Grupa B [I Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Zobacz poprzedni temat
dzidzi

Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2750

Skąd: P-ce

(Belgijskie Fiołki Smrodki) dzidzi 3-2 falon (Aston V)

Boże cóż to był za mecz. Fiołki kontrofensywa. 1, 2, 3 i do pierwszej połowy 3:0 dla fiołków ciołków. Po kolei brameczki. Pierwsza strzał jakiegos Borata z 17 m. Druga to kółeczko i potężna bomba nie do obrony. Zadziwiło mnie to bo mam może z jedną 17 shoot. Trzecia po błędzie przeciwnika katastrofalym , chyba Pieróg strzelił czyli Pieroni.
Druga połowa to oczywiście podnieta Smrodków i do 65 minuty juz mamy 3:2.
Do konca jednak Żyto(Zitka) nie wpuszcza żadnego kapcia i wygrywam drugi mecz tymi cieciami.
Mecz wyrównany ,strzały chyba na korzysc Aston Wink

Przepraszam Falon że akurat w tym meczu Fiołki smrodki sie przebudziły.
Dzięki za mecz i powodzenia dalej Wink

___________________________

Dzięki wszystkim za sprawne rozegranie meczy ze mna.
Powodzenia 6 wybranych Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 0:47, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:47, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
batik

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 197

batik 7-0 Dario1983
strzały 16-5

mecz byl na lagu mimo iz sewilla ma moim zdaniem 3x lepszy team od mojego nie dala rady moi byli skuteczni 1 polowa nudna 3-0 do przerwy na poczatku 2 stoper sewili dostaje red card i mecz do 1 bramki sie zayczyna pewnie 11 na gola zamienia karagunis potem jescze napadziory strzelaja kolejne bramki dario mial 3 80% sytuacje kanute ale zawsze mija sie z celem mimo żółtej strzałki dzienki i powo

ps jest awans:d
Nie 15:24, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

falon 4-3 batik

Fantastyczne widowisko,olbrzymia dramaturgia,dobry mecz w moim wykonaniu jak również batika który wykazał sie wielkim sercem do gry.
Początek meczu i Batik obejmuje prowadzenie,potem udaje mi sie wyrównać ,do przerwy strzelam jeszcze 2 gole po fatalnych błędach obrony Batika.
Więc do przerwy mamy 3-1
Nie ukrywam że chciałem żeby mecz sie juz skończył żeby tak zostało ale trzeba było grać drugie 45 min
No i sie zaczeło oboje mieliśmy dobre sytuacje ale to Batik miał więcej szczęscia i najpierw zdobył gola na 3-2 następnie wyrównał na 3-3
W sumie dużo nie brakowało żeby wygrał,jedak w loss time to mnie sie udało strzelić na 4-3 .
Duży fart ale on też jest potrzebny żeby wygrywać

Dzieki za ten Horror.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Falon 4-2 antonio22

Mecz na luzie szybko obejmuje prowadzenie potem strzelam kolejne bramki przy stanie 3-0 dostaje gola .Obrona drużyny Aston Villa to mój największy problem dobrze przynajmniej że są w miare skuteczni ,udaje sie bez nerwówki strzelić jeszcze jedną bramke.Drugiego gola trace po stałym fragmencie gry.
Wygrana wydaje mi sie zasłużona choć na moje szczęscie rywal był w tym meczu nieskuteczny.
dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez falon dnia Nie 16:57, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:02, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

tom80kce(Borussia) -falon(Aston Villa) 1-1 (0-1)

Mecz juz o prestiż ale i tak wiedziałem ze bedzie bardzo cieżko i sie nie myliłem,piłkarze Aston Villi od początku przejeli inicjatywe i osiagneli duza przewage,ale obroncy Borussi i bramkarz dobrze i szczesliwie bronili i czasami wychodzili z groznymi kontrami.Piłkarze Aston Villi zdobywaja jednak bramke i do przerwy prowadza zasłużenie 1-0 w strzałach 4-1 dla Aston V
Druga połowa to juz lepsza gra Borussii i czesciej atakuja ale nieskutecznie,Aston V gra na luzie.Mecz konczy sie wynikiem 1-1 po bramce w 60 minucie zawodnika Borussii Freya

totomiX 1-1 batik

Początek to chaos. W 20 minucie moj bramkarz wyrzuca pilke pod nogi napastnika, a pozniej nie broni strzału z 16 metrów w srodek bramki. Przed koncem połowy strzelam ladna bramke z główki za sprawa Karan'a. W przerwie zmieniamy serwer i lagi znikają. W drugiej polowie mialem lekka przewage, jednak nic nie chciało wpaść. Strzały na koniec 8-6.

Dzieki za gre

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 21:20, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:19, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

Dziękuję za rozegranie wszystkich spotkań w terminie radosny Gratuluję zawodnikom, którzy awansowali, ale również odpadającym - dzidziemu i Dario1983, którzy walczyli do końca radosny

Trochę statystyk radosny

Ilość goli strzelonych w grupie - 83

Najlepszy atak grupy - batik z 17 golami

Najlepsza obrona grupy - totomiX i jego Galatasaray Stambuł ze straconą 1 bramką!

Najgorszy atak - Dario1983 z Sevillą, tylko 2 gole na koncie

Najgorsza obrona - Dario 1983 i jego Sevilla, aż 15 bramek straconych

Średnia bramek na mecz - 2,96

Grupę wygrał jednogłośnie totomiX. Stracił tylko jedną bramkę, nie zanotował porażki i zremisował tylko 2 spotkania. Serdecznie gratuluję radosny

Wywiad z falonem

memp - Witam serdzecznie radosny

falon - Witam również

Przede wszystkim gratuluję zajęcia drugiego miejsca w grupie i pewnego awansu do kolejnej fazy turnieju. Jak się z tym czujesz?

falon - Przyznaje że drugie miejsce w tej bardzo wyrównanej grupie jest dla mnie dużym zaskoczeniem każdy mecz był zacięty,faworytów upatrywałem w graczach Totomix i Dzidzi. Ciesze sie z drugiej lokaty choć wiem że to dopiero początek zmagań i zdaje sobie sprawe że będzie coraz trudniej

memp - Jako jedyny w grupie nie straciłeś gola z totomiXem... zadecydowało szczęście, umiejętności, a może jakaś specjalna taktyka?

falon - Umiejętności(śmiech). Tak na poważnie to miałem dużo szczęscia, a zadecydowało chyba to, że Totomix grał przez prawie cały mecz w 10

memp - Myślisz, że z zespołem Aston Villi jesteś w stanie daleko zajść w tym turnieju? Co o nim sądzisz?

falon - To jest ciekawa drużyna nigdy nią nie grałem,bardzo chciałem grać ekipą Dortmundu,a czy daleko zajde Aston Villą to nie wiem zależy od szczęscia w losowaniu bowiem jestem w koszyku 5 co nie stawia mnie w dobrej sytuacji,Martwi mnie słaba gra w obronie bo w ataku jakoś sobie radze

memp - W takim razie życzę szczęścia i powodzenia w kolejnej fazie turnieju radosny Dziękuję za poświęcony czas, dobrej nocy.

falon - no dzięki miłej nocy

Wywiad z totomiXem

memp - Witam serdecznie radosny

totomiX - CZEŚĆ

memp - Po rzuceniu oka na tabelę można wyciągnąć wniosek, że "przeszedłeś" tę grupę spacerkiem. Naprawdę było tak łatwo?

totomiX - Tak. Pierwsze fazy grupowe w każdym turnieju mają to do siebie, że można w nich spotkać głównie nieogranych i co tu dużo mówić, słabych gracz. Odkąd sięgam pamięcią, nigdy nie miałem problemów z pewnym zwyciężaniem w tak wczesnych fazach turniejów.

memp - Wydawało się, że do końca nie stracisz gola... aż tu nagle mecz z batikiem i 1:1. Pech czy już brak aż takiego zaangażowania jak w poprzednich spotkaniach?

totomiX - Wystarczyło przeczytać opis tego spotkania, tam wyraźnie napisane jest w jak kuriozalny sposób straciłem tą bramkę (fragment opisu meczu: "W 20 minucie moj bramkarz wyrzuca pilke pod nogi napastnika, a pozniej nie broni strzału z 16 metrów w srodek bramki"

memp - Sądzisz, że drużyna, którą wylosowałeś trafiła w Twój styl gry? Myślisz, że jak zawsze będziesz walczył o zwycięstwo w turnieju?

totomiX - Drużynę mam fatalną, podobnie jak np. dzidzi (Anderlecht). Takie drużyny w jednym koszyku z Ajaxem, Zenitem czy Shalke to jest niedorzeczne, będę wnosił o zmianę podziału na koszyki. Styl mam wymienny także jako tako się mogę dostosować. Jako cel postawiłem sobie awans do LM, tam następuję przydział nowych drużyn i wtedy postaram się powalczyc o pada.

memp - W takim razie życzę powodzenia w dalszej fazie turnieju i pomyślnego losowania w LM radosny Dzięki za poświęcony czas, dobrej nocy.

totomiX - Dzięki za życzenia i za wywiad. Pozdro.

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 16:50, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 22:18, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
antonios22

Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 16

Skąd: Barlinek

Post THC
skoro przy równej liczbie pkt-ów,,decyduje mecz bezpośredni to chyba powinienem być na 4 miejscu w grupie ale to tylko takie moje małe sprostowanie
Wto 4:11, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

Post Re: THC
antonios22 napisał:

3 zawodników ma po 10 punktów... Ja wygrałem z batikiem, Ty wygrałeś ze mną, a batik wygrał z Tobą... czyli w bezpośrednich meczach też jest remis, to teraz dochodzą bramki. Poza tym kolejność w grupach nie ma wpływu na losowanie do kolejnej fazy radosny
Wto 16:50, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 3 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)