czekałem na mecz z jakimś kumatym graczem, który gra np. Zenitem albo Werderem. Ogolnie marcen miał przewage, do przerwy prowadził 0-1. Na pocatku drguiej polowy wyprowadziłem dobra kontre i było 1-1. Marcen mial pare okazji do strzelenia bramki, jednak brakowało mu skutecznosci. Zwycieska bramke strzelilem w 90 minucie za sprawa H.Sukura dla ktorego była to druga bramka w tym meczu.

Drugi mecz innym razem, bo za kazdym razem na poczatku pojawiał sie OSS ocb?
Czw 16:47, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

LGZuczek 2-1 Falon

Mecz zaczynam fatalnie. Bramke trace po fartownej jak dla mnie sytuacji zawodnik Aston strzela piłka nawet nie leciała na rog a mogał doleciec na połowe ;D ale jakis tam grajek wpada w nia i strzela do pustej radosny Ja odpoiwadam minute pozniej ładna bramka;)

LGZuczek 3-0 Falon

Mecz pod moje dyktando mało kiedy falon zapuszcza sie pod moja bramke. Warta odnowtowania jest asysta mojego grajak ktory podawał z 35 metrow pod pole karne miedzy cała obrona Aston radosny

Mysle ze dadza mi awans te zwyciestwa;)
Czw 21:56, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
PoLoniSta

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 15

PoLoniSta 1 - 0 Falon

Mecz z przewagą falona, w pierwszej połowie miałem kilka akcji ale to Falon przeważał. Pierwszą bramkę strzeliłem w 12 minucie, wykorzystałem błąd obrony i popisałem się ładną bramką. Falon próbował atakować ale bez skutku wynik się nie zmienił do końca meczu.

PoLoniSta 2 : 1 Falon

Szybko strzelam dwie pierwsze bramki, atakuje ale nie umie wykorzystać 100 %-owych akcji do przerwy wynik 2 : 0. Po przerwie Falon przeważał i 57 minucie trafił bramkę. Przed końcem meczu miałem pare strzałów na bramke ale bramkarz popisywał się niezwykłymi paradami.

Dzięki za mecze
Pią 1:09, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-3 LGZuczek

Podobny mecz do tego z marcenem, jednak tutaj nie miałem tyle szczescia. Rywal wykorzystał atrybuty swoich zawodników, jego boczni obroncy, byli szybsi i zwrotniejszy od moich skrzydłowych ze dwa razy ;p Zasłuzona wygrana, przegrywałem 0-3, jednak H.Sukur uratował honor Galaty.

totomiX 1-0 LGZuczek

Znowu moi czołowi gracze nie byli w dobrych formach. Troche koncentracji, dobrej gry w obronie i szczescie i są 3 punkty. Gola na wage zwyciestwa zdobył Nonda w 40 minucie po krótko rozegranym rzucie wolnym. Strzały na koniec: 6-5 dla mnie.

totomiX 6-0 marcen

Z poczatku wyrownany mecz, jednak w 35 i 40 minucie wyprowadzam dwie zabójcze kontry i prowadze 2-0. W drugiej polowie grałem jeszcze lepiej, a rywal dał all attack co doprowadziło do tego, że wygrałem az 6-0. Szkoda tylko ze taki lagi towrzyszyły temu i poprzedniemu spotkaniu z marcenem.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 18:24, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:34, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - LGZuczek 2:2

Mecz zaczyna się dla mnie fatalnie już na początku tracę dwa gole. Przed przerwą rywal popełnia jednak karygodny błąd, co wykorzystuje bez problemów Kovacevic. Po przerwie staram się coś zdobyć, jednak rywal umiejętnie się broni. Na szczęście strzelec pierwszej bramki na 5 minut przed końcem strzela na 2:2. Ten sam gracz miał jeszcze szansę ale uderzył w bramkarza.

LGZuczek - Adrian1993 1:5

Mecz zaczyna się tym razem fantastycznie dla mnie, Galetti wychodzi sam na sam i strzela gola. Za chwilę mam po kolei słupek i poprzeczke. W 20 minucie rywal oddaje mi piłkę w polu karnym co bezlitośnie wykorzystuje Djordevic. Po przerwie rywal zaatakował co skończyło się golem Luisa Adriano. Na szczęście w życiowej formie był w tym meczu Lua Lua i najpierw strzelił na 3:1, a pod koniec zgnębił rywala dwoma ładnymi bramkami.

Ogólnie mecze były kapitalne, Żuczek powiedział że je wyśle.

Adrian1993 - falon 2:1

Mecz zaczyna się dla mnie kapitalnie, już po pierwszych 17 minutach wygrywałem 2:0. Po tych golach kompletnie stanąłem. Rywal ruszuł do boju i w 40 minucie zmniejszył straty. Po przerwie dalsze ataki falona, umiejętnie się broniłem, rywal starał się atakować, trafił nawet w poprzeczkę. Strzały 8:10 na korzyść rywala

falon - Adrian1993 0:3

Ten mecz to zupełnie inna bajka. Od początku do końca całkowicie moja przewaga. Pierwszą bramkę zdobył Kovacević. Drugą dołożył Djordevic. Trzecią po ładnym uderzeniu strzelec pierwszego gola w tym meczu. Rywal groźnie kontrował, ale nic nie wpadało. Strzały 6:14 dla mnie.

Adrian1993 - marcen 3:2

W tym meczu pierwszy zdobywam gola, bo już w 5 minucie po strzale Kovacevicia. Rywal szybko wyrównuje za sprawą Pogrebnyiaka. Na szczęście zdobywam równie szybko bramkę na 2:1. Po przerwie strzelam na 3:1. Rywal groźnie kontruje na 3:2. Do końca meczu nerwówka, ale udaje utrzmać się korzystny rezultat. Strząły 14:7 dla mnie.

marcen - Adrian1993 3:3

Mecz z moją przewagą. Rywal postawił wszystko na jedną kartę wystwawiając 8 z przodu i 2 z tyłu, czym narażał się na moje groźne kontrataki. Po jednym z nich gola zdobył Torosidis, po drugim Antzas. Rywal jednak zdołał wyrównać. Po przerwie strzelam na 3:2, jednak rywal szybko wyrównuje. Do końca staram się zdobyć gola, lecz marnuje masę sytuacji.

Dzięki wszyskim za mecze radosny

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 23:33, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 15

Ehe o to samo chciałem zapytać, niewiem ile mam zdobyć jeszcze pkt aby awansować ; d

Ostatnio zmieniony przez PoLoniSta dnia Sob 3:24, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 3:24, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-0 Adrian1993

Dobry poczatek w wykonaniu Adriana, jednak brakowało mu skuteczności. Mniej więcej w 20 minucie wychodze na prowadzenie. Później mecz się wyrównał, obie reprezentacje marnowały na prawde bardzo dogodne sytuacje. 3 punkty wędrują na konto Galaty.

totomiX 1-1 Adrian1993

Ogólnie był to nudny mecz, duzo walki w srodku pola. Do przerwy 0-0, w strzałach 1-2. Druga polowa praktycznie taka sama, okazji podbramkowych jak na lekarstwo. W 70 minucie udaje mi się strzelić gola po wrzutce z roznego, jednak w 85 minucie Adrian1993 doprowadza do wyrownania po strzale Kovacevica.

totomiX 1-1 falon

Miałem przwage w tym meczu. Do przerwy prowadziłem 1-0. Falon tak na prawde pierwszy raz zagroził mojej bramce w 60 minucie za sprawa Carew. Moi zawodnicy nie grzeszyli za to skutecznoscia i mimo wielu okazji nie potrafili postawic kropki nad 'i'. Wiadomo jak to się musiało skonczyć, w 85 minucie moj bramkarz podczas jednej akcji ze 3 razy wypluwa pilke az jeden z napastników zamiast kopnac w niego trafia do siatki. Zaatakowałem jeszcze w koncówce, jednak najlepsza okaze zaprzepaścił sedzia po tym jak nie gwizdnał ewidentego faulu na Sukurze w polu karnym.

totomiX 2-3 falon

Tutaj już o mecz o wiele bardziej wyrownany. W 5 minucie Villa prowadzi 0-1. W drugiej polowie chcialem wziac sie za odrabianie strat jednak już w 55 minucie sedzia dyktuje tak zwanego karnego z kapelusza, bo ja na pewno nie naciskałem wślizgu. Na dodatek czerwo dla mojego obroncy. Przegrywam 0-2 i zmieniam ustawienie na all off. Strzelam kontaktowa bramke, oprócz tego marnuje pare dobrych akcji. W 75 minucie skrzydłowy falona biegnie przy lini bocznej od połowy boiska, chce zmienić kursor na srodkowego obronce jednak za ch... mi to nie wychodzi. Skonczyło sie na tym, ze skrzydłowy wbiegł w pole karne i strzelił bramke... W doliczonym czasie strzelilem na 2-3.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Nie 13:27, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 16:56, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - PoLoniSta 2:0

Od początku meczu atakuje i za sprawą Kovacevicia wychodzę na prowadzenie. Do przerwy marnuje jeszcze kilka groźnych sytuacji. Po przerwie rywal rusza do odrabiania strat, ale to ja strzelam bramkę na 2:0. Jeszcze po tym golu miałem kilka sytuacji, ale je zaprzepaściłem.

PoLoniSta - Adrian1993 1:2

W tym meczu powitały mnie fatalne formy zawodników. Rywal pierwszy strzela gola za sprawą Elano i dalej kontroluje mecz. Do przerwy nic mi nie wychodzi. Po przerwie wstawiam Lua Lue i to daje skutek. Najpierw w 51 minucie gola strzela Kovacevic, a w 57 minucie po dośrodkowaniu gola zdobywa Lua Lua. Rywal starał się odgryźć, ale nie mógł się przebić przez świetnie funkcjonującą po przerwie obrone. W doliczonym czasie wychodziłem sam na sam, ale sędzia kończy mecz.

Dzięki za mecze, awans z pierwszego miejsca szczęśliwy
Nie 18:59, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
PoLoniSta

Posty: 15

Panie adminie prosze sprawdzić dokładnie moje mecze powinienem mieć więcej pkt.
Pon 0:45, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
marcen

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 98

Skąd: Chomiczówka

marcen - PoLoniSta 1:1 i 0:0

Te mecze odbyly sie 2-3dni temu wiec juz za bardzo nie pamietam, ale w obu spotkaniach walka w srodku pola i bardzo malo strzalow.
Remisy sprawiedliwe.

falon - marcen 1:3 i 0:5

Taaak! W koncu zagralem swoje. W pierwszym meczu szlo to opornie, ale po 60min prowadzilem 2:0 i...glupi moj faul w konsekwencji czerwona i karny - wynik 2:1. Grajac w 10tke w dalszym ciagu moja dominacja skonczona jeszcze jednym golem i spokojne zwyciestwo.
W drugi mecz to juz miazga z mojej strony po 1pol 4:0 i 8-1 w strzalach. Druga polowa przyniosla tylko jednego gola i spokojny spacerek 5:0 (w strzalach 13-3 izi).
Pon 1:47, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)