Grupa B [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B [I Faza Grupowa]
______________

Witam w Grupie B I Fazy Grupowej turnieju. Liczę na sportową rywalizację i ciekawe opisy radosny

memp napisał:

Termin na rozgrywanie meczy zaczyna się 20.11.2008r. o północy. Czas na rozegranie meczy mija 24.11.2008r. (poniedziałek) do godz. 23.59.

antonios22 2-0 Dario1983

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pon 23:25, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 17 razy
Wto 18:26, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Mecz rozpoczął sie od wzajemnego badania sił. Do przerwy 4-5 w strzałach a prowadziłem 1-0 po bramce Nondy. W drugiej polowie uzyskałem przewage czego efektem były trzy bramki. Hasan Sas strzelił ladna bramke w 90 minucie. Strzały na koniec 12-6.

Dzieki za gre.

Pierwsza minuta i udaje mi się wcisnąc przypadkowa bramke. Później dzidz uzyskał przewage, jednak bramkowało mu klarownym sytuacji. Wynik 1-0 utrzymal sie do przerwy. W drugiej polowie grałem troche lepiej, a w 85 minucie Shabani Nonda zdołał ustalić wynik tego spotkania na 2-0. Strzały na koniec 7-9.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 22:45, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 22:19, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp 3:1 dzidzi

Szybki, niezły mecz. W 20 minucie po ładnym strzale Guerero wychodzę na prowadzenie. Kilka minut później dzidzi wyrównuje ładnym strzałem po długim, pod poprzeczkę. W 35min mój napastnik atakuje wślizgiem z tyłu i mimo iż wybija piłkę to dostaje czerwoną kartkę... sytuacja miała miejsce przed polem karnym rywala. Gram w 10, ale różnicy na boisku nie było widać.

W drugiej połowie wyrównane spotkanie, dzidzi ma 3 spalone, aż nagle nadchodzi 65min, gdy środkowy pomocnik Anderlechtu otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za faul 30 metrów od bramki. Za ten faul dzidzi zostaje skarcony podwójnie, bo krótko rozegrany rzut wolny przynosi drugą bramkę dla Hamburga radosny Pod koniec zdobywam 3 gola i zwyciężam mecz radosny

W strzałach 14:4. Dzięki za mecz, powodzenia dalej radosny

Wyje**c Anderlecht z patcha. To mój komentarz do meczu
Edit by dzidzi

Śro 0:30, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pierwsza połowa dosyć wyrównana, w strzałach 3-3 jednak to prowadziłem po kapitalnym podaniu i dobrym wykonczeniu akcji przez Karan'a. W drugiej polowie uzyskałem przewage. Prowadziłem 2-0, a w 70 minucie jeden z graczy Fenerbahce nie wytrzymał presji i ujrzał czerwony kartonik. Przed koncem meczu podwyższyłem na 3-0. Strzały na koniec 9-4.

Dobrze rozpoczalem ten mecz, po 20 minutach prowadziłem 2-0. W 40 minucie otrzymalem czerowna karte po tym jak zatrzymałem rywala wychodzacego sam na sam z moim bramkarzem. Strzały do przerwy: 3-3.
W 60 minucie dobre dosrodkowanie Nondy i Karan w bardzo ladny sposób podwyższa na 3-0. Do końca meczu nie bylo juz zbyt wielu pobramkowych okazji. Strzały na koniec 7-5.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Śro 15:06, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:04, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

tom80kce (Borussia ) - dzidzi (Anderlecht) 1-0 (1-0)

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Anderlecht który posiadał przewage ale po pierwszej polowie na prowadzeniu Borussia która strzela bramke. Przed przerwa jeszcze Anderlecht ma 2 szanse z których powinny być bramki ale bramkarz Borussii swietnie broni strzały
Druga połowa to atak za atakiem Anderlechtu,który posiada zdecydowaną przewage ale nie wykorzystuje znakomitych sytuacji ,albo swietnie broni bramkarz albo Borussia ma bardzo dużo szczęścia. Ogólnie mecz z przewagą Anderlechtu który powiniem wygrać .

Dzięki i powodzenia
Śro 16:07, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora

Anderlecht 3 koszyk? ocb?
Boże ja tą drużyną się wykończę, wykończenia mają straszne .
Mpenza jedyny bodajże co ma 17 shoot.
Chyba będę chciał nie awansowac bo 1 runda to dla mnie za dużo już jak na nerwice związaną z tym klubem.

Co do meczu z tom80kce.
Atakowałem,Atakowałem a te .... nie umieją nawet piłki umiescic w sytuacji sam na sam.

opis

Mecz rozpoczyna sie idealnie dla mnie szybko bramke strzela mój napadzior w obronie gram konsekwentnie jednak 2x turcy prowadzeni przez antoniosa nie strzelają "sam na sam" efektem tego jest 2 bramka dla mnie która strzela karagunis w 2 połowie Turcy strasznie cisneli ale najgrozniejszy byl chyba r.carlos ze swoimi strzałami moglem podwyzszyc ale dobrze bronil sie trener antonios po meczu nakrzyczał na sowich podopiecznych wyzywajac ich od głupich turasów wcale mu sie nie dziwie

pozdro i powo dalej
Śro 17:16, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Posty: 75

tom80kce (Borussia) - batik (Panathinaikos) 1-2 (1-2)

Mecz ogólnie wyrównany, w 7 min Borussia wychodzi na prowadzenie odpowiedz Panathinaikosu w 32 min ,kiedy wydawało sie ze do przerwy utrzymie sie remis Borussia dostaje bramke do szatni .Druga połowa nic nie zmienia i wynik ustalony do przerwy nie zmienia sie

Dzieki i powodzenia
Śro 17:20, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp 2:1 batik

Ciekawy meczyk się zapowiadał, bo mimo iż przeciwnika nie znałem, to przejrzałem tabelę ranku, a rywal okazał się być w czołówce radosny Jak zawsze ofensywne ustawienie i walka szczęśliwy

Pierwsza połowa totalnie mi nie wyszła. Batik miał przewagę, którą udokumentował bramką, a tylko Frank Rost uchronił mój zespół przed conajmniej trzybramkową porażką w pierwszej połowie. W strzałach dla rywala 10:3.

Druga połowa to już całkiem inny mecz. To ja byłem częściej przy piłce, a gdy batik miał piłkę to szybko mu ją odbierałem. W 60min wyrównuję po bardzo ładnym strzale lewą nogą Benjamina (piłka od słupka wpadła do bramki zza pola karnego). Gdy już się wydawało, że remisem spotkanie się zakończy, wpuszczony minutę wcześniej Ivica Olic szarpnął lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Tam znalazł się Guerero i wspaniałym szczupakiem strzelił gola dającego zwycięstwo Hamburgowi radosny Potem jeszcze dostaję drugą żółtą, rzut wolny, wybijam piłkę i koniec spotkania radosny

Może niezasłużone 3pkt, ale zawsze 3pkt radosny

W strzałach 7-13. Dzięki za mecz, powodzenia dalej radosny

Proszę nie edytować poprzednich postów radosny Z góry dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Śro 19:38, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

Memp-Dario1983 0:1
Ogólnie słaby mecz z mojej strony jeden strzał w światło bramki w pierwszej połowie a przeciwnika 7 strzałów. W drugiej połowie mogłem niejednokrotnie stracić bramke al wychodziłem z tego cały miałem jedną stu procentową sytuację lecz bramkarz Hamburga obronił strzał. Bramka została strzelona po dobicce mimo słabej postawy wygrana cieszy.

Dario1983 - Dzidzi 1:0
Drugi mecz w turniej rozpoczął się z lekką moją przewagą ale akcje moje jak i przeciwnika kończyły się na obrońcach ale jedna z moich akcji przyniosła skutek i w taki sposób objąłem prowadzenie 1:0 co się póżniej okazało była to jedyna bramka w meczu. Ogółem mecz wyrównany ale jak to w piłce bywa liczy się to co w sieci.
Strzały na bramki na koniec meczu 6-8 dla dzidziego.
Pozdrawiam i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez dario1983 dnia Śro 23:19, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:37, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Posty: 75

tom80kce (Borussia)-Dario1983 (Sevilla) 3-0 (1-0)

Pierwsza połowa to wyrównane spotkanie które toczone głównie w srodku pola nie przynosi dużo emocji ,w 26 min piłke w polu karnym dostaje Kuba i strzela po minięciu obroncy bramke na 1-0 ,wynik utrzymuje sie do przerwy.W strzałach 3-0

Druga połowa to przewaga Borussii która w 52 min obejmuje dwubramkowe prowadzenie po pięknym strzale Klimowicza, kiedy wydawało sie ze wynik już nie ulegnie zmianie w 80 min po rzucie rożnym bramke z głowy strzela Frei i zrobiło sie 3-0.W strzałach ogólnie 12-0 ( dzieki znakomitej grze obrony Borussii)

Dzieki i powo
Czw 0:20, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp 2:2 falon

Wkurzony po pechowej porażce z Darkiem przystąpiłem do spotkania z falonem. Dobrze zapamiętałem tego gracza, bo dostałem od niego srogie lanie w Nowy Patch Turniej (0:3). Chciałem troszkę się zrewanżować.

Pierwsza połowa w szybkim tempie, ale mało sytuacji bramkowych. Falon miał jedną setke, ale strzelił obok bramki. Ja miałem taką osiemdziesięcioprocentówke (haha xD), ale dobrze zachował się bramkarz Aston Villi.

W drugiej połowie o wiele więcej się działo, bo padły aż 4 bramki. W 62min na prowadzenie wyszedł falon. Po 10min odpowiedziałem bramką wyrównującą i kamień spadł mi z serca. Ale to był dopiero początek nerwówki, gdy w 80min falon zdobywa gola na 2:1, po błedzie mojego bramkarza, bo piłka przelatuje mu pod pachą. Na szczęście po dwóch minutach znów był remis za sprawą niezawodnego w drużynie Hamburga Motinga radosny Rosły obrońca obrócił się z piłką, mając na plecach obrońcę i umieścił piłkę w siatce. Do końca było nerwowo, ale wynik nie uległ zmianie. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem radosny

W strzałach 6-6. Dzięki za mecz, powodzenia dalej radosny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

memp 4:0 tom80kce

"Późna pora, a ja nadal bez zwycięstwa" - pomyślałem przed meczem. I na szczęście będę spał spokojnie radosny

Mecz praktycznie przez 90min pod moje dyktando. Worek z bramkami otwiera się w 14min, gdzie po krótko rozegranym rzucie rożnym piłkę do bramki pakuje rosły stoper Hamburga. Potem tom80kce zaskoczył mnie jedną sytuacją, ale na szczęście bramkarz pewnie złapał piłkę. Do przerwy 1:0

Po przerwie nadal atakowałem, a tom80kce starał się atakować, ale mu nie szło. Na 2:0 podwyższył Moting, bohater meczu z falonem. Po jakimś czasie rywal musi sobie radzić w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Tinga. Wtedy już czułem, że zwycięstwo mam prawie pewne, ale na wszelki wypadek atakowałem nadal (haha szczęśliwy). I tak w 75min Van Der Vaart odbiera wślizgiem piłkę na 18 metrze i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie go pokonuje, a w doliczonym czasie gry Moting na raty, bo po dobitce swojego strzału ustala wynik spotkania na 4:0.

W strzałach 16-6. Dzięki za mecz, powodzenia dalej radosny

Czw 1:02, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

(Belgijskie ciecie)dzidzi-Batik(Panathinaikos) 2:1 (1:0)

Cud? Fart? Szczęście?
Tak te wszystkie 3 słowa odzwierciedlają ten mecz walki.
Pierwsza bramka dla Belgijskich Cieci. Strzał Fruktozy (Frutos) ,odbija bramkarz Panaty i jakiś ciec Belgijski strzela. Wielka celebracja i dążenie do tego zeby nic nie stracic bo byłem pewny że następny taki fuks raczej nie padnie.
Do pierwszej połowy 1:0 do końca.
W drugiej fauluje jakiś ciec ,chyba polski Dino Baggio czyli Wasilewski.
Rzut wolny no i Souza czy jakoś tak strzela bramkarzowi zakale.
Już loss time mija , chyba Fruktoza przejmuje piłke ,podanie do Małpenzy(Mpenza)
ten gdzieś tam odbija od kogoś ,ktoś tam dobija słupek i gol.
No aż pada upuściłem bo nie wierzyłem że to wpadło.
Szkoda gadac...

Dzięki za mecz i powodzenia.

Czw 1:03, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Formalnie rozgrywki się jeszcze nie zaczęły, a w naszej grupie już połowa meczów rozegranych!! Zainteresowanie i chęć rozegrania meczów z pewnością cieszą i z pewnością walka o awans do kolejnej rundy będzie zacięta do ostatniego spotkania. Jak narazie nie zawodzi główny pretendent do wygrania grupy totomiX. Z kompletem punktów okupuje pozycję lidera. Rozczarowuje za to drugi z faworytów - dzidzi. Zostały mu tylko dwa spotkania do rozegrania, a na jego koncie zaledwie 3 punkty. Jednak dzidzi to solidny gracz i z pewnością nie odpuści radosny Starałem się znaleźć wytłumaczenie takiej postawy w rozmowie z nim:

memp - Witam

dzidzi - Hej

memp - Za nami już półmetek zmagań w naszej grupie, a Ty po 5 spotkaniach tylko z trzema oczkami na koncie. W czym tkwi przyczyna tak słabego wyniku?

dzidzi - Grając Belgijskimi cieciami dużo nie mogę zdziałac. W całej drużynie mam zawodnika co ma 17 shoot. Ta drużyna to wielkie nieporozumienie. W kazdym meczu, oprócz może z tobą, toczyłem równe boje, a nie kiedy byłem strona przeważającą. Brak tym zakałom wykonczenia, co dochodze do sytuacji, to albo strzał niecelny albo strata piłki gdy moja zakała zdecyduje się na strzał. Szkoda gadac. Zostały mi dwa mecze i jeśli je wygram to awansuje, lecz w nastepnych rundach moge dostac jakiegoś zawału, czy innych nerwicowych chorób.

memp - Aha, czyli rozumiem, że nie składasz broni? Bo można było wyczytać na forum, że rozważasz poddanie się, bo dłużej tych "męczarni" nie wytrzymasz...

dzidzi - Składać, nie składam, ale powoli moje nerwy dochodza do granic. Chciałem zajść w tym turze w miare daleko, lecz ta pseudo drużyna nie pozwala mi na to. Pada nie moge rozwalic, bo szkoda pieniedzy w niego włożonych. Zobaczę co pokażą moi "pupile" w tych next meczach.

memp - W takim razie teraz treningi Anderlechtem, próba nowej taktyki może, i walka o każdy centymetr wirtualnego boiska?

dzidzi - Treningi Anderlechtem? Broń boże! Ja nie mogę patrzec na tę drużynę jak gram w tym turze, więc mi wystarczy szczęśliwy Co do taktyki, każdą już sprawdzałem 4-3-3, 4-4-2, a nawet 3-2-5. Walka będzie, bo nie dam łatwo oddac skóry. Brakuje szczęscia niestety, bo gra tą drużyną tego wymaga.

memp - Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia, szczęścia i więcej cierpliwości radosny Dziękuję za poświęcony czas, dobrej nocy.

antonios22 - dzidzi 3-1

Dopiero w czwartym meczu udało mi się przełamać i w końcu odnieść zwycięstwo o które musiałem zabiegać do ostatnich sekund meczu. Przeciwnik postawił arcytrudne warunki do gry i gdyby na początku meczu wykorzystał dwie 100% okazje kto wie jakby dalej potoczyło się to spotkanie. A tak to niby z niczego błąd obrony dzidziego i Senturk z zimną krwią pakuje piłke do bramki. Mecz się wyrównuje ale to znowu ja wychodze na prowadzenie. Pod koniec spotkania przeciwnik mocno przycisnął czego efektem był gol na 2-1. Jednak w doliczonym czasie gry ponownie dał znać o sobie Senturk i przypieczętował moje zwycięstwo. Strzały 13-8 dla mnie.

antonios22 - tom80kce 1-1

Pech!!Pech!! i jeszcze raz Pech. Napisałem już wcześniej sprawozdanie z tego meczu ale przypadkiem wykasowałem wiec nie chce mi sie pisac znowu. Niemal całe spotkanie przeważałem ale to przeciwnik pierwszy wyszedł na prowadzenie którego nie oddał już do przerwy. W drugiej połowie moje huraganowe ataki wskórały dopiero koło 60min gry kiedy to Senturk po wcześniej zmarnowanych dwóch 100% sytuacjach strzelił bramke głową. Do końca spotkania jeszcze bombardował R.Carlos ale albo na przeszkodzie stawał bramkarz albo słupki jego bramki. Wielka szkoda no ale cóż takie są realia. Nie pamiętam ile było w strzałąch ale jakoś dużo wiecej na moją korzyść.

Ostatnio zmieniony przez antonios22 dnia Czw 16:01, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 12:46, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp 0:2 antonios22

Cóż... mecz na remis, ale oczywiście liczy się to co w sieci.

W pierwszej połowie to ja atakuję, mam sporo sytuacji. Niezawodny jak dotąd Muting strzela 2 razy w sytuacji sam na sam w bramkarza... jeden wypad rywala i 1:0. Do przerwy w strzałach 4:1 dla mnie...

Druga połowa już bardziej wyrównana. Niestety po totalnym chaosie w moim polu karnym do bramki trafia znowu antonios22. Niestety nie udało mi się zdobyć gola nawet honorowego.

antonios22 - Dario1983 2-0

Pierwsza połowa bardzo ospała i niecekawa. Obydwoje nie stworzyliśmy chyba żadnej sytuacji podbramkowej walcząc o opanowanie środka boiska. W drugiej jednak podkręciłem tempo gry czego efektem była bramka Guizy zaraz po wznowieniu. Niemal przez cały mecz kontrolowałem przebieg spotkania ale jakoś nie potrafiłem podwyższyć wyniku. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i w ostatnim kwadransie udało mi się zdobyć drugą bramke po składnej akcji R.Carlosa z Kazim-Kazim ten drugi nie dał szans bramkarzowi Sevilli. Strzały 9-3 na moją korzyść.

dzięki za mecz i powodzenia
Czw 21:27, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Po wygranych Dario1983 z dzidzim i mempem spodziewałem się ciężkiego spotkania. Tymczasem bramki Shabaniego Nondy w 5 i 14 minucie okazały się jedynymi w tym meczu. Dario praktycznie nie zagrażał mojej bramce. Strzały na koniec 14-6 dla mnie.

W 10 minucie moj najlpeszy zawodnik (Karan), w dodatku z czerwona strzałka dostaje równie czerwona kartką od sędziego. Gralem w ustawienie 4-4-1. Ogolnie mecz nie był porywajacy. Druga polowa troche ciekawsza, bo było wiecej okazji strzeleckich. Strzały na koniec 6-4 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 0:04, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 21:42, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

Dario1983 0-1 falon

Cięzko coś napisac o tym meczu bo za bardzo nie wiedziałem co sie dzieje lagi straszne bardzo sie ciężko grało.
Mecz w miare wyrównany w strzałach 6-3 dla mnie dużo walki w środku boiska mało klarownych sytuacji,bramke strzelam w pierwszym kwadransie i jak sie póżniej okazało był to gol na wage 3 pkt.

Dzieki za mecz
Pią 23:46, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)