[Ankieta] Grupa D [ I Faza Grupowa ]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

Panathinaikos 0 - 0 Celtic

Hehe szczęśliwy Boruc jak zwykle szalał szczęśliwy. W strzałach 20-2 dla mnie zagubiony Czasami, to po prostu nie mogłem uwierzyć, że piłka nie znalazła się w siatce. Wielokrotnie oddawałem 100% strzały. Najbardziej boli akcja, gdy Boruc wyciągnął piłkę niemożliwą do obrony i 2 razy dobijałem, a on bronił zszokowany No mówi się trudno. Dobrze wiem, że nie mam formy, ale w tym meczu naprawdę grałem lepiej... Dzięki za meczyk i powo dalej.

(Olympiakos-Celtik)

hmmm no cóż zasłużone zwycięstwo Olympiakosu mieli wiecej sytuacji bramkwych i je wykorzystali, do tego bledy Celtiku i jak zawsze tylko Boruc i Nakamura cos grali.
Sztywni gracze Celtiku nie mieli szans z Olympiakosem. Czy ktos potafi do jasnej ciasnej grac tym Celtikiem i strzelic bramke? Ja nie to chyba najsztywniejsza druzyna w tej grze, zero ataku tylko obrona jako taka no coz takie losowanie pechowe musze sie z tym pogodzic smutny

Olympiakos 2 - 0 Celtic

Mecz rozegrany w dobrych warunkach, musze przyznac ze troszke sie obawialem o wynik, poniewaz zawodnicy olympiakosu troszke wczoraj pochlali i pospiewali na karaoke ( co sie odbilo takze na komunikacji miedzy soba szczęśliwy ). Cały czas miałem wszystko pod kontrola. Dzieki stary za gre. Wink Powodzenia w kolejnych meczach. radosny
Pią 14:03, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 - Astafor

Panathinaikos 3 - 1 Ajax

Najsłabiej rozstawiony zawodnik w naszej grupie, tak więc jakoś specjalnie się nie motywowałem do tego meczu. Nie to, że zlekceważyłem przeciwnika, tylko po prostu statystyki tak na mnie działają. Jednak jeszcze nie grałem z tym zawodnikiem, tak więc miałem obawy. Mecz potoczył się dla mnie dobrze. w pierwszej połowie prowadziłem już 3-0 i byłem spokojny o wynik. W drugiej połowie zawodnik strzelił na 3-1 w 56 minucie i trochę mnie to zdenerwowało, tak więc zacząłem grać bardziej skupiony. Do końca meczu atakowałem, lecz nic nie wpadło. W strzałach 15-3 dla mnie. Zasłużone zwycięstwo. Dzięki i powo dalej.

Wez1 - spox

Panathinaikos 5 - 1 Sporting

Do tego meczu podchodziłem już bardziej skoncentrowany, jednak też nie mogłem poukładać wszystkich swoich myśli... Wiem, że spox, to dobry zawodnik, no ale mecz pokazał inaczej. Nie to, żebym coś miał, ale przeciwnik dużo biegał i robił sztuczne zamieszanie, lecz nic z tego konkretnego nie wychodziło. Być może jest bez formy, zresztą tak jak ja... Spokojnie strzelałem bramki z dystansu. Przy stanie 4-0 przeciwnik strzelił honorową bramkę. Ja ustaliłem wynik meczu na 5-1 i pewnie wygrałem to spotkanie. W strzałach 13-10 dla mnie. Dzięki i powo.
Pią 16:42, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
2pacalypse

Posty: 31

Skąd: Sanok

lukasso-2pacalypse
AEK Ateny 3-2 Celtic

na pocztku gra wyrownana pozniej inicjatywe przejal AEK po pierwszej polowie (3-1)
w drugiej polowie juz lepiej prezentowal sie Celtic mial kilka 100% sytuacji lec zdolal wykozystac tylko jedna z nich najbardziej boli niewykozysrtana sytuacja z koncowki meczu kiedy bramkarz AEK'u wyciagal pilki nie do obrony
Pią 17:04, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 40

Astafor - Juliusz93

Ajax - Steaua Bukarest 2-0

Pierwsza polowa pod dyktandem Ajaxu, brakowalo skutecznosci dla napastnikow bo moglo pasc wiecej niz jedna bramka, 8 minuta i Huntelaar.I polowa 1-0 dla Ajaxu. Druga polowka byla znaczniej wyrownana, Steaua miala swoje szanse, w 60 min jednak kontra Ajaxu i 2-0 po bramce Pereza. Na ostatnie minuty meczu zaczelo lagowac bo na sejnet wbilo z jakies 20 osob co rozchulalo server :p

dzieki pozdr
Sob 15:34, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
HoOpeK

Posty: 196

HoOpeK - Wez1

Olympiakos 3 - 1 Wez1

Mecz od początku potraktowałem bardzo powaznie, ponieważ zwycięstwo zapewnia mi wygraną pozycję na szczycie tabeli. Na poczatku mecz bardzo wyrownany, w okolo 25 minucie zawodnicy Olympiakosu strzelaja 1 bramke, po zdobyciu przewagi zawodnicy pod moja komenda rozluznili sie nieco, co akurat w tym przypadku wyszlo im na dobre, ponierwaz w pozniejszych minutach zdobywaja kolejne 2 bramki. Niestety pod koniec meczu zmeczenie dopadlo i graczy olympiakosu, dzieki czemu gracze Panathinaikosu zdobywaja swoja jedyna bramke w meczu. Dzieki i powodzenia dalej. radosny
Sob 15:40, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Posty: 40

Astafor - Kenny

Ajax - Manchester City 2-1

Mecz zaczal sie od badania przeciwnika, druzyny nawzajem graly z rozwaga w srodku pola, tam sie toczyla walka. Nadeszla 29 minuta i po bledzie obrony Ajaxu Mwaruwawi z Manu City daje prowadzenie 1-0. Nie minelo 6 minut i Ajax wyrownuje za sprawa strzalu Luque (podawal Huntelaar).
Do polowy 1-1.

2 polowka szczesliwie zaczela sie dla Ajaxu, juz w 48 min Perez daje prowadzenie dla Ajaxu. Potem Ajax troche sie cofnal do obrony i to sie zemscilo, w 70 min rzut karny dla Manu city i.... i bramkarz pokazuje klase przy obronie a potem w dobitce. Mecz sie zakonczyl 2-1 dla Ajaxu.
dzieki i powodzenia
Sob 22:40, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 108

Skąd: Świdnica

Nie mogę się skontaktować z graczem Juliusz93 nie odpisuje na wiadomości mimo że za każdym razem jest dostępny. Pisze już dzisiaj bo nie wiem czy uda mi się wrócić szybciej z delegacji.

Posty: 40

obstawiam niechec do dalszego grania ze strony julka, swiadomosc marnej sytuacji w grupie zabiera resztki motywacji

mi sie udalo jeszcze go zlapac :>
Pon 1:23, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

lukasso 2-0 wez1

mecz w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych.czyste niebo idealna temperatura, wspaniale warunki na partyjke
widowisko czysto pilkarskie bo tak mozna nazwac to spotkanie obfitowalo w liczne akcje podbramkowe i strzaly za 16
bohater kallon zdobywa dwie piekne bramki , pierwsza po polozeniu obroncy pyta gk w ktory rog oczywscie nie dogadali sie
druga bramka to strzal zza pola karnego od spojenia i glowy bramkarza pilka wrocila do kallona i ten z plecow sito dla bramkarza
sory zapomnialem zapisac.. ;/

dzieki za mecz
Pon 17:21, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)