Grupa A [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat
gelu8

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 35

jarek2118 2 - 0 gelu8

gelu8 4 - 1 jarek2118

W pierwszym meczu jak zwykle idzie mi słabo. Potrzebowałem czasu na podpatrzenie stylu gry. Mecz grany na raty. Mimo, że miałem większe posiadanie piłki na początku meczu, jarek2118 miał więcej akcji podbramkowych z czego strzelił 1 bramkę. Druga bramka padła zaraz po ponownym włączeniu gry.

W drugim meczu znów przeważałem jeśli chodzi o posiadanie piłki. Rywal strzelił bramkę, jednak szybko odrobiłem straty i było 1:1. Miałem trochę szczęścia przy następnych trafieniach, np po moim strzale obrońca przeciwnej drużyny dwukrotnie wszedł z piłką do bramki... zdzier

Ostatnio zmieniony przez gelu8 dnia Pią 19:55, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

m2: 1-0

Mój rywal rozpoczyna spotkanie w ustawieniu mocno defensywnym, 5-4-1 A, ja standardzik 4-3-3 A.
Pierwszy mecz w 1 części wyrównany w strzałach 5-4 dla mnie, udaję mi się dwie bramki strzelić, obie autorstwa Jo, jedna po wrzutce i hedzie, druga po strzale z daleka, słupku i dobitce. W drugiej połowie moja przewaga, sporo strzałów oddaję, rywal sporadycznie pod moim polem karnym. Udaję mi się jedną z licznych akcji zamienić na bramkę, po kontrze i strzale Vagnera.
Drugi mecz inny, wyrównany bardzo. Ogólnie to brakło mojemu rywalowi w tym meczu szczęścia, piłka kilkakrotnie mijała o centymetry moją bramkę. Mnie udaję się strzelić gola pod koniec pierwszej połowy, już w loss time, podanie Janczyka na obrońcami i Jo sam na sam z gk nie daje mu szans. Warto odnotować strzał Carvalho z wolnego z okolic 43 metra, mocno bity, trafia w słupek. W strzałach 14-14.

Na następny raz za takie opisy polecą warny dla:
jarek2118:
jarek2118 napisał:
w pierwszym meczu miałem troche szczescia po strzeleniu gola postawiłem na obrone i sie opłaciło w drugim od poczatku postawiłem na obrone i udało sie strzelic gola jednak przeciwnik wyrównał i strzelił gola na 2-1 a mi juz nie starczyło czasu na strzelenie gola

pierwszy mecz beznadziejny w moim wykonaniu przeciwnik miał przewage w drugim troche sie porawiłem pomogła mi w tym czerwona kartka ktora dostał przeciwnik

ptakms:
ptakms napisał:
W obu meczach przeważałem grało sie dość ciężko ale udało sie w 1 meczu strzelić 2 bramki które wpadły dopiero w 2 połowie zaś w 2 meczu dużo sytuacji bramkowych miałem jednak nic nie wpadło do bramki trudno sie mówi.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pią 21:46, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pią 21:31, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Jakaś aktualizacja, przydała by się ocb?

ptakms 2-0 gelu8

W pierwszym meczu wyraźna moja przewaga w pierwszej połowie 7:4 w strzałach mój rywal stawia na obronę bardzo ciężko mi sie gra. W 2 połowie myślałem ze już nie strzele żadnej bramki ale udało sie strzelić w 60 min następna bramkę podwyższając tym samym na 2:0 strzeliłem w 78 min i do końca wynik nie uległ zmianie.

ptakms 0-0 gelu8

W 2 meczu też wyraźna moja przewaga lecz nie udaje się zdobyć żadnej bramki dużo sytuacji bramkowych jednak ani z mojej ani ze strony rywala nie wpadł żaden gol. Mecz ogólnie nudny jak dla mnie mogłem wygrać ale sie nie udało.

Dzięki i powo dalej radosny

16 pkt szczęśliwy chyba awansuje dalej szczęśliwy szczęśliwy Znów 3 miejsce będzie szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Sob 10:33, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 9:50, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 40

astafor - gelu 2-0

gelu ustawil sie defensywnie z 5 obroncami. Pierwze zlamanie tej kurtyny nastapilo okolo 15 minuty po prostopadlym podaniu. Nastepnie okolo 35 minuty rzut wolny i Huntelaar dobrze przymierza nad murem. 2 polowa bez bramek i z przewaga gelu ale bez bramek i sie konczy 2-0

astafor - gelu 1:1

ja wychodze w swoim ustawieniu 4-3-3 gelu natomiast opanowuje srodek pola 6 pomocnikami. I polowa bez bramek duzo walki w srodku pola. II polowa rowniez wyrownana i ja obejmuje prowadzenie w 90 min. Gelu przperowadzil jeszcze akcje uderza zza pola karnego pilka odbija sie od slupka zatrzymuje sie na bramkarza jajach, kreci sie na mlinni bramkarz sie kladzie i .... gol.

zalamka konkretna Wink

dzieki i powo
Sob 15:05, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
gelu8

Posty: 35

Astafor napisał:
Gelu przperowadzil jeszcze akcje uderza zza pola karnego pilka odbija sie od slupka zatrzymuje sie na bramkarza jajach, kreci sie na linii bramkarz sie kładzie i .... gol.

to powinna być bramka turnieju xDDD Szkoda że tego nie nagrałem zdzier
Sob 15:26, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Krzysiuk napisał:

Sorki, nie było mnie przy komputerze piątek i sobota, dziś wszystko zaktualizuje.
Sob 21:00, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
jarek2118

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 13

Skąd: Szymki

to kiedy gramy karol_p moze tu odpiszesz bo cos na gg sie nie odzywasz

Ostatnio zmieniony przez jarek2118 dnia Nie 20:02, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 19:59, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

W niedzielę pisałem do Ciebie, popołudniu ale Ciebie nie było, wieczorem mnie zaś nie było, do dziś i tyle. Pisałem do Ciebie nie raz jak i Ty do mnie i najczęściej się mijamy, dziś będę do popołudnia, później pod wieczór, wtedy mam nadzieję zagramy.
Pon 12:25, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p - jarek2118
m1: 2-0
m2: 2-1

Mecz pierwszy dla mnie, ogromna przewaga, w grze i w strzałach, ogólnie wynik mógł być wyższy ale zawsze coś stawało na przeszkodzie by podwyższyć, to bramkarz, to blok w ostatniej chwili mojego rywala. Sporo strzałów z daleka oddawałem jednak i to nie skutkowało. Bramki wpadały w 1 części, obie z główek po wrzutkach, raz Janczyk trafia po podaniu Vagnera, drugą trafia Vagner po podaniu Janczyka. W strzałach było 14-3 dla mnie.
Drugi meczyk zupełnie inny. Rywal zmotywował się odpowiednio, ja za to już na samym początku popełniam błąd, który kosztował mnie utratę bramki, złe wyprowadzenie akcji, strata piłki, przejął VanderVart i strzałem za 16 pokonuje mego GK. Mnie dopiero udaję się strzelić w 30 minucie 1 części, po rożnym i hedzie któregoś z moich obrońców, później na dobitkę Vagner na linii 16, na długi. Druga część, to bardzo równe spotkanie, akcje z jednej i z drugiej strony, rywal miał z 2 dobre okazje do remisu jednak nic nie wpada. W strzałach 8-5 dla mnie.
Wto 1:07, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)