Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA B (I runda)

GRUPA B

Witam serdecznie w Grupie B Eliminacji Do Ligi WEOL. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników Waszych meczy. Mile widziane statystyki, strzelcy bramek, oraz nagrane bramki. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, a nawet gdy zdarzy się porażka, to nie załamiecie się i będziecie dalej ostro walczyć. AMEN.

Prosze zapoznać się z:

Regulamin Eliminacji do Ligi WEOL

Ogólny Regulamin Rozgrywek

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

Lord_Juve 1-3 kamil2206

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Wto 13:33, 30 Paź 2007, w całości zmieniany 27 razy
Pon 22:41, 22 Paź 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Belgia) 3:0 kamil2206 (Polska)

Pierwsze koty za płoty. Mecz do jednej bramki. Polska ani razu poważnie nie zagroziła bramce Belgii. Do przerwy tylko jedna bramka co było wynikiem mojej nieskuteczności. W drugiej odsłonie trafiam trzy razy w poprzeczkę...Ale i bramki udało się strzelić. Drugą ładuję z ok 18 metrów po szybkim rozegraniu przed polem karnym. Wynik zamykam w jednej z ostatnich akcji meczu po atomowym uderzeniu jednego z defensywnych pomocników. Dzięki.
Wto 6:37, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

szyma(Polska) 2-1 (Senegal)Grzehu92

Mecz pod dyktando Polski jednak to Senegalczycy strzelają pierwsi bramkę, zaraz później wyrównać mógł Żurawski jednak ten najpierw trafił w słupek przy dobitke obronił bramkarz a kolejna dobitka wylądował na poprzeczce... po tym incydencie zmieniłem snajpera Celticu a na boisku pojawił się Irek Jeleń, który niczym w ostatnim meczu ligowym zaraz po wejściu na boisko wpisuję się na listę strzelców, bramkę na 2-1 zdobył potężnym strzałem Jacek Krzynówek.

Statystyka strzałów: 17:9

Dzięki za mecz i powodzenia.
Wto 14:39, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch(Polska) 3-2 (Senegal) Grzehu92

Moj pierwszy mecz po bardzo dlugiej przerwie!!!zaczelo sie od ataku polski co moglo im przyniesc juz w pierwszych minutach bramke lecz tak sie nie stalo a wrecz sie zemscilo to senegal strzeli pierwszy dwie bramki i wygrywal juz 2-0!!!Polska sie nie zalamala i wziela sie do odrabiania strat co przynislo skutek w postaci trzech bramek!!!I zwyciestwo w meczu:D

w strzalach bylo 11-6 dla Polski

dzieki za mecz pozdrawiam:D
Wto 15:47, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Senegal) 2:0 kaimada(Polska)

Po porażce z Cybuchem wiedziałem, że porażka z kaimada oznacza praktycznie pożegnanie się z eliminacjami. Mój rywal w dodatku świetnie poczyna sobie w klanach oraz DM, dlatego podszedłem do tego meczu maksymalnie skoncentrowany. Trochę na początku się przestraszyłem widząć same czerwone strzałki w szeregach Polski, ale na szczeście okazało się to niepotrzebne No i jak się okazało w końcu zagrałem więcej niż przywoite spotkanie. Kontrolowałem grę, dość długo utrzymywałem się przy piłce, a co najważniejsze strzeliłem więcej niż 1 gola radosny .
Wto 16:07, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal62175:0Cybuch

Mecz z moją przewagą, ale przeciwnik grał dobrze i wyprowadził kilka groźnych ataków

Nie ma jak dobry start szczęśliwy !!!

Pozdro dla przeciwnika bo naprawde ciężko było, słabo sie bronie ale bramka na 2:0 miodzio, okno od słupka z narożnika pola karnego, szkoda że nie nagrałem szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 17:13, 23 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:36, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 1-0 damian

mecz pelen walki musze przyznac ze bylo bardzo ciezko ale udalo mi sie dowiesc jednobramkowa przewage do konac meczu a nawet moglem podwyszyc w samej kocowce na 2 -0!!!

PawelMarian (POLSKA) 1:0 (GHANA) Rafal6217

Mecz wyrównany, w lagach , jedna sytuacja zmieniła losy całego meczu (bramka strzelona w 80 min z głowki przez Matusiaka). Sporo nie wykorzystanych sytuacji. Ogólnie "ciężki " rywal ;d

dzieki i pozdro.
Wto 17:11, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Senegal) 2:4 damian(Belgia)

Bardzo niemrawy początek meczu w moim wykonaniu co odbiło się na wyniku. W raptem kilkanaściw minut damian wpakował mi 3 gole, a mi pozostało jedynie ofensywnie ustawić zespół. To przyniosło efekty, strzeliłem 2 gole, ale zabrakło czasu aby wyrównać. Na domiar złego przeciwnik skontrował i wbił gwóżdz do mojej trumny strzelając na 4-2. Mój awans dalej=mission impossible.

Grzehu92(Senegal) 2:1 Rafal6217(Ghana)

Wyrównany mecz. Świetny początek Rafala i kilka jego wyśmienitych sytuacji, na moje szczeście, kolega był nieskuteczny. Ja natomiast równiez nie mogłem się wstrzelić w bramkę rywala, ileż zaliczyłem słupków, spojeń oraz wyśmienitych parad golkipera Ghany. W końcu jednak rozmontowałem obrone rywala i strzeliłem gola, potem już szło w miare łatwo, Rafal atakował ciągle pressingiem co było wodą na młyn dla mnie. Potem kolejna moja bramka, a tuż przed końcem Rafal zdobywa kontaktowa bramke. Nie starczyło czasu i mecz zakończył się moim zwycięstwem. Mój awans dalej=mission (im)possible.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Wto 17:57, 23 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:32, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 3-1 PawelMarian

Mecz byl bardzo dobry zaciety duzo sytuacji pod bramkami mecz mogl sie podobac:D Po 25 min bylo juz 2-0 dla mnie i nastopil LOst wiec trzeba bylo dograc ale wszystko przebiegalo po mojej mysli chociaz bylo juz troche nerwowo jak Pawel strzelil na 2-1 ale szybko udalo mi sie strzelic trzecia bramke i kontrolowalem juz mecz do konca!!!

dzieki za mecz Pozdrawiam
Wto 17:53, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

PawelMarian 0:2 Damian

Już od początku meczu Damian objął prowadzenie , co mnie troszkę dobiło , lecz nie poddawałem się , stworzyłem kilka groźnych sytuacji , lecz to Damian trafił 2 razy do bramki Boruca.

Dzięki i powodzenia w kolejnych meczach. radosny
Wto 18:11, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Byłem lepszy i wygrałem gdyby nie ciota zurawski to wygrałbym wyżej.
Wto 20:05, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 3-1 kaimada

Mecz byl trudny pierwszy stracilem bramke lecz szybko odrobilem straty i wyszedlem na prowadzenie a pod koniec pierwszej polowy strzelilem trzecia bramke!!Pozniej juz tylko sie bronilem i kontrowalem a kaimada ciagle atakowal to byl dobry dzien mego bramkarza bo pare pilek ladnie wyciagnal !!!szczęśliwy

dziki za mecz pozdrawiam
Wto 20:08, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Senegal) 2:0 PawelMarian(Polska)

Bardzo ciekawy i emocjonujący. Zwycięzca tego meczu miał się okazać tym, który ma spore szanse na wyjście z grupy. Wynik meczu otworzył Senegal już w 3 minucie. Zimnego prysznic dla PawlaMariana, którego napewno nie przewidywał. Potem w obrębie 15 minut Polacy, stworzyli sobie 3 100% sytuacje, jakaż była ich(Pawla zdzier ) rozpacz kiedy nasze Orły z Husarem na piersi nie trafiały do siatki. 1 połowa wyraznie pod dyktando Biało-Czerwonych. W 2 45 minutach Senegal też stwarzał sobie dogodne okazje, ale dopiero pod koniec przypieczętowali swoje zwycięstwo, świetny rajd Camary, Boruc pokonany(Pan nie czuje że się mu rymuje radosny ). Ostatecznie 2-0 dla mnie, 11-11 w strzałach i.... wyjście z grupy=mission całkie całkiem (im)possible.

PS: Jutro zaktualizuje grupe.
Wto 20:43, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 2-1 Lord_Juve

Mecz pod moje dyktando ale Lord postawil ciezkie warunki dopiero pod koniec meczu strzelilem gola na 2-1 moj byli nieskuteczni niestety bo moglo by byc wiecej szczęśliwy

w strzalach 10-4 dla mnie!!!

dzieki za mecz pozdrawiam
Wto 21:12, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 3:0 Lord_Juve

Słaba skuteczność i trochę szczęścia przy akcjach lorda, ogólnie zasłużone zwycięstwo
Wto 21:21, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

cybuch 4-1 kamil2206

Mecz byl raczej grany na jedna bramke tylko pare kontr przeciwnika co mu dalo jedna bramke!!!

kamil2206 napisał:

wiesz co zabawny jesteś, bo zrobiłeś jedną sytuacje i jakieś 2 stzrały zza pola karnego, a moi kopali po słupkach albo nie kopali bo tak cięło że nie działały czasami klawisze, ogólnie to nie zasłużyłeś nawet na 1pkt, ale co ja poradzę? nic, wielkie nic, i weź stary zrób cośz tym netem bo naprawde to był pokaz slajdów a nie płynna gra, beznadzieja, nie powodzenia!

P.S. grac na czas i przetrzymywać piłki też nie wolno?

Wto 23:35, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Belgia) 1:1 (Polska) Lord_Juve

Pierwsza niepotrzebna wtopa. Bramkę tracę po rozegraniu rzutu wolnego do boku....wiadomo co dalej. Wcześniej czerwona kartka dla mnie i jest pięknie. Cały mecz cisnąłem, sytuacji multum, a wpada tylko jedna bramka. Niepotrzebnie stracone punkty.

Ps. kolegę Lord_Juve ostrzegam, że jeśli zobaczę jakąś skargę na przytrzymywanie gry (kilka razy czekanie nie wiem na co po kilkanaście sekund) to wyciągnięte zostaną konsekwencje.
Wto 23:45, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)