GRUPA B (I runda)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Grzehu92(Senegal) 2:0 Biszkopt(Senegal)

Mecz dwóch reprezentacji Senegalu. Od 1 do ostatniej minuty dominowałem ja, wynik mógł być wyższy, Biszkopt miał bodaj jedną dogodną sytuacje kiedy trafił w słupek. Tym samym zapewniłem sobie awans do kolejnej rundy. Misja Wykonana szczęśliwy .
Pią 19:22, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

Biszkopt 5-1 Lord_Juve

Mecz pod moje dyktando, zawodnik dobił sie 2 czerwonymi kartkami w tym przy jednej gratisowo karny zdzier do przerwy 2-0. W drugiej połowie dobiłem go 3 golami, honorowy gol bodajże ostatnich minutach

dzięki za mecz

P.S
co do meczu z grzechu
miałem więcej sytuacji np. prawa strona H.Camara szczęśliwy
Pią 19:41, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma 2-1 damian

Mecz bardzo wyrównany jednak udało się wygrać. Bramki strzelałem po rykoszetach które dobijałem. Damian miał jeszcze szanse na remis jednak w sytuacji sam na sam zaczął się kiwać po czym oddał strzał piłka chyba leciała do bramki jednak trafiła w przebiegającego obrońce.

Pią 23:01, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian 4 vs 0 kamil2206
Dość nerwowy mecz z mojej strony, do przerwy niewielka zaliczka 1-0. Jednak po zmianie strony bracia Mpenza przesądzili o wyniku strzelając szybko 2 bramki. Kolejna bramka była tylko kwestia czasu. Kamil oczywiście miał kilka okazji, jednak nie zachował zimnej krwi, i ich nie wykorzystał.
Pią 23:16, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

PawelMarian 2 - 1 kamil2206

Mecz bardzo nerwowy , 1:0 do 25 min dla mnie , po błędzie obrońcy jest 1:1 , w ok 80 min udaje mi sie strzelić bramkę na 2:1 , 65% posiadania piłki z mojej strony , 35 % ze strony kamila , który po przegranym meczu nawet nie podziękował..

Posty: 2132

Myślałem , że raka powieki dostanę , 2:1 do 70 min , po chwili już 2:2 , za chwilę 2:3 ,4, 5, 6 , myślałem , że coś rozwalę , skończę z tym niedługo .....
Sob 16:48, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 0-0 Biszkopt
po prostu chyba miałem jakąś zaćme byłem naćpany jakimiś prochami które mi ktoś wrzucił do picia lub mi ktoś mózg teleportował jak wybrałem Polskę zamiast Mali...
Sob 21:23, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 4-0 kamil
i gdybym wziął Mali i by nie było wtedy frajerskich remisów z szymą, PMem, biszkoptem i Lordem to bym awansował Wink
Nie 11:34, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

ja też frajersko remisowałem :]
a jak jesteśmy na czerwono to co będzie ?

To przeanalizuj Regulamin Eliminacji..
edit by Adam.zip

Nie 14:12, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Biszkopt napisał:

ciebie to bym wywalił z tych elimek za nieznajomość reguł zły
Nie 14:14, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Proszę o jak najszybsze rozegranie pozostałych spotkań.
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija dziś (niedziela 28.10.07) o 20:00!!!
Za zaniedbanie tego obowiązku, proszę winić tylko siebie. Wink

Nie 14:32, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

PM 2:0 Lord_juve

Mecz wyrównany kilka nacisków , które zaowocowały bramkami Matusiaka i Żurawskiego. Wink dzięki za mecz.
Nie 14:47, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada napisał:

a Ciebie za żalenie sie nad sobą bo Ci eliminacje nie wyszły i zwalasz na to ze Polskę wybrałeś zamiast Mali ;/

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 14:52, 28 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:50, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma 4-2 Biszkopt

Mecz wyrównany, przy wyniku 2-1 miałem świetna okazje podwyższyć jednak rywal sfaulował mnie za co ujrzał czerwoną kartkę. Po tym incydencie myślałem że mecz mam w kieszeni i to mnie zgubiło gdyż Biszkopt po jednej z akcji wyrównał, rzuciłem się natychmiast to ataku i udało się ostatecznie wygrać.
W strzałach: 11:9

Nie 14:51, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

kaimada 2-4 Damian
80. minuta - 1 strzał Damiana który nie poszedł w światło bramki. Strzałów w ogóle było 5. Najs... Prowadziłem powinno być 2-0 nawet ale ciota Łobodziński przy prawie pełnym pasku podniósł piłkę na jakiś metr tylko neutralny a chwilę później było już 1-1. Przed przerwą jeszcze wrzutka Garguły idealna sytuacja Łobodzińskiego 8m do bramki piłka już spada Łobodziński będzie główkował lub strzelał z woleją ŁOBODZIŃSKIIIIIIIIIIIIIII e? co on zrobił? O Wojciech się położył zamiast uderzać piłkę. pr0.
Nie 15:05, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Nie ma co tutaj pisać, miałem parę 100% okazji, które z spokojem wykorzystałem, przy stanie 3-1 kontrolowałem sytuacje na boisku, przeciwnik strzelił gola na 2-3 w 85 minucie, jednak tylko na tyle było go stać zdzier

Damian 2-1 LordJuve

Dość ciężkie wymagania postawił przeciwnik w tym meczu. Strzelilem gola na 2-1 dopiero w 85 minucie. Obie bramki byly zasługą braci Mpenza !! radosny

pozdrawiam
Nie 15:37, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma 5-0 Lord_Juve

Zasłużone zwycięstwo, przeważałem praktycznie przez całe spotkanie. W pierwszej połowie rywal nie oddał ani jednego strzału na moją bramkę.

Nie 18:53, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rozgrywki I rundy Eliminacyjnej uważam za zakończone.
W tej grupie obyło się bez WO, dziękuje wszystkim za rozegranie spotkań w terminie.

Nie 21:18, 28 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)