GRUPA E (III runda)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Adam.zip 1:0 VinEX

Mecz dogrywany na 3 tury, nie było lagów, ale VinEXa ciągle wyrzucało zdzier.
Od pierwszej minuty starałem się bardzo stłamsić rywala, dawno nie byłem tak skupiony na grze. VinEX w tym spotkaniu nie miał za bardzo pomysłu na grę, zwody x + o i wrzutki to za mało.. Podczas trzeciej tury w końcu wpadam w pole karne i pokonuje bramkarza, akcje wcześniej trafiłem w słupek do pustej.. Po stracie gola, rywal zwiększył obroty, szczególnie raz zrobiło mi się gorąco, gdy przeciwnik ustrzelił słupek..
Patrząc na cały przebieg spotkania, zasłużone zwycięstwo…

Adam.zip 1:1 VinEX

Rywal pokazał nowe oblicze, gra była bardzo zacięta, obydwoje doskonale pilnowaliśmy się w obronie, a zarazem dużo szybkiej gry.. ogromna ilość podań z pierwszej piłki.
W pierwszej połowie, mój napastnik pięknie gubi obrońców, sam na sam, bramkarz zostaje lekko w bramce, silny strzał i prowadzę. Wydawało mi się, że kontroluje grę, jednakże Polski napastnik wpada w pole karne i wyrównuje.. Po tym obydwoje, za wszelką cenę, chcieliśmy strzelić decydującego Gola, niestety wynik nie uległ zmianie.

Podsumowując, zdobyłem 19pkt, obawiam się, że niestety będzie to niewystarczająca ilość… Czekam na ruch justyna i reszty zdzier.
Sob 0:07, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora

justyn vs pawjel 2:3
bramka stracona w 90 minucie z rzutu karnego...kolega strzelał bramki z dupy.

justyn vs pawjel 4:0
zagrałem na normalnym poziomie.

VinEX odezwij się będe do późna Dobrze net mi chodzi!!!!!!!!
Sob 0:16, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 1 : 2 Justyn

Dwie stracone bramki po wrzutkach.. tragiczna gra obrony..

wasiak 0 : 2 Justyn

Tu tylko jedna bramka po wrzutce, a nastepna po zamieszaniu w polu karnym
Sob 10:37, 17 Lis 2007 Zobacz profil autora

Miałem problemy z rozegraniem meczy z vinexem ,pisałem do niego z 5,6 razy-tylko raz odpisał i w dodatku mnie nie było ;/
Nie 20:04, 18 Lis 2007 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

pawjel 2:0 wasiak

W meczu przeważał wasiak ale liczy sie to co wpadło do siatki a tu ja byłem lepszy szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy zdzier

Taki sam wynik.Jednak ten mecz był bardziej wyrównany ale znowu i tu ja sobie poradziłęm lepiej w ataku

pawjel 0:0 VinEX

Nudny mecz,jakos nic specjalnego sie nie działo o czym świadczy wynik.Walka głownie toczyła sie w środkowej części boiska

pawjel 2:2 VinEX

Znowu remis...VinEX strzelił pierwszą bramke a ja jeszcze do przerwy zdołałem wyjsć na prowadzenie 2:1 W drugiej połowie przeciwnik dołożył kolejną bramke i wynik pozostał bez zmian do końca meczu

git
Nie 20:30, 18 Lis 2007 Zobacz profil autora

Wszystko uaktualnione. Niestety tylko 2 osoby zagrały komplet spotkań, a do końca terminu zostało 6 minut. smutny
Nie 20:54, 18 Lis 2007 Zobacz profil autora

Z racji ciężkiego tygodnia, problemy użytkowników z neostradą, jak i mojej dzisiejszej niedyspozycji, WO zostaną wypisane jutro o godzinie 19… Do tej pory możecie rozgrywać mecze…
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija jutro (poniedziałek 19.11.07) o 19:00!!!
Za zaniedbanie tego obowiązku, proszę winić tylko siebie.

Nie 21:21, 18 Lis 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 2 : 1 Vinex

Mecz zaciety do ostatnich minut... Pierwsze 3 pkt. pilkarzy Ghany na pozegnanie.. Liga Pro wita, to byl moj cel i udalo sie. To byl chyba tez powod slabyszch meczy w tej rundzie - juz osiagnalem co chcialem i poprostu gralem aby zagrac.

wasiak 2 : 2 Vinex

Vinex dwa razy wychodzil na prowadzenie, ale udalo mi sie uratowac jeden punkt w doliczonym czasie gry...