Grupa A [II Faza Grupowa]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Zobacz poprzedni temat

jarek2118 1-4 gelu8

[b]Macie czas na rozegranie swoich spotkań do 1 Grudnia 2008r. do godziny 23.59.
Pamietajcie nie wpisujemy wyników tych które są w ofercie do czasu zamknięcia tematu z 2 fazą weol bet wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Nie 17:37, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 12 razy
Śro 18:22, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 108

Skąd: Głogów

Astafor 2:4 ptakms

Mecz ciekawy już w pierwsze 15 min strzeliłem 2 bramki jednak przez trudności techniczne tj lagi przeszkodziły mi i straciłem szybko 2 bramki tak jak je strzeliłem miałem przerwać grę i dokończyć innym razem ale myślę sobie dokończę ten mecz przynajmniej bez względu na rezultat i jednak sie udało dołożyłem 2 bramki i wygrałem 4:2

2 mecz zagramy w innym terminie radosny

Mecz rewanżowy

ptakms 1:0 Astafor

2 Mecz odbył sie dzisiaj tez warunki do gry nie były najlepsze. Pierwsza i zarazem ostatnia bramkę strzeliłem tuż przed końcem 1 polowy. Później miałem kilka dogodnych okazji do strzelenia bramek jednak celowniki moich snajperów zawodziły. strzały na bramkę moich 9 mojego przeciwnika z 4.

dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Czw 13:43, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 13 razy
Śro 19:52, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

Nie musisz mnie wyręczać. Wiem co mam robić i to zrobię. Dziś byłem zawalony szkołą, cała reszta wyglądu grupy będzie uzupełniona jutro.
Śro 20:55, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 40

astafor - ptakms

ajax - dynamo kijow 2-4

mecz przebiegal w lagach ale moim zdaniem nie takich w ktorych gra jakos sie nie klei, bynajmniej na przyszlosc trzeba bedzie inaczej dobierac pory rozgrywania meczu radosny

dynamo wychodzi na prowadzenie 2-0 po czym ajax sie podnosi po ciosie i doprowadza do stanu 2-2, taki wynik utrzymuje sie do przerwy. Po przerwie dynamo strzela 2 brami i mecz sie konczy

dzieki powodzenia

ps. do ptakms: zwalanie winy ze straciles bramki przez lagi to wg mnie jakas hipokryzja Wink bo sytuacje ktore zdecydowaly o tych bramkach nie byly jakos "przycinajace", mimo wszystko mecz byl dobry

Ostatnio zmieniony przez Astafor dnia Śro 21:28, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

m2: 1-0

Mecz jeden w pierwszej części dla mnie. Dużo akcji miałem, odbijało się to w strzałach, coś 9-2 dla mnie do przerwy i jedna trafiona bramka, po krosie z 30-40 metra i hedzie Jo. Rywal odpowiedział w drugiej części trafieniem bodajże Brandao, lekkie zamieszanie w polu karnym do bezpańskiej piłki dopada i strzela. Ta polowa była bardziej wyrównana. Ogólnie mimo przewagi w 1 części mojej, to mecz na remis, setek nie miałem, głownie strzały z daleka, rywal zaliczył słupek i miał na moje oko z dwie dobre okazję do objęcia prowadzenia.

Drugi meczyk to już dla mnie zdzier. Pierwsza część podobna jak do tej z 1 meczu, czyli w strzałach 9-2 dla mnie i 1-0 po strzale Jo z głowy i wrzutce z narożnika boiska. W drugiej części obraz gry się nie zmienił, rywal poszedł na całość, dał swoim kopaczą strzałki do przodu by atakowali moich ;P ale odbiło się to na kontach, które miałem bardzo dogodne i wynik przy lepszej skuteczności mógł być znacznie wyższy np. Jo do pustej nie trafił szczęśliwy. W tym meczyku siadały mi wolne z dystansu, Vagner Love idealnie się nadaje do tego, jeden z ok 36-37 metra i piła trafia w gk i zatańczyła na linii, drugi z okolic 40-42 gdzie piłka trafiła z impetem w poprzeczkę , gk tylko patrzył jak piła leci Wink.
Dzięki za mecze, powo dalej.
Śro 22:55, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Posty: 40

ajax - dynamo kijow 0-1

Mecz wyrownany, ajax traci bramke pod koniec I polowy, potem kontruje jest sytuacja sam na sam ale chybia Huntelaar. napastnicy poki co nie grzesza skutecznoscia w tym turnieju, bez poprawy gry nie ma co marzyc o awansie. druga polowa bez bramek.

dzieki powo
Czw 13:37, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p - ptakms
m1: 2-0
m2: 2-0

Mecze miały jeden schemat, ptakms gra lepiej w 1 części ja gorzej, w drugiej na odwrót. Zbieżności również występowały w strzelanych golach, wsie wpadały w 2 części meczu.
W pierwszym meczu bramka dla mnie wpada po wolnym z 16 metra i ładnym strzale Vagnera nad murem. Druga bodajże autorstwa Jo, ładne rozegranie piłki, uderzenie z linii 11 metra przy asyście obrońcy, który nie zdążył zablokować i gol.
W drugim meczu gol po rozegraniu akcji, wypuszczeniu Jo w uliczkę, który oddaje strzał z pola karnego, gk bez radny. Drugi gol kopią pierwszego, tylko że podający się zmienił z Carvalho na Dudu.

Ogólnie takie se mecze zdzier. Rywal miał okazję, mógł trafić jednak nie udało mu się.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 14:42, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:38, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

mecz rewanżowy

ptakms 4:2 Krzysiuk

W 2 meczu zagrałem o wiele lepiej niż w 1 szybko strzeliłem 2 bramki mój rywal zmienił formacje na bardziej ofensywna co sprawiło ze straciłem 1 bramkę następnie znów ja strzeliłem i mój rywal dołożył jeszcze jedna bramkę i w pod koniec meczu podwyższyłem wynik strzelając 4 bramkę
Czw 15:50, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

1 Mecz:

Krzysiuk - ptakms 2-1

W 20 minucie prowadzę 2-0. W 40 minucie rywal strzela kontaktowego gola. Miałem dużo szczescia w tym meczu. Pare razy łądne parady GK uratowały moje du*ko od porażki. Miałem tez swoje okazje ale moi jak i rywala napastnicy byli dzisiaj nie skuteczni. Do końca wynik sie nie zmienia. 3 PKT lecą na moje konto.

Krzysiuk - ptakms 2-4

Przegrywam 0-2. Rywal ma dziwny Internet. Co strzeli gola ma OOSa. Po drugim golu mnie to zdenerwowało i wyszedłem z gry. Postawiłem jeszcze raz gre na Cyber. Sytuacja sie nie zmieniła. Strzelam gola kontaktowego. Później rywal strzela na 1-3 i znow OOS. Strzelam na 2-3. Rywal strzela na 2-4. Rywal trzyma piłkę jak najdłużej zeby nie stracić gola. Mecz wyrównany. Wydaje mi sie ze po 3 pkt sprawiedliwie.

Dzięki za mecze, powodzenia dalej wykrzyknik

Krzysiuk - jarek 2118 2-0
Krzysiuk - jarek 2118 0-0

Mecze pod moją kontrolą. Cały czas atakuje a rywal sporadycznie wyprowadza kontrę. W Pierwszym meczu 15-5 w strzałach z czego 3-5 dla rywala po pierwszej połowie. W 82 i 90 minucie rezerwowy najpierw strzela gola, później asystuje przy drugim.

Drugi mecz tez atakuje. Do przerwy 5-4 w strzałach dla mnie. Daje wszystkich na atak. niestety. Moi zawodnicy byli nie skuteczni. W strzałach 9-5 dla mnie.

Szkoda ze nie udało sie zgarnąć 6 puntków. Ale 4 też cieszą. Każdy punkt przybliża mnie do awansu. Który jest moim celem. Jak sie pózniej okaże udało sie awansować

Dzięki za mecze !

W 6 meczach 2-2-2 szczęśliwy

Krzysiuk - Astafor 1-0

Ważne 3pkt, które chyba dają awans. Niestety mecz znowu w lagach. Mecz z moją przewaga, do przerwy 8-2 w strzałąch i 1-0. W drugiej połowie staram sie podwyższyc ale sie nie udało. Rywal mial szanse na wyrównanie w 44 minucie. Wiadomo w lagach wszystko możliwe ale GK świetnie obronił. Wynik jak najbardziej zasłużony. Chwile pózniej w ostatniej akcji strzelam ale GK na lini bramkowej broni piłkę.

Dzięki za mecz

W 8 meczach 3-2-3

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 21:44, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 6 razy

Posty: 108

Ja nie pisałem ze OOS z twojej winy tylko lagi a to jest różnica !!!

A ja mam OOS od zawsze jak strzelam bramki nie raz świeci nie raz nie nie wiem dlaczego nikt nie może mi chyba pomóc ?!?!?!?!

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Czw 21:24, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:23, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Astafor

Posty: 40

astafor - krzysiuk

ajax - szachtar 3-2

prowadzenie szachtara w okolo 20 minucie, potem ajax szalencze ataki i wykorzystuje jeden z nich, jest 1-1 do polowy. II polowa to istny horror i szalona zmiana sytuacji, najpierw ajax wycodzi na prowadzenie po czym szachtar zmienia ustawienie na mega ofensywne i daje to pozadany skutek w 85 minucie, jest 2-2. Gdy juz kazdy mysli o koncowym gwizdku i widnieje napis LOSS TIME davids zza pola karnego ladnie mierzy po dlugim rogu i euforia, 3-2

zapowiada sie ciekawy rewanz, mecz przebiegal niestety w lagach

dzieki powo
Czw 21:48, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Posty: 1564

gelu8 jak wszystko naprawisz to napisz na gg. Ja nie będę pisał po raz N-ty.

Posty: 35

ok, usunąłem problem (jednak bez pomocy moda vitossa, który nie umiał sobie z tym poradzić i wmawiał mi że wymyśliłem sobie errora bardzo zły diabeł )

Teraz pogram kilka sparów i do wieczora jak dobrze pójdzie rozegramy wszystkie mecze szczęśliwy
Sorry za zamieszanie.
Pią 15:24, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p - Astafor
m1: 4-0
m2: 6-2

Mecze w trudnych warunkach, jednak nie były one na tyle złe, że nie dało się grać.
Mecz jeden na początku wyrównany, nie było widać, że będzie aż taki wielki wynik, nic na to nie wskazywało, mój rywal miał trochę okazji, dogodnych po których mogła paść co najmniej bramka zdzier. A ja spokojnie grę prowadzę, strzelam 4 bramki, jedną z heda i wrzutce, jedną po sam na sam a reszty niestety nie pamiętam bo tyle tego było zdzier.
W drugim meczu zaczyna się od ataków Astafora, które okazują się na tyle skuteczne, że zdobywa wpierw bramkę z główki a później dorzuca drugą po serii dobitek. Ja nawiązuje kontakt przed końcem 1 części gdzie po rożnym i hedzie wpada gol. Druga część moja super skuteczność, popis główek i wrzutek, jeden wolej Janczyka i jego bramka z prawie sam na sam. No i 5 bramek się uzbierało w tej części, w strzałach 12-12 Wink. Dzięki

jarek2118 1:2 ptakms

w pierwszym meczu miałem troche szczescia po strzeleniu gola postawiłem na obrone i sie opłaciło
w drugim od poczatku postawiłem na obrone i udało sie strzelic gola jednak przeciwnik wyrównał i strzelił gola na 2-1 a mi juz nie starczyło czasu na strzelenie gola

Ostatnio zmieniony przez jarek2118 dnia Pią 17:51, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 17:46, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
ptakms

Posty: 108

W pierwszym meczu wyraźna moja przewaga w pierwszej połowie 7:4 w strzałach mój rywal stawia na obronę bardzo ciężko mi sie gra. W 2 połowie myślałem ze już nie strzele żadnej bramki ale udało sie strzelić w 60 min następna bramkę podwyższając tym samym na 2:0 strzeliłem w 78 min i do końca wynik nie uległ zmianie.

W 2 meczu też wyraźna moja przewaga lecz nie udaje się zdobyć żadnej bramki dużo sytuacji bramkowych jednak ani z mojej ani ze strony rywala nie wpadł żaden gol. Mecz ogólnie nudny jak dla mnie mogłem wygrać ale sie nie udało.

Dzięki i powo dalej radosny

16 pkt szczęśliwy chyba awansuje dalej szczęśliwy szczęśliwy Znów 3 miejsce będzie szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ptakms dnia Sob 10:34, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 18:22, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
jarek2118

Posty: 13

jarek2118 0-3 astafor
jarek2118 2-0 astafor

pierwszy mecz beznadziejny w moim wykonaniu przeciwnik miał przewage w drugim troche sie porawiłem pomogła mi w tym czerwona kartka ktora dostał przeciwnik

Ostatnio zmieniony przez jarek2118 dnia Pią 18:41, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:36, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Posty: 1564

Oba mecze z moją przewaga. Pierwszy mecz bez historii. Strzelam dość szybko gola. Przeważam i tylko kwestia czasu aż wpadną kolejne.

W Drugim meczu rywal wychodzi z ustawieniem 5-4-1 B lool. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsza akcja i od razu gol zszokowany. Strzał z 25 metrów wędruje do bramki. Po tym wydarzeniu przejmuje inicjatywę. Rywal 0 ognia w ataku. Całe siły skupione w obronie. W końcu w 30 minucie udało sie rozbić mur i wyrównać. W II połowie strzelam gola na 2-1. Nadal atakuje ale nic nie wpadło. Najnizszy wymiar kary.

Zrehabilitowałem sie za wczesniejsza porażke we wczesniejszej fazie turnieju.

Dzięki za mecz !!

W 10 meczach 5-2-3 Wyprzedzam ptakms-a cool

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 21:52, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:08, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Division & LM / Dywizja 4 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)