Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Posty: 984

Skąd: Ełk

rogas napisał:
VineX (Polska) 2-2 rogas (Belgia)

Dobry mecz, duzo akcji, mecz moglem wygrac ja, ale i vinex. Polacy w pierwszej polowie prowadzili juz 2-0 ale po przerwie Beldzy wzieli sie w kupe i doprowadzili do remizu.

Dzieki za mecz wink

19 pkt na 9 meczu, to chyba nie jest zly wynik i mam nadzieje ze wystarcza aby przejsc te eliminacje .. radosny

Pozdro:D

no mowiles, ale ze bede gral w "PRO", a tak narazie pewne mam "Regular"... co do spotkania to byloby mile spotkanie szczęśliwy

Gallus napisał:
nie wiem czy dam rade dziś rozegrać mecze, jestem teraz rano przed pracą non stop przy kompie i czekam aż ktoś sie zjawi... wiem wiem.. szkoła... ale ja pracuje i ciężko mam z rozegraniem meczu po południu bądź wieczorem... postaram sie dziś być po pracy koło 23-24. także może być mały poślizg.

pozdRo

No cóż. Były 3 dni na rozegranie 3 meczy. To całkiem sporo. Masz czas do 20.00. Później decyzja należy do Wydziału Rozgrywek (organizatorów).

ciekawe jak bym miał rozegrać mecze do 20 jak do 22 jestem w pracy...
w ogóle jak bez sensu termin? godzina 20:00 zawsze było do 24...
no nic na razie staram sie rozegrać mecze, najwyżej mnie wywalicie.
Czw 23:07, 25 Paź 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 2:1 kksg(MALI)
Dokańczamy to 20 minut i wygrałem choć muszę przyznać,że miałem dużego farta na początku odrazu słupek i piłka się toczy po linii ale mój gracz wybija na szczęście.Na szczęście(ostatnio) nie gra Pizzaro w jego miejsce wszedł Vasallo,który ok.10 minuty wychodzi sam na sam i pięknym lobbem od słupka pokonuje bramkarza Mali.Mam jeszcze wolnego,kksg chce jeszcze coś zmajstrować ale na chęciach się kończy i tak kończy się to 20 min-wstawie screena jak wrócę ze szkoły.
[img][/img]
KrecikGKS 2:1 Gallus(POLSKA)
Mecz bardzo wyrównany dopiero swoje drużyny rozgrywają się ok. 15 minuty akcja z mojej strony wrzutka Rossa ale Guerrero minimalnie chybia głową.Trener Gall nakazał swoim graczom rozgrywać piłkę przed polem karnym i albo jak narazie są to lekkie strzały albo blokowany przez peruwiańczyków.W 30 minucie spotkania prowadzenie dla Peru a zdobywcą C.Pizzaro po wrzutce J.Rossa.Polacy odpowiadają bo ładnej akcji i piłce do Grzesia Rasiaka,który spokojnie pokonuje bramkarza.Do przerwy 1-1 w strzałach przewaga Galla.W drugiej części to ja miałem więcej okazji i jedną wykorzystuje niezawodny C.Pizzaro.W strzałach 7-8 dla Polski.Dzięki Pozdro Powodzenia
Pią 7:35, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

Gracz Gallus zostaje usunięty z Eliminacji do Ligi WEOL. Powodem jest nie spełnienie punktu zacytowanego powyżej. Do tej Grupy wchodzi rezerwowy o nicku Torres. Proszę namiestnika o anulowanie wszystkich meczów usuniętego gracza, zmiany w tabeli i terminarzu oraz poinformowania na GG nowego. Pozostałych graczy tej grupy proszę o szybkie umożliwienie rozegrania meczów nowemu graczowi!
Pią 14:25, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

dziekówa....
Pią 15:09, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

gallus, ale zrozum czasu bylo full na rozegranie chociaz 3 meczy.. po losowaniu 2 dni wogole nie wchodziles chyba na kompa? bo spotkac nie bylo mozna nawet Ciebie... smutny
Pią 15:54, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS napisał:

Cieszę się, że się dogadaliście. Mam nadzieje, że sprawa jest wyjaśniona. Wynik dodany jako 2:1 dla Krecika
Pią 16:55, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 5:2 Cobeer(GHANA)
Mecz zaczął się nie korzystnie przegrywałem 0:1 ale do przerwy wyszedłem na prowadzenie 3:2.W drugiej połówce zdobyłem 2 bramki i wygrywam spotkanie 5:2.Pozdro
Pią 17:18, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora

Ehhh nie wiem co jest kuna macana. zagubiony zagubiony zagubiony
Tyle goli tracę ze szok! Tylko rogas jest skuteczniejszy ode mnie w ataku. A obronę mam jak sito...Masakra. Zostały już tylko dwa mecze...jak i je przegram to chyba już nigdy nie zagram Ghaną zagubiony
Pią 17:19, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
ZaJaC.b-wo

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 80

Skąd: Braniewo

ZaJaC.b-wo 4 - 0 Torres

zdecydowane zwyciestwo ani przez chwile wynik nie byl zagrozony.

ZaJaC.b-wo 3 - 5 Kakaesiak

Mecz totalna porazka 2 slupki, raz obronca wybil pilke z bramki glowa, duzo razy bramkarz rywala lapal pilki ktorych nie powinien zlapac chodz Kakaesiak tez mial swoje okazje ale praktycznie co kontra to stzrelal mi bramke :/ i jeszcze te lagi juz pare razy pokazalem ze przy lagach gram jak niemota ;/ ale nie ma co sie usprawiedliwiac lagami zagralem slabo i taki efekt ;/

ale gratuluje zwyciestwa
niestety zaprzepascilem swoja szanse na awans a wystarczyl mi 1 pkt smutny
Pią 22:32, 26 Paź 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

a zrozum to... jeśli sie pracuje 10 godzin dziennie świątki piątki, to nie ma czasu nawet na nic... a nie pisz ze sie nie kontaktowałem z nikim, bo od 2 dni pisałem do wszystkich po kolei na liście i jakoś sie trafić nie umiałem.. no trudno zasady zasadami ja nie mam do nikogo pretensji... i niech nikt nie ma do mnie.. tymczasem życzę powodzenia Torresowi.
pozdRawiam
Sob 0:54, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

No ale my juz nic na to nie mozemy ze Ty pracujesz.. i wszyscy maja to wiesz gdzie, a co do torresa to tez z nim sa problemy kontaktowe, z mojego turu nieoficjalnego sie odpisal bo pisal ze przenosi sie na ISS, ale jesli gra to sam niech napisze, bo do konca eliminacji zostalo jeszcze tylko 40h.. a on ani me ani be .. neutralny
Sob 1:20, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

No ale my juz nic na to nie mozemy ze Ty pracujesz.. i wszyscy maja to wiesz gdzie,

i właśnie w tym problem ze wszyscy maja to "wiesz gdzie" ale to już mój problem wiec skończmy ta rozmowę, zajmijcie sie swoimi rozgrywkami i nie oglądajcie sie czy ktoś nie gra, i jest z nim slaby kontakt, bo to jest bez sensu.
Sob 1:31, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS 3:2 Kakaesiak(POLSKA)
Mecz z moją przewagą w strzałach wygrana 15-11 coś takiego.Najbardziej to co mnie zmartwiło to brak napastników w ataku z konieczności pare strikerów tworzy J.Ross i Comineges.Ten drugi ustrzela hat-ricka i zastanawiam się nad zmianą jego pozycji zdzier Mecz toczył się tak:
1-0
1-1
2-1
3-1
3-2 Ta bramka dosyć ciekawa trzy razy dobija Smolarek aż wkońcu z zerowego kąta strzala bramkę.
Dzieki za mecz meczyk.Pozdro
Błąd w tabeli teraz przy mojej wygranej powinno być 4 wygrane 1 remis i 1 porażka-co daje 13 pkt. i 6 meczy,Cobber nie dodałeś jednej wygranej mojej radosny
KrecikGKS 1:0 Vinex(POLSKA)
Długo czekałem na ten mecz z powodu kaca trenera Vinexa i złego samopoczucia.Doczekałem się o 18 a,że nie lubię długo czekać to chciałem ukarać za to zespół Polski.Oby dwie jedenastki zwarte i gotowe do meczu więc ruszamy zapowiada Dariusz"Szpaku" Szpakowski lool Mecz ogólnie wyrównany w 30 minucie bramkę strzela Cudowne Dziecko Peruwiańskiej Piłki JUNIOR ROSS jak się okazuje pierwszą ostatnią i zwycięską radosny Polska próbowała lecz albo były to anemiczne strzały albo blokowane przez obronę playerów trenera Krecika.Do przerwy prowadzenie.Po przerwie troszkę przyciskam ale mało to daje.Vienex troszkę mnie przestraszył i po seri moich 3 rzutów rożnych zabezpieczam tyłu po przez zmianę ustawienia.Na koniec Polska niesiona najlepszą publiczność w Europie ma corner ale nic z niego nie wychodzi i to gracze Peru wygrywają myślę,że w pełni zasłużenie.Całe Peru czekało na to spotkanie i całe Peru dziękuje drużynie,Rossowi i trenerowi.Strzały 11-9 na korzyść Peru.Pozdro Pijaczyno zdzier
KrecikGKS 2:0 Damian232(GHANA)
Ten dzień można zaliczyć do bardzo udanych.Wygrane wszystkie mecze i to nie byle z jakimi graczami.Tym razem na drodze staneła Ghana,której trenerem jest Damian.Na początku gracze z czarnego lądu ruszyli z impetem,który starczył im może na 20min.Później grałem już większości meczu tylko ja.Prowadzenie w pierwszej połowię zdobywa C.Pizzaro(fiolet strzałka).Do przerwy prowadzenie.Trzeba to utrzymać i pokusić się o jakąś kontre powiedział w szatni trener Krecik.Piłkarze nie zmienili stylu gry aż do 35 minuty drugiej połowy gdy na bardziej ofensywną przechodzą Afrykańczycy.No to teraz liczymy na kontry i co Farfan do Rossa-strzał-odbita piłka przez bramkarza dopada Ross strzala i GOL jest 2-0.Do końca nic się nie zmienia i wygrana Peru 2-0.Bohaterem znowu nie kto inny jak Junior Ross mały waleczny zwinny pomocnik/napastnik.Dzieki Pozdro
Podsumowując moją gre w grupie nie było kolorowo oprócz dzisiejszego dnia.Porażka jedna jedyna z Yayetim dosyć bardzo pechowa mogę powiedzieć i bałem się tych rozgrywek z początku muszę przyznać stres itd.Później remis z Rogasem(nie uznaję tego za porażkę ale w innych okolicznościach w innym dniu mógłbym wygrać)Wygrane 7 meczy,1 remis i 1 porażka(na rozpoczęcie można powiedzieć FROM ZERO TO HERO ) bardzo zły diabeł nie wychodziło wszystko ale plan minimum uzyskałem swój plan.Trzeba stawiać sobie wyżej poprzeczkę.Dzieki,narazie.Cobber aktualizuj grupę bo dawno tego nie robiłeśzdzier wink
Edyta:
Pierwsze Miejsce czyżby<wow> Pozdro(po moich obliczeniach tak wynika)

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 20:01, 27 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy
Sob 11:32, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Czy ktos z przeciwnikow ma kontak z graczem Torres? nie odpisuje na GG a gdzies tam napisal ze zaczyna grac w ISS. Jutro koniec eliminacji w domu bede nie dlugo, wejde dopiero pod wieczor i chcialbym ten mecz miec juz za soba.. zagubiony
Sob 17:35, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora

Wszystkie spotkania gracza Torres zostają zamienione na WO.
Olewator trafia na 3 miesiące na Czarną Listę Graczy!
W tej chwili jest za późno, by dopuszczać kolejnego zawodnika. Jeżeli będzie deficyt graczy w najniższej Lidze, to do Ligi zostanie dopuszczony rezerwowy, bądź gracz wyróżniający się w rozgrywkach MR.
Sob 17:54, 27 Paź 2007 Zobacz profil autora
ZaJaC.b-wo

Posty: 80

no to po awansie smutny szkoda malo brakowalo minimalne porazki i przegranie wygranych meczy przesadzil o o tym;/